• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Jj, Janni, já jela 2x nadarmo, takže si to živě pamatuju, těch 130 km tam, plná očekávání a věřící ve vše dobré a 130 km zpátky, celá uplakaná a plná vzteku a nenávisti, že mě napadalo všechno možné. No, ale už je to potlačeno a hlavně mám novou víru, že jednou všechno dobře dopadne:slight_smile:
28. zář 2009 v 18:37  • Odpověz
Koťátka, loučím se s vámi, za chvilku přijede Pavlík z práce:wink: Luci, na zítra přeju hodně štěstí a budu držet všechno co mám, zlato:slight_smile: kdo má zítra kontroličku, ať dopadne na 1*:slight_smile: přeju vám všem pěkný večer, dobrou nocku a krásné miminkovské, MVMMMR:slight_smile:
28. zář 2009 v 18:47  • Odpověz
Beluško dobrou noc a krásné sníky :wink: A noc děkuji :slight_smile:
28. zář 2009 v 18:48  • Odpověz
Ahoj Belli to si piš ,že to jednou vyjde.A budete mít velkou rodinu. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .To je víc než jasné,protože jestli někdo navrchu existuje tak přece takové hodné lidičky nenechá bez dětí,když tam na ně čekají takoví hodní lidičkové a tolik žvížatek. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Regi neboj sluníčko bude líp,jak psala Majda na každém konci nás čeká nový začátek,a třeba i princ na bílém koni,já když jsem ukončila před 2 roky 4letý vztah 3 měsíce před svatbou,tak jsem si myslela,že se mi sesypal celý svět,a on to byl jen konec ,krásného začátku.Po měsíci pláče mě dali kamarádi dohromady s Peťou a dneska jsem za to vděčná,prtže je t ten nejhodnější člvíček pod sluncem. :grinning: :grinning: :grinning: a jediné čeho litujeme,že už jsme se nepotkali dříve.A to mi na prvním rande domlouval,ať si s ním raději nic nezačínám. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. zář 2009 v 18:51  • Odpověz
Luciku taky mooooc štěstíčka ať se broučci co nejlépe uhnízdí. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .A brzy se dočkáte taky mimuška. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. zář 2009 v 18:53  • Odpověz
Kasi ahoj tak obrázky už visí :wink: A co jste dneska podnikali :slight_smile:
Kasi díky za přání určitě to výjde :wink:
28. zář 2009 v 19:12  • Odpověz
Kasi moc děkuju.Uvidíme co bude dál.Buď je to nadobro a nebo se po čase k sobě vrátíme.Potřebuju čas a vyčistit hlavu.
Holky všem vám moc děkuju za podporu.Budu na vás myslet a snad nebude vadit že když budu mít příležitost sem nakouknout abych vás pozdravila a něco napsala.
Andrejko tebe prosím o vymazání z tabulky.Bude to bolet až sem nakouknu ale nějak to zvládnu.Jste moje druhá rodina a mám vás moc ráda a nikdy na vás nezapomenu.
28. zář 2009 v 19:27  • Odpověz
Je tady někdo nebo už všechny spíte?
28. zář 2009 v 19:30  • Odpověz
Ahojka kobylky,
Máji to víš, že na chalupě budem slavit .ale musíme to sejšn nechat na příští léto teď už je moc zima,holky ta Sophinka je takový lenoch žádné boule na břiše jen se tak lehce hýbne cca 4x denně je to normální? Asi už nemá moc místa :slight_smile:
28. zář 2009 v 19:32  • Odpověz
Regí ahojda přijd kdykoliv budeš chtít rádi tě tady uvidíme patříš do naší velké rodiny :wink:
28. zář 2009 v 19:32  • Odpověz
Hani už má malá málo místa proto se moc nehýbe :wink:
28. zář 2009 v 19:34  • Odpověz
Ahojky Lucko.
Moc děkuju.A co ty jak jsi na tom?Dlouho jsem tady nebyla a abych se přiznala neni nálada a chuť vše číst.Pořád jen sedím a koukám.
