• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahoj Andrejko než jsem si vás dočetla už jsi v čoudu.
Holky to lízátko taky miluju musím se zeptat Péti jestli nemá nějaké doma má tam plno sladkostí tak už jdu na to.
Holky začala jsem špinit ale jenom trošičku tak raději ležím v posteli.
1. říj 2009 v 17:24  • Odpověz
Luci, to bude špínění z toho zavádění embryjek, tak pěkně lehnout a ležet:slight_smile: Andrejko, dneska si na Tebe počkám:slight_smile:
1. říj 2009 v 17:48  • Odpověz
Luci tak honem do postele, no na jednu stranu je to dobré znamení hodně těhulek po ET špinilo, tak ftuj tfuj, ať je to ok.
Andrejko za titul se musí trpět, ale ty jsi silná tak to zvládneš :wink:
Peťulce moc závidím, to musí být super, jak ji prohřívají paprsky na pláži, nechám si o tom zdát.
dnes jsem neusla po obědě, tak už jdu, vytuhnu brzo. dobrou s bobrou :wink:
1. říj 2009 v 19:21  • Odpověz
Ahoj berunky,

nečetla sem vás jen sem se sem dostala na skok,mužík okupuje PC :grinning: :grinning:
Tak velký UTZ na 1* čekáme Nikolku a vše je jak má být máme i DVD v 3D nebo 4D ted teda nevím :grinning: +popis vyšetření ale to kdo na tom byl máte taky :wink: bude to stydlín :grinning: celá maminka :grinning: :grinning: placentu mám na přední straně tak tam měla celou dobu strčenou hlavičku a ručky před obličejíkej,zívala a nechtěla spolupracovat :grinning: :grinning: 2x mě dr nechal ležet na boku aby se otočila ale kde dr říkal,no jo holka dělá drahoty hned od malinka :grinning: :grinning: :grinning:

tak toliko já a co vy?Snad je vše O.K myslela sem na vás,zítra vás dočtu tak páá a dobrou nocku :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
1. říj 2009 v 19:43  • Odpověz
autor
Ahoj kobyláátka! Jsem doma, vykoupaná a v pelíšku. Janni, tak Natáálka!!, OMG Natálka!!! Gratuluju!
Luci, neboj, holt jsou to nervy pořád. Hezky lež. Jak říká Monča s Belinkou, nech prďolky v klidu zakusovat!
Jdu si ještě dočíst, co jste napísaly přes den :wink:
1. říj 2009 ve 20:47  • Odpověz
Janni, gratulka k Nikolce, OMG, k Nikolce:slight_smile: Andrejko ahoj, tak konečně doma, nemáš toho moc na čtení, koukám na čt2 na dokument Vizita mezi životem a smrtí, velice zajímavé.
1. říj 2009 ve 20:52  • Odpověz
Jé, tak Monik nakonec po obědě neusnula, tak dobrou a pěkně se vyspinkej, těhulinko:slight_smile:
1. říj 2009 ve 21:09  • Odpověz
autor
Do řitiii!!! Příspěvek jak kráva a je víte kde, OMG!! Nepoučitelná, že věčně něco na noťasu mačkám, že mi všechno zmizíí!!! Zkrátka stručně, byla tu smutná Katuška, nakoukla Evka, lízaly se tu lízátka :grinning: , dvojčátková Dady nemůže slézt z kozy :grinning: , Věruška má mrchu za dveřma, úspěšně se vysávala miminkovská rýmička a Monča dlabala chlebíčky :grinning:
1. říj 2009 ve 21:13  • Odpověz
autor
Belíšek je tadýý, ahojojojojojoj!!!!! Hele, tak Majký asi nepustili, co? Májooo!! Máš zprávy???
1. říj 2009 ve 21:15  • Odpověz
Ale pustily.Ráda vás vidím.Holky jsem doma a pořád z Adélkou v bříšku.Ozvu se vám zítra jsem nějaká unavená a zmožená.Zítra poviprávím.No jo asi tak nějak naznačím.Nechte chlapa samotnýho doma bez dozoru a bez jídla.No bomba nám doma bouchla.Aspon atomovka minimálně.To nejde popsat.Tak zatím a zítra.
1. říj 2009 ve 21:19  • Odpověz
Jé, mě se ztratil příspěvek, kde píšu, že Majky asi nepustili a ona je tady! Vítej zpátky i s Adélkou:slight_smile: Andrejko, jak je, kočičko?
1. říj 2009 ve 21:22  • Odpověz
autor
Ahoj Majkýýýý :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , vítej doma a lehni!!! Takhle křičím na Tairu, takže LEHNI a atomovku neřeš, žádný gruntování! Ať se Adélka ještě dopeče :grinning:
1. říj 2009 ve 21:22  • Odpověz
Jj, atomovka počká, ta Ti neutečeee, hlavně klid:slight_smile:
1. říj 2009 ve 21:25  • Odpověz
Andrejko pozdě.Uklidila jsem aspon trošku kuchyn to bylo jak u cikánů a bordel naa zemi že jsem se ani nezouvala.Takže kuchyně jakž takž uklizená zítra mě čeká ložnice pač chce na návštěvu tchán a možná přijede i moje mamka z tátou.Takže jsem přijela domů a začala uklízet.Převlíkla jsem postel,vrhla se na kuchyn,do toho roztřídila prádlo,vyprala zatím tři pračky a další tři tam jsou.Zítra musim na poštu,do práce z lístkem na peníze a z žádostí o mateřskou,do banky a na pošt.Něco dobrýho uvařit,uklidit a pak porodit.
1. říj 2009 ve 21:28  • Odpověz
Majky, teď Tě pustili z nemocnice, si zahráváš, holka zlatá. No, ale máš svůj rozum. To Zdenda fakt není schopný ani udržet pořádek? To snad není možné.
