• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Tak jsem ho pustila domů, opičáka malého, bo by třískal na okno snad do rána. Pavlík mi udělal přepadovku a ještě se, před službou, vrátil domů a Kokeše jsem nestihla vyhodit ven, tak jsem ho schovala do náruče a otočila jsem se čelem ke zdi a co myslíte? No odhalil ho:grinning: teď leží pod peřinou a myje si tlapky, chystá se ke spánku:grinning:
1. říj 2009 ve 22:36  • Odpověz
Kašo ahoj a dobrou noc. Máji, kde jsi? Doufám, že je Anýskovi líp, sluníčku malému. Koťátka, tak už všechny spinuškáte, tak i já zalezu:wink: přeju vám všem dobrou nocičku a krásné miminkovské, sluníčka MVMMMR:slight_smile:
1. říj 2009 ve 22:41  • Odpověz
autor
Tak, když já usnu, Belíšek ponocuje :grinning:
DOBRÉ RÁNKO!!!
Holky, já usnula, noťas zapnutej, lampička svítila, televize bez zvuku jela a vůůbec, ale vůůbec mi to nevadilo a nevzbudilo.. Spala jsem jak dudek až do teď! No vegáč, zazvoní budík a já hned píšu!!! OMG, takhle mi ten noťas dlouho nevydrží, kdyby to viděl Džony, by mi dal :grinning: . No, dal... asi jako Pavlík Belince, když načapal Kokeša :grinning: :grinning: :grinning: Tož jdu dělat kááávičku a houstičku a frčííím do Cááru!!
2. říj 2009 v 06:39  • Odpověz
Bré ráááno, tak jsem všechno právě dočetla, rozmyla myčku, poklidla v kuchyni, bo jsem šla nějak brzy spáti a muž tu stačil nadělati :slight_smile:
Mimisko spinušá, rýmčeka se nám zastavila, zdá se, ale ještě trošku popotahujeme.

Óóó to jsem se nasmála.

Janni, gratuluju k Nikolce, pro Andrejku k Natálce ó Natálce :grinning:

Hani, jakou tapetku budete dávat? Všichni renovují, zvelebují, závidím, taky bych tu něco zonačila, ale nééésóoó lidi a já nešika. Pozvu si vlašimskou tetu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Andrejka se chystá na perný vééékend, ale co, ono to bude taky pěkné, vstávání v 6 neni zas taková drsňárma, podívej na Bellí a Kašu bo nočňuchy, to mnohem horší a pak ve škooole hezky poslouchej a hlaš se :grinning: A až přindeš tak jdi spát, když myslíš, že tam usneš, to je taková nuda jo? :grinning: Asi přijedeme za Teboooo, stejně bude brzy SRPŠ :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Věruška uhodla, že jsem byla bez samyce, Luboš měl boj domluvený a já byla kapůt. Noťas už nenede vůbec. Špatnej styk v napájení :slight_smile:

Marky vítej doma, no co Ti zbývalo, když tam bordel a návštěvy za dveřma, já bych to neudělala jinak, to je jasný, ale sama víš, že musíš po částech a snad radši jen dopo a pak hezky už nohy hore a leženíčko.

A ve finále Bellí načapaná a ke zdi otočená, omg s Kokešem :grinning: :grinning: :grinning:
2. říj 2009 v 06:40  •  1 dítě  • Odpověz
Ajéje, Džonyho odvezla na chatůůůůůůůůůůů a už to tam jde od desíti k pěti, prej šetřím dost energii, vypínám spotřebiče :grinning: , týýýýýjo, ani mě to nenapadlo zkontrolovat, ale telka ve zdi byla aj konvice :grinning:
2. říj 2009 v 06:41  •  1 dítě  • Odpověz
Tak ať Ti dopadne hormonální na jedničku a dej si tu snídani a kááááááááááfu, o ktero jsi se strrachovala, naštěstí Bellííííííííí povolila :wink:
Já si udělám taky théééééééééé.
2. říj 2009 v 06:43  •  1 dítě  • Odpověz
OMG, dyk už je tolik hodin, to stihneš aj prááááááááácu? To máš docela hoňku a ještě to kaféééééééééééé, já myslila, že je 6, jsem vstávala v pět, no toto letí...
Jdu spíše něco odělati, než to tady začne vstávat.

