• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Mončo, nenacvičuj vstávání, dneska jsou děti spáči, teda v mém okolí jo, já nevstávám ani jednou, tak chrundi :grinning: , ale v těhu jsem taky nespala, až po narození se konečně vyspím :grinning: , to je dobrý co?

Tak to já radši budu o těhu u zubáka mlčet, bo by mě asi zabilhnedle mezi dveřma.

No nic, mě tu zdržujete až jsem zapomněla poslat paní Lišce RČ Annanase a to ho má tak jednoduchý, už ho znám z paměti, tímto zdravím Věrušku, jsem debža co? :grinning:
29. zář 2009 v 17:47  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojte dupky :slight_smile: Tož nemáme jenom viry v čítači, ale i sedl mrcha na mě :confounded: Z nosu mě teče něco vodnatého, čelíčko žhne teplotkou a zuby bolí, jako by rostly nové :confounded: Já chcu čaj a betl, ale nikdo není doma, tak si to budu muset uvařit sama :cry: Já Ivu poznala hned,heč :grinning: Lucka huž má 3 bublinky, tak to budete mít těch poschoďových postelí víc :confused: Janinko, velký ultrazvuk, toto letí, hoélky za chvíli stáj maminek bude plná :slight_smile: S Regí, mě to mrzí, holka má veliké trápení, ale snad to tak bude lepší a někdy je lepší udělat tlustou čáru a začít znovu :wink: Myslím moc na tebe beruško :slight_smile: Andrejka a škola, taky mě to čeká, jen se k tomu nemužu dokopat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Huž jsem na to učení stará, ale ty máš ještě mladý mozek, tak jen tak dál, kup ořezávátko, tužky a hajdy do školy :grinning:
29. zář 2009 v 17:53  • Odpověz
Kua teda já to dneska asi neuvařím, ale muším Ti Jani napsati, že jsem měla telefonát z Lišky, že nemáme uzavřený životko :grinning: , tož řikám, že mi řekli, že stačí pojistit byt a že jsem teda naserenkovaná, bo ho teďka mám pojištěnej dvakrát, tak bud mít další shcůzku a maj nějaký jeijch pojištění, no je i jasný, že z toho maj, toje jasný, tak lidi uháněj,a le na můj ročník to vychází asi 1100Kč ročně to životko a v případě mé smrti, Boha jeho :confused: , by pak zbytek úvěru doplatila Liška a to se vyplatí!!! :grinning:
29. zář 2009 v 18:01  •  1 dítě  • Odpověz
Jejda Karolko, nojo, dyk oni chystaj ty poschoďovky, to aby probourali do vyšších pater a koupili žebřiňák :grinning:
29. zář 2009 v 18:02  •  1 dítě  • Odpověz
http://www.rucnivyrobky.eu/pleteni-z-papiru.html Máji mrkni tady je to krásně popsaný i výrobky +návody :wink: tak tohle mě bude baviti,já se vyžívám v adventních věncích a tohle je na celý rok :slight_smile: :slight_smile: paráda hned zítra seberu dole letáky a hrr na ruličky :wink:
29. zář 2009 v 18:07  • Odpověz
Májo, nemyslím si, že dítě do jednoho roku nemuže chytnout chřipku, jen to ta doktorka špatně řekla :slight_smile: je pravda, že chřipajzna je horečky a bolení kloubů a všechno ostatní jako rýmečka a kašlíčky jsou viroza, ale když se takový človíček setká s bacilem, tak ho chytne stejně jako dospělý :slight_smile: Mě taky doktorka řekla, že dneska huž příušnice nejsou, a mi jich máme na ambulanci jak nasraných, takže jsou to někdy přechytralé bílé mantle :slight_smile: Hlavně Anáska odsávej, a dávej mast na hrudníček a zádička, takovou tu průduškovou , ať se ji líp dýchá a vlhký vzdoušeka snad bude brzy po rýmečce :slight_smile:
29. zář 2009 v 18:12  • Odpověz
janinko, známá dělá z toho papíru košíky a jsou krásné :slight_smile: Jo mít tak čas a náladu :angry: Jdu si lehnout, a udělat si ten čaj, bo pan domácí mi ho asi neudělá :grinning:
29. zář 2009 v 18:14  • Odpověz
Karolko, já jí právě do nosíka nic nestrčím, bo má tu dírečku ještě tak malinkou, že i vatička je viliká, natož odsávajda. Ale na nětu mi tu dával někdo odkaz na tu no...................., kurňa, jak se snažila pět, jak bojuje u miminka s kašlíkem a rýmečkou, byla to taky nějaká ta msat, musím najít odkaz a najít tu mastičku, na to se připravuju.
29. zář 2009 v 18:15  •  1 dítě  • Odpověz
Holky, mě se tam pořád objevuje ta bezbolestná liposukce, to je normálně provokace :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. zář 2009 v 18:15  • Odpověz
No máji tak to je dobrý co já o tom dnes mluvím a oni ti zavolají :grinning: :grinning: právě modrá pyramida je s KB jedna pracka :angry: tak máme to dalši životní u KB a já to neci :angry: na co,když jedno máme a jde odečítat od základu daně že,sou to zmetci všici když čujou půjčku by do zadku vlezli a pak,škoda mluviti no :rolling_eyes:
Tak tu jednu pojistku na bytík zrušiš a dáš si životko jen y nesedí že by 1100na celej rok?Tak málo :confused: no jo odpovídá to výši půjčky tak mužík má na sebe přes melounek no :sweat_smile: my máme tu pojistku z KBna to že kdyby nedej bože se mu něco stalo,tak abych neměla hypotéku na krku já ale doplatí to banka.