1. říj 2009 ve 21:31  • Odpověz
Andrej, kde jsi? Věruška a Mája jsou kde? Že jste na icq:wink:
1. říj 2009 ve 21:41  • Odpověz
autor
Majký, no,já to radšu nekomentuju, bo bych musela , no..no comment.
Belí, já se nedovolala do Caru, tak tam prostě chci jet ráno na blint a nechat si vzít tu krev, nevíš, jestli na hormonální profil vadí snídaně a kafe? Nebo mám být na lačno?
1. říj 2009 ve 21:44  • Odpověz
Berušky jud vám popřáti dobrou noc a krásné sníky :wink:
Majky ahojda zas to stím úklidem nepřeháněj ]-
1. říj 2009 ve 21:46  • Odpověz
Andrej, nemusíš být na lačno, klidně se nasnídej:slight_smile: Luci, pěkně se vyspinkej.
1. říj 2009 ve 21:47  • Odpověz
autor
Belíšku, děkuju!! Jak Ty máš teď služby???
1. říj 2009 ve 21:49  • Odpověz
autor
Luci, klidné sny o miminku přeju!!!
1. říj 2009 ve 21:50  • Odpověz
Kočičko, já mám sobota a neděle noční, pak hned úterý denní a dál si nepamatuju a ležím v pelíšku, tož se mi nechce pro kalendář:wink:
1. říj 2009 ve 21:55  • Odpověz
Ahojka holky,
zdravím Majký jsem ráda,že jsi v pohodě já byla dnes ještě v práci nemůžu bez ní být,aspoň budu chodit 1xtýdně a Pěťa bude doma s malou akorát zavolám a já poběžím nakojit jsem autem doma za 2 minutky.
Teda Majký toho Tvýho chlapa Ti vůbec nezávidím já už mám 3tího a ten je super je o 30let starší a já mám doma vždy nagruntováno když se vracím třeba po2-3dnech z práce.
Už se nám to krátí malá dnes řádila alespoň jsem si pořádně užila pohyby bylo to úžasný teď taky ještě peru a zítra budeme teda Petr tapetovat 2 zdi.
Lucíku koukej hezky v postýlce odpočívat a ostatní ať dělá rodina mně to pomohlo.
Belí mám doma Orgalutran0,25/0,5ml a je platný do 01.2010 když někdo chcete tak Vám, zašlu nechci za to nic.
Zdravým Andrejku díky za čísílko.
Krásné sníky papa Hanina a brzo snad mamina :slight_smile:
1. říj 2009 ve 22:03  • Odpověz
Haninko ahoj, tak malá dneska řádila? Jen si to užij, za chvilku je na světě, beruška:slight_smile: jsi moc hodná, že na mě myslíš, ale my dřív jak cca květen - červen, tak to už bude po expiraci, ale moc Ti děkuju za nabídku, vážím si toho moc:slight_smile:
1. říj 2009 ve 22:07  • Odpověz
autor
Zdravím Haninu skoromaminu :slight_smile:
Belí, já se zasekla, volal mi Honzík..
Kočičky půjdu chrnět. Ráno zasejc brzy vstávám, zajedu si na tu krev, ať mám klid..
Hezky se vyspinkejte!!!
1. říj 2009 ve 22:08  • Odpověz
Ahoj kobylkýý:slight_smile:
Zdravím předevší Majkýýý:slight_smile: Chápu tě, že jsi to nevydržela a musela jsi doma poklidit, ten pohled znám, ale fakt to nepřeháněj, Ať ti radši zítra pomůžou vaši, když ten tvůj je v tomhle k ničemu.
Ahoj Hani:slight_smile: Ty jso teda workoholik:slight_smile: Ale je to dobře, aspoň přijdeš na jíné myšlenky. Tak ať se stále daří a příště se nám zahlásíš ještě celá:slight_smile:
Andrejkooo, tak jsi na chatě nezůstala? takovej náročnej víkend před tebou a do toho ještě mrcha, OMG!
Holky, dnes se kamarádce narodilo druhé dítko, Radeček 3.400. Měli jsme termín skoro na stejno, ona byla jen o týden dřív, já měla první termín 13.10. Naposled jsem jí viděla když ona šla do poradny, tak jsme se tam potkaly,ale já šla na vyvolání :frowning2: No nic...život jde dál možná mi v tento termín budou zavádět mrazáčky. Snad to tentokrát zvládnou, věřím jim, broučkům:slight_smile:
1. říj 2009 ve 22:11  • Odpověz
Zapomněla jsem pozdravit Janinku a její stydlínku Nikolku:slight_smile: Tak další prcka do řady:slight_smile:
co dělá ta Třebíčská dupka? Zase sosá soplíky, nebo už všichni spí? To spíš Ouboš okupuje PC:slight_smile:
Kobylky,, taky půjdu spát.V té nové ložnici se mi nádherně spí:slight_smile: Pod postelí vrtulku a navíc jse jí přestěhovali na správné místo , kde nejsou zóny:slight_smile:
1. říj 2009 ve 22:15  • Odpověz
Tak brouuu s kobrouuu
1. říj 2009 ve 22:15  • Odpověz
Věruškooo, kočičko moje, teď už bude všechno přesně tak jak má být a příští rok budete mít s Andrejkou mimuškaaa:slight_smile: Pěkně se vyspinkejte, zlatíčka. Fuj, Kokeš neklepe, ale tříská na okno, jsem se lekla jako prase, OMG!
1. říj 2009 ve 22:24  • Odpověz
Ahojki,krásný večer a dobrou noc.
1. říj 2009 ve 22:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.