• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
Dobrý večer berušky :slight_smile:
jdu vás pozdravit. Jsem už v betli, jsem skoro 3 hoďky žehlila, konečně, bo tady byla přímo hora už. Pak jsem čučela na ten super film o blondýnách :grinning: , lásky jedné plavovlásky..
Tak si vás jdu dočísti.. Vidím Regíí, asi už je na cestě do rachoty..
29. zář 2009 ve 21:24  • Odpověz
Tak jsem Regíí taky prošvihla.
Tak já teda nevím, kdy mu mám popřát. :frowning2: Proč jsou všichni chlapi na zabití když maji rýmičku?
29. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz
Protože pro chlapy je rýmečka ,smrtelně nemocná nemoc.A jsou u ní protivní všichni stejně.Tedy kromě Peťi,ten ji má celoročně.Tak by asi se špatné nálady nevyšel,tak už si s ní nic nedělá. :slight_smile:
29. zář 2009 ve 21:45  • Odpověz
tak já taky ještě nespím,ještě sem pc zapla,mám nějakou smutnou náladu ani nevím proč :frowning2: asi podzimní splín.
Věruško ty si šikulka,no nedivím se ti taky bych nevěděla kdy popřát,tak at se brzo uklidní najde tu věc a je v pohodě a ten hezký večer ještě určitě bude :wink:
Andrejko ty si se teda činila,šikulka si :slight_smile: a co že to budeš dělat za školu?
29. zář 2009 ve 21:50  • Odpověz
Ahoj Kasi tak můj milášek je asi taky vajímka,ten je usměvavej pořád,teda jednou za půl roku má den kdy je fakt na zabití protivnej ale to se dá přežít :grinning: :grinning: patří k tipům kdy má horečky a chodí do prácxe,nechce být doma a pořád říká že mu nic není,no stejnej jako jeho tatka :grinning: to pak rázně zakročím a vydám povel doma a do postele :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2009 ve 21:52  • Odpověz
Kasi, já to vím, jen jsem zas zapomněla, že to tak je,ale dnes to mělo fakt grády.
Janinko, copak? No myslím, že dnes už se hezký večer konat nebude :grinning: A to něco říkal, že si asi zítra bere dovolenou OMG, ještě, ž e jedu ráno do práce a pak na gyndu.
29. zář 2009 ve 21:54  • Odpověz
autor
Holky, já nedočítala.. já četla ouplně jiný věci. Tady zatím se probírá rýmička, no jó :grinning: . Věruško, hele, já bych ničevó neřešila, a těšila se na ket :grinning: Janni, ahojda! Kasi, zdravím. A kdepak je ta Belinka, že ju taky zkolila chřipka??
29. zář 2009 ve 21:59  • Odpověz
Věruš neboj ráno moudřejší večera.Nic jdu se rozloučit a upaluji do pelíšku.Ráno vstávám.Dobrou noc. :slight_smile:
29. zář 2009 ve 22:00  • Odpověz
já jdu mrknout na telku třeba tam něco bude.

