• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Máji snad to s tou hypotékou nějak s paní vykoumáme koukne na to a řekne co s tím pudě dělat :slight_smile:
To je fajn že už je ti líp :wink: Já si taky myslím e Ivča je ta iva.ivf ale jistá si nejsu a tak sem se opítala :grinning:

Andrejko já bych se bála pípnout u zubáka,je jich málo a ještě by nás vyhodil :grinning: :grinning: to ta bývala zubařka taková byla,jak si jednou za půl roku nepřišla na prevenci ak tě vyhodila
29. zář 2009 ve 14:48  • Odpověz
Jo, jo, Máji. Asi nějaká smrtící epidemie na chlapské plémě je to. Nic nevydrží a protivnej je, prostě na zabití. Však to znáš. Ale jak píšeš, většinou přežijou :grinning:
29. zář 2009 ve 14:54  • Odpověz
Teda dneska se mi nechce makat ani trošku. Už se vidím doma. Mám strašnou chuť na něco sladkýho, ale úplně strašnou. Doma mám výbornou oříškovou tyčinku, asi zdrhnu dneska dřív, jak se to nedá vydržet. :sweat_smile:
29. zář 2009 ve 14:57  • Odpověz
:grinning: jak povídáš Evčo.

Janni, to mi ani neříkej, už jsem to slyšela, že vyrážej pacoše, co nechoděj, to teda nevím, kdo si mě vezme, asi už nikdo :astonished:

A kde je zase Kačer?
29. zář 2009 ve 14:58  •  1 dítě  • Odpověz
Píše Marky, že přeje Lůce, aby se bublinky zakously a pustily až za devět měsíců, to je jasná věc, aj osm dobrejch :grinning: Lůco, podívej na Annanase :sunglasses: A že pozítří jdou domlů, tak se zahlásí už z vlastního počitadla :slight_smile:
29. zář 2009 v 15:08  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojka ,holky mám ten těhotenský karpální tunel -bolesti a brnění pravé ruky od zápěstí k prstům,nejhorší je to v noci nemůžu vůbec spát už ať je ten Sohíšek venku viď Máji.? :slight_smile:
Zdtravím Marký snad budou v pořádku.
Lůco velikááááááááánskááááááááááááá gratulace pěkně ty bublinky opatruj a jen odpočívej doufám,že jsi na neschopence a bejdeš makat do Kaufláče :grinning:
29. zář 2009 v 16:03  • Odpověz
tak to je dobře že Marky pustí,snad se tam ukáže až na porod :wink: :wink:

no jo Máji,zubařů je málo,lidí hodně a tím že nechodí na prevence tak pak když maj zánět a dolezou tak s tím mají plno práce a při tom stačilo třebas jen vyvrtat malý kaz na začátku :wink:

No my jezdíme k zubařce do Kamenice to mám tak 30km určitě jedna cesta :unamused: ale je dobrá hodná šikovná.

Evi nemluv o čokoládě-zakazuju :grinning: jen to slovo čtu a už slintám :grinning: :grinning:
29. zář 2009 v 16:06  • Odpověz
hurááááááááááááááááááááá vyhrála sem svou první aukci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Bože kdo to sem na oníka zavlekl :grinning: :grinning: Mája,to by bylo ušetřených peněz :grinning: :grinning: ale zase na druhou stranu sem šla dnes do sekáče-výběrového a ty hadry na mimíska co tam mají za ty ceny teda zlatej mimáč :wink:
29. zář 2009 v 16:37  • Odpověz
Tak koukam ze jste tu holky sikulky skoro jako Colombo. Tak jste mely pravdu pozadala jsem admin o zruseni jmena a schvalili mi to tak jsem si udelala noveho nika s novou fotkou vsechno jsem hodila za hlavu a je tu uplne jiny clovek. Protoze iva.Ivf uz neexistuje.