Alfííííííčku, všechno nejlepší k narozkám devátejm!!! :zipper_mouth: :dizzy_face:
2. říj 2009 v 06:44  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Ty krááá... se řežu, no jóoo, tak Nikolka, nó! Jsem kokotisko, no! Co tady děláš takhle po ráánu????!
Alfíčku přidávám se ke gratulaci a oslavte to tam!! Pozdravuj Barunku a Happynku a celéé nebííko hafaní!
2. říj 2009 v 06:54  • Odpověz
autor
No, jak bych to měla stihnout, nejsem bláázen, dám si razítko a napíšu doktora, ne??
Janninko, omlouvám se Ti za Nikolku, jsem mááčo, no!
2. říj 2009 v 06:59  • Odpověz
Jééééééžiš, prej budu ráno brzy vstááááávat, jedu na profila ono jde spíše o ulití a razítko :grinning:
Jsme odsávali dítě :grinning: , jsem se sekla u vysavače, to byl rachot, snad už v baráku nikdo nespí, kdyžtak odsajem ještě jednou :grinning:
Jo a od večíííííííra už nám topěj, to jsem ráda,a le zase budeme muset dávat mokrý plííííínuše na postýlušu.
2. říj 2009 v 07:10  •  1 dítě  • Odpověz
A huž je fuč, huž seřítí zácpama :grinning:
Tak já si jdu konečně zalít ten čajík a vyskládat myčku, nějak rychle domyla, že by už uběhlo 70 minut? :confused:
2. říj 2009 v 07:16  •  1 dítě  • Odpověz
A kde je žížátková? Snad ještě žížata nespijou :confused:
2. říj 2009 v 07:20  •  1 dítě  • Odpověz
Takasi chrníte. Jdu roztočit pračku, když už se topí a vyvenčit satana, huž se přiřítil z betle. :sunglasses:
2. říj 2009 v 07:25  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky
Máji tak ať ti dneska vydrží pracovní nasazení.
Luci tak jak je doufám že špinění ustalo.
Majky ahojky doma, tak hurá ve svém :slight_smile: K tomu úklidu se taky raděj nevyjadřuju... Tak se šetři !
Janiko gratulka k holčičce.
Hanino skoro mamino, tak pořád do práce, no hlavně že jsi spokojená.
Andrejko a co zobeš za prášky nebo lepíš náplasti?
Věrko dobré ráno do krtečkova :slight_smile: musím nahlédnout jestli jsi už vložila foto se zelení.
Bellíšek koránuje či co? nebo ještě leží s Pavlíkem.
Já mažu na 2hoďky do práce a pak mě čeká úklid a taky praní.
2. říj 2009 v 07:39  • Odpověz
Ahoj Mončo, neboj, jak vstane manža, mám po nasazení, bo nesnáším, když na mě civí :grinning: , ale ať Tobě vyjdou celodenní plány, ještě do práce, se máš, přijdeš mezi lidi. Ale zase bacha na bacily!!!

Nojo, co asi Lůca, snad je vše v poho, to víš, tři kousci, to bude náročný, ale vyděržaj!!!

Věruška jistě ještě dodělává a pak vloží supr trupr fotky.

