• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ale Venda je hodnej, toho by jsme mohly oslavit, blbý je, že je svátek a nejsou právě ty dobrý chlebíčky dneska, to Vaškové blbý, když maj línou ženu a chlebíčky ráda kupuje, jako já. Máme tu jedny vyhlídnuý, ty jsou. Teda mně chutnaj, i Věruška je vlastně ochutnala, jsem zapomněla...
28. zář 2009 v 16:21  •  1 dítě  • Odpověz
Satan přijel z Brna nějakej zuboženej, byl aktivní, chtěl jet s pánečkem a nějak ho to vyřídilo, ale ještě že jel, páneček by nevěděl kudy kam a navíc se podíval k bráchovi do bytu, to muselo bejt pozdvižení, omg. :grinning:
28. zář 2009 v 16:23  •  1 dítě  • Odpověz
Halooooooooooo, další stránka započala :grinning:

Janni.ka přepočítává asi ty šuplíky :stuck_out_tongue_closed_eyes: , mě asi teda trunfne, budu muset přitvrdit. :sunglasses:
28. zář 2009 v 16:23  •  1 dítě  • Odpověz
Máji já miluji chlebíčky s vajíčkem a majonézou jé já bych si dala nebo mám ráda nizozemský salát u nás ho dělaj jé ten je super :wink: To ani nemusím nic slavit a hned bych si ho dala :grinning:
28. zář 2009 v 16:24  • Odpověz
Nizozemskej neznám. Já mám zas ráda chlebíčky, na kterejch je místo vlašáku dooole bramborovej salát, moc mi to chutná a hodně šunčičky. Sakryš, že někdo něco neslaví!

Ale v pátek jdeme zapít malou Adlku, co se narodila minulý úterý, jde aj Annanas, je to už od 15-ti hodin, musí kámošku oslavit. To je sranda, holky se pak budou kamarádit a Aňula bude vykládat, jak jí byla na oslavě narození :grinning:
Honem se roďte už a těhulte, pak bude mega akce s dětima, ovšem kdo ji uspořádá , to teda nevím...jo Haninka psala, že maj zybtečně velkou chalupu :grinning: , takže Děčín to jistí!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. zář 2009 v 16:27  •  1 dítě  • Odpověz
Holky, dneska je to rok, co jsem si dělala test a byl negativní. To je bordel co?
28. zář 2009 v 16:29  •  1 dítě  • Odpověz
Tak tady zase nikdo neni, Janni, až dopočítáš, tak napiš numero :grinning:

Jdu si udělat ten odvar ze zázvoru, zatím jsem si ho strouhla jenom do čaje. Mám ten zázvor taky vypít bo přecedit?
28. zář 2009 v 16:31  •  1 dítě  • Odpověz
Máji je to nizozemskej nebo holandskej je tak šumka sýr kapie vajíčko kečup majonéza to je mnamka už se mi zbýhají sliny
28. zář 2009 v 16:33  • Odpověz
Manža ti vzkazuje že ten zázvor nejí vždycky ho vyhodí :wink:
Anulka bude slavit tak malá a už sní dělají vymetače večírků :grinning:
28. zář 2009 v 16:34  • Odpověz
autor
Hoj při odpoledni!
tady je ale živo, no jó, naší Třebíčandě se ulevilo! :slight_smile: Belíšek se taky vyspinkal, Lúca se už těší na zítra, jsem taky napnutááá! Janinka nakoukla. REgí, ˇať tak či onak, hlavně ke spokojenosti :wink: .
Maso jsem dělala dle návodu na smataně s nivou, ale bohužel smetanu připekla, ale maso bylo dobrý. No, a pak jsme si pustili Limonádovýho Joudu a usnuli.. :pensive:
28. zář 2009 v 16:40  • Odpověz
Ahoj Andejko takže jste si dali šlofíka asi jste to oba dva potřebovali já taky usnula ale hned po obědě u pohádky co byla na čt1 :wink:
Andrej jsu taky napnutá kolik jich přežilo to čekání na mě. Kéž by zbylo aji na mražáky :frowning2: A co ty už dorazila mrcha at můžeš jít na KET :slight_smile:
28. zář 2009 v 16:43  • Odpověz
Andrejka, no sláva, právě že se mi přitížilo.
Udělala jsem si ten odvar, tentokráte je to asi to pravé ořechové, bo to parádně štípe a to je dobře, mi to dodává pomyšlení, že to funguje.
Mimiska je vzhůru...
Jsi připálila smetanu? Jak se Ti to povedlo, že Ty jsi u teho spala bo zas někde lítala?
28. zář 2009 v 16:47  •  1 dítě  • Odpověz
Lůco vyhodit? Aha, tak já už nějakej sežrala :stuck_out_tongue_closed_eyes: Holky, zvedá se mi z teho kufor, jak to štípe, asi se toho nemá vypít naráz půllitr bo jo? Kurňa, kde jsou ty píčky tehoto zázraku?
28. zář 2009 v 16:48  •  1 dítě  • Odpověz
Štípe to ale pomáhá to moje kolegyně si uvaří 1,5 litru čaje dá si tam zázvor a popíjí to celou šichtu :wink: A je zdravá jak řípa jenom je šíleně ubrblaná :grinning:
28. zář 2009 v 16:53  • Odpověz
autor
Bo, zázvor teda pořádně je hnusnej samotnej, si dej :grinning: :grinning: :grinning:
JJ, připáliula, bo psala na to receptu nechat asi hodinu při 170. Já si dala tedy minutku po 30 minutách a už to bylo :grinning:
28. zář 2009 v 16:55  • Odpověz
autor
Luci, no, jsou to nervy, když nevíš.. Já je měla taky, a to jsem si mohla každý ráno volat.
28. zář 2009 v 16:57  • Odpověz
Andrejko to chce pomalu a při nízké teplotě já to taky několikrát spálila. Já miluji kuřecí řízky zalité lečem a šlehačkou to je taky mnamka :wink: Nebo moje babička dělá krkovičku na to 2cm vrstvu nakrájené cibule na 2cm strouhaný sýr a zalité šlehačkou ze začátku je to přikryté poklicí a potom se to odkryje a dopeče at se připeče sýr je to taky moc dobré :wink:
28. zář 2009 v 16:58  • Odpověz
autor
Tož baby, jdu vypnouti zas noťas, umýt nádobí a zbalit a frčíme dom :frowning2: . Tak večer z posteléé.Teď se Honzík začal rozčiovat, že nežiju podle desatera, bo lžu, páč nádobí huž umyl on!!! :grinning: :grinning: :grinning: No, jo, já zapomněla :grinning: :grinning: :grinning: Tož ale balit musím opravdu! tak páááá
28. zář 2009 v 17:00  • Odpověz
To bych byla klidnější ale já mám smůlu volat si nemohu :frowning2: Posledně jsem si volala a stejně mi jenom řekli kdy bude ET a nic víc mi neřekli jak se vyvíjejí a tak :angry:
28. zář 2009 v 17:00  • Odpověz
autor
Já vím, Luci, no, jsem kokotíísko, bo já měla horkovzduch omylem, ale přece to tady nebudu na sebe práskat hned, jak su blbá, ne??? :grinning: :grinning: Tož pááááá :wink:
28. zář 2009 v 17:02  • Odpověz
Andrejkooo, ahoj zlato vyspinkané:wink: Luci, i kdyby mrazáčci nebyli, hlavně ať tam na Tebe čeká ten jeden pravý bojovníček, který se chytí a nepustí dřív, jak za 9 měsíců:slight_smile:
28. zář 2009 v 17:03  • Odpověz
Beluško pevně něřím že na mě čeká jedem bojovníček co se zakousne a pustí až za 9 měsíců :wink:
28. zář 2009 v 17:09  • Odpověz
Jsem fakt mimoň mimoňovic:grinning: Kokimu jsem dala, místo misky s mlíčkem, pet láhev s vodou na kvítka a tu jeho misku jsem dala na okno, tož koukal a nevěděl, jestli má jít zalít kvítka, či co:grinning:
28. zář 2009 v 17:18  • Odpověz
Beluš chudák kokeš ten musel být stebe v šoku nevěděl co se děje :sweat_smile: Jsi přepracovaná měla by sis odpočinout :grinning:
28. zář 2009 v 17:31  • Odpověz
Holky koukněte do albíčka vložila jsem dvě nové fotky
28. zář 2009 v 17:39  • Odpověz
Máji,já dostala pytek věciček pro mimí,něco sem už tady měla koupený,ted sem objednala taky něco ale nemyslete si holky že přijdou 3 mega balíky :grinning: :grinning: to zase ne,já na to kouknu a pak ještě třebs něco dokoupím co bude chybět :wink: ještě mám času :grinning:

šuplíky nemám žádný bo nemám komodu,budeme dělat ten pokojík tak až bude hotov tak teprve koupíme komodu a máme skřín novou nepoužívanou tak tam šupneme jen police a bude :wink: tož možná komoda nebude ani třeba :grinning: uvidíme.

Mám to ve skříni na hromádce :grinning:

Luci to je od nich teda divný,jak píše Mája tak my si volali embryologům.No jo co car to jiný zvyky bo co.
Andrejko belí zdravím :slight_smile:
28. zář 2009 v 18:04  • Odpověz
Janinko je to divný ale co naděláme uvidíme zítra hned jak příjdu tak písnu co a jak :wink:
28. zář 2009 v 18:08  • Odpověz
Už jsem vykupkaná a v pyžámku, takže kdykoliv se můžu vybulit do postýluše a spinkat až do rána:wink: Holky, my si taky nemohli volat, jestli si vzpomenete, takže Ostrava a Olomouc jsou asi jediné 2 CARy, od kterých se nic nedovíme dřív, než tam osobně přijedeme.
28. zář 2009 v 18:26  • Odpověz
Beluš už okoupavá a připravená do spánova taky půjdu směr vana a pak směr postel. U nás je nálada na bodu mrazu manža chce sex a já ne a je ohen na střeše nechápe že jsu nervozní a že nemám na nic chut :frowning2:
Taky mě štve že si nemůžu zavolat co a jak ale už se to blíží a zítra budu vědět víc :wink:
28. zář 2009 v 18:31  • Odpověz
No Belí ale jak to pak taky dopadá,člověk se tam žene dááálku a oni řeknou je nám líto nashledanou=nervy,ča+benzín :unamused:

Tak já du koukat na Ulici :wink:
28. zář 2009 v 18:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.