S tim zubarem to je i u nas tak pokud neprijdes aspon jednou do dvou let tak te pak uz nevezme a musis si hledat jineho zubare.
29. zář 2009 v 16:38  • Odpověz
Jsem zase tady, mi přišla nečekaně návštěva, kámoška z práce, jsme spolu chodily i do školy, jsem pořád chtěla, aby mě naučila pletení z papíru, tak byla výuka :grinning: , ovšem tak manuálně zručného člověka, jako jsem já, jste v životě neviděly :grinning: , já než umotám jednu ruličku, to je porod.

Hani, ten tunel co máš, to jsem ještě ani neslyšela, koukám, že mám málo nastudováno a takneni lepší udělat toho císaře dříve? Ale čekaj aspoň do toho ukončenýho 38. týdne, no, pak si myslím, že už nemůže bát problém. Kolik jsi dneska přesně?

Janni, cos vyhrála, kdes bojovala? Nepotřebuju to taky? :grinning:

Ivčo, tak to jsi udělala za jednou Ivou tlustou čáru a vytvořila novou, ale na obou fotkách jsi to Ty bo ne? Prostě Tě nopoznávám, až na ten postoj, ten zůstal stejnej. Vlož nám více fotek z vaší rodinky, ať vidíme...
29. zář 2009 v 17:11  •  1 dítě  • Odpověz
tu nikdo :confused: ach jo tak se du nabaštit :grinning:
29. zář 2009 v 17:21  • Odpověz
záchrana Mája je tu :grinning: pletení z papíruCo to je? :confused: to sem neslyšela a co se z toho plete?

ááále bojovala sem o bodýčka 24kusů +něco grátis k tomu za 165 to máme.Bodýčka jsou kr+dl rukáv různý velikosti-bodýnek není nikdy dost :wink:
29. zář 2009 v 17:25  • Odpověz
Ahojky

Regí to mě mrzí, čím teď procházíš, snad to brzo přebolí vás oba. Nejlepší je dát si pauzu, když už nevíš kudy kam, tak jsi udělala dobře, jen to špatné období teď přečkat až zas bude líp. Myslím na tebe.
Evi tak hurá akce, to je dobře už se to tu rozjíždí, za chvilku naskočí studentka a malířka
Lucinka má u sebe silnou trojku, to musí vyjít aspoň jednomu broučkovi, tak držím pěsti.
Ivo pekná fotečka, jak to pokračuje u dr. už máš fotečku z UTZ?
Marky to schválili, tak hurá domů, se konečně vyspí ve svém.
Máji tebe to teda skolilo no ještě že je Luboš doma a tak šikovný že se postará o Anýska a tos ho chtěla brát prkýnkem.
Hani teda to nezávidím takové starosti, bylo by fajn kdyby se Sofinka už narodila, snad tě to nebude trápit ještě měsíc.
Jani gratulka k 1. vyhrané aukci pak ho´d fotečku do albíka.
Karolko co ten telefonát, počkej já ti to budu připomínat furt.
Belli doufám žes to v práci překlepala a žádné plavčo není.
Dnes nějako nestíhám v noci nemůžu spát tak to doháním po obědě, tak jsem jak púraštěná, malý je v házené tak za chvilku pro něj sjedu. Vy zrovna probíráte zubaře a mě bolí osmička ale nevím jestli roste bo co, no jdu v 12/09 tak to počká.
29. zář 2009 v 17:26  • Odpověz
já na tu ivu taky pořád najíždím-na tu fotos :grinning: mi to taky nedá ale jo před tím měla ty brýle a ted ne,je to ona :wink: ale ty fotos by vložit mohla že :grinning:

Věry hotovo?Nejsi taky zelená jak rosnička? :grinning: :grinning:
29. zář 2009 v 17:26  • Odpověz
Nojo, tak to jsi velká bojovnice a pak že nic nepotřebujou a rovnou to bere po 24 kusech :grinning:

Ukázka pletení z papíru, to je divný, že to ještě neznáš, to valí dosti na Mimáči...

