• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
To je super mamina, kolik jí je? Jezdí na kole, hmmmmmm, tak to je sportovkyně, mě by kolo zabilo. Ale ta cukroška by mi šla :slight_smile:
Nepojedem taky všechny do lázní?
29. dub 2009 ve 20:21  •  1 dítě  • Odpověz
Ty jsi lezla klukům do kabin????????????????
29. dub 2009 ve 20:22  • Odpověz
Petruš jezdím busem a metrem.Když vyjedu z Kladna třeba v půl osmé tak v 8.00 jsem na Dejvické a přímo v Apolináři jsem tak v půl deváté.
Aha, tak to se jí tam jistě líbí, aspoň se zrelaxuje:slight_smile: Regi, už je, aspoň trošku, líp???
Jedem!!!!!!!!!!!!!!!!!JO JO JO jsem pro
29. dub 2009 ve 20:23  • Odpověz
Vždyť to byli Petjuno, malí pindíci, hráli to od snad pěti let. Se neuměli do toho oblíct, zavázat brusle, brácha je o 7 let mladší...
29. dub 2009 ve 20:24  •  1 dítě  • Odpověz
No, než já to napíšu, tak už jedete do lázní:grinning: Katy, tak už doma?
29. dub 2009 ve 20:25  • Odpověz
Už jsem se lekla, že maj v Kladně metro :grinning:
29. dub 2009 ve 20:25  •  1 dítě  • Odpověz
Takže hoďka jo? A ještě tu stanici? I.P.Pavlova a pořád do leva viď?
29. dub 2009 ve 20:26  • Odpověz
Májo tady je možné všechno :grinning: .
Petruš potřebuješ nějak poradit???
29. dub 2009 ve 20:26  • Odpověz
No a proč by neměli???????????????Nejsme žádná prdel světa.Ty chceš zakecat to jak si se chodila koukat na ty chlapečky co???????????
29. dub 2009 ve 20:28  • Odpověz
autor
Holky, ona teď už taky nedrandí, před pěti lety uklouzla na sněhu a rok mla šrouby v kotníku. (mimochodem musím vyprávět.. uklouzla, frajerka si to brouzdala vždycky sama lesem a na běžkách, bez mobilu! a tenkrát uklouzla a bolestí omdlívala, a bráchův retrívr byl s ní a celou dobu jí lízal ksichtík, aby neomdlela, dokud ji nenašli nějací bežkaři :dizzy_face: ). No takže dnes už jen ty prochajdy a to ještě se občas stane, že jí to bolí , asi podle počasí, a pak ani netúruje!
29. dub 2009 ve 20:29  • Odpověz
Regí číslo na tebe mam tak kdyžtak budu prudit.Jsi doma nebo v práci?Pojedu kolem 8 30.
Majdi cestou se pro tebe stavíme neboj :wink:
29. dub 2009 ve 20:29  • Odpověz
Jojo.Na Muzeu přestoupíš na I.P.Pavlova.Trasa C a pak nahoru s davem.Tam zahneš do leva a na světelné křižovatce se dáš do leva a pořád jen do leva.
V kolik tam máš být???????????????
29. dub 2009 ve 20:30  • Odpověz
Teda tady byla nálada :confused: :confused: Andrejko a Regí,snad je už lepší nálada a Peti snad už je taky líp :wink:

Máji,manža má odpolední,tak jsem využila volna,ale taky jsem se naštvala,moji řasenku přestali vyrábět v hnědé :angry: :angry: potvory :angry:
a hlava mě bolí pořád a nealko Stela tomu taky moc nepomohla :angry:
autor
Péťo, ale vždyť teď jsi lepila náplasti, a bylas hodně citlivá, tak snad ty hormonky udělaj dobře svoji práci, ne? Moc držím palce, ať je cysta minimální a vše připravené, jak má!!
Jééééééééééééé, až mi slza ukápla, ti pesani jsou prostě mijáááškové.
KUA goool, OMG!
Petjuno, já už Ti nahoře vysvětlila tu kabinkovou situejšn.
29. dub 2009 ve 20:31  •  1 dítě  • Odpověz
Berušky díky že na mě myslíte, s vajuchama jsem problém nikdy neměla, tak jich snad bude zas tak akorát. Manetko já jsem ms dostala včera a dnes už jsem dostala 1.včelku od sestřičky.
Všem dobrou noc a hezké sny :slight_smile:
29. dub 2009 ve 20:31  • Odpověz
Já jsem si za boha nemohla vzpomenout, kde jste přišly k mému "doprdele" ale huš jsem to našla:grinning: Takže smích, jo???
29. dub 2009 ve 20:32  • Odpověz
To je hned ale tahle bolístka už jí asi nepřejde.Já si zvrkla hnátu před 2 roky a čas od času se to vokáže :angry:
Ale ten čoklíček je teda drahoušek :slight_smile:
29. dub 2009 ve 20:32  • Odpověz
Mám ranní ale když nebude na obzoru ředitel tak ti telefon vezmu.Mi jinak nemůžem brát telefon ale já to zítra nějak udělám.Klidně volej SOS.
29. dub 2009 ve 20:33  • Odpověz
autor
REgí, budu na Tebe v pátek myslet, není to zrovínka příjemné, co na to Kája?
29. dub 2009 ve 20:34  • Odpověz
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: v oslabení, juchůůůůů

Katy, tak to e tragédie, včera jsi psala o těch práškách, jak Ti je zdražili, teďka řasenka, hlavně nezačni jíst Nugetu bo banány....to by byla tragédie...

Brou noc Móňo :dizzy_face:
29. dub 2009 ve 20:34  •  1 dítě  • Odpověz
Petjuno, já telefon brát ještě můžu, tož klidně taky zavolej, já si to pamatuju, hlavně nahoru za davem :grinning: a na semaforech doleva.
To jsou příkazy, nebrat telefony, ale zase je fakt, že někteří pracanti by to zneužívali a jen by vyvolávali, pak zas kafe, cígo, kafe, cígo a kinder vajucha by nebyly k dostání.
29. dub 2009 ve 20:36  •  1 dítě  • Odpověz
Jo jo náplasti lepím stále.Cvičí to semnou úžasně tak uvidíme co pan doctor vykouká :wink:
Mončo papa
29. dub 2009 ve 20:37  • Odpověz
Regíííííííííííí a jak do tý čokoládky to malý žlutý překvápkový vajíčko dáváš? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2009 ve 20:38  •  1 dítě  • Odpověz
Regí tak to nic.Nechci ti to tam zavařit,tě vyhodí a budeš chtít abych tě živila
GÓLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL
29. dub 2009 ve 20:39  • Odpověz
A zase goooooooooooooooooooool, no to je masakr :grinning: Škoda, že se nedívá táta..., ale možná jo.
29. dub 2009 ve 20:39  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejko Kája je moc hodnej a chápe to.Je to fajn že ho mám.Jsi moc hodná.Jak budu moct tak hned písnu ale nevím jestli to půjde.Nějak nám zas blbne PC.Ach jo.
Májo zase GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning:
29. dub 2009 ve 20:39  • Odpověz
Ne góóóóóĺ
29. dub 2009 ve 20:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.