• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Zdravím eTerku, budeme se těšit na zprávy od Andrejky a v prosinci na mimisko a net :slight_smile:
30. zář 2009 ve 14:36  •  1 dítě  • Odpověz
Máji můžu pít urologický čaj
Zdravím Terezku ahojda jak je těhulko :wink:
30. zář 2009 ve 14:44  • Odpověz
ahojík berušky :slight_smile:

taky je u vás tak hnusně?Tady celý den mrholý :confounded: byla sem si nechat doplnit nehtíky,strávila sem tam 3hodiny :grinning:

Máji co mastička zabírá?Snad ano a už je ti dobře?

Luci no já ti nevím,na těch čájích se píše že těhule ne,já bych pila jiný bylinkový čaj nebo se poptej v lékárně.Pokud tě to nutí na malou a vypadá to na zánět močáku tak nepij limonády ani ovocný čaje,žádný džusy to jen dráždí,spíš bylink.čaje a vodu :wink:
30. zář 2009 v 15:09  • Odpověz
luci mateřská snad zůstává ne?tak jako porodný :confused:
30. zář 2009 v 15:11  • Odpověz
tak sem to našla,sou to debilové :angry: :angry: :angry:
30. zář 2009 v 15:15  • Odpověz
Janinko ahojda četl to manža ten mi řekl se snižuje mateřská tu bereš 6 měsícu a pak máš rodičovský a ten zůstává stejný tak nevím. Jdu si uvařit heřmánkový čaj :wink:
30. zář 2009 v 15:19  • Odpověz
tak huž sem to vyčetla-PPM-mateřská se vypočítává ze mzdy a ta bude nižší,rodič.příspěvek zůstává tak tos Máji chytla dost dobře :wink: já tím jejich poséééérenkovaným balíkem přijdu za těch 28 týdnů mateřské o asi 16500 :angry: :angry: sem otrávená fakt debilové :rolling_eyes:
30. zář 2009 v 15:29  • Odpověz
30. zář 2009 v 15:35  •  1 dítě  • Odpověz
Taky holky studuju tu mateřskou, nojo páni si na prachy nesáhli a sebrali to maminkám, jsou to kokoti, co na to říct, nechat hladovět měsíc a jejich paničky s děckem za pár šupů doma. Ale co naděláme, republika se nám zadlužuje, tož to zachráníme :grinning: , už to vidím, zase si přidaj jinde a budou čumět. :confused:

Taky jsem četla na diskuzi, jak se rodí v Praze, inu ne blaze. Do 14.tt se musej mamči čekatelky zaregistrovat v nějaké porodce a dostanou prý razítko, ovšem to ještě neznamená, že tam prý porodí, když je plno, tož si pojezděj, no to je taky ichtylovina, jedna mamča píše, že byla registrovaná v Podolí a musela jet do Kladna, bo Praha byla plná :confused: , další spala jednu noc na porodnim sále, bo nebyl pokoj :slight_smile: , se fakt člověk nestačí divit, že?
30. zář 2009 v 15:38  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojte kobylenky tak vy tady tak marodíte no není se čemu divit to počasí tomu nepřidá,já mám malého taky asi týden nemocného,ale už je z nejhoršího venku.
Tak se pěkně kurýrujte at jste brzy fit,hlavně ten malí Ananásek.
Lucce gratuluji k mimískům a at se pěkně drží a nepustí až do konce.
Já jsem dnes byla na kontrole krvácení konečně ustává ,dostala jsem antikoncepci a pokud se to po měsíci nezlepší tak mě čeká operace budou mi brát celí spodek.
Mějte se a kurýrujte se zdravím všechny doma i v rabotě.
30. zář 2009 v 15:41  • Odpověz
Máji moc děkuji. Uvařila jsem si heřmánkový a manža mi šel koupit kopřivový :wink:
Ahoj Leontýnko tak krvácení konečně ustává to je dobře holka držse :wink:
30. zář 2009 v 15:46  • Odpověz
Ahoj Leontýnko, tak aspoň že Ti to krvácení ustalo, ono si nevybereš, ve finále budeš ráda, že budeš třebas po tej operaci a bude po zdravotní stránce klid nebo aspoň lépe, malýho máš, tak zas člověk se musí umět radovat z "mála". Držím pěsti a už se vykurýruj.
30. zář 2009 v 15:46  •  1 dítě  • Odpověz
Neni zač, opouštím pc, muž eje doma.
30. zář 2009 v 15:47  •  1 dítě  • Odpověz
autor
holky, jen na skok.. Katuška mi psala, že Happynka měla infarkt, už je v psím nebíčku :frowning2: :frowning2: :frowning2: V 9 měsících, omg,, to znáám, to bolííííí
30. zář 2009 v 15:56  • Odpověz
Máji,tak moje švagrová žije za Prahou a je to tam na prd,bude rodit jako já v půli února a jak píšeš,nikde není psáno že tam porodí,tak pojede do porodky úplně někam do tramtárie ted teda nevím kam,ale v Praze ne.
Počkej oni si platy snížili ale při těch jejich mega příjmech to ani nepocítí,repbliku zadlužili a my chudý matky do odserenkujeme sem pěkně nakrknutá a to sem si říkala paráda budu mít krásnou mateřskou jo hovnajs :angry:
ale co nějak bude,vždycky se to zvládlo hlavně že bude mimí a bude zdravé :slight_smile:
30. zář 2009 v 15:56  • Odpověz
Ahojky KOBYLKY.
Všechny moc mc moc zdravím a přeji "i když u nás děštivej a chladivej" krásný den.
30. zář 2009 v 16:06  • Odpověz
Ahoj Regí u vás prší jé knám to teda příjde to mám radost :frowning2: Jak je kočko pořád noční co balíte zajímavého :wink:
30. zář 2009 v 16:26  • Odpověz
Tak nakukuju a přeju pěkné odpoledne. Leontynko, hlavně ať už máš klid od toho krvácení. Regi ahoj. Katko, je mi Happynky moc líto a vím jak to bolí, myslím na Tebe a posílám pohlazení.
30. zář 2009 v 16:33  • Odpověz
Ahojte dupky :slight_smile: Chvátám, chvátám, tak ve zkratce :slight_smile: Máji jak psala, Luca trochu pod hlavu na spaní, ať ji to princezně přímo neteče do krku, pak se zbytečně snoplíkama zakuckává :wink: Jinak Regí zdravím a deržím palečky ať vše dopadne k tvé spokojenosti :wink: Všechno zlé je pro něco dobré a možná za pár měsíců uvidíš všechno jinak, :wink: Moc ti to přeji :slight_smile: Luci opatruj bublinky a pohlaď je za mně ať se holky snaží :wink:
30. zář 2009 v 16:34  • Odpověz
Ahojky Lucko.
Je to tady už od rána a je to akorát tak zalést do pelíšku a zůstat tam ale né sama.
Nic zajímavého.Jen čokolády do makara a nebo KINDER čokolády do stojánů na milukáše.No samé blbosti a žádná pořádná práce :grinning:
30. zář 2009 v 16:36  • Odpověz
Jinak zdravím Belku, Leontýnku, Janinku, Katy, Terku a Hapynku do,psího nebíčka a školačku Andrejku :wink:
30. zář 2009 v 16:36  • Odpověz
Ahoj holky, jsem zpět od gyndaře,vše v pořádku.
Leontýnko, třeba se to vylepší a operace už nebude třeba. Držím palečky.
Taková smutná zpráva. Happynka je už v nebíčku a kolik že jí to bylo? Kdyby se teˇdmělo něco stát Mikískovi...ani nemyslet.
Bellí jak ti je?
Ahoj Regíí, tak už lepší, viď? :wink: Taky držím palce.
Ahoj Karolko, Janinko ,lůco a všechny ostatní,
Jdu něco dělat.
30. zář 2009 v 16:40  • Odpověz
Bellko a Karolko ahojky KOČKY.
Tak nevím nevím jak to napsat ale nikam se NESTĚHUJU.Zůstávám doma.Vše jsme si řekli a poznali že jeden druhého milujem a že jsme trochu víc ujeli a zjistli jsme také že je i jiný způsob jak to udělat.Tak uvidím co bude dál.
Třeba mě tady budete některá odsuzovat ale už jsem se tak rozhodla a doufám že dobře.
Lucinko držím palečky aby to vše dobře dopadlo a hezky odpočívej kočko.
30. zář 2009 v 16:43  • Odpověz
Regí, proč bychom tě měli odsuzovat, vždyť to je paráda, že jste se usmířili a vyříkali si to :slight_smile: Snad to konečně Kája pochopil, že vztah je o komunikaci a musí se za něj bojovat :slight_smile: Beruško mám z tebe takovou radost :slight_smile: A k tomu je to tvuj život, mi ti mužem poradit, ale ožít si ho musíš sama, takžeco to plácáš o odsuzování :confused: Věruško zdravím, holka vodnická :grinning:
30. zář 2009 v 16:48  • Odpověz
Regí je to tvoje rozhodnutí a ty sama musíš vědět jestli jsi udělala dobře. Budu držet palečky at ti to ted výjde a klape to mezi váma tak jak si přeješ.
30. zář 2009 v 16:50  • Odpověz
Věruško, je mi pořád stejně, mimo snídaně a obědu jsem nic neudělala, vypila jsem už 2 l čaje. Jj, raději ani nemyslet, vždyť ta naše zvířátka jsou našimi dětmi. Regi, je to Tvůj život a přeju Ti, ať nemusíš za měsíc řešit to samé, beruško. Karolko, ahoj zlato.
30. zář 2009 v 16:56  • Odpověz
Holky moc děkuju.
Doufám že už to řešit nebudu a bude jen líp.Teď snad budem řešit jiné věci a bude líp.
Moc děkuju že jsem vám to tady mohla říct a že jste mi tak pomohli.Moc děkuju.Je to fajn mít se kde vypovídat.
30. zář 2009 v 17:07  • Odpověz
Berušky loučím se sváma jdu se ospršit a potom hned zakuklit směr televize něco na mě leze a chlap to není :grinning:

Přeji vám dobtou noc a krásné sníky :wink:
30. zář 2009 v 18:30  • Odpověz
Zdravím vás všechny,jen krátce,ozvu se později,čekám telefon od kamarádky,protože se musíme domluvit na pátek.Zemřela nám kamarádka a bývalá kolegyně z práce.Bylo to ,ale pro ni vysvobození ,měla rakovinu. :frowning2:
Tak se tu mějte hezky .
30. zář 2009 v 18:40  • Odpověz
Ahojky kočenky, už jsem se bála, že budu zase do rána odstab´vená do netu, ale dobře to dopadlo, mám noťas. Paráda. Ovšem právě volá mamka a jedeme do Kaufiku přidat Lůce na tu výplatu :grinning: , tak zas nic, omg.

Jen chci pohladit Katušku, je to smutný a nám se stalo loni přesně to samé, infarkt, bylo to u veterináře, člověk by to nečekal, myslela jsem si, že je to konec světla, zhubla jsem asi 7kg za týden, ale život jde dál a věř, že bude zase dobře, my jsme to vyřešili hnedle novým psíkem, byl sice k odběru až za měsíc, což byla krutě dlouhá doba, ale je zase veselo a satan je taky dobrej pes, ale Alfík byl jenom jeden, to je jasný, přeju hodně sil a ať je brzy taky veseleji :zipper_mouth: :dizzy_face:

Regí, kočko, tak jste to vyřešili celekm rychle, no snad ku prospěchu, tak ydržím pěsti a letím............, ale přijdu :slight_smile:
30. zář 2009 v 18:41  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.