http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?typ=5
29. zář 2009 v 17:29  •  1 dítě  • Odpověz
Zdravím všechny kobylky. Moc děkuji za přání budu se o bublinky dobře starat a aspon jedna se určitě chytí. Ukazovali mi fotky embriek které mi zaváděli měli tolik buněk že se nedali ani zpočítat tak snad jsou výstavní :grinning:
Byla tam paní a měla 33 vajec a má oplodněních 22 to je úspěch a další má 17 oplodněních to je prostě paráda. Ale co já jsu štastná za mích 6 bublinek :wink:
29. zář 2009 v 17:30  • Odpověz
Moni ahojík,bolí tě zoubek?Jako že jdeš až v prosinci? :confused: OMG tak snad jen roste,ale i to umí potrápit,tak at je brzo dobře :wink: Jak to že v noci nespíš???

Hani to je teda vyhlídka a od čeho to je?To sem ještě neslyšela,přejde to nebo už to bude do konce těhu? :confused:

Až mi dorazí balíčky nafotím a vložím do albíka vše :grinning:
29. zář 2009 v 17:30  • Odpověz
Mončo čauky, já nechtěla řezat prkýnkem mýho, ale Lůcinýho, bo chtěl po ní mermomocí sex včera a dneska jeli na zavedení, víš :slight_smile:
29. zář 2009 v 17:31  •  1 dítě  • Odpověz
Tolik oplodněných, to je nějak divný ne? V jaký jsi je měla fázi, to jsi se neptala, Luci?
29. zář 2009 v 17:32  •  1 dítě  • Odpověz
Kdybych to byla věděla, že jedeš a bude tam taková nosnice,bych Ti dala prachy a nakoupila bys mi platíčko :grinning:
29. zář 2009 v 17:33  •  1 dítě  • Odpověz
máji a kde to je?Tam toho je tolik a nic nevidím,no neznám to :sweat_smile:
29. zář 2009 v 17:33  • Odpověz
Jdu začít vařit, bo dítě griluje s tátou a s prarodičema a matka tady zubožená hladem, budu tu hnedle, dělám jen knedle :grinning: , to ne, kuře na paprice bude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
29. zář 2009 v 17:33  •  1 dítě  • Odpověz
Říkali že jsou v dobré kondici víc mi ktomu neřekla :wink: Tak uvidíme stačí jeden bojovníček který se zakousne a nepustí :wink:
29. zář 2009 v 17:33  • Odpověz
No počkej nevidíš odkaz na upeltený košíky, maj tam být nafocený výrobky... :confused:
29. zář 2009 v 17:34  •  1 dítě  • Odpověz
huž to mám u čučím
29. zář 2009 v 17:34  • Odpověz
Upleteš si třebas truhlu nebo já si chci oplést všechny květináče nebo spíše na ně udělat košíčky, provlíknu nějakou levandulovou mašlí, jak jinak, že? já úchylačka levandulová a bude nebo si pletou baby koše na prádlo, stojan na vařečky, prostě je toho moc, kloboučky, krabice s víkama dětem do pokojíku apod.
29. zář 2009 v 17:35  •  1 dítě  • Odpověz
No slaáva :grinning:

Lůco, jak byly v kondici, je to dobrá zpráva, o mně se to dneska říci nedá :angry:
29. zář 2009 v 17:36  •  1 dítě  • Odpověz
Jani já byla u zubáka v létě a řekl ať dojdu i v prosinci, ono se musí za těhotenství jít 2x. V noci nemůžu nějak nad ránem spávat, asi už se připravuju na maraton s mimi, jako noční buzení a krmení.
Tys už byla na UTZ ve 20tt?
Máji možná to Lucčin myslel dobře, aby ty embrijka tam hezky sklouzli :grinning: no jo chlapi...
jedu pro dítko.
29. zář 2009 v 17:38  • Odpověz
tam nic nafocenýho nebylo ale zadala sem si pletení z papíru a huž to bylo :wink: páááni to vypadá jako super koníček,po tom se du popídit a zkusím to :wink:

no jo Luci je to snůška a měli ste prodlouženou kultivaci?
29. zář 2009 v 17:39  • Odpověz
Moni na velký utz jdu ted ve čtvrtek :wink:
29. zář 2009 v 17:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.