• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Petruš to je v pohodě.Oni mě nevyhodí.Šéf je super a řídu spracuju.On je to děsnej vůůůůůůůůůůůůůl a ještě to jméno ONEMICHL :grinning: .Klidně volej.
Hezky jsme se tady sešli s tím golem co?????? :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2009 ve 20:41  • Odpověz
Petjuno jak ne goooool? Neuznali ho snad? Já to přepla a teďka jsem mimo :slight_smile:
29. dub 2009 ve 20:44  •  1 dítě  • Odpověz
Máji ty jsi kvělá tak jo zítra ti písnu a budeš mi navigovat.Hele mam ale odplední tak abych se ještě vrátila.
Jééééé on ten Jirka měl asi pravdu.Dnes jsem vařila 2chody a on se mi ptal proč toho dělám toik,tak jsem mu vysvětlovala,že zítra nejsem doma celý den tak aby měl co papat a on mi řek,jo ty jedeš do té Prahy tak tos nám měla udělat něco ještě na sobotu a na neděli :grinning: ,hlupák
29. dub 2009 ve 20:44  • Odpověz
Máji banány papám,tak to snad nezdraží a čokoládky co jsem začla stimulovat mě neberou.Za to jsem si koupila v akci mooocc pěkný světřík dlouhý s třičtvrtečním rukávem co mi bude i s pupkem dobrej a to jen za 200kč

Peti uvidíš že bude líp,hlavní je dobrá nálada a pak jde vše líp.

Mony dobrou noc :wink:

Regí od nás otec odešel mě bylo 8,bráchovi 4 a švíci 2,no brácha pak nemluvil vůbec dva měsíce,já si jen matně vybavuju jak to bylo drsný-no raději to to tělíčko zapomnělo,ale pak si vzpomenu na bráchu a švícu a vybavím si to,ale oni s máti nevycházeli tak prostě pak odešel. Tak pokud si už dospělá a pokud to bylo takový divný mezi nima tak jim to jen prospěje,časem uvidí že bude mnohem líp :wink:
29. dub 2009 ve 20:45  • Odpověz
Ale uznali ale místo goooooooooool píšu
golllllllllllllll
29. dub 2009 ve 20:45  • Odpověz
Tak Regíííí, to jsi sem napsala hezky, zítra už máš po vajuchách :grinning: A ještě velkým písmem, za to poletíš od adminek i z Kobyly :grinning: To bude takovej leteckej den, zítra.
29. dub 2009 ve 20:46  •  1 dítě  • Odpověz
aty asi určitě to bude lepší ale bude to dlouho trvat než si zvyknu.Snad mi to nějak nebude zasahovat do mého oplodnění.To bych hrozně nerada.No uvidíme jak to dopadne v úterý.
Petruš tak nakonec tě bude navigovat Mája jo?
29. dub 2009 ve 20:48  • Odpověz
Tak mě neděs Petjuno, bo tě taky vyděsim :grinning:
Katy, já, totál žrout sladkýho, v prcním trimestru vůbec nemohla vidět sladký, jsem si už lebedila, že je to dobře, ale nyní, jéééééžiš, právě i manža dovezl od mamky čokošku, téměř do mě zahučela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. dub 2009 ve 20:48  •  1 dítě  • Odpověz
Regí tak já kdyžtak nejdřív písnu,fakt nechci abys měla problém ale snad nejsem tele a zvládnu to!!!
Zkusím napsat až pojedu domů.Snad mi něčím nezklátí a nepojedu domů uřvaná :frowning2:
29. dub 2009 ve 20:49  • Odpověz
Regííí, jojo, já ji budu navigovat :grinning: :grinning: :grinning: , takže se s ní všechny rozlučte :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2009 ve 20:49  •  1 dítě  • Odpověz
Myslíš Májo????????????????? :confused: .Ty to na mě práskneš nebo co?????????????? :confused:
29. dub 2009 ve 20:49  • Odpověz
V prcním trimestru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , co jsem to zas vyzradila, nojo, je to tak, měla jsem
- prcní-první-druhej -třetí a v prcním se zadařilo :grinning:
29. dub 2009 ve 20:51  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Holky, tak ještě jedna příhoda, když jsme u těch vajuch.. Když byla naší čtyřnohý Barče 14, (umřela v 17!!), tak začala vypadat, jakože už staršně rychle stárne, polehávala a když jsem jí jednou našla v křeči. No, a nebudu to rozepisovat, operace a v bříšku měla víčka od octa - takový ty kloboučky, jak se dřív používaly, hezky v sobě naskládaný, asi 7!!! No a pan doktor nám povídal, co všechno, kdy pejskům vyndaval, a mimo jiné vajíčko i s překvapením :grinning: :grinning: , ještě neotevřené! :grinning: , tak tomu říkám dablpřekvapení!!!
29. dub 2009 ve 20:51  • Odpověz
Petruš nepiš.Já nemám krédo a tak ti nebudu moct napsat ale kdybys potřebovala tak je lepší volat.Určitě to zvládneš.Ty jsi šikovná holka.¨
Májo víš čím se cpu????????????????NUTELOU :wink: .
29. dub 2009 ve 20:51  • Odpověz
Peti já se s Tebou moc loučím,jsem velice ráda Tě poznala a je mi líto že to takhle končí,no co :sweat_smile: měla sis najít lepší navigaci,si plete meníčka s hotovkama,góly a tak no ještě si splete póly a kam pojedeš to teda nevím.
Tož zdar výletu :grinning:
29. dub 2009 ve 20:52  • Odpověz
Jo Májinka mi to prý vysvětlí :grinning: Zavolám do práce,že bloudím po Praze.Vlastně NE,mě tam zítra dorazí ta dorostenka :slight_smile:
29. dub 2009 ve 20:52  • Odpověz
Ne Regííí, blázníš, já jen jestli si to pan šéf nepřečte...
29. dub 2009 ve 20:53  •  1 dítě  • Odpověz
Regíí musíš hold přijmout ffakt,že to k tomu směřovalo a bude takhle líp.Rozhodně se nenech rozptýlit a narušit svoje snažení :wink: o těch překážkách v rodně bych mohla napsat román, ale byl by to spíš polohoror,takže vím že je to šílený ale pořád máš rodiče co Tě mají rádi a bez ohledu na to zda jsou spolu-ale ty je budeš navždy spojovat,protože jsi jejich děťko až do úplnýho konce :wink: toho si moc važ,né všici to tak mají
29. dub 2009 ve 20:55  • Odpověz
Andrejko,šikovná Barča,jo jo oni ty žížátka jsou někdy dobytek a zbaští co se namane :grinning:
29. dub 2009 ve 20:57  • Odpověz
Berušky, přeju vám dobrou nocičku a nádherné sníky a zítra ať všechno dopadne na 1***:slight_smile: Už se mi zavírají očička a otvírá hubička:wink: Mějte se krásňoučky a pááá:slight_smile:
29. dub 2009 ve 20:58  • Odpověz
Andrejk to je šílený ale jsou to potvůrky zvědavý.Jako ta Bellinčina husa. :wink:
Jééééééééééééé já se taky cpu nutellou,pravá nefalšovaná :wink:
Katy já měla oči navrh hlavy.Lekla jsem se proč se se mnou loučíš :grinning:
29. dub 2009 ve 20:58  • Odpověz
Pche,já taková chytrá blonde háre a vy si ze mě utahujete.
Vidíš Regííí, kdo všechno žere Vaše vajucha? :grinning: A to pejsek asi ani nekousal, hezky is to uschoval.
Já jednou dala bráchovi kinder vajucho a ukryla jsem mu do něj penízky, tak jsem byla nenápadná, že to vůůůbec nepoznal a kdybych to nevyzradila mamce, tak to vyhodil s tím návodem na sestavení hračky :grinning:
29. dub 2009 ve 20:59  •  1 dítě  • Odpověz
Majdí papa
29. dub 2009 ve 20:59  • Odpověz
autor
Regí, fakt bacha, svět je malej, a naše zemička tuplem...JInak Péťo, kdybys chtěla, bydlím na konečný metra, stav se pro kompas :slight_smile: a na kafe!
Katy já vím ale je to těžké.jsem děsně citlivá.Moc si to beru.
Petruš tak klidně volej.
Májo on a něco takového???????????? :grinning: Tomu nevěřím.On je jinej.Je to ten tip když mluví tak se rád poslouchá.
Holky moje jdu do peřin.Bylo toho dneska na mě moc.Tak dobrou noc a hezké sny.Papapapapapapapapa.
Brou nocku Bellíku.
Se zalkněte těma Nutelama :grinning: , já vůbec nezávidím a stejně, víte že Nutelu moc nejím, Nugeta je lepší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. dub 2009 ve 21:01  •  1 dítě  • Odpověz
autor
REgí, dobře se vyspi, a věř, bude to lepší, tyhle hnusy k životu patřej, ale máš nás, internetový kámošky! A hlavně!! Máš Káju!!!!
29. dub 2009 ve 21:02  • Odpověz
Přece mě nemůže vyhodit když jsem napsala svým kamarádkám co si myslím.Dneska snad může člověk říct co chce néééééééééé?Jemu jsem to neřekla tak to snad nemůže.No a kvůli nadávce mě vyhodit by bylo dost kruté co??????????????
Regííííííí brou.
Andrejka jezdí teda do práce s kompasem, jo? :grinning: Ale já taky jezdila po Brně s mapou :grinning:
29. dub 2009 ve 21:02  •  1 dítě  • Odpověz
Regí papa a dík
Andrej až se budu toulat po Praze tak na tebe třeba natrefim.Měla bych si jít namazat nožky,zítra ujdou moooooc kilometrů.
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.