• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Mi pípla smska, až jsem selekla a neposlala ten odkaz. Samo, že je to Lůca!!!

6 bublinek!!!!!!!!! Tři zaváděj!!!!!! Tři nechávaj zamrazit!!!!!! Veleúspěšné, to my nemáme na zamražení ani jednu...

Za chviličku si jde pro ně!!!!!

Odkaz zděěěs:
http://tomexo.cz/produkty/aromaterapie-voda-pri-nachlazeni-esencialni-oleje.htm
29. zář 2009 v 10:11  •  1 dítě  • Odpověz
No kde ste kdooooooooooooo? :confused:
Kdybych tady zemřela, tak to ani nevíte :sweat_smile:
29. zář 2009 v 11:14  •  1 dítě  • Odpověz
Halooooooooooooo, Andrejkooooooooooo, už jsi doma? Bellíškůůůůůůůůůůůůůůůů, jsi v pelíškůůůůůůůůůůůůůů?
Věruškoooooooooooooooooo, nematlej ty zdi a pojď sem!!!!!!!!!!!!!!!!
Karolkooooooooooooooooooo, vyprdni se na dochtory, Lůůůůůůůůcoooooooooooooooo, už máš bublinky????

Všici séééééééééééééééééééééééééém!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
29. zář 2009 v 11:20  •  1 dítě  • Odpověz
Teda v práci Andrejka, někdo makat muší, omg!
29. zář 2009 v 11:20  •  1 dítě  • Odpověz
Tak já abych se šla fakt asi léčit, tož mizím do betle, bááááááááááááááááááj :zipper_mouth: :dizzy_face:
29. zář 2009 v 11:34  •  1 dítě  • Odpověz
Lůco supeer! Takový ůspěch, tak ať se bobci pořádně zakousnou!
Májo, dík za info.
Já byla ve městě pro zelenou. Teď to míchám, no , to je alchymie, bo z teho dobarvovače to vychází moc jasná barva, tak jsem skákla do sklepa ještě pro zbytek oranžové a tím jsem to utlumila. Teď mám na zdi asi 4 vzorky, fénunuju to a nevím esli už je to pravé HelP!
29. zář 2009 v 11:40  • Odpověz
Ahoj jdu vas pozdravit v novem. Jo jo kdyz je clovek doma sam to je potom nuda ze jo. To vidim u sebe uz nevim co bych kde bych ach jo. Jsem zvedana na Lucu musim se ji zeptat ke komu do te Ostravy chodi ja byla taky tam. Snad to konecne udelaji poradne a jeden bude zase stastnejsi.
29. zář 2009 v 11:40  • Odpověz
Verusko koukala jsem taky a mas to moc pekny a ta zelena bude k tomu ouplne suprovni, my mame zeleny obyvak a vypada to uzasne jsem se bala jit do takove pestrejsi barvy ale ted jsem zpokojena. :slight_smile:
29. zář 2009 v 11:43  • Odpověz
Ahoj Ivo, jj zkouším jí nějakou pěknou namíchat, ale pořád to není ono.
29. zář 2009 v 11:53  • Odpověz
Neboj to trefis my jsme si tehda kopili uz namichanou.
29. zář 2009 v 11:54  • Odpověz
Joooo, už je to ono!!! Na popáté :grinning:
Jdu se naobědvat a pak to natřu, už se nemůžu dočkat!
29. zář 2009 ve 12:06  • Odpověz
No vidis sikule, dobrou chut a at nenatres i sebe :sweat_smile:
29. zář 2009 ve 12:10  • Odpověz
kobylky tož uvařeno nakoupeno,pošta vyřízena :wink: ještě vyřídím paní z modré pyramidy bo zkoumám kde co ušetřiti a při hypotéce sme museli uzavřít další živ.pojistku pro muže-bo je to na něj a při tom stačilo jeho živ.poj jen navýšit :angry: ovšem to nám nikdo neřek že :angry: tak tahle se nedá ani odečíst od základu daně a ta jeho co už má jo tak mě pěkně nasérenkovali zmetci jedni :angry: :angry:

Jééé Luci tak to je supéééééééééééér počkej oni se chytnou všechny 3 a to pak budete mít veselo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
No my taky nemáme mrazáček ani jeden z 9 se nám vyvynulo do super kvality jen jedno a je to těma spermijkama no,ale co sem štastná i za to jedno co se mi vrtí v bříšku :grinning: :wink:

Věry ty si šikulka,my ale taky pudem asi do rovnou namíchaných,no uvidím jak to bude stát :wink:
29. zář 2009 ve 12:26  • Odpověz
ivy ahojík :slight_smile:
já ted nevím kan tě zařadit,chodíš sem?Já si tě nějak nepamatuju :sweat_smile: :sweat_smile:
29. zář 2009 ve 12:27  • Odpověz
Máji žiješ? :confused:
29. zář 2009 ve 12:48  • Odpověz
29. zář 2009 ve 12:48  • Odpověz
Zdravím hřebčinec :slight_smile: Ode dneška je velké deržení paluchů Lucce :slight_smile: 3 bublinky zavádějí, tož to aby nebylo :wink: Ivi, to je fajn, že jsi doma, i když je to nuda, tak jde hlavně o tebe a mimísku :slight_smile: Věruško popřej Míšovi za nás :slight_smile: Májo já bych se na doktory vyprdla, ale pacoši pořád lezou :grinning: Kulomet a postřílet je :slight_smile:
29. zář 2009 ve 12:56  • Odpověz
autor
OMG, jen to hlavní jsem potřebovala vědět! 3+3 náádhera!!
29. zář 2009 ve 13:17  • Odpověz
autor
Jsem vás rychle přelítla.. Teprve jsem dorazila, bo jsem byla týraná u zubaře, ale vynadala jsem mu a tak mi musekl dát injekci. No, a pak jsem tedy byla ztvrdit své rozhodnutí a šla zaplatit školné. Teď už se z teho nevyvlíknu. Takže v sobotu začínám. Psala mi taky Petjunka, mooc všechny pozdravuje, tož vyřizuju, jídlo taky chváliila, propstě pohoda. Na Lucu se ptala, tak jsem ji hned napsala, že máme 3+3 :slight_smile:
29. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz
autor
Jo, Věruško, co ms?? Já jen, jestli budeme ležet na pokoji spolu :grinning: . Už mi klesla bazálka, tož dnes max.zítra ju mám.
29. zář 2009 ve 13:29  • Odpověz
Ahoj holky, všecky zdravím. U nás MS přesně v termínu, ode dneška zobu Diane 35 až do odvolání. Lucce gratulace, tomu říkám slušná ouroda :slight_smile: . U nás doma taky řádí rýma, ale zatím jenom u manžílka, takže nepřekonatelný problém neb je postižen z jeho pohledu smrtelnou chorobou. Hold chlapi nic nevydrží. Doufám, že to na mě neprskne. Tak holky, za chvilku jsme zase v akci :wink: . Tak se všechny držte, zase nakouknu. Hezký den všem!!!
29. zář 2009 ve 13:48  • Odpověz
Taky jsem hloubala, jestli pro mou psychiku nebude lepší, když budu po transferu doma jenom 3 dny a potom do práce. Přeci jenom příjdu na jiný myšlenky a nesleduju se při každým cuknutí v podbříšku. Nevím, ještě zvažuju. Ještě nemám co transferovat a už neschopenkuju :grinning: :grinning: :grinning: .
29. zář 2009 ve 14:12  • Odpověz
Tak jsem z prochazky doma unavena jak pes asi pujdu halajti. Jo zatim jsem doma asi uz na porad co se da delat hlavne ze bude mimi v poradku. Verka jeste masti steny ale rikala ze se konecne trefila do odstinu tak uz se tesim jak se ji to vybarvi. Jani chodim sem jen jsem si zmenila nika a fotku protoze to uz nebyla pravda.
29. zář 2009 ve 14:13  • Odpověz
Jsem tedy, napíšu celý příspěvek a pak zmáčknutím dvou záhadných kláves se mi povedlo vše komplet označit a vymazat, týjo jak jsem to udělala? :sweat_smile:
Že by Iva.ivf bo jak to bylo ta v těch brýlích :confused: , teďka se teda taky nechytám,ale asi ano.

Věruško, sama si tvoříš barvu? Já myslela, že čapneš kus tapety a letíš pro barvu hotovou, my to teda tak děláme, jen malíř nám pak dělal barvu svou, co se mu zdálo vhodné a mamace tak dělal celej byt, pravda, je to originální, ale já bych to určo zmastila, no jsi umělkyně, co dodat.

Jsme si satanem pěkně zahřály hrby, jak on báječně hřeje :grinning:, zas je mi lépe, teďka ho musím vyvenčit, to bude nejhorší, ale lup šup, žádný očmuchávání a pak si dám zas ten odvar a Tymiánovku od Justu na krk.

Andrejka sprdla zubáka, Ty jsi éééro a už pracuje, tak jsem klidná, už jsem se bála, že v republice nikdo nemaká a z čeho bych pak měla tu mateřskou omg, zas by udělali bolakejsi balíček a na to nemám nervy :grinning:

Ještě Karolka pracuje, taky dobře, pacoše postřelit, jak já viď? Ženu muže k doktorovi s ničím s malou a pak je fronta.
29. zář 2009 ve 14:24  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejko, gratuluji k částečnému započetí studia, Tě obdivuju, neví co bude a dá se na studia, klobouk dolů, ale babička taky studovala a měla do toho mamku narozenou, tož to říkám furt, že mi ji strašně připomínáš a další příklad je tu.

Nojo, to bude holky Ivča, podle toho postoje, je to stejná poloha jen z toho vylezl úplně jinej človíček, absolutně dvě nesrovnatelné fotky, bo se nejlim?
29. zář 2009 ve 14:27  •  1 dítě  • Odpověz
Ještě jsem prostudovala albíko a je tam Ivanka a její testíky, tož to je ona, já snad budu pořád najíždět na tu ikonku, to jsi opravdu Ty a tamto taky? :confused: Mi to nějako neštimuje :confused:
29. zář 2009 ve 14:28  •  1 dítě  • Odpověz
Jani, oni s těma hypotékama nadělaj, jsou to debilové, nás taky tahali na pojistku a pak šlo jen pojistit byt a ve finále jsme se dozvěděla, že stačí pojištění od družstva, které si už také platíme v nájmu, byt je v osobnim vlastnictví, ale družstvo, co se o nás stará nám to zřídilo, no to víš, že teďka máme dvě no...taky mě serenkujou.
29. zář 2009 ve 14:29  •  1 dítě  • Odpověz
Kde zase jste? :confused:
29. zář 2009 ve 14:30  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Májo, už se cítíš lépe?
29. zář 2009 ve 14:45  • Odpověz
Ahoj Eviku :slight_smile: , nojo lépe, ale píšete tu o MS a já ji mám jak holky Andrejka a Věruška, takl to půjdu z bláta do louže, vylížu se z bacila a hups do mrchy, radši bych ji přenechala vám, co ji potřebujete a čekáte na ni :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jináč čtu, že Ti taky umírá manžel :grinning: , smutné že? Jsem se tu rozčilovala předevčírem, ale přežil :grinning:
29. zář 2009 ve 14:47  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.