Tak berušky dobrou noc a sladký sníky :pensive: :pensive: :pensive:
29. zář 2009 ve 22:02  • Odpověz
Andrejko , taky jsem si řikala kde je Bellí. Jo, já se snažím nic neřešit,ale někdy mne to dost ubíjí. Stokrát nic umořilo vola. :slight_smile:
29. zář 2009 ve 22:06  • Odpověz
Kasi, brou, Janinko tobě taky lepší náladu.
29. zář 2009 ve 22:07  • Odpověz
autor
Tož budu reagovati postupně.. jsem čučela, jak se naše drahá bloncka rozepsala :grinning: ! A jak se o ní Ouboš stará hezky, hm :wink: :slight_smile: A Katy huž má krásnou káru! A Ivka se nám probarvila a usmála. REgíí šla do arbeit, jak to zvláádááš?? A Evi, prosím Tě , já to nechápu, Ty tedy bereš antiko do odvolání, ale já myslela, že půjdete brzy do ekšn, tak jak to tedy je??
29. zář 2009 ve 22:17  • Odpověz
autor
Ale největší bomba byla dnes Lůca! Hezky odpočívej a bašti dobrůtky, a koukej na hezké filmíky a nic neřeš a musí to klapnouti :wink: :slight_smile:
Jo, když jsem to psala Petjunce, no víte, co psala? Že zrovna běží do vln! No, tak nevím, jestli ji mám dát do čenichu na dálku :grinning: :grinning: :grinning: , já zrovna seděla v ouřadu! No, já jí to teda budu přát , no! :grinning:
29. zář 2009 ve 22:21  • Odpověz
autor
Se řežu.. jak Evka psala o mužské rýmičce "většinou to přežijou" :grinning:
Janninko, speciální pedagogiku. Ani to už nevyužiju asi, ale aspoň mám něco jiného v mozgovně , než mimi :wink:
29. zář 2009 ve 22:28  • Odpověz
autor
Tož jsem vlezla Věrušce znovu do albíka, jsetli náhodou neuvidím té tulipáány už v zeleni, škoda :sweat_smile: , až příště tedy.
Jo, ty papírový kouzla mě tedy taky zaujaly!! Moc! Tož taky zkusím :slight_smile: Ale kdy?? No, přece, až budu těhotná a budu se nudit jako Janninka :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2009 ve 22:35  • Odpověz
autor
Hm, teď jsem ouplně odplula do odkazu s ručními pracemi, to jsou úžasný věci! Klobouk dolů!
29. zář 2009 ve 22:47  • Odpověz
Koukám, Andrejko, že dočítáš:slight_smile:
Jdu spáti, tak kobylky, brouu a krásné sny:slight_smile:
29. zář 2009 ve 22:54  • Odpověz
autor
kočky, jdu do chrněti, moc všechny zdravíím! Monči, Karolajnko s váma se mííjímm, a ffšeckiii moje holky! pápá :slight_smile: Jo, Hani, napadlo mě, máš na někoho mobil?? Až přijde Sofinka na svět třebas.. Já Ti písnu do interka můj.
Tož baby, klidně spěte a Bellííííí, snad sem přijde rááno.. :slight_smile:
29. zář 2009 ve 22:55  • Odpověz
autor
Věruško, já ti písla dobré noci na ICQ.. asi před půl hoďkou
29. zář 2009 ve 22:56  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA !!! :sweat_smile:

ČEKANKY
Andrea,Pronatal,2IUI,1IVF+ICSI+PK,1ET,1KET,3kulihrášci2.KETříjen!Budu zase odvážná školačka,srazík posunut!
Bellí,Fertim.OC,6IVF(AH,ICSI,PK,KET),imunoOK! Spíme s Kokešem, ale psssssttt:grinning::grinning::grinning: . Taky virózka???halóó!
Karolo,GynOV,1IVF,1ET,2KET, Neboj zlato, klidně krtkuj dál, ale pojď do akce!!! jóóó?? :astonished:
Regina,Apoli.,1IVF,6IUI, ,Máme starosti, tož si vezmeme kobylí dovolenou a pak uvidíme...Teď máme nočňucha.
Věruška,Pronat.2IVF+ICSI,3ledňáčci,GenetikaOK,Spíme v tulipánech!TĚŠÍME SE NA KET!!30.9.nový gyndař!:wink:
Katka31,Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci,29.7odstranění myomu.Huž makáme,za měsíc můžem snažilkovat dom:slight_smile:
Leontýnka,Máme Domču z domečku.Zdravíčko nás zlobí! A manža je s náma! Tříkolka vybraná,adopce podaná!
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2IUI,8IVF, Leňulko, těšíme se na Tebe.
AK(Alenka), Brno Unica,1 IVF+ICSI,MA,nová startovní čára,cca 11,12/09 akce.Jukni mi do albííka!!!
Eva36,3IVF,Brno(Laurea),spermiovýsledky 12.10. a snad rovnou do akce! A zobeme Diane 35 do odvolání!
Mikky(Mirka)Apolinář,na 4.pokus z Ketu osmiletý chlapeček!Hydroskopie ok, huráá, jsme průchodný!!
Manetka-IUI,2IVF,2ET,3KET,GennetLB,ještě2ledňáčcii,beruš,jsi v dobré společnosti spolubojovných duší,drž se!
Kasa(Petra),Fertim. 1xIUI, Peťulko, nesmutni, IVF před vánoci to jistí!

