• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Tak už jsem tady.Dneska sice trošku více smutná :frowning2: ,a vidím že né sama.Tak Katuško ať to rychle přebolí.
Alfi a ty opatruj malou,ať se jí brzy uleví.Bobkovi malému.
Belli já to mám asi nejblíž,tož přijedu a dostaneš na prdel.
30. zář 2009 v 19:23  • Odpověz
Ahoj

Kaši to je mi líto kamarádky i když je to vysvobození, určitě to bolí.
Katko tak i tobě jestli nás čteš, je mi to líto, asi to bylo rychlé a Heppynka se netrápila, tak se taky moc netrap. ach jo dneska jsou samé špatné zprávičky.
Regí je dobře že to řešíte, je fajn jestli jste si všechno vyříkali tak teď už snad bude jen dobře, nevím sice co bylo za konkrétní problém ale srdíčko si řeklo samo co chce :wink:
Máji tak dobře nakup :slight_smile: na vícero stránkách si tu odsávačku do vysavače chválí, tak až dojde Karolka řekne k tomu své. My měli před 9rokama tu hadičkovou jak píše Karolka, balónková je na hov..
30. zář 2009 v 19:40  • Odpověz
Moni, ahoj kočičko. Kaši, je mi to moc líto, je to hrozné, když odejde ze světa dítě nebo mladý člověk. Ono hodně bolí, i když zemře starý člověk, ale k tomu stáří to tak nějak patří, ale budiž útěchou, že s touhle nemocí se bojovat nedá a smrt je pro nemocného opravdu vysvobozením. Věř, že vím, o čem mluvím. Teď už je kamarádce dobře, nic jí nebolí a jistě na vás kouká z nebíčka.
30. zář 2009 ve 20:13  • Odpověz
Jdu do pelíšku, koťátka moje zlaté, doufám, že zítra budou samé dobré zprávičky a kdo máte kontroličku, ať dopadne na 1*, Majky už snad zítra pustí domů, přeju vám všem dobrou nocičku a krásné sníky:slight_smile: MVMMMR, sluníčka:slight_smile: dobrou s bobrou.
30. zář 2009 ve 20:45  • Odpověz
Holčenky dobrou nocku jdu popřáti, ještě jsem nějak prve přehlídla Kašu, to je teda den co? Přeju taky lepší náladu a kamarádka je tu s vámi, neboj, rakovina není k žití a ty nervy co musí lidé prožívat... :frowning2: , je to smutnej osud, ale kdo ví, co my tady víme? Vůbec nic, třebas se má skutečně lépe jak my...

Holčenky byla jsem na nákupu, naonec jsem si říkala, že Lůca už nebude potřebovat výplatu, ale mateřskou, tu krouhli politici, tož jsem jela nakoupit místo o Kaufiku do Intersparu. Aňulka se mi zdála už dobrá, ale ležíme v pelíšku a zase kašle, tak nás čeká asi perná noc, no hlavně mně, budu ji furt sledovat. Plačánkuje tady, tož jdu se jí věnovat a zkusím ji uspat, ani papkat nechce.