Bože ted nemyslím na nic jinýho než na letáky dole :grinning: :grinning: :grinning: se těším až to zítra zkusím-Máji díky za zabití nudy :wink: :wink: :wink:

Karolko,y taky nemocná si?OMG tak se brzo uzdrav :wink: a už si volala?????? :angry: :grinning:
29. zář 2009 v 18:15  • Odpověz
No výborně, tak Janni.ka by byla zabavená na celej rok :grinning:

Ještě teda jukni na www.pletenizpapiru.cz
29. zář 2009 v 18:16  •  1 dítě  • Odpověz
Janinko, nevolala, v práci je to masakr, vubec se nedostanu k telefonu :frowning2: Teď čekám mrcchu a pak huž zavolám :wink: Já vím, že jsem ostuda, některé holky by dali nevím co, kdyby mohli jít do boje, ale mám veliký strach a z práceč jsem vyšťavená, a k tomu malý a škola, takže si večer zase řeknu, zase jsi nevolala a tak jde den za dnem :frowning2: jdu ležet, obchází mě zimotřas :rolling_eyes:
29. zář 2009 v 18:18  • Odpověz
Májo zadej doktora THEISE, já měla tu hrudní mastičku od něj a vydržela dlouho a mohla se od narození, a hodně ji nos,a podkládej, ať ji snoplíky vytékají a neusazují se v krčku a pak to jde na prudušky :slight_smile: Ale ty to zvládneš, jsi přece supr, čupr mamina :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. zář 2009 v 18:21  • Odpověz
tak si hezky odpočni Jani :wink:
Máji taky kráásný výrobky :wink: pokoukám o důkladněji zítra,jdu baštit a čučet na telku sedím tady už 2hodky OMG :grinning:

tak přeji všem dobrou noc a krásný sníky :dizzy_face:
29. zář 2009 v 18:29  • Odpověz
No teda tady to dnes žije.
Já teď dorazila domů z práce a tak se jdu na chvilku natáhnout.
Luci velkáááááááá gratulace ,to je super,třeba se zakousnou všechny 3 a už se tě nepustí.To by bylo veselo.
Věruš ,Míšovi všechno nej k svátku.Alfi vy se brzy uzdravte.
Hani a tobě přeji ať je to co nejdříve v pořádku a nemáš bolesti.
Nic jdu se na chvilku flákat.Tak pa pa.A taky se přitulit,protože jde Peťa za chvilku na noční.
29. zář 2009 v 18:33  • Odpověz
Křídla už se vařej, za chviličku přecedim, fláknu šlehu a je hotovo, miluju tyhle rychlý jídla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kde je Andrejka, Bellí a Věruška? Bellí jde vlastně z práce a měla na ten bazén, kterje odložila, doufám teda!!! A Věruška ještě asi maluje..., už aby bylo závěrečné foto :slight_smile:
29. zář 2009 v 18:43  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Alfi ,a ty košíky jsou super.My jsme je pletly asi 4 měsíce zpátky v té dětské herně od kamarádky,a ruličky mi taky jdou hůř,musím pilovat,ale jeden košík už jsem upletla,ale nemám ho ještě nalakovaný.
29. zář 2009 v 18:49  • Odpověz
Berušky jdu do hajan krásné sny a dobrou noc :wink:
29. zář 2009 v 19:17  • Odpověz
Luci dobrou noc :slight_smile:
Košíčky a obaly na kytky jsou moc hezké, chce to ale asi hodně papíru stejné barvy.
Máji já myslím že nebudu mít takové štěstí jak ty s Anýskem, jesli mimi bude jak náš malý tak budu v noci vzhůru každé 2hod. no tak uvidíme.
No my nejsme pojištění životně vůbec, oni ti pojišťováci jsou jen na prachy. Jedna známá to dělá a má nádherné auto 2-3x ročně na dovolené a toto všechno si dovolí z našich peněz, tak jim je necpu, jen chápu že k úvěru to být musí.
kaši tak pěkné tuleníčko.
Belli díky za mms jednorožec došel :slight_smile:
já jdu zítra zas do práce tak mířím taky do posteluchy, tak dobrou noc
29. zář 2009 v 19:51  • Odpověz
Ahojte holky :slight_smile:

Lucy,teda 3 bublinky? :slight_smile: gratulace,pěkně je opatruj a uvidíš že se minimálně jeden chytí a třeba všechny 3 :wink: :grinning: a pěknou dobrou noc a krásné sníky :slight_smile:

Regí,moc mě mrzí že to vypadá na rozchod,třeba se to vyvrbí nějak líp,ale než být ve vztahu co moc nefunguje tak je lepší to vyřešit jinak :wink: bude líp :wink:

Ivko,teda taky jsem koukala kdo to je novej :grinning: :grinning:

Hani,teda Sophinka ti dává,snad bude brzo po všem a budeš tu druhá mamča co chová mimi :wink:

Karolka je marod?Teda nedávno malej,ted ty? :unamused: brzy se vylež a když cítíš že se ti nechce do caru volat tak nevolej,když jo tak šup k telefonu :slight_smile:

Janča,zas na mimáči?no aukce jsou super,taky jsem ujížděla :grinning:

Máji,Anýsek má rýmečku? :frowning2: holky si hodně chválí tu odsávajdu na vysavač :wink: a to jak psala Karolka na hrudník si nemohla vynachválit kamoška :wink:
29. zář 2009 v 19:58  • Odpověz
Monči,dobrou noc a teda s tím pojištěním jsme na tom stejně :wink: stačí mi taky co říká známej pojištovák co dělá přes auta

Kasi,teda tulení,co to je? :confused: neznám :sweat_smile: :grinning: :grinning:

Jináč holky,se musím pochlubit,máme konečně káru pro Valuš doma,večer jede ke kamošovi a je super :slight_smile: mám ju v albíku :wink: a jinak teda pěkně se kulatím,to je děs jak rostu :sweat_smile: i na váze :sweat_smile:
29. zář 2009 ve 20:01  • Odpověz
Tuleníčko bylo krásné.
A teď jdu koukat na ordinaci.
Jinak Moni na ty košíky můžou být obyč.noviny,nejlepší je kauflan noviny,protože jak to smotáš,tak jsou všechny ruličky bílé a pak to stejně barvíš a lakuješ.
29. zář 2009 ve 20:12  • Odpověz
Kasi,teda hotovo :confused: :grinning: to je fajné :wink:
29. zář 2009 ve 20:17  • Odpověz
Tu asi už nikdo není :frowning2: vždycky když přijdu tak tu je mrtvo :frowning2: že si to budu brát osobně :angry: :grinning:
29. zář 2009 ve 20:19  • Odpověz
Katy já tu jsem jen odbíhám k ordinaci a přiběhnu vždy v reklamě.A fajné to je. :grinning:
29. zář 2009 ve 20:28  • Odpověz
Kasi já mám notas u telky a dávám fotky do alba :wink: tak reklamy mě neberou-to si dělám čaj :slight_smile:
29. zář 2009 ve 20:40  • Odpověz
Kobylky, tak domalováno.-)
Zdravím katy, krásný kočík:-ú Jsi pověrčivá,radši s ním pryč, viď?
Kasi se tulí, to ti přeju, já nemám tuleně:slight_smile:
Monče už se blbě spí,ale jak píše Mája, třeba se ti pak poštěstí, že buude mimísko spát. Anýsek je úžasnej, strašně hodná:slight_smile:
Lůco, tak dobrou noc, hezky si ty bublinky v bříšku hýčkej:slight_smile:
Karolko, šup taky do betle a pořádnej kafáč čaje.
Májo, zrovna jsem si dneska při tom malování řikala, co budu dělat pak až to dodělá, a to pletení z papíru je dobrej tip. Mohla bych si takhle uplést krabice do skříně, když tam mám tweď tak hezky uklizeno.-) Tak , že bysme se do toho spolu pustily?
Janinka, šikulka:slight_smile: Takovej mimáčskej úlovek:slight_smile: Už se těším , jak tam budu zas někdy taky surfovat:slight_smile:
Jinak jsem mírně naštvaná, bo můj drahý se uspokojil k svátku sám. Koupil nám (si) plazmu a bez předešlého domluvení. A to teď potřebujem prašule na jiný věci. Sice nám odešla TV,tak jsme koukali na malou,ale mne to neva. krom toho je nachcípanej a maximálně na zabití, Chtěla jsem, abysme si dnes udělali hezký sváteční večer a kochali se novou ložnicí, ale on celý večer hledá krabičku od setoboxu, bo ho chce prodat známé, Se vším tříská a nadává, tak jsem mu ani ještě nepopřála, až se uklidní. Děkuji za něj za přání.
29. zář 2009 ve 20:42  • Odpověz
Věruško,ahoj :slight_smile: tuleň dělá randál a nadává?hmm to není zrovna sváteční :unamused: ale uvidíš bude líp,až najde ten settopbox :grinning:
pověrčivá,trošku,a taky hlavně aby byl v baráku klid :wink:
29. zář 2009 ve 20:47  • Odpověz
Ahojky KOBYLKY.
Je ta dy někdo?Já za10 minut zase musím odejít do práce.
29. zář 2009 ve 20:51  • Odpověz
TAk nic.Mažu do práce.
Tak všem krásnou doboru noc.Papa a MVRMMMMM
29. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.