• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Veruško ahojda Míšovi vše nej k dnešnímu svátku :wink:
Manža ještě chrupká ale neboj v 9 mám budíček a pak hurá směr bublinky v 1000 na mě čekají :wink:
29. zář 2009 v 07:55  • Odpověz
Jsem zvědavá jak ty,kolik se budeš mít bojovníčků:slight_smile: Tak se držte, bubliňátka:slight_smile:
29. zář 2009 v 07:58  • Odpověz
KObylky, hezké ráno, prolítla jasem, co jste napisály, nejdýl jsem stála u příspěvku od Věrky, jak píše zápasím s bacilama, ještě koupím zelenou, tož já debil si myslela, že dožahla Slivku z Moravy a nahradí ji tým chlastem, zelenou ne? :grinning: Až pak mi docvaklo, že ještě hodlá malovat. Tak to jsi na tem dobře, já už opravdu totálka padla, včera jak zkončila Superstára, jsem zalehla v pokojíčku, do Andrejky, posléze Věrušky pelíšku a spala odděleně. V noci, jak píše Bellí, mě taky satrašně škrábalo v krku, myslela jsem, že jsem chlap a zemřu na rýmu a kašlík :grinning:
Ráno mě vzbudila tekoucí voda, jsem si ani náhodou neuvědomila, že je to Luboš a že mám dítě, jsem tak nějak spala v domnění, že to jsou naši a chystaj se do práce a nám s bráchem sváááči do školy :sweat_smile: , až pak se přišli přebalovat a mlíčánko už měli i uvařený, tak mi to došlo, asi nějaký teplotní halucinace bo co. Vidíte to, jak je o dítě postaráno a já na muže nadávala, styď se Májo!!! :angry:
Právě mi odjeli, že ji vezm preventivně k doktorce na poslech bo trošku pohucává a má rýmečku a pak frčej k babičce do Budějek. Bože, celý den bez Annanase poprvé, snad to zvládnu.

Lůůůůůco!!!!Držím vše co máááám!!!! A na manžela tu mám dřevěný prkýnko a na něm francouzskej chlebík se sýrem, až to dojím, tak ho tííím prkýnkem spráskám!!! :grinning:
29. zář 2009 v 08:00  •  1 dítě  • Odpověz
Mííííííííšovi a všem Míííííííííšům :wink: , všechno nej k dnešnímu svááááááááátkůůůůůůůůůůů :zipper_mouth: :dizzy_face:
29. zář 2009 v 08:01  •  1 dítě  • Odpověz
Jináč, jen co se za něma zabouchli dvéééře jsem namazala krk z venčí Tymiánovu mastí, zevnitř leju čaj na nachlazení, v něm nastrouhanej zázvor a med, co dovezla Věruška, zachránila jsi nám život :grinning: , vzala jsme si Modafen, stříkám si desinfekci všude, tak doufám, že do večera budu fit!

Andrejko, vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr, ať to nebolí, to i připomnělo, že bych taky mohla po mnoha letech navštívit zubáka, ouva ouva.
29. zář 2009 v 08:04  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Májo tak když jseš poprvé bez Ananáska tak lež v posteli a potit se potit se potit se :grinning: At jsi brzo fit :wink:
Máji to jsou ty jeho pudy byl zvyklí 1Xdenně sexovat a ted už má 14 utrum a už se mu semeno tlačí na mozek asi mu koupím nafukovací anču at mám klid :grinning: Ne dělám si srandu budu se mu věnovat trochu jinak ale pro jeho potěšení ale až na to budu mít chut a tu ted bohužel nemám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. zář 2009 v 08:06  • Odpověz
Máji máš poštu :wink:
29. zář 2009 v 08:09  • Odpověz
Už jsem tu máš taky poštu, tož ho přetáhnu ještě raz tým pééérknem :grinning:

Už mi volala dcera nedcera, že je blbá, no to víme, dyk je blondýna :grinning: , ale já nepřijímám žádné návštvy, bo bych nakazila všeckny.