28. zář 2009 v 19:35  • Odpověz
Regi neboj bude líp,a přijdi mezi nás co nejvíc,přece radost sdílená s několika keliškama,bude několikanásobná radost a bolest bude o to minimální.A opravdu věř bude líp.Já si taky tehdy myslela ,že nastal konec světa a dneska jsem za ten konec nejšťasnější,protože tam na mě čekal krásný začátek. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. zář 2009 v 19:35  • Odpověz
Regí zítra v 1000 mě čeká ET :wink:
Regí piš piš adresu víš :grinning: At máme co číst nové zpráy co je u tebe nového jak píše Kasa jsme kelišky zvědavé
28. zář 2009 v 19:37  • Odpověz
Holky spíš budu psát sms Karolce nebo Andrejce a nebo Máje.Nebudu mít počítač.Kasi uvidíme co bude dál.
Lucko tak budu držet palce ale dneska jdu na noční tak tak kouknu odpoledne ale budu držet palce i ve spánku aby se zadařilo.
28. zář 2009 v 19:39  • Odpověz
Regí at ti to brzo uteče :wink: Holka a držse budu na tebe myslet :wink:
28. zář 2009 v 19:42  • Odpověz
Lucko děkuju.
Abych pravdu řekla jsem ráda že mám tu noční.Jen pořád myslím na Káju co bude dělat sám v bytě.Myslím na ostatní a nemyslím na sebe.
28. zář 2009 v 19:43  • Odpověz
Regí ted hlavně mysli na sebe na svůj život a vykašli se na Káju ty jsi dělala vše proto aby jsi váš vztah zachránila ale on se podle mě málo snažil to udržet ten váš vztah :frowning2:
28. zář 2009 v 19:45  • Odpověz
Já nevim Luco.Určitě se snažil ale já to asi neviděla a nebo mi to bylo málo.Já nevim.Asi jsem udělala něco špatně.Snad na to přídem a uvidíme co bude.
28. zář 2009 v 19:49  • Odpověz
Brý večer, byla jsem odporoučena do peřin, Luboš říkal 3x sem přijdu a pokud nebudeš zababušená a potit se, dostaneš domlouvadlem, to je plácačka na satana, jsem se začala žulit a vzpomněla si na Bellí, jak vyhazuje Kokeše,bo to byla podobná situace :grinning: , jak jsme tady byly samotní, tak jsem s ní mrskala satana a pak psala na netu a on ji okusoval a celou ji tak ohnul a prokousal, že už byla leda na vyhození, tož šla do koše, no to bylo řečí, prý vytahá satana za kulky, ještě že nemám kulky.
Tož jsem se trochu vypotila a dokonce i usnula, dohnala ty náročný dny, ale nemohla jsem zabrat, protože jsem poslochala tu jejich debatu tady-Luboše a Anny.
Už je zas tu, předávám samyci omg. Brou nocku všem. :zipper_mouth: :dizzy_face:
28. zář 2009 v 19:51  •  1 dítě  • Odpověz
Regí držím palečky at dopadne podle tak jak si přeješ :wink:
Máji dobrou noc a krásné sníky :slight_smile:
Berušky jdu se okoupat a pak půjdu spinkat musím být odpočatá at se u mě bublince nebo bublinkám líbí :wink: Přeji vám dobrou noc a krásné sníky :wink:
28. zář 2009 ve 20:01  • Odpověz
Lucko já nevím co chci.Teď to určitě nevím.
Všem přeji doboru noc a hezké sny.
Papa a MVRMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM.
28. zář 2009 ve 20:14  • Odpověz
Tak jsem dokoukala na superstár a jdu se pomalu rozloučit,protože zítra už bude zase zvonit budík ve 4 hod.
