• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Jé sm.brokolice,to je mňamka,ale teda kaše z pytlíku ? :confounded: no určo si myslím že zas tak hrozná investice to není,já jsem to pro klid chtěla :wink:
2. říj 2009 ve 13:20  • Odpověz
Máji tak to je něco :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kam na to chodíš, super vychytávky.
Katy, Mikky jo jo čísílko mi poskakuje, a pupendo leze víc a víc, Adélka kope taky čím dál víc.
moc bych přála všem snažilkám aby tam to čísílko už taky měli.
2. říj 2009 ve 13:27  • Odpověz
jsem připálila čaj jaká jsem já blbka :angry: , až to není možné hrnec úplně černý, no nevím jestli to vůbec vydrhnu :confused: kdybych já husa neseděla furt na netu.
2. říj 2009 ve 13:55  • Odpověz
Jo jo monco všechny se dočkáme,akorád někdo dřív a někdo později. :wink: Tak já jdu na tu hromadu prádla co ně mě čeká žehlit.A asi se rozloučím.Za hodku budu mít kluky doma a to se sem nedostanu.Když to půjde brzy nakouknu.Hezký víkend všem papa. :grinning:
2. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz
Moni, tak čaj připálený, OMG? Hlavně, že se Ti nic nestalo a beztak už potřebuješ nový hrnec, co:wink: Věruško, už je Ti veseleji, beruško? Jestli né, posílám úsměv a jestli jó, tak ho posílám taky:sunglasses:
2. říj 2009 ve 14:07  • Odpověz
Moniii, vyfoť bříškooo, se chci pokochat:slight_smile: už jsem zkoukla Katy a Majky, teď jdu na Janninku:wink:
2. říj 2009 ve 14:09  • Odpověz
Mikky u vás je to něco podobného jak u nás mladej taky dojde za hodinu ze školy tak jde hnedle hrát na pc hry, ještě že manža je furt v práci tak aspoň neokupuje on pc.
Belli no jo jdu na ten hrnec, zkusím ho nějak vydrhnout. Co děláš celý den?
2. říj 2009 ve 14:12  • Odpověz
Moni, chystám se na žehlení a potřebuju si vyšít monogram na kalhoty do práce, jsem obstarala žížátka, udělala oběd a teď sedím, jak jinak, s lízátkem:grinning:
2. říj 2009 ve 14:20  • Odpověz
Tak je dobře že Pavlík obstaral zásoby :grinning: Já jsem odrovnala drátěnku a jinou nemám hrnec černý beze změn, tak je asi na odpis. Ještě zkouším povařit v něm sodu s vodou.
2. říj 2009 ve 14:28  • Odpověz
Jé Moonnca bude mít taky Adélku.Tak to je pěkný.Belíšku to moje pupendo je už mnohem větší než mam naposledy v albíku.Jinak mam ted váhu 66,5 kila a malá má mít prej 2,5kila.Takže jak jsem byla hubená tak mam ted pěkně velký pupík.Zkusím to vyfotit a zase vložím.Jinak jsem ted vstávala protože mě zbudila kamarádka.Jo a tu svíčkovou jsem ještě nedovařila musela jsem si jít lehnout.
2. říj 2009 ve 14:33  • Odpověz
Tak jsem zkoukla další těhulky a Janninka, Haninka, Mončaet, Petjunka, no holky