Brou nocku :zipper_mouth: :dizzy_face:
30. zář 2009 ve 20:50  •  1 dítě  • Odpověz
Tak konec spaní, pani nad námi se rozhodla budovat a přibíjí cosi :grinning: , se poserenkuju z těch lidí...
30. zář 2009 ve 20:57  •  1 dítě  • Odpověz
Bellíšku dobrou noc.
Máji teda ti lidi fakt můžou mít trochu rozum a večer nedělat kravál, no to bych jí řekla až půjde kolem, ať si přibíjí obrázky trochu dřív.
Andrejko ahojky určo zas dojdeš až z pelíšku.
tak dobrou noc všem.
30. zář 2009 ve 21:07  • Odpověz
autor
Ahoj berušky, tak jsem vykupčená a jdu se za váma podívat. tak vás jdu prolítnout
30. zář 2009 ve 21:38  • Odpověz
Tady je dnes smutéénko.
Kaši , je mi líto tvé kamarádky, ale jak už tady psaly holky a i ty, v tomhle případě je to opravdu vysvobození.
Katuško, neumím si ani představit jak ti je smutno. Hladím tě na dálku.
Regíí, držím vám moc palce, ať to zvládnete!
Máji,ať je noc klidná. Posílám další léčivé větičky:slight_smile:
Mončoo, jak je?
Andrejko, huš jsi šla spát, bo dočítáš? Já jdu, na dnešek jsem toho moc nenaspala.
Tak brou kobylky MVR!
30. zář 2009 ve 22:00  • Odpověz
Ještě jsem zapomněla na Belííška ať té dupce je brzo dobře:slight_smile:
30. zář 2009 ve 22:01  • Odpověz
autor
tak tedy dneska fakt smutno. Kaši, je mi to moc líto.
Všude řádí bacily.
Máji, ať s Anýskem zvládnete tu noc, co možná nejlépe.
Ivko, já jsem z tech tvejch fotek Janek. A v albíku jsem Tě nenašla, tak nevím.
Karolajnka funguje zdravotnicky pro rodinu, tak to má býti :slight_smile:
huž jsem zase zapomněla , co jsem všechno chtěla napsat.
30. zář 2009 ve 22:44  • Odpověz
autor
Tož Belíšku, kurýýrovati !! Kdybys jó měla zájem, klidně si zaplav i v ňáký řece.
Jak jsi furt v té rachotě, chybíš tady!!!
30. zář 2009 ve 22:53  • Odpověz
autor
Regí , držím palce, ať jdou věci ke spokojenosti vás obou :slight_smile:
Tak Terezko, Tobě se to už kráátí, nedávno si testila a už jdeš pomalu na mateřskou, viď?
30. zář 2009 ve 22:55  • Odpověz
autor
Evka nám vysvětlila na co má antikoncepci :sweat_smile:
Hani, ty "dodělávky" ve skříni musej být úžasný!
30. zář 2009 ve 23:05  • Odpověz
autor
Jsem málem usnula.. tak ještě než vložím nasťu, zdravím i ostatní berušky, MOnči, pozdravuj Adélku :wink: .
Majký, jestli pak přijdeš dom? A Manetku moc zdravím!!!! a vůůbec všechny, celou naši velkou rodinu.
Luci, zdravím trojobálky :sweat_smile: !!!
A ještě jednou, Katuško klidnej spánek....
30. zář 2009 ve 23:17  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA !!!

1.10. vyhlašuju dnem psích dušiček. Posíláme pusu a lásku do psího nebíčka Happynce:frowning2:, Barunce, Alfíčkovi, Besince, a všem ostatním milovaným vrtichvostům.:slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile:

ČEKANKY
Bellí,Fertim.OC,6IVF(AH,ICSI,PK,KET), Přepadla nás rýma, oči skleněné, bo jsme dupy, bazénem svedené!:rolling_eyes:
Karolo,GynOV,1IVF,1ET,2KET, Neboj zlato, klidně krtkuj dál, ale pojď do akce!!! jóóó??
Regina,Apoli.,1IVF,6IUI, Starosti vyřešíme, s Kájou na ně budeme dva!! :slight_smile:
Věruška,Pronat.2IVF+ICSI,3ledňáčci,GenetikaOK,Spíme v tulipánech!TĚŠÍME SE NA KET a vo to gou :grinning:
Katka31,Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci,29.7odstranění myomu.Huž makáme,za měsíc můžem snažilkovat dom.
Leontýnka,Máme Domču z domečku.Zdravíčko nás zlobí! A manža je s náma! Tříkolka vybraná,adopce podaná!
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2IUI,8IVF, Leňulko, těšíme se na Tebe.
AK(Alenka), Brno Unica,1 IVF+ICSI,MA,nová startovní čára,cca 11,12/09 akce.Jukni mi do albííka!!!
Eva36,3IVF,Brno(Laurea),spermiovýsledky 12.10. a snad rovnou do akce! A zobeme Diane 35 do odvolání!
Mikky(Mirka)Apolinář,na 4.pokus z Ketu osmiletý chlapeček!Hydroskopie ok, huráá, jsme průchodný!!
Manetka-IUI,2IVF,2ET,3KET,GennetLB,ještě2ledňáčcii,beruš,jsi v dobré společnosti spolubojovných duší,drž se!
Kasa(Petra),Fertim. 1xIUI, Peťulko, nesmutni, IVF před vánoci to jistí! Pro radost jen tak smajlíka:slight_smile:

HOLKY V AKCI
Lůca,Gyncent.OV,2IUI,2IVF,3 v závějích ještě, OPU(25.9),ET(29.9) ,3 bublinky u mámy,!!Držíme kopýtka!:wink:
Andrea,Pronatal,2IUI,1IVF+ICSI+PK,1ET,1KET,3kulihrášci,jdem na to!30.9(1.dc).,tož 11dcUTZ a pak 2.KET!!!

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termín13.11,čekáme Adélku!Jsme ve špitále,možná ve čt1.10.půjdem dom!??? :wink:
Hani(hanaSkodova),Pronat,3IUI,2IVF+ICSI+PK,Sophíšek má3400kg,když se nám nebude chtít ven,císař24.10
Dady8178,Reprom.Brno,1.IVF,ET14.3,Ondrášek a Kačenka,huž 1.600 a 1.700gr a 42cm! Máme kočááárek!
Katy81,Repr.Brno,1IVF,ET8.4, Bude to Valuška! Kára pro Valušku v garáááži!!
Terezaa,Natal.Plzeň,1IVF,OPU8.4,ET11.4,Asi budu Matýsek!od9.10.dovča,od1.11.naMD, hurrá(kontrola20.10)
Moncaet,HeliosBrno,1IVF,3mrazáčci,ET13.4,bude to Markéťák!Do konce října uschopněný.3D bylo famózní!
Monca,CMRZlín,1DIPI,1IVF,1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU9.5,ET12.5. Bude to Adélka, říkal Kristiánek!
Danuss,Apolinář,z1.IVFdcerka,3IUI,teď2.IVF,16.5OPU,3ledňáčci,18.5.ET, jak se máme???
Janni.ka,Repr.Brno,1IVF,OPU30.5,ET4.6.,Bude to holčinka!Vrhááme se na letáky,budou košíky!VelkýUTZ1.10:wink:
Petjuna,Apol,1IVF,17.6KET,kontrola OK,mrskáme se o 106! Cachtááme se v řeckém moříčku!
Iva, těhu přirozeně, fazolka je v pořádku.

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1IVF-ICSI,ANÝSEK16.5.09, kurýrujeme našeho drobečka nastydnutýho :fearful:
30. zář 2009 ve 23:56  • Odpověz
autor
Tož tentokráte jsem si tedy na rozbrečení vystačila sama, omg, ty pejsánci nám dávaj zabrat, co?

njn..
¨
Janni, úspěšný UTZ zítra!!!!
30. zář 2009 ve 23:59  • Odpověz
autor
Dobré ráno, hřebčíne :slight_smile:
Přeji nám všem klidný den bez průserů a bolestí na těle i na duši. To by snad stačilo. :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2009 v 07:04  • Odpověz
Dobré ráno berušky moje :slight_smile: Ještě ke včerejšku Katuško hodně síly vím co to je ztratit milujícího tvorečka. Kasi tvé kamarádky je mi taky moc líto, ale každý má svojí svíčku někomu hoří dlouho a někomu zhasne když je mladý to je osud.
A ted z vesela Janni at máš UTZ na jedničku.
Máji co naše Aňulka už je jí lépe?
Marky tebe dneska pustí domů tak nám přijd říct co a jak.
Belíšku jak je ti beruško naše :wink:
Karolko jak je ti :wink:
Věruško tak co u doktora vše ok už dorazila mrch at můžeš jít znova do boje :wink:
Péta si užívá sluníčka mojí rodiče jsou taky v Řecku a včera měli 46 na sluníčku no není to paráda :slight_smile:
Všechny vás ještě jednou moc moc pozdravuji :wink:
1. říj 2009 v 07:43  • Odpověz
Berušky jdu dospat ,Péta je ve škole a manža odjel na hřiby a pes spí na pelíšku tak já jdu taky do pelíšku :wink:
1. říj 2009 v 07:53  • Odpověz
Ahojky všem děkují za milá slova.
Andrejko dneska zapálím svíčku za všechny pejsky co nás už chrání jen z nebíčka.
1. říj 2009 v 08:15  • Odpověz
Brééé ráno kobylkýýý:slight_smile:
Dnes se mi zdálo o Majkýý a Dr, jí řikal, že ji pustí domu až v neděli. Tak snad to nebude pravda a když jo, tam to už vydržíš:slight_smile: Uplně jsem jí viděla ležet na posteli a s tím širokým úsměvem :grinning:
Ahoj Lůco, jak ti je, necítíš v podbřišku nějaké zakusování :grinning:
Zdravím Andrejku do rachoty!
Májo, jaká byla noc, co Anýsek? Huš je jí líp? hladím.
Katuško, myslím na tebe...
Kasi, tebe na dálku taky hladím.
Janinko krásné pokoukáníčko na utz!
Jdu uklízet:slight_smile:
1. říj 2009 v 08:21  • Odpověz
Ahoj Katy, už bulim...
Dokud jsem neměla doma Mikiho, se kterým jsem každý den několik hodin, tak jsem nevěděla jaké to je mít takového věrného přítele a při pomyšlení, že by se mu něco stalo...
Katuško, ať smutek brzo přebolí a ty si pořídíš třeba nového pejsa, ikdyž Happynka bude vždycky jen jedna.
1. říj 2009 v 08:24  • Odpověz
Dobré ranko, berušky, jsem vzhůru už dávno, ale než jsme posnídali a přemlouvání Pavlíka, aby jednou udělal snídani on, trvalo půl hodiny:wink: přeju pěkný den a samé pozitivní zprávičky:slight_smile:
1. říj 2009 v 08:32  • Odpověz
Ahoj Bellí, Pavlík takhle taky někdy zlobí?
Jak ti je? Kdy jdeš do práce?
1. říj 2009 v 08:33  • Odpověz
Dobré psí ránečko :frowning2: , tož pěknej den vyhlášenej, málem jsi se Andrejko i trefila do Alfíčkových narozek, zítra by mu bylo 9 let, toto letí, ani tej osmičky se nedožil, ale před dvouma rokama jsme narozky ještě slavili :slight_smile: , je to broučínek. No to se teda veselíme, omg s venku to počasí taky nějak pláče.

Honem chmury za hlavu a pojďme se radovati. Marky snad pustěj, Janni.ka uvidí mimisko, to jsem zvědavá, jakýho bude pohlaví dneska :grinning:

Já sháním tu odsávajdu na vysavač, ale stále nevím, zda je to dobré míti a hlavně, jestli se nám bude dát nasadit, někde jsem četla, že na Vorwerk to nejde, ale zase k tomu máme přídavnou hadici, tož nevím, zda pisatel byl také jejím vlastníkem. Jdu obvolat lékárny...
1. říj 2009 v 08:37  •  1 dítě  • Odpověz
Jj, Pavlík je taky chlap, který občas zlobí:wink: v sobotu a neděli mám noční, už je mi trochu líp. Jsem mu musela vysvětlit, ať dá pokoj, že korán nebude, bo cítím mrchu, tož pravil, že bříško není pitka, OMG, omlouvám se za ten výraz:grinning:
1. říj 2009 v 08:44  • Odpověz
Všem pracujícím, ať to utíká. Petjunka užívá sluníčka a moře a všechny moc zdraví a chybíme jí.
1. říj 2009 v 08:48  • Odpověz
Hmmmmmm, tož my užíváme, deštíčka a ziminky :astonished: brrrrrrrrrrrr, ta se teda má, ještě tu nastydne, jka se z teho vedra vrátí... Muší se zabubat a nevylejzat vůbec ven.
1. říj 2009 v 09:13  •  1 dítě  • Odpověz
zdravím už jsu vyspaná a ted vykecávám s tchyni :frowning2: co neví že je moje tchyně.
U nás je taky kosa ale ještě naštěstí neprší :frowning2:
1. říj 2009 v 09:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.