HOLKY V AKCI
Lůca, Gyncentrum OV,2IUI, 1IVF, Gonal. OPU 25.9., ET 29.9. Tož 3 bublinky u mámy, a 3 ve sněhových peřinách ještě!!Držíme kopýýýtka!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termín13.11,čekáme Adélku!Jsme ve špitále,už je líp,možná ve čt1.10.půjdem dom!
Hani(hanaSkodova),Pronat,3IUI,2IVF+ICSI+PK,Sophíšek má3400kg,když se nám nebude chtít ven,císař24.10
Dady8178,Reprom.Brno,1.IVF,ET14.3,Ondrášek a Kačenka,huž 1.600 a 1.700gr a 42cm! Máme kočááárek!
Katy81,Repr.Brno,1IVF,ET8.4, Bude to Valuška! Kára pro Valušku v garáááži!!
Terezaa,Natal.Plzeň,1IVF,OPU8.4,ET11.4,Asi mám lulánka! A budu Matýsek! Jsme OK,další kontrola 20.10.
Moncaet,HeliosBrno,1IVF,3mrazáčci,ET13.4,bude to Markéťák!Do konce října uschopněný.3D bylo famózní!
Monca,CMRZlín,1DIPI,1IVF,1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU9.5,ET12.5. Bude to Adélka, říkal Kristiánek!
Danuss,Apolinář,z1.IVFdcerka,3IUI,teď2.IVF,16.5OPU,3ledňáčci,18.5.ET, jak se máme???
Janni.ka,Repr.Brno,1IVF,OPU30.5,ET4.6.,velký UTZ1.10.Bude to holčinka!Vrhááme se na letááky, budou košíky!
Petjuna,Apol,1IVF,17.6KET,kontrola OK,mrskáme se o 106! Cachtááme se v řeckém moříčku! :sunglasses:
Iva, těhu přirozeně, fazolka je v pořádku. Nová image!

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1IVF-ICSI,ANÝSEK16.5.09, Huž si umíme ručkou zatáhnout za hračku! A matka se kurýýruje, a Ouboš ji proléváá heřmánkovým čajem!:sweat_smile:
29. zář 2009 ve 23:00  • Odpověz
autor
Jéé, Věruško, já si všimla odpovědi, až teď , jsem kokotisko :grinning: . A teď už jsi off. No , jsem přepracovaná!
Tož, kobylky dobrouuuuuuuuu s kobrouuuuuuuuuuuuuu, bobrouuuuuuuuuuuuu!!!
29. zář 2009 ve 23:06  • Odpověz
Ahojka kobylky,
nějak mi to spaní ty poslední dny nejde, Andrejko písni mi Tvůj mobil ,abych Vám dala vědět teda spíš petr protože v německu maj v nemocnicích vyrušené signály tak je pevná linka u každé postele,ale Petr malou vyfotí a pošle z venku všem fotky.
Já tam budu po císaři asi 5 dní ,ale to nevydí už se moc těším tento týden musíme ještě připravit byteček nějaké dodělávky as úklid té hromady věcí přece jenom, se na to musí udělat místo, když jsme byli takovou dobu sami 2.
tady je na mě email: skodova.hana@seznam.cz.
Krásný den dnes frčím na jeden den do práce je konec měsíce a čeká mě uzávěrka papa :slight_smile: :wink: :slight_smile:
30. zář 2009 v 06:25  • Odpověz
Dobré ránko, ještě než si vás přečtu, bo večer už nemůžu na net, je tu muž, tak bych chtěla poprosit Karolku, zda by byla tak hodná a našla mi tu mastičku od Dr. Theisse, kterou mi doporučovala, jsme si vzpomněla, že dělá právě na tom důležitym oddělení, takže všechno zná. Já to hledala na netu, našla jsem i video Gábiny Partyšové, kde učí masáž miminek při nachlazení, ona tam má Eukalyptový balzám taky od Theisee, ale na letáku píšou, že je od 2 let věku, tak nevím...
Prosím , prosím, mohla by jsi mi to najít, jak to vypadá? Malá v noci špatně spala, pořád vykřikovala ze psaní, včera přestala částečně jíst, jsem se dočetla, že se jim stále vyvíjí to dýchání pusou, takže nedokáže sát a zároveň dýchat a pak dochází ke špatnému příjmu potravy :unamused: Začíná více kašlat. Kapky do nosu vím, že jsi Karolko říkala Vincentkový, viď? Hned jak otevřou, letím do lékárny. Děkuji za radu :zipper_mouth: :dizzy_face:
30. zář 2009 v 07:01  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Dobré ráno. No, dobré, nevím :frowning2: . Tady je ucpanej jeden malej nosánek. Poslala jsem Ti interko.
Hani, ahoj, mobil posílám.
Noc taky na ho..., bolí mě ten zub, ms si schválně dává na čas, abych se hezky s ní pak potrápila o víkendu ve škole, venku chčije.. No, hlavu vzhůru , že?
Belíšku,co Ty?? Kde jsi? No, máš smůlu, budu Tě nahánět smskou, ale až z práce. HUž musím mazat!!
Holky, hezký den :slight_smile:
30. zář 2009 v 07:15  • Odpověz
Tak jsem si vás dočetla. Věruško, Tobě jsem chtěla večer spáti stížnost o venčení psa na mobilek, ale neudělala jsem to a koukám, ,že jsem mohla, by jsme si postěžovaly společně :slight_smile: , zabít málo, omg.
Snad ten seťák našel a užili jste si ložnici, ale to jsou zas ty situace, který my vidíme jako báječný, raodstný, ještě když je k tomu svátek,a le to oni asi tak nemaj a maj slavnostní dny úplně jiný, ještě přijít na to, který, omg! :confused:

A jak říká Kaša, bo kdo to byl, na rolování ruliček je nejlepší Kaufland, blbej je Globus :grinning: a motá se od barevný strany k bílému okraji, tudíž je pak rulička pěkně bílá. I Mladá Fronta šla dobře :grinning:

Regííí na nás jukla a zrovna všichni byly u telky, nojono, se Ordinovalo :slight_smile: a já pak koukala na Ano, šéfe!, se mi to líbí čím dál víc, nejdřív jsem ho nesnášela, ale teďka mě ten chlap baví :wink:

No nic, vyzunkla jsem čajík horekj, rýma se ucpala :grinning: , tož je po ní, po mrše jedný a mg teďka abych vyhlížela mrchu jinou... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ještě krk neni oukej, ale to dobaciluju dneska a hlavně to miminečko vyléčit. Na netu ještě píšou, že se nemá hnedle odsávat, že časté odsávání u miminek můžu způsobit zánět středního ucha bo maj kratší Eustachovu trubici, což asi znamená že nos a ucho je hodně blízko..., no snad načíhne Karolka, když ne, píšu jí, jestli teda neni marodná, omg... :frowning2:
30. zář 2009 v 07:21  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejko hezký den!

Hani, bré ráno, neboj už se vyspinušáš, ještě to chce pár dní vydržet.

Jo a ouplně mě rozbulel Kačky kočík, jak ho má pěkně nafocenej ve všech variantách, nojo, letí to teda pěkně. Moc hezkej kočík a chválím ty kabárky na zimu, ty se fakt hoděj nejvíc, aspoň u nás jo! Super je ta Nextová mikča šedá bo jaká to je barvička, tu bych si taky koupila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2009 v 07:23  •  1 dítě  • Odpověz
Májo v rychlosti, lidi se řítí, jmenuje se to prsní balzám a nejlepší je to koupiti v lékarně, tak se rychle obleč a mazej pro něj :slight_smile: Nemusí být od Theise, dělá ho víc firem :slight_smile:
30. zář 2009 v 07:24  • Odpověz
Májo a klidně mužeš nosní kapky Nasivin pro miminka, vincentka je na suchou rýmu, pokud má snoplíky, tak bych radši nasivin :slight_smile: Jo a stím odsáváním to není pravda, kup si tu nejlevnější odsávačku, má dvaě hadičky a odsávej jen u dírky, trochu ji ulevíš. Neber tu balonkovou , je na hovno :slight_smile: promiň huž musím pracovat :confounded:
30. zář 2009 v 07:27  • Odpověz
Ještě odkaz pro Karolku, jestli nemyslela taky tento balzámík, aby to nemusela hledat...

http://www.mucoplant.cz/mucoplant.php?obr=2&produktID=6
30. zář 2009 v 07:30  •  1 dítě  • Odpověz
Jejda, tak ona tu už byla, to je fofr, díky moc, jdu hledat prsní balzám a tu odsávajdu mám, já myslela, jestli nemám koupit tu na vysavač...
30. zář 2009 v 07:31  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.