• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Kdepak je Věruška? Byla asi vyvenčit Mikíska a beztak zalezla ještě do pelíšku:wink:
2. říj 2009 v 08:23  • Odpověz
No a jsou v čoudu, jdu si udělat snídaničku a kafíčko, bo lízátka teprve přijedou, no. Doufám, že až přijdu, budete zpátky:wink:
2. říj 2009 v 08:26  • Odpověz
brééé ráno kobylkýýý. Tady to už žije a já jsem nějaká mrtvá. Sice jsem už vyvenčila, nakoupila snídani pro kamarádku, která měla přijít,ale nemá hlídání a teď si vás čtu. Bolí mne zas všechny klouby OMG a mrcha za dveřma.
Fotky vložím, slibuji:slight_smile:
Bréé ráno, Májo, Bellko, Lůco, Moni ,Andrejko a všechny vztávající:slight_smile:
2. říj 2009 v 08:28  • Odpověz
Jsem tady, Bellí:slight_smile: paní lízátková :grinning:
Jo a já budu vařit špabety, huš jsme je dlouho neměli.
2. říj 2009 v 08:29  • Odpověz
Jo a ještě jsem vám chtěla napsat, že ta firmy co mi pů vodně tu tapetu slíbila a pak neposlala, atak teď mi od nich přišel grátis balíček a s dárkem. Jsou to takové samonalepovací dekorace-vlčí máky. Je to moc pěkný a docela se nám to i hodí do obýváku, tak až je tam přilepím, pošlu taky foto. Májo, objednej si taky něco takového, třeba za sedačku a budeš mít hned co zvelebovat:slight_smile:
2. říj 2009 v 08:32  • Odpověz
Ajéje, Lůca bude mít hovězí výmalbu kuchyně :grinning:

Bellí, po bazénku s bacilem, ještě aby jsi se hýbala, omg!Na dupu dáti.

Taky přemýšlím o něčem bezmasém a hlavně dietním, je třeba zahájit hubnutí u muže, jdu nastudovat nějaké rady a tipy. Recepty Ti jdu opdeslat, Bellí.
2. říj 2009 v 08:37  •  1 dítě  • Odpověz
Jééééééé já neviděla další stránečku, Vlašim je vzhůru.
Věruško to Tě bolí tělo před mrchou, já ho mám taky vždycky oslabený, tak to už přifrčí MS i mně, no to se teda fakt těším, omg :angry:
Vlčí máky? Ty josu moc hezký, tak vidíš, nic jsis od nich nekoupila a ještě máš dárek, to jsem Ti to dobře poradila :grinning: :grinning: :grinning:
Já koukala na lepící dekorace i v Intersparu, také je tam mívaj,a le nevím, co bych pokoupila, chce to prve vymalovat, ale nejsou lidi :confounded:
2. říj 2009 v 08:40  •  1 dítě  • Odpověz
Bellí, snídaňuješ se? Já dmejvala nádobí, co se nevešlo do myčky bo do ní nedávám, přestěhovala jsem Annanase do obýváku, takže už mi tady žvatlá splečně s kolotočem a jdu jukat na ty diety bo lékaře...
2. říj 2009 v 08:41  •  1 dítě  • Odpověz
Prosím poslat taky receptíky:slight_smile: Jo, koupila jsem od nich ten obraz, přecivá,ale tapetu neposlali:slight_smile: Vymalovat zvládneš sama, odešli Ouboše někam na víkend aj s Anýskem a uvidíš jak rád ti ještě potom přijede a radši vezme do ruky váleček :grinning: A nebo ti tam pošlu šikovnýho Míšovýho strejdu
2. říj 2009 v 08:43  • Odpověz
Věruško, ahoj zlatínko:slight_smile: taky jsem zvědavá na fotky z úprav bytečku. Všichni zvelebujou a nám ten barák spadne na hlavu, OMG. Jsem kokotisko, jak říká Andrejs, bo otevřu ledničku a kouká na mě patizon, jsem úplně zapoměla, že jsem ho dneska chtěla udělat. Tož změna, dneska budeme mít smažený patizon a bramborovou kašičku:wink: a špagety už jsme taky strašně dlouho neměli, no jo.
2. říj 2009 v 08:50  • Odpověz
Nedráždi mě s tím malováním:sunglasses:
2. říj 2009 v 08:56  • Odpověz
Kdepak jste? Haló? No a zase jsou v čoudu:sunglasses:
2. říj 2009 v 09:01  • Odpověz
Jsem tady, vkládala jsem vám konečně fotky do albíka mix,ale nejdou mi otočit, tak budete muset otáčet celou hlavišku:slight_smile:
2. říj 2009 v 09:14  • Odpověz
Ještě jsem vám tam vložila včerjší Mikiho návštěvu u kamarádky. Maji stejně starou bišonku, kterou jsme si původně měli kupovat,ale vyhrál to Miki.
Tím bych chtěla taky pozdravit Katušku říct jí ať moc dlouho nesmutní a že určitě na ní někde čeká další nové štěstíčko:slight_smile:
2. říj 2009 v 09:24  • Odpověz
A co dělá naše Majký? Snad zase neuklízí, bo ještě spinká? Muš¨síš se šetřit, holka:slight_smile:
A co Andrejka,huš jí pustli žilou?:slight_smile:
2. říj 2009 v 09:25  • Odpověz
Tak jsem to okoukla, krááááááááása, jak jinak a Mikííííííís je teda dračisko, aj Beruška.