Tak dobrou noc všem. :wink:
28. zář 2009 ve 21:29  • Odpověz
Kobylky, tak jsem vás prolítla jen letmo, bo jsem uplně zubožená. Po návštěvě našich jsem ještě ukládala Míšovi věci do přestěhované skříně a pak žehlila.Zápasím taky s bacilama, snad to překonám. Zítra musím ale pokračovat, koupím zelenou a huš to bude vše a pak umýt okna, doklidit...
Regíí, tak konec? Je to teď asi nejlepší cesta, udělala jsi to, co si cítila a kdo ví, jak to se vyvine dál.Držím palce a přeji ti klid v dušičce.
Holky, chcípandy, Belí, Májo, rychle s bacillama foč. Zítra si koupím taky zázvor.
Lůco, moc na tebe myslím a držím palcéééé! Budu napnutá jak ti to dopadlo. Posílám tfuj , tfuj pro štěstí!
Andrejko, už jsi doma? Ať tě zítra v práci nezlobí.
Všem ostatním ahooj a brouu noc. MVR rodino:slight_smile: Jdu padnout do tulipánů:slight_smile:
28. zář 2009 ve 22:24  • Odpověz
autor
Holky, zběžně jsem prolítla, Regí, rodinu netvoří jen oplodňovací ekšn, tak to ňák ještě neumím nebo nechci mazat. Jestli na tom budeš trvat i koncem týdne, poslechnu Tě :wink: . Drž se
JInak všechny zdravím, na mě už taky doléhá ňáký bacil, tak myslím, že to tady asi na sebe virtuálně prskáme :grinning:
Katy, šťastnou cestu pro kočárek!
Lucy a to nejdůležitější!! Držím palce, co to dá!! Hned zahlaš, já zítra ráno mám zubaře a pak jdu do školy zaplatit , tak na pc budu až v poledne, tak hned juknu.
Ostatní moc moc zdravím!! A ať se nám bacily vyhýbají.. Nevím nevím Belíšku, jestli yebylo lepší místo bazénu být v pelíšku! Sladké sny všem!
29. zář 2009 v 00:02  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA !!! :sweat_smile:

ČEKANKY
Andrea,Pronatal,2IUI,1IVF+ICSI+PK,1ET,1KET,3kulihrášci2.KETříjen!Budu zase odvážná školačka,srazík posunut!
Bellí,Fertim.OC,6IVF(AH,ICSI,PK,KET),imunoOK! Spíme s Kokešem, ale psssssttt:grinning::grinning::grinning: .
Karolo,GynOV,1IVF,1ET,2KET, Neboj zlato, klidně krtkuj dál, ale pojď do akce!!! jóóó?? :astonished:
Regina,Apoli.,1IVF,6IUI, ,Máme starosti, tož si vezmeme kobylí dovolenou a pak uvidíme...
Věruška,Pronat.2IVF+ICSI,3ledňáčci,GenetikaOK,Ket říjen! Spíme voňavě v tulipánech!
Katka31,Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci,29.7odstranění myomu.Huž makáme,za měsíc můžem snažilkovat dom:slight_smile:
Leontýnka,Máme Domču z domečku.Zdravíčko nás zlobí! A manža je s náma! Tříkolka vybraná,adopce podaná!
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2IUI,8IVF, Leňulko, těšíme se na Tebe.
AK(Alenka), Brno Unica,1 IVF+ICSI,MA,nová startovní čára,cca 11,12/09 akce.Jukni mi do albííka!!!
Eva36,3IVF,Brno(Laurea),Hurrá výsledky OK, cysty nejsou,spermiovýsledky 12.10. a snad rovnou do akce!
Mikky(Mirka)Apolinář,na 4.pokus z Ketu osmiletý chlapeček!Hydroskopie ok, huráá, jsme průchodný!!
Manetka-IUI,2IVF,2ET,3KET,GennetLB,ještě2ledňáčcii,beruš,jsi v dobré společnosti spolubojovných duší,drž se!
Kasa(Petra),Fertim. 1xIUI, Peťulko, nesmutni, IVF před vánoci to jistí!

