• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahoj katy no to asi je nějaká vlna ,protože u nás taky pomalu každý naříká.Tak pokud nemusíš radši nikam nechod. :wink:
2. říj 2009 v 10:51  • Odpověz
Jejda Mikky, už se s rýmou narodil? No to jsem ještě neslyšela, t je teda něco. Asi jsi spala s odkrytým pupíkem, ne? :slight_smile: No my vysáváme soplíky, tak snad už nebude co sát a bude zase pohodička, jak se bacil dotáhne do bytu, je to v čoudu.
No nic, jdu pokračovati v nějaké činnosti, aspoň ten objjjed udělati, asi brokolice s brambůrkama bude. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. říj 2009 v 11:00  •  1 dítě  • Odpověz
Katy, nojo, je to o vůli, toto všechno taky vím, ale jak to zmáknout a nehladovět, když je člověk rozežranej.....
2. říj 2009 v 11:01  •  1 dítě  • Odpověz
Přeju krásné dopoledne všem, tak jsem si vás postupně všechny dočetla a musím říct, že člověk jsem pár dní nejde a nestačí se divit :wink: tolika novinek.....ufff

Zdravím Markyyy, konečně doma, to je super, hlavně klid, žádné dření, šetřit sebe i Adélku...

Hanička už to má za pár, těšíme sa na Sophinku, huráááá....

Luci, co kulíšci, doufám že se Tě drží zuby nehty :wink: :wink: :wink: všichni třiiiiiiiiiiiiii

Věruško, tak co, už se taky pomalu chystáš holka, moc moc Ti držím všechny prsty co mám i Kubíčkovi v bříšku jsem to nařídila, takže to určitě dopadne :slight_smile:

Andrejko, holka jsi v ekšn, supr supr, jen tak dál, ať to frčí a ať nám tu zůstane násťa jen s dvěma odstavci: těhulky a maminy :slight_smile:

Katyyyy, holka, už to taky v dálce vidím, už nám moc nezbývá co??? Hurá hurá, kde budeš rodit, třeba se ještě stihnem v porodce, kdy máš přesně termín??? Jo taky jsem slyšela, že většinak miminek narozených v zimě, mají po porodu rýmu, prý je to normální, takže nás to asi nemine, takže odsavku doma připravit, já mám taky tu do vysavače.......

Májííííí, holka, už je líp? Co Anýseček? Náš Jurášek je taky marod, řeknu Ti, že ta odsavačka na vysavač je supr, to je čoveče fofr a šušně jsou v ní, i když se to chudákovi moc nelíbí :unamused:

Jinak Moničko, Bellunko, Janinko, Karolko, Terezko, mikky, druhá Katuško, ježííš nás jeeeeeeee, no prostě všchny vás zdravím a přeju pěký den, i když pěkná kosa........ :angry: :angry: :angry:
2. říj 2009 v 11:01  • Odpověz
Ježíš, vy jste rychlí, tak odpověď na otázky už mám, Anýsek se uzdravuje a Katy má termínek pořád 25.12. no teda, já jsemasi fakt hlemýžď :wink:

V pondělí mě čeká poradna a 5.11. nastupuji na mateřskou, huž konečně, ale mám trochu zmatek v těch všech papírech, sociálkách a úřadech, nevím kam jít, o co žádat a tak, jsem na to trošku lempl, páč lítání po těchto zařízeních nesnáším a jsem na to líná :sweat_smile: :sweat_smile: no coooooo, vono se to nějááák vykrystalizuje :grinning:
2. říj 2009 v 11:13  • Odpověz
Tak než já stačim nalepit vlčí máky (máte je zase v albíku), tak tady je taková diskuze.
Katruško, vpráci to snad bude lepší, drž se:slight_smile:
Zdravím Katy a její valušku, rtakže termín zůstává?
Ahoj Miki, to nachalazení řádí všude, u nás taky, Míša byl na smrt nemocný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ahoj Mončoet, moc ti děkuju za povzbuzení a pohlaď za mne Kubíčka:slight_smile: Uplně mne to dojalo, protože ten chlapeč, o kterého jsem přišla,tak tomu jsme dali taky jméno Kubíček.DíKy, Kubí:slight_smile:Mějte se hezky.
Holky mám super PMS, splín jak kráva a já blbka si pouštím na you tube starý smutný fláky,ale hezký..
2. říj 2009 v 11:15  • Odpověz
Ahoj Moncaet neboj bublinky opatruju :wink: A co ty tobě to číslo taky hezky přibívá :wink:
Ahoj Katy jak se s Valuškou máte?
Ahoj Mikky jak se máš jsi nějaká nemocná dneska je nemocný každý druhý takže ležet a potit teda pukud to jde.
Jinak zdravim všechny moje berušky :slight_smile:
2. říj 2009 v 11:15  • Odpověz
Ahoj Mončo, koukal ajsem na Tvůj termínek, to je taky vypečené datum :grinning: To bude hojný prosinec a abych pak snad zapíjela sama, no budu pořád v lihu a vy s pupíkama se válet v odstavcích a některé s mlíkárnama popíjet čaj pro dojčiace matky :grinning:
No neva, j to dám :grinning:

Vstává mi muž a pes :grinning: , ale neboje se, odjíždí chystati tu odpolední páááááááárty Adélkovskou, tak bude samyce jen a jen moje :slight_smile: , juchůůůůůůůůůůůů...
2. říj 2009 v 11:17  •  1 dítě  • Odpověz
Věruško copak beruško posílám pohlazení na dušičku. Musím ti naspsat tulipány jsou super a vlčí máky taky vypadá to super :wink:
2. říj 2009 v 11:17  • Odpověz
Věruško, tak teď mi úplně přejel mráz po zádech a to teda pořádně, a husina celým tělem proběhla, tím spíš teď věřím, že se Ti to povede, je to jako osud, Kubíček děkuje za pohlazení a moooooc na Tebe myslíme...moc moc moc
2. říj 2009 v 11:19  • Odpověz
Jééééééééžiš, ona má už aj ty tuplipány, no to je prostě žena činu!!! Kráááááááááááááása!

Tady se píše jak o závod, člověk na moment vypadne a huž je mimo mísu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Věruško a co na youtubu vyhrávaj? Já si zase hraju My fucking brother od Horkýžáků, trošku jiná sorta tedy :grinning: , tak tam taky nahoň něco veselejšího a hoď hrbem od máků po tulipány, huž to živě vidím, jak tam ta poletucha poletuje s hrbem na zádech :slight_smile:
2. říj 2009 v 11:20  •  1 dítě  • Odpověz
No Májo ani taky nevím kde to koupil,asi mi nastyd přes dírku. :grinning: :grinning: Taky v porodce všechny sestřičky vědeli kdo to je stačilo říct ten s tou rýmou.Ted už se tomu směju,ale byla jsem z toho vyplašená a v porodce si nás taky dýl nechali.Ale to už je zanáma tak hlavně at je to už jenom lepší a lepší.Taky zdravím moncoet. :wink: Já taky průběžně gruntuji.k obídku si dám kysleo včera jsem ho uvařila,ale dneska bude ještě lepší,protože bude uleželé. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. říj 2009 v 11:22  • Odpověz
joo holkýýýýýýýý, mám nápad, nařídím Kubovi, ať to vydrží do půlnoci 1.1. budem první v 2010 na světě a budem na nově, já pozdravím do kamééry Kobylu a pak to za ty prachy, který jako dostanem, rozjedem u Andejky na chatěěěěěěěě, to by bylo něco, :grinning: :grinning:
2. říj 2009 v 11:24  • Odpověz
Šmááááááááááááááárjááááááá kyselo.......... :fearful: :rolling_eyes: Tož brou chuťku, to by byla oje konečná strava :slight_smile:
2. říj 2009 v 11:25  •  1 dítě  • Odpověz
Mončoet, to je dobrej nápad, jdu si uložit do telefonu, že budeš v telce :grinning:
2. říj 2009 v 11:32  •  1 dítě  • Odpověz
Jo a nezapomeň říct muži, aby s těma prachama nepočítal, že už jsou předem rozdělený, už jdu udělat rozpočet :grinning:
2. říj 2009 v 11:32  •  1 dítě  • Odpověz
Nebooooooj, ty prachy jsou už rezervovaný pro kobylu, doufám, že to bude slušná sumička, musím jim říct, že už je nás v kobyle moc, tak ááááááť nešetříííííí :grinning:
2. říj 2009 v 11:35  • Odpověz
Nojo, hlavně to napiš tomu blbečkovi, co furt dělá ty balíčky :grinning: , pořád neví, kde by našetřil, bych mu poradila, borečkovi!
2. říj 2009 v 11:36  •  1 dítě  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: joooooooooo Janota Janota, to je ale debžota :grinning:
No nic jdu vysávati a uklízeti, mám dnaska volníčko v hokně, tak ho musím využít k úklidu domečku :unamused:
papa
2. říj 2009 v 11:46  • Odpověz
Tak úklidu zdar, taky na to půjdu a jak to, že je dneska volníčko?
2. říj 2009 v 11:47  •  1 dítě  • Odpověz
Jdu vařiti do řiti... :angry:
2. říj 2009 v 11:50  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré poledne rodinko.Musím nejdříve všechny pozdravyt.Jinak jsem sice doma ale spánek na h...o.Celou noc mě bolel břuch a od 4 hodin nespím.Ráno jsem byla v lékárně pro prášky a odnýst do práce lístek na peníze z ukončenou neschopenkou a žádostí o příspěvek v mateřství.Pomalu jsem šla domů a po cestě něco málo nakoupila k obědu.Jinak vařím svíčkovou z králíka a knedlík.Pověsila jsem prádlo a uklidila koupelnu.Přemejšlím že dovařím a pujdu se natáhnout.Mluvila jsem z kamarádkou a normálně jsem se holky rozbrečela.Nemůžu si prostě zviknout že nemůžu dělat jako dřív.Ani vytřít mi nejde a obout si boty je utrpení.Malá mi tlačí na žebra a bránici takže nemůžu dýchat a bulim jak blbec.Máji že by hormony?Jsem prostě nějaká moc lítostivá a na druhou stranu nasraná že si nemůžu nic udělat sama. :frowning2:
2. říj 2009 ve 12:14  • Odpověz
Marky určitě si po obídku lehni a zdřímni si. S takovým pupíkem jde všechno těžko, viď. A do toho hormony, a ikdyž teď už bys chtěla aby už se malá narodila, tak věř tomu, až bude na světě, že si jednou řekneš, kéž by byla na chvilku zas v břuchu. musíš teď hodně spát i přes den. Sestra v kurzu nám říkala že porod je náročná věc, tak musíme být pořád připravené na to že to může přijít, tak odpočívat co možná nejčastěji a spávat přes den, abychom to pak na sále udýchali.
Věruško tak to je nádhera i Mikískovi se v postýlce líbí a s Beruškou tuplem. No a ty včí máky ti teda trefili přesně do barvy-tak hezký dárek :slight_smile:
Zdarvím všecky příchozí.
2. říj 2009 ve 12:26  • Odpověz
Něco pro zasmátí :grinning: , není to dokonalé, ale snad se to spustí :grinning:

http://sendables.jibjab.com/view/M3dKoTwPjbloUJ5S
2. říj 2009 ve 12:42  •  1 dítě  • Odpověz
Taky zdravím monnco.Tobě to taky letí už 23tt.A co bříško leze ven?v albíku ho nemáš. :slight_smile: Marky souhlasím s moncou musíš odpočívat ted už to jiné nebude.Ale ono to uteče a budeš mit malou u sebe a vše se vrátí do normálu. :slight_smile:
2. říj 2009 ve 12:43  • Odpověz
Marky, nebul, buď ráda, že máš to zlato v pupíku. Já to přirovnávala ke starejm lidem, který už nejsou pohyblivý, je to děs, ale s tím rozdílem, žeTy ten pupík shodíš a vše bude jako dřív, hlavně odpočívej, od tohto ta doba, kterou teď prožíváš je, prostě lážo plážo a nehoň se!!! :zipper_mouth: :dizzy_face:
2. říj 2009 ve 12:44  •  1 dítě  • Odpověz
Teda Májo ted jsem se zasmála co ty nevymyslíš super.Mě se to spustilo. :grinning: :grinning: :grinning:
2. říj 2009 ve 12:49  • Odpověz
Tak to fakčí, supr.

Bellucha má plný ruce lízátek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Bellí, až budeš mít přístup na net, jukni taky na odkázek :grinning:
2. říj 2009 ve 12:54  •  1 dítě  • Odpověz
Máji,no jo jíst to chce normálně všechno ale míň než dřív,nic víc :wink:

Mončiet ahojky,teda taky to máš pěkně naplánované,to říkal i můj manža že první mimčo že to bude mít výhodu i pro malou že nebude muset pak kupovat na oslavu že se to spláchne se silvestrem-no proktický muž :grinning:
já bych byla spíš aby vylezla dřív,ale uvidíme a rodit budu na Obilňáku-chodím tam i cvičit a v pondělí budu volat na kurz :wink:

Marky,určo hormonky to jsou :wink: a to je jasné že s tím bříškem se nadá dělat to co dřív,ale to jsme věděly né? pěkně odpočívej a nenamáhej se :slight_smile:

Monči tobě to teda taky pěkně skáče,no za chvíli už budeš taky pěknej pupkáč :grinning:

Máji co si vařila? Jo a jak si se ptala na ten monitor,tak už ho máme doma,a kamoška ho má taky,zas mi nepřijde že je to na prd,a plno lidí si myslí že je to jen na malé mimi a to úmrtí kojenců je jen u malých a mezitím je to do 8měsíců
2. říj 2009 ve 13:13  • Odpověz
Dělám brokolici smaženou s kaší, bo brambory jsem nenašla :grinning: , kaše pytlíková s hooodněmlíkem, aby to nebyl zas takovej humáč. Jináč monitor hodlám používat minimálně do roka. Pak jak už se bude moc mlet, tak by jsme pořád houkali.
2. říj 2009 ve 13:18  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.