Já si rozdělala Fueta a k tomu zobu veku a koukám na ty diety. Co řekáte tomuto jídlu? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já tady slintám.

http://www.abcdieta.cz/foto.asp
2. říj 2009 v 09:30  •  1 dítě  • Odpověz
Jééé, Věruško, tak to se Ti fakt povedlo, moc se mi to líbí a Miki jak dovádí s nevěstou:wink:
2. říj 2009 v 09:35  • Odpověz
Dobré ránko kobylky,

nestíhám dočítat,ale viděla jsem že Marky je už doma :slight_smile: huráá :slight_smile: a Marky nevím,myslím že mělo důvod že jsi tam hajala a nic nedělala,no a ten tvůj sice chápu že udělá bordel doma-tož chlap,ale to že jako to den předtím když máš přijít neuklidí,to teda nechápu,neříkám umývat a prat záclony,ale utřit prach,vysát vytřít je podle mě naprosto normální,mě přijde teda neskutečnej sobec - promiň že to tak píši,ale prostě by si měl uvědomit že je potřeba pomoci.
tak na sebe dávej pozor a jak psaly holky,snad by maminka pomohla,když Zdenda je takovej,tak snad už jen budeš odpočívat a čekat na porod :wink:

Hanči,teda máte to pěkně vymyšleno :slight_smile: a teda toto letí,za chvíli už tu bude Sophinka :slight_smile: tak si ji ještě užívej v bříšku :slight_smile:

Lucy,ty se pěkně opatruj a s Peťou odpočívat :wink:

Janča přidala převahu holkám to je skvělé :slight_smile: :slight_smile:
2. říj 2009 v 09:48  • Odpověz
Andrejka je školačka :slight_smile: to je fajn,jiné starosti a ještě bude vzdělanější :slight_smile:

Věruška,se dala na bytovej desing :slight_smile:

Belka,se nám uzdravuje :slight_smile: Co Karolka ???

Peťa je na dovči,že?si těhulka pěkně užívá :slight_smile:

Jo ještě Dady ty to máš taky za pár,no už se těšíš co?

Máji a co Ananásek už je zdravá???
2. říj 2009 v 09:51  • Odpověz
Ahj Katy, u nás se snad úspěšně léčíme, právě jsme usnuly po mlíčánku :slight_smile: Já studuju diety a hubnutí, no je to lákavě, mít na to peníze a být v závozovém městě, tak to vyzkouším, myslím, že to může být účinné a bez práce, vážení, dobrej to job, asi si to zřídím taky :slight_smile:

A co Ty a Valuška? Taky to čísílko pěkně povyskočilo, ještě pár týdnů a je tady, na kdy máš přesně termín?
2. říj 2009 v 09:56  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejko hodně štěstíčka na dnešek.
Věruško děkuji, ale je to moc těžké dneska jdu poprvé od toho kdy se to stalo do práce tak nevím jestli to zvládnu.
Zdravím moc všechny a přeji krásný den.
2. říj 2009 v 10:08  • Odpověz
Ahojky dlouho jsem tu nebyla tak vás jdu všechny pozdravit.Taky jsem nějaká marodná už druhý týden,ale koukám,že tady to taky řádí.Luce držím taky pěstičky :wink: .Janince gratuluju k utz ,že je vše v pořádku. :wink: Andrejka má dlouhý víkend před sebou tak at to rychle uteče. :wink: A vůbec všem přeju všechno nej.Musím si vás dočíst at jsem v obraze.A taky bych měla jít něco dělat a vůbec se mě nechce.Nic jiného mi ovšem nezbyde.Tak zatím. :grinning:
2. říj 2009 v 10:08  • Odpověz
Ahoj Katy, jak se s Valuš máte? Ale vyzařuje z Tebe pohoda, tak jistě dobře, viď:slight_smile: Mikky, no hurá, že se taky objevíš, brzy se uzdrav. Katko, drž se, bude líp, ale chce to čas, beruško.
2. říj 2009 v 10:13  • Odpověz
Zdravím také Katku a Mikky, Katko, zvládneš to, neboj, v práci přijdeš aspoň na jiné myšlenky :zipper_mouth:
2. říj 2009 v 10:15  •  1 dítě  • Odpověz
Ááááááááá, už mi hrajou, momentálně se mi líbí Not Fair..............lalalalaláááááááááá

Andrejka už dorazila do arbeitu, jduu zjistit, co krva....
2. říj 2009 v 10:18  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Bellko a Alfi no já vím,že tady moc nejsem ,ale myslím navás pořád. :wink: Ale když je doma manža a dítko tak se na pc vůbec nedostanu,asi by jseme potřebovali ještě jednu samycy. :grinning: Jinak já už jsem celkem zdravá akorád ta rýma se mě drží,ale teplota a bolení v krku už je fuč. :grinning:
2. říj 2009 v 10:23  • Odpověz
Nojo, tak výsledek bude vědít v neděli, ale tedy asi až tu další, bo kňučí, že nepojede na chajdalupu 3 týdny. Věruško, máš otevřít dvéééééééééééře mrše, ať prej jste na jednom pokoji, omg, bych se zajela podívat na návštěvu :grinning:
2. říj 2009 v 10:24  •  1 dítě  • Odpověz
Mikky, tak to máš stejnou fázi nemoci jako já, jen ta rýma zůstává ale taková napůl zacpaná :slight_smile: Mimisko snad taky končí s rýečkou a doufám, že jí nezůstala na pozdější časy někde jinde, než v nosíčku.

Jináč má Andejka oukej cykly, takže huž se bude jenom čekat, kdy bude KET.
2. říj 2009 v 10:26  •  1 dítě  • Odpověz
Máji,to je dobře že se pomalu doléčujete a je to ok :slight_smile: k té dietě,to je to co ti dovezou a jen to sníš,co???no drahý je to jak prase ale pomáhá to-známá to měla asi 2měsíce-je jí 50,ale jakmile přestaneš tak je to zas jojo,nic lepšího než se držet,pravidelně jíst,ráno snídat,oběd a lehčí večeře a proložit to sváčou není,prostě na noc se nepřežírat a jíst poslední jídlo cca 4hodiny před spánkem není a jíst méně a jde to samo,ale chce to vůli :wink:

Máme pořád termín 25.12.2009 i když jsme trochu větší,no uvidíme kdy se Valuš bude chtít ven,jinak se máme dost pěkně,si to užíváme,jen je slečna docela drak tak je to těžší usnout :wink:

Belí jo pohoda je :slight_smile:

Káti v práci to zvládni :wink: Mikky teď je nějaká vlna nemocných,dost známých je nachcípaných :angry:
2. říj 2009 v 10:43  • Odpověz
No tak to máme stejný.já myslím,že málá to bude mít taky ok.Mě se kluk narodil s rýmou a musela jsem ho do postýlky dávat v zavinovčce na štorc,a tenkrát mi doktor řekl,že takhle malý děti nemívají dutiny,že by to ani nešlo.Já jsem se právě bála aby to neměl na dutinách.A tu rýmu měl až do šestinedělí a pak jako když utne a bylo to pryč.
2. říj 2009 v 10:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.