HOLKY V AKCI
Lůca, Gyncentrum OV,2IUI, 1IVF, Gonal. Folíky narostly, OPU pátek 25.9.(9.oo), Máme 9 vajuch, hurrá! ET v úterý 29.9. Držíme kopýýýtka!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termín13.11,čekáme Adélku!Jsme ve špitále,už je líp,možná ve čt1.10.půjdem dom!
Hani(hanaSkodova),Pronat,3IUI,2IVF+ICSI+PK,Sophíšek má3400kg,když se nám nebude chtít ven,císař24.10
Dady8178,Reprom.Brno,1.IVF,ET14.3,Ondrášek a Kačenka,huž 1.600 a 1.700gr a 42cm! Máme kočááárek!
Katy81,Repr.Brno,1IVF,ET8.4, Bude to Valuška! 29.8.Pofrčííme pro její Kááru!! :wink:
Terezaa,Natal.Plzeň,1IVF,OPU8.4,ET11.4,Asi mám lulánka! A budu Matýsek! Jsme OK,další kontrola 20.10.
Moncaet,HeliosBrno,1IVF,3mrazáčci,ET13.4,bude to Markéťák!Do konce října uschopněný.3D bylo famózní!
Monca,CMRZlín,1DIPI,1IVF,1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU9.5,ET12.5. Bude to Adélka, říkal Kristiánek!
Danuss,Apolinář,z1.IVFdcerka,3IUI,teď2.IVF,16.5OPU,3ledňáčci,18.5.ET, jak se máme???
Janni.ka,Repr.Brno,1IVF,OPU30.5,ET4.6.,velký UTZ1.10. Děláme holčince pokojíček!
Petjuna,Apol,1IVF,17.6KET,kontrola OK,mrskáme se o 106! Cachtááme se v řeckém moříčku! :sunglasses:
Iva, těhu přirozeně, fazolka je v pořádku.

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1IVF-ICSI,ANÝSEK16.5.09, Huž si umíme ručkou zatáhnout za hračku!:sweat_smile:
29. zář 2009 v 00:06  • Odpověz
Dobré ranko, koťátka, přeju krásný den:slight_smile: tož jsem vzhůru od půl 3 a v krku mě štípe a skoro nemluvím, tak večer žádný bazének, ale fofrem domů do pelíšku. Luci, tfujtfujtfuj:slight_smile:
29. zář 2009 v 05:39  • Odpověz
dobré ráno kobylky moje. Belíšku at ti to brzo uteče :wink: Andrej at je kontrola u zubaře ok :wink: Všem nemocným přeji brzké uzdravení.
Holky mě bolí oba dva vaječníky a ledviny v noci jsem byla snad 10 čůrat a dotoho chtěl manža sex tak jsem ho poslala někam tak nevím kdo mě odveze pro bublinky asi pojedu busem :frowning2:
29. zář 2009 v 06:53  • Odpověz
Dobré ráno

Luci tobě přeju moc moc štěstíčka ať ti vyberou to nej nej embrijko :wink: Neboj on tě manža odveze, přece by tam nenechal vaše poklady.

jdu do práce tak pa odpo.
29. zář 2009 v 07:22  • Odpověz
Brééé ráno kobylky.
Lůco, manža nemá rozum:slight_smile: se sexem už dávno sek jsem. Takže ať nastartí káru a frčíte pro bublinky, Hoodně štěstí:slight_smile:
Bellíšku, ať jsi brzo v pelííšku.
Andrejko, ať tě u zubáka nic nebolí a když, tak jen malinko.
Moni, ty ještě pořád občas chodíš do práce? Tak ať ti to uteče.
Já jdu snídat, pak uklidit a trlá pro zelenou,ať máme už ložnicui sakum prdum hotovou:slight_smile: Dnes má Míša svátek,ani jsem mu nestihla ráno popřát, bo zaspal a pak lítal jak pometlo. Holky, bacili řáděj všude. Taky jsme oba nachcípaný.
29. zář 2009 v 07:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.