• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Jo je to on :slight_smile:
30. zář 2009 v 07:32  • Odpověz
Tak jsem našla ještě mastičku Koalka baby, ale zase píšou od jednoho roku, to jsou debžoti, hlavně že je to v odkazech pro kojence, omg!
30. zář 2009 v 07:35  •  1 dítě  • Odpověz
Už je tady zase divizna, načuhuje :grinning: , díky, snad neva, že je to od dvou let, no zeptám se v lékárně, tam budou vědět. Díky, díky!!!
30. zář 2009 v 07:36  •  1 dítě  • Odpověz
Tak huž jsem našla na netu, že lékárna je deset minut otevřená, pádim, dokud tady všechno spí. Papa a díky a nezlobte se, že to sem cpu, ale aspoň budete vědít, kdyby to některou z vás postihlo, ne? :wink: Nedej Bože ovšem... :pensive:
30. zář 2009 v 07:41  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: . Chudák Ananásek má takový trable :fearful: . U nás nic nového, rýmečka graduje, takže doma nálada na bodu mrazu. Jinak Andrejka je překvapená stejně jako já z naordinované antikoncepce. Bylo mi doktorem řečeno, že si tak podrží cyklus na další stimulaci. Jinak bych musela čekat zase na další MS a taky si prý odpočine sliznice a ta to asi potřebuje. Vždycky ji přemlouváme, ať ještě povyroste a nechce se jí!!! Vysadíme zřejmě hnedle jak se potrvrdí, že spermijky vyvíjí snahu o mrskání a hurá do akce. Počítám tak někdy v polovině října.
30. zář 2009 v 07:45  • Odpověz
Bréé ráno kobylkýý.
Ananásku na dálku tě hladím po hrudníčku a říkám čarovné větičky ať je rýmička pryč!
Jinak Májo, venčení alias dohady no coment. Na ano šéfe jsem taky čučela a bylo to zrovna z restaurace v české Lípě kde dřív dělala Míšův strejda, ten co nám teď tapetoval.
Jinak zdravím všechny probuzené a ještě i neprobuzené. Přeji hezký den a smrt bacilům!!! :wink:
30. zář 2009 v 08:00  • Odpověz
Dobré ranko, koťátka, přeju krásný den a kdo máte kontroličku, ať dopadnou na 1*:slight_smile: Luci, držím všechno co mám, ať se aspoň jeden brouček zakousne a nepustí:slight_smile: Anýsek, božátko malé, ať jí hned bacily opustí, šudinku malou. Jak jsem stará, tak jsem blbá, nakonec jsem šla včera po práci ještě plavat a dneska už nemluvím skoro vůbec, bolí mě ucho, nos totálně ucpaný a oči rudé a skleněné, OMG.
30. zář 2009 v 08:13  • Odpověz
Věruško, Andrejko, Májinko, Moniku, Karolko, zdravím vás, sluníčka moje:slight_smile: Haninko, jak já Ti závidím, že budeš mít co nevidět Sophinku v náručí, už se moc těším:slight_smile: Majky jde snad zítra domů, Petjunka si užívá teplíčka a moře. Janinko, doufám, že už je dneska líp, v bříšku máš vysněného broučka, tak jaképak smutné dny? Mějte se krásně a všechny vás zdravím:slight_smile:
30. zář 2009 v 08:20  • Odpověz
Bellíku, ty jeden kbelíku:slight_smile:
Jsi dnes aspoň doma, abys to trochu vyležela? Rychle do pelíšku!!!
Já mám jít k Dr. pro lístek na peníze a uplně se mezi ta bycily bojím,alel ono je to stejně jedno, když mám doma jednoho bacilonoše, kterej pohazuje všude možně posmrkané ubrousky, které pak sbírám, že?
30. zář 2009 v 08:23  • Odpověz
Nakopat všechny marodný chlapy do dupy!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry:

Bellko, to si snad děláš dupu ne? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: Fakt jak maldá, tak blbá :grinning: , nemám slov, ono je to marodný a ráchá se to ve vodě, omg!!! Kdo jste nejblíž, jděte tomu natřískat dupu bo tam budu mušet dojet já :sweat_smile:

Evčo, tady hodně řešej otěhu antikoncepcí, nasadí ji a hnedle po vysazení hups do akce, že prý je tam velká pravděpodobnost otěhotnění..., tak držím palce.
30. zář 2009 v 08:28  •  1 dítě  • Odpověz
Preji taky hezke ranko, Maji tak jsem vlozila nejake fotecky do albika.

Nekdo se me tu vcera ptal jestli uz mam fotecku z UTZ tak nemam byli jsme zatim jen jednou ted jdeme za 14 dni tak snad uz bych mohla fotecku dostati.

To pocasi dela svi ja uz jsem taky nachlazena od soboty a jeste me ryma nepreska tak nevim. Piju cajik s citronem a medem ale asi to na me nepusobi.

Luco prosim te tebe jsem se chtela zeptat ke komu chodis do te Ostravy a je hezke ze ti ukazali jak se mimca vivijeji to ja jsem takovou prilezitost nemela.
30. zář 2009 v 08:35  • Odpověz
Dobré ráno kobylky moje.
Belí kdybych mohla tak přijedu a dám ti na prdel :frowning2: ale máš jediné štěstí že se nesmím roštilovat a přepínat břišní stěnu protože se bublinky zakusujou :wink:
Máji tak Andulce je pořád hůř byla jsi už něco koupit v lékárně oni ti poradí co a jak :wink:
Ivy ahojda těhulko chodík k dr. Lahčinovi. Jak je už jsi doma na nemocenské?
Věruško bacily jsou dneska všude. Mě bolí celý spodek asi jsu nějaká podchlazená pořád chodím čůrat. Včera mi dali bublinky a já myslela že se počůrám :wink:
Evčo tak držím palečky at se spermošky mrskaj co nejvíc a ty můžeš jít do boje :wink:
30. zář 2009 v 08:47  • Odpověz
Luco: ja jsem chodila k dr. Cermakovi a nebyla jsem s nim vubec zpokojenma, ja vim ze je to odeme drzost ale muzu se te zeptat kolik si zaplatila u pana dr. za IVF a vsechno kolem?, Dekuji to jen pro mou zvedavost.
30. zář 2009 v 08:50  • Odpověz
Ivy stálo mě to 29000 tisíc aji s lékama ceny jsou pro všechny stejné. Čermák je mi taky nesympatickej :angry:
30. zář 2009 v 08:55  • Odpověz
Chtela jsem se jenom ujistit jestli nas nenatahli protoze se mi to porad zdalo strasne moc. Tak doufam ze jinej lekar lepsi vysledky. :wink:
30. zář 2009 v 09:01  • Odpověz
Ivy uvidíme jak to dopadne Poláček mi je tak dal a já říkám doufám že jste je tam přilepil a on na to já vás zašpuntoval no tak uvidíme jestli ten špunt dobře těsní :grinning:
30. zář 2009 v 09:02  • Odpověz
Luci, tak držím všechny palečky :wink:
30. zář 2009 v 09:05  • Odpověz
Bellí, ty teda řádíš :grinning: . Ty si chtěla ty bacily asi utopit. Zřejmě jsou odolnější než sis myslela :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2009 v 09:06  • Odpověz
Jo jo laskovani to jim jde ale ostatni to uz moc ne. Ale tim te urcite nechci odradit bylo tak spostu maminek s uzpesnym vysledkem tak ti preji at jsi taky mezi nima. Hlavne odpocivej a moc se nerozciluj a testikovani nech na posledni chvili at jsi klidna .
30. zář 2009 v 09:07  • Odpověz
Berušky kde jste :frowning2:
30. zář 2009 v 09:30  • Odpověz
Jdu se uvelebit k telce zatím pá ještě příjdu
30. zář 2009 v 09:36  • Odpověz
Tak už máme za sebou dvě masáže alá Partyšová, ale s Tymiánovou mastí od Justu, kterou jsem měla novou doma. Míchám to s olivovym olejem, bo se s ní musí pomaličku, tak aby to klouzalo při masáži a Karolko zkusila jsem tu odsávajdu, na krajík nosu to jde a hurááá,něco jsme odsály, bych temu nevěřila, holky to je taková radost :slight_smile:
30. zář 2009 v 10:45  •  1 dítě  • Odpověz
Máji ahojda díky že jsi včera podala kobylkám zprávu :wink:
Máji odsávej aspon se bude berušce dobře dýchati :wink:
30. zář 2009 v 11:00  • Odpověz
Neni zač Lůco, dyk tu na to stáj čekala :grinning: :grinning:
Odsáváme, momentálně se houpeme v houpajdě, aby jsme neležely a nesesulo se to na průdušky, ikdyž nevím pořád těm polohám nějak nerozumím, to nesteče, když je vzpřímená? Karokko, prosím ještě o tuto radu, jak to tam je tem krčku, kdy to vyteče nosíkem a kdy do krčku. Sakryč člověk je tak blbej, takov základy bych si někde mohla nastudovat, omg.
30. zář 2009 v 11:02  •  1 dítě  • Odpověz
Jináč v lékárně mi dali Nasivin pro děti do jenoho roku, tak už jsme káply.
30. zář 2009 v 11:03  •  1 dítě  • Odpověz
Máji to nevím malá pořád ležela v postýlce jenom jsem jí dávala více podhlavu at se jí lépe díchá :wink:
Od ledna snižujou mateřskou jsou to ku... :angry:
30. zář 2009 v 11:05  • Odpověz
Ten jsem taky kapala petuli když byla úplně malinká potom tu vincentku ale ta je jak psala Karolka na suchou rýmu aby se jí to rozpustilo. Ted bych jí jenom odsávala pokud to samo teče :wink:
30. zář 2009 v 11:07  • Odpověz
Hezké poledne, kobylky a dobrou chuť k obíídku:slight_smile:
30. zář 2009 v 11:59  • Odpověz
Tož taky nikavoooo, malá usnula, ale už zase kviká ze spaní, asi to nebude na dlouho. Mě začíná pobolívat hlava, to znamená, že mrcha je na obzoru.
Jináč před rokem jsem měla první pozitivní test, se dívám, tož podzim to jistí děfffčata!!!

No už bulíme, jdu na ni.
Také přeji dobrou chuť, u nás se oběd nekoná, bo neni nikoho, kdo by vařil, já jdu na dítě a muž v Brně....
30. zář 2009 ve 12:43  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj děvčata, v práci končím 09.10.2009 a pak mám do konce října dovolenou,kterou si musím vyčerpat a od listopadu MD, od prosince bychom měli mít doma internet a do té doby se budu hlásit přes mobil Andrejky, jestli neni problém. Mějte se moc krásně a všem držím palečky. :slight_smile: :slight_smile:
30. zář 2009 ve 13:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.