Věruško, už jsi šla koupit ten chlast bo kde jsi?
29. zář 2009 v 08:18  •  1 dítě  • Odpověz
Moc děkuji hned jak pojedu dom tak písnu.
Věruška asi kupuje tu zelenou jako barva ok ale jako chlast fuj fuj fuj :wink:
Co se stalo dceři nedceři :stuck_out_tongue_closed_eyes: Moje dcera je taky blondýna z londýna a není blbá zatím ono to určo příjde :grinning:
29. zář 2009 v 08:25  • Odpověz
Lůco, každá blondýna, která něco provede, je hnedle blbá bo je blond :grinning: Dcera šla na pracák na nějakej motivační kurz a má přijít až zítra, si spletla den, tak mi volá, že jí blond prožrala asi už mozek, že nemůže najít žádný papíry, nic, se vrátila z Hvaru, kde fotila, no co jí jinýho zbejvá, když je blbá :grinning: , to ne, aj vystudovala :grinning:
29. zář 2009 v 08:28  •  1 dítě  • Odpověz
Máji já nejsu blondýna a jsu taky blbá já četla v žákovské že majíí prázdniny 29 30 tak říkám odhlásím obědy a malá snáma pojede dneska do ostravy dívám se v lidovce prázdniny 29 30 říkam fajn nemusí na klávesy ale včera mi to nedalo a říkám dones žákovskou a já se dívám prázdniny jsou ale až v říjnu nejsu já trupka takže Péta je dneska bez oběda :grinning:
29. zář 2009 v 08:34  • Odpověz
Já si říkala, že ta vaše školá se hodlá flákat ještě do čtvrtka, jak jsi psala, nikdo jinej nereagoval, že by jeho děti byly také doma, no jsi trubka no :grinning:
29. zář 2009 v 08:36  •  1 dítě  • Odpověz
Tak prej u doktorky říkali, že dítě do roka chřipku nechytne, že prej by byla druhá na světě, za celou jejich karieru, tož nevím no, asi jsem blbá, já myslela, že když už prská, že může :confused:
29. zář 2009 v 08:41  •  1 dítě  • Odpověz
To jsou zas strory:slight_smile: A ještě mne posílaj pro zelenou :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ble, tu nepiju od svých 16ti let, kdy jsme se po ní s holkama na chalupě tak ožránkovaly, že jsem blula ještě druhý den večer a to fakt nepřeháním. Zkombinovaly jsme to s vínem, blbky no, a to jsme nebyly blonde hare :grinning:
Lůco, sex 1krát denně? OMG to je samec :grinning: ! Kup mu pannu, bo by ses ho teď nezbavila a jinak by ti taky mohla ruka upadnout :grinning: :grinning:
29. zář 2009 v 08:41  • Odpověz
Bo možná do půl roka, nevím přesně,abych zas nekecala, ale náš Kája měl v půl roce zápal plic vlastně... :confused:
29. zář 2009 v 08:41  •  1 dítě  • Odpověz
Mě to trklo jak Karolka psala že malému je líp v úterý jde do školy říkám to manžovi a ten na to asi mají ředitelské volno :sweat_smile: no jsem trupka já to vím :grinning:
29. zář 2009 v 08:42  • Odpověz
Cože, Májo? To slyším taky poprvé. Možná by nám to mohla osvětlit naše Karolka.
29. zář 2009 v 08:42  • Odpověz
Ajo vlastně, dyk on bude chtít sexošit v těhulení, jak by to asi vydržel, no to ne, uříznout lulina!!! Bo sousedku pozvat, neni tam nějaká skotačivá? :grinning:
29. zář 2009 v 08:42  •  1 dítě  • Odpověz
To by byla sranda, kdyby zůstala do pátku doma, co bys pak napsala jako diagnooozu? :grinning: Blbá matka a podpis :grinning:
29. zář 2009 v 08:43  •  1 dítě  • Odpověz
Já bych se divila kdyby po mě chtěla třídní omluvenku a já bych jí napsala proč když měli prázdniny :grinning:
Máji to mu raději uříznu než bych ho poslala za skotačivou sousedkou :grinning:
Máji malá byla snad v 5 měsíci nemocná a dokonce dostala antibiotika. Stříkala jsem jí do nosu vincentku to rozpouští snopel a odsávala jsem :frowning2:
29. zář 2009 v 08:50  • Odpověz
Jojo, já vím, vždyť brácha to měl prej ve 4 měsících, mi píše mamka, ten zápal plic..., si to živě pamatuju, měl jich celkem 5 bo šest do tří let, hrůza.
29. zář 2009 v 08:53  •  1 dítě  • Odpověz
Holky loučím se sváma jedeme směr bublinky :wink:
29. zář 2009 v 08:55  • Odpověz
Hodně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
29. zář 2009 v 08:56  •  1 dítě  • Odpověz
OMG to je napínák, bych ty CARy zažalovala, zdá se mi to až neetické....., taková nevědomost, nelidskost..., tfuj tfuj tfuj!!! :zipper_mouth: :dizzy_face:
29. zář 2009 v 08:57  •  1 dítě  • Odpověz
Krááásnééé ránko kobylenky :slight_smile:

Luci tak tfuj tfuj plno těhu bacilů at máš kvalitní bublinátka :wink:

Máji nám jednou poradila dr na bolest v krku -utěrku namočit v horký vodě-doporučuju trochu nechat vychladnout bo si spálíš krčík :grinning: dát na krk na to igelit-aby se to zapařilo a na ten igelit šátek-suchej a zabírá to,mě nebo mužíka když bolelo v krku-večer sem dala a ráno to bylo O.K pokud máš bacil rozjetej více tak si to dej i přes den,čajík a piluli a pod peřinu :wink: uleví se ti :wink:

Andrejko at zoubky moc nebolí :wink:

Věruško na ložnici sem už mooc zvědavá :slight_smile:

Moni at ti to v práci utíká

A všem hezký i když u nás asi deštivý den,ale to nevadí :grinning:
29. zář 2009 v 09:10  • Odpověz
Ahoj Janni.ko, to je ten Prieznitzův zábal, to znám, ale nevyužívám a nevím, jak se to píše, tak budu za debila asi :grinning:

Věruška už foto ložnice vložila, vidělas? Moc pěkný!!! Už jen domaluje zelenou a bude!

Tady ještě neprší,a le asi bude po celý ČR, bo snad někde svítí slunce? :confused:
29. zář 2009 v 09:17  •  1 dítě  • Odpověz
no jo,nějak mi ta fotos unikla :grinning: ale už sem ju okoukla-kráááásný to je :wink: a kam bude ta zelená barva?

Máji tak tenhle odbornej název pro ten zábal teda neznám :grinning: :grinning:

Páni to už je půl 10 :confused: tak honem umýt a nakoupit,pošta a vařit-mám v mrazáku plněný papriky co jsem udělala zásobičku tak mužík chce rajskou :wink:

tak zatím páááá děvčátka,nakouknu jak budu mít časík :wink:
29. zář 2009 v 09:23  • Odpověz
Zelená bude do podhledu atd. No uvidíš, já tady melu a sama jsem tam v životě nebyla :grinning: , tak taky vím houbelec.
Věruška už jsitě míchá barvy a už se to tam rýsuje, to je šikulka co? J8 bych to akorát domatlala.

Jdu taky zkusit vařit, bo mě to tu neba, to je hrůza, sama doma, omg.
29. zář 2009 v 09:32  •  1 dítě  • Odpověz
Věruško, pak nám napiš, jak dopadla roláda bez rolování a už jen čekám na Lůcy sms a napustím si vanu ajdu se na momentík napařiti a zase si zapálim Annanasův olejíček v aromalampě a budu fetovati. Je tu strašná zima doma, venku asi taky.
29. zář 2009 v 09:55  •  1 dítě  • Odpověz
Tak sjem si vyčetla, že je to i do koupele super, tož jdu na to. Posílám odkázek, ať víte, do čeho jdu :grinning:
29. zář 2009 v 10:08  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.