Karolkooooooo, jak je? Co nového? Co říkáš na nosovysávačku vysavačovou?
2. říj 2009 v 07:42  •  1 dítě  • Odpověz
A kdy se nám vůbec navrací ta mořská panna?
2. říj 2009 v 07:42  •  1 dítě  • Odpověz
Zdravím všechny kobylky.
Máji co naše sluníčko už je mu líp :wink:
Moni už nešpiním a pořád polehávám dneska jsem slíbila manžovi uvařit hříbovou omáčku s hovezím tak půjdu pomalu na to.
Andrejko tak at je krev na jedničku.
Belíšek ještě odpočívá s Pavlíkem v postýlce já se ani nedivím venku je tak zima :frowning2:
2. říj 2009 v 07:43  • Odpověz
Máji mořská panna se vrací tuším 6.10 :wink:
2. říj 2009 v 07:46  • Odpověz
Ahoj Lůco, no sláva, Kobylka vstává :grinning:
Už je to ok, jo? Tak to nepřeháněj a šup zas do pelechu, jak dovaříš a nohy hore :wink:
Venku ani zima nejni, jsem byla v tříčtvrťákách a šlo to. Satan ale zalezl zpátky do pelechu, tak jemu možná zima byla, bylo to rychlý venčení, ani americká fenka ho nezajímala.
2. říj 2009 v 07:46  •  1 dítě  • Odpověz
No to je teda až v úterý, to si ještě počachtá nožiska a pupendo, to se mimisko má, co? Ještě v pupíku a už bylo u moře. To mě pak bude zajímat, jak jí v tom letadle bylo..., já bych se určo bála a to i bez pupíku.
2. říj 2009 v 07:47  •  1 dítě  • Odpověz
Máji ahojda u nás teda kosa je máme jenom 10stupnu a to bydlíme ve 4 patře a co ti dole ti musí mrznout. Pétu začíná bolet v krku a to mají dneska bazén tak jsem jí řekla at nechodí at řekne třídní že jí bolí v krku. A ona na to já to vydržím a když tak budu celý víkend ležet v posteli :angry:
2. říj 2009 v 07:48  • Odpověz
Máji já letěla jednou vylezla jsem po schodech k letadlu a říkám tatkovi já nikam neletím já se bojím a on na to stálo nás to 20000 tak mazej dovnitř. Platil to mě a Petulce a jela snáma aji moje babička a mamka a tatka :frowning2:
2. říj 2009 v 07:50  • Odpověz
Máji tak to taky nesnáším, když uklizím a jedu jak fretka a manža se čučí z pelechu a vegetí. Ještě že ho teď nemám do zítřka doma, nikde se neválí ponožky a papírky od kokyn. Tak mě taky čeká úklid.
Luci tak to je moc dobře že už je po špinění ale jak píše Mája hoď vařit do hrnce maso a honem do postele.
Peťula se má kurňa a my tu mrznem. tak jdu mezi lidi, zatím.
2. říj 2009 v 07:51  • Odpověz
A odletělas? A jaký to teda ve finále bylo? Asi jsi aj přiletěla zpátky, viď? :grinning:

Mončo, hezký pracovní den!

Já už povypínala topení, už tu bylo přes 22st., to by nás bolely hlavinky, na takový vedro nejsme zvyklý a navíc půjdeme popřáti hodně zdraví té nově narozené Adélce, tak ať to pro nás neni velkej šok veku. Ale půjdeme jenom na skok a zase hurá domů do pelíšků.
2. říj 2009 v 08:02  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj koťátkaaa:slight_smile: přeju krásný páťulínek:slight_smile: Andrej, ať je profil v pořádku, Moni, tak aspoň na chvilku mezi lidi a ty 2 hoďky utečou, viď. Luci, tak uvařit a nožky hore a pupíčkovat. Máji, zase uklízíš a řádíš jak černá ruka?
2. říj 2009 v 08:02  • Odpověz
Tak zase pokukuju po těch reklamách po straně a nabízej tu nábytek za speciální zaváděcí ceny, např. pohovku za 76 832Kč, tož nezapomeňte nakoupit, než to zmizí :grinning:
2. říj 2009 v 08:03  •  1 dítě  • Odpověz
No konečně pani žížatová, huž bylo na čase :slight_smile: Bré ráno.

Neboj neřádim, jen ta myčka a pračka a venčení, to je skoro každý den stejný. Ještě vymyslet něco na obídek, přišly mi zase mailem receptíky, všechno jednoduchý a rychlý, tak něco spáchám, nejvíc se mi líbí recept na bramboráky z tvrdýho chleba, ale nemáme ani ten :grinning:
2. říj 2009 v 08:05  •  1 dítě  • Odpověz
Jejda, mě strašně bolí záda, OMG. No jo, vždyť jsem říkala, že by to chtělo Dorna a ještě jsem se k tomu nedostala, co? Se nemůžu ani hnout, abych to necítila. Recepty mi zase pošli mailem, jo? My dneska žádné maso, ale buď brambory s cibulkou a mlékem, bo podmáslí nepiju, nebo palačinky či bramboráky, uvidíme.
2. říj 2009 v 08:09  • Odpověz
Ahojda Beluško tak už vyspinkaná a odpočatá žížátka nakrmený manžel uspaný :grinning: Maso je v tlakáči a já si jdu lehnout manža to bude hlídat :wink:
2. říj 2009 v 08:12  • Odpověz
Nn, Pavlík ještě není doma, mají ještě poradu, asi se radí jak zatočit s těma chuligánama. Na to se nepotřebujou radit, jim řeknu i já, že hlavně drsně!
2. říj 2009 v 08:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.