• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
A zase jsou v čoudu, OMG:wink: Pavlík čistí žížátkám bydleníčko a kydá hnůj, no ještěže jde na noční a obdaří tím smradem kolegy:grinning:
1. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz
Ahoj Bellí takový dobrý obídek, máte samé delikatesky :slight_smile:
Já jsem dostala chuť na chlebíčky tak jsem se cestou z práce stavila v Kauflu a už jsem si udělala a slupla 4, teď si dám šlofíka než dojde dítko.
1. říj 2009 ve 13:20  • Odpověz
Tak už je tu Monik, zase jsi byla v práci? Říkalas, že do konce října, viď? Tak honem si schrupni, ať jsi fit, až dorazí Kristiánek:slight_smile: jj, samé delikatesy, ale dá to vymýšlení, na jaký způsob udělat ten domácí produkt, abych se moc neopakovala:wink:
1. říj 2009 ve 13:24  • Odpověz
Já mám na něco chuuť !
A hlásím, že už mne pobolívá břuch, takže mrcha dorazí co nevidět, takže už taky spadnu v tabulce o odstavec níže:slight_smile:
Ahoj Moni, jen si dáchni, máš nárok!
Májooo, ty jsi nedočkavec:slight_smile:
1. říj 2009 ve 13:38  • Odpověz
Věruškooo, takže taky budeš padat níž a níž, až spadneš taky k Máji:slight_smile:
1. říj 2009 ve 13:50  • Odpověz
Tak jsem tady, přežratá, jak jsem vylezla ven, tak i sťatá :slight_smile: , chytly mě kolena, klouby, no prostě bacil je tu pořád a jak se vyleze ven, tož to je šlupka. Takže se nikam nepohrnu, na zítřejší oslavu malé Adélky asi nepůjdu, no :unamused:

Bellí, co je to za kouzelný lízatka?

My jdeme čajíčkovat, táta koupil nějakej pro čtyřměsíčáky na spuštění rýmečky, tak jdeme na to, zatím krásně voní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. říj 2009 ve 14:02  •  1 dítě  • Odpověz
Máji, tak mě nadáváte, že jdu plavat a sama lezeš ven, když jsi nemocná, místo toho abys seděla doma na dupě, OMG! To jsou ty lízátka, takové placaté a kulaté s obrázkem uprostřed a když se tím lízáním tenčí, tak ten obrázek je průhledný, určitě jste to taky měly a mě hrozně chutnají:slight_smile:
1. říj 2009 ve 14:11  • Odpověz
Jo a kouzelná jsou maximálně v tom, že když ho mám v puse, tak tolik tím pantem nemelu:grinning:
1. říj 2009 ve 14:14  • Odpověz
Bellí, Ty plaveš,a le já jen popojela autem k mamce pro udělaný objjjed a zpět, ovšem to vylezení z auta a nastoupení mě vyčerpalo, toť rozdíl ne? :grinning:
1. říj 2009 ve 14:33  •  1 dítě  • Odpověz
Tak ty líza vůbec neznám, omg. A josu s nějakou dobrou příchutí? Já tady mám velký lízátko, jsem myslela, že přeně to myslíš,a le to moje bude asi větší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. říj 2009 ve 14:34  •  1 dítě  • Odpověz
Tak jsme napapaný a všechno mi tu usnulo. Taky bych šla,a le to víte, ten net je silnější než spací chtíč, omg. :angry:
1. říj 2009 ve 14:37  •  1 dítě  • Odpověz
Holky tak se mi vrátil manža z hřibu tak jsem se dala do čištění. Zítra bude hříbová omáčka z hovezím masíčkem a knedlík jé mě se zbíhají sliny :wink:
1. říj 2009 ve 14:49  • Odpověz
Máji, ta lízátka jsou malá nebo velká a já koupila ta velká a taktak se mi vlezlo do pusy a chuť nejde k ničemu přirovnat, ale je úžasné:grinning: vyfoť to svoje, třeba je to ono, já už nemám. Luci, to bude zítra mňamka:slight_smile:
1. říj 2009 ve 14:52  • Odpověz
Pavlík mi odjel za známým a pojede rovnou do práce, jsem se proběhla, dle Petjunky, s vysavačem, zapnula pračku a koukám, že se nějak setmělo a zvedá se vítr, tož jdu zavřít žížátka.
1. říj 2009 ve 14:55  • Odpověz
No kde jste všechny? Bellí, v albu Anýsek máš lízo :grinning:
1. říj 2009 v 16:16  •  1 dítě  • Odpověz
Už ho lízám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. říj 2009 v 16:23  •  1 dítě  • Odpověz
To je onooo:wink:
1. říj 2009 v 16:27  • Odpověz
Čéče, už lízám a nějak to průhlednatí :grinning: a já myslela, že jě nějaký starý :grinning:
1. říj 2009 v 16:29  •  1 dítě  • Odpověz
To budu mít tak na dvě hodiny minimálě.
Co děláš Bellí? Pavlíček furt kydá? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. říj 2009 v 16:29  •  1 dítě  • Odpověz
Tak to vypadá, že jsem tu dneska hlavně já, OMG. Tož už jsem psala, že jel pryč a pojede rovnou do práce:wink:
1. říj 2009 v 16:32  • Odpověz
Nejede někdo do Ikey v Ostravě? :frowning2: Poslední kusy židličky MAMMUT na světě.............potřebuju nutně :frowning2:
1. říj 2009 v 16:33  •  1 dítě  • Odpověz
Ajo, že jde do práce vím, ale to pryč mi asi nějak uniklo.
Ještě tu jsem já.
Věruška letí ke kámošce a Andrejka nevím, co dělá...
1. říj 2009 v 16:34  •  1 dítě  • Odpověz
No jo, je tu nějak prázdno, dneska. Čekám, až dopere pračka a pak skočím do vany, bo se chci dívat v 19.00 na barandov na super pořad Pekelná kuchyně.
1. říj 2009 v 16:37  • Odpověz
Nemám svoje autí, tak do Ikey nemůžu, tož si ponecháte ty, co máte:wink:
1. říj 2009 v 16:40  • Odpověz
Jejda, já úplně vidím, jak lížeš to lízátko, já chci taky, OMG. Jdu napsat Pavlíkovi, ať mi ráno koupí ty lízátka.
1. říj 2009 v 16:42  • Odpověz
Ti dám líznout, no my právě nemáme žádný, jen jednu, že dokoupíme další, ovšem na netu jsem se dočetla, že už nebudou a že poslední má Ostarva,a le to už bude asi taky fuč.

