• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahoj holky, teda ouzko je mi z těch včerejších zpráviček. To by byla rána přijít o naše rozmazlený zvíře. Jsme na něj uplnutý, přesně jak říká Belli: jsou to naše dětičky. Posílám Káti pohlazení na dušičce.
1. říj 2009 v 09:55  • Odpověz
Luci, tak už vyspaná? A ví tchýně, že jste byli na IVF? Evi ahoj:slight_smile:
1. říj 2009 v 10:04  • Odpověz
Jj, Evi, když nám v květnu umřel Mikeš, taky to byla rána, bo měl jenom 6 ročků a ty zvířátka jsou našimi dětičkami, ať si myslí kdo chce, co chce.
1. říj 2009 v 10:06  • Odpověz
Máji, tak co, našli moji rádcové, našli? Věruško, kdepa jsi? Dneska budu dělat pečená kůzlečí žebírka s bramborovou kaší, ale nejdřív dolížu obr lízátko od Pavlíka:slight_smile:
1. říj 2009 v 10:09  • Odpověz
Když už si tu tak sama povídám, tak ještě musím říct, že Pavlík na noc zatopil a já se úplně skvěle vyspala, ani jsem v noci nesmrkala a nekašlala. Jo a koukal, Andrejko, na tabulku a ptal se: kde jsem já? A já: co bys tam dělal? A on: no jsem Tvůj:grinning:
1. říj 2009 v 10:13  • Odpověz
Beluš ahojda tchýně neví o tom že moje tchýně neví o tom že byt není jejího syna ale můj a neví o IVF to by jí určitě trefil šlak :grinning:
Pavlík je úžasný Andrejka ho tam musí dopsat když je tvůj :wink:
1. říj 2009 v 10:15  • Odpověz
Bellí ahojky, už ani nevím, co jsem hledala :grinning: , ale asi odsávajdu ne? Tu už Luboš koupil a právě frčí pro vysavač, kterej musí půjčit u kámoše v dílně, má jich tam prej víc, nějaký starý krámy,a le snad to postačí. Jsem si říkala, že porprosím někoho v baráku, ale Luboš mi říkal a co jim ajako řekneš?"Dobrý den, prosím Vás, půjčíte mi vysavač? Já potřebuju dítěti vysát šušně?" :grinning: Tož asi by ty důchodkyně netušily, no....

Annanas se houpá u zpráv, snad to bude po vysátí lepší :slight_smile:

Zdravím Andrejku, která je již v akčním odstavci :grinning:
1. říj 2009 v 10:17  •  1 dítě  • Odpověz
Máji, no vidíš, jak máte šikovného Ouboše:slight_smile: jj, taky jsem koukala, že nade mnou už Andrejs nejni a spadla do ekšn a věřím, že spadne ještě níž, do těhulek a nakonec k Tobě:slight_smile: Luci, jj, to všechno vím, co tchýně neví, jen jsem nevěděla, jestli tuší, že chcete miminko, ale dobře děláš, když nejsou ty vztahy nejlepší.
1. říj 2009 v 10:23  • Odpověz
Už se blížím ke konci s tím lízátkem, mám celou ulepenou hubici, bylo to takové to velké kulaté, jak je potom průsvitné, no včera jsem měla 2 a dneska mi dal Pavlík ze svého, abych byla chvilku zticha a nemlela furt tím pantem:sunglasses:
1. říj 2009 v 10:27  • Odpověz
Beluš nemusí vědět všechno. Ty máš ted volnáska a máš až sobotu neděli noční nebo už jdeš zítra do rachoty :frowning2:
1. říj 2009 v 10:27  • Odpověz
Jé ten je hodnej že se rozdělil :wink: Já právě snědla krabici Raffaella až je mi blbě :grinning:
1. říj 2009 v 10:29  • Odpověz
Původně jsem měla mít volno od pondělka do pátku, ale vzala jsem v úterý tu denní, ale i tak mám aspoň 3 dny na zbavení se těch bacilů:wink:
1. říj 2009 v 10:32  • Odpověz
No nic, jdu se převléct z pyžama a vrhnu se na vaření:slight_smile: tak zatím pa, ale zase příjdu:wink:
1. říj 2009 v 10:35  • Odpověz
OMG, Bellí do půl jedenáctý líže v pyžamu lízátko, didinko naše :grinning: :grinning: :grinning:

Lůca už má po návštěv, kolik je tchýni, Lůco?¨¨

My máme chviličku na zotavenou, bo dítě se najedlo a usnulo. Satan je konečně vyvenčenej a já zas na noťasu, ale zjistila jsem další závadu, no dala jsem mu prostě do těla, asi mě trefí, musí prostě na reklamaci :frowning2:
1. říj 2009 v 11:54  •  1 dítě  • Odpověz
Tak nic, mimisko už čučí a funí, jdeme vysávat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jináč teda doporučuju, je to fantastický, rychlý a účinný, ne jak já tady nasávala houby vytáhla :slight_smile:

Ještě jsme se chtěla zeptat matek čekatelek, jestli budou nebo již zakoupily, monitor dechu. Jen abych věděla, zda jsem cáknutá bo ne, z mých známých to totoiž nikdo nemá a jsem za blázna...
1. říj 2009 v 11:57  •  1 dítě  • Odpověz
Máji moje ségra měla taky monitor dechu a nemohla si ho vynachválit :wink: Máji tchýmě měla letos 75 let měla syna v 15 a druhého v 16. Ráno jsem sní mluvila přes telefon 45minut má volání za pakatel. Má vodafone už dlouho a vtu dobu si koupila simku že zaplatí 5 minut to je 17.50 a zbytek volá zadara takže někdy s manžou mluví aji hodku a on šílí :angry:
1. říj 2009 ve 12:02  • Odpověz
Bellí, jsem tu a zvelebuju, Právě jsem přťukávala obrázky a dělala si výstavku mých "amuletů na poličku. Není ti po tom lízu špatně? To já bych si radši dala ty kůzlečí žebra.
Lůco, máš recht, tchyýně nemusí o všem vědět a zvlášť tyhle starší lidi mají j izastaralé názory. OMG , takové dlouhé telefonáty, to bych taky zešílela:slight_smile:
Májo, tak odsáto, jo? A jak se to vlastně provádí? Nasadíš jeden konec na hubici od vysavače a druhý přiložíš k nuosíku? Není to moc velký výcuc?
1. říj 2009 ve 12:13  • Odpověz
Ahoj kobylky!!!
Přeji Všem krásný den a ať se všechny brzy uzdravíte!!!! Hlavně Ananásek - chudinka!!!
Luci, zakusují se?? To bude paráda trojčata - už se těším - nebudu tu jediná co jich má víc - bobků
Já byla včera u Dr. v poradně - už mě odeslala do porodky, tam se musím objednat za 2 týdny. A už mě vypsala i papír na MD, kterou nastupuji od 19.10. tj. 6 tt před termínem. Teď mě napadá - jak na tom budu já s tou MD, to mi ji od nového roku krouhnou anebo už mi zůstane tak jak ji teď vypočítají?? Nevíte někdo? Asi Andrejka?!
Jinak jsme v pohodě, teda pupek už dosti zavazí - jsem nemotorná - včera jsem se nemohla ani zvednout z té kozy u Dr. tak mě musela pomoci
Jó a moje Dr. navrhuje plánovaný císařský řez a umrtvení to mišní - nevím teď přesně jak se tomu nadává! Tak jsem zvědavá co na to řeknou v porodce. Ale prý je to nejmíň nebezpečný hlavně pro to druhý mimčo, tak souhlasím.
1. říj 2009 ve 12:18  • Odpověz
Ahojky Věrčo, zdá se mi, že ten výcuc je právě pořád ještě malý. Jináč postup přesně jak píšeš.
Nás tady napíná co? A o fotky ji furt budeme uhánět :slight_smile:
1. říj 2009 ve 12:18  •  1 dítě  • Odpověz
Nenapínám, ještě není vše tak jak bych chtěla:slight_smile: Takže až posléze:slight_smile:
Ahoj Dady, takže broučkům se daří,, to je dobře. S tou mateřskou ti neporadím,ale určitě bys to někde na netu našla.
1. říj 2009 ve 12:22  • Odpověz
Ahoj Dady a Věruško :wink: Holky jestli se zakusují to nevím a pořád mě divně bolí na pravém vaječníku tak nevím co se děje. Dady v Caru říkali že tento rok mají jenom jedny dvojčata s umělého a já budu první co bude mít trojčata :cry: Ale ne já budu štastná za jedno mimčo když se chytí a pustí za devet měsíců. 13 budu vědět víc to jdu na krev.
1. říj 2009 ve 12:23  • Odpověz
Ahoj Dady, tak už plánovanej císař? Určo císař dobrej u dvojčat, taky bych brala jen částečný umrtvení, on to bude fofr a vše uvidíš. Každopádně si to promysli, zda uspat úplně bo takto..., ale prý je to v pohodě. Já to měla u operace a pak mi bylo zle, ale toto je prý něco jiného. Nejlíp nám to aso objasní naše nosokrkoušařka Karolka :slight_smile:
1. říj 2009 ve 12:24  •  1 dítě  • Odpověz
Věrko a kolik a co přesně, toho musíš ještě dodělat? Já jen abych si tak vyměřila čas, jak dlouho ještě čekat :grinning:
1. říj 2009 ve 12:25  •  1 dítě  • Odpověz
No Lůco, trojky tady u nás jezděj a je to super, takovej malej poschoďáček :grinning: , babičky se střídaj, každý den jezdí někdo jiný :grinning:
1. říj 2009 ve 12:30  •  1 dítě  • Odpověz
Jedu si pro objééééééééééééééd, mamka udělala knedlo vepřo, prý toho má zbytečně moc, tak ji nenechám trápit a odebéééřu jí
1. říj 2009 ve 12:31  •  1 dítě  • Odpověz
Máji tak dobrou chut :wink:
Máji stačí mi jenom jedno když se chytne i to bych skákala tři metry radostí :slight_smile:
1. říj 2009 ve 12:35  • Odpověz
Tak už jsme po obídku, no olizovali jsme se až za ušima, taková to byla mňamka, ještě máme každý kousek jako chuťovku:wink: Věruško, já tyhle lízátka miluju:wink: Dady, taky Ti to číselko pěkně poskočilo. Máji, jak tak koukám, tak za chvilku se k Tobě budou přesouvat jedna těhulka za druhou:slight_smile:
1. říj 2009 ve 12:45  • Odpověz
Ahoj holky, jsem po obědě a nechce se mi pracovat. Dám kafe a zase se do toho vrhnu. Aspoň si vás pročtu. Belli ahoj :slight_smile: , setřep bacily a užij si volna.
1. říj 2009 ve 12:45  • Odpověz
Evi, po dobrém obídku se má odpočívat, tož nožky na stůl a kafíčko k tomu:wink: proto v práci na obědy nechodím, bo s plným žaludkem se hned vrhnout na práci, OMG. Andrejka neoběduje, bo co?
1. říj 2009 ve 12:52  • Odpověz
Nevíte náhodou někdo, jestli pustili Majky dneska domů? Karolkooo, kdepak jsi, zlatenko:slight_smile: Monik taky ještě dneska nenakoukla.
1. říj 2009 ve 12:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.