Na T-MUSIC.CZ se daj stáhnout celý céda, to jsem nevěděla, dneska vyšlo Horkýže Slíže nový a je tam celý zadarmo ke stažení a ještě Vypsaná Fixa, kdyby někdo poslouchal, jdu na to :slight_smile:
1. říj 2009 v 16:48  •  1 dítě  • Odpověz
Neznám ani jednu z těchto skupin, ale líznout mi dej:sunglasses: Koki už škrábe na okno, jdu pověsit prádlo:wink:
1. říj 2009 v 16:53  • Odpověz
autor
Ahoj berunky, jak pak se máte?? Já jsem vás přišla pozdraviti, bo čekám na Džonyho, odvážím ho na chatu s Tairunkou a zase jedu zpět do Práglu. Až mám slzy na krajíčku , se máá, má volno 3 dny sám na chatě!! Bo zítra přijedou vyvést žumpu, tak si vzal dovču. No, a já mám zítra práci a v sobotu a neděli školu, ale děs, oba dva dny od 8 do 19. A parkovat se tam nedá a muším sedět vepředu, bo jinak usnu a nebudu poslouchat. Takže budu vstávat v 6, no chcípnu asi. No, už aby byla neděle večer. Dočtu vás večer, až přijedu. Je to necelá hoďka tam a hoďka zpět. Vylejzat z káry ani nebudu, bo jinak by se taky mohlo státi, že budu nezodpovědná a zůstanu na chatě :grinning:
1. říj 2009 v 17:05  • Odpověz
Andrejko ahoj, to se Ti nedivím, že máš slzy na krajíčku, no ale už jsi velká holka, tak to zvládneš. Prý, musím sedět vepředu, bo usnu, vidím Tě spát i vepředu:grinning:
1. říj 2009 v 17:11  • Odpověz
autor
A néé a néé a néééé :angry: :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: Ahoj Bellí, no to víš, jak malá holka, no!
ou jéés Džony dorazil... jedeme... pááá, večer
1. říj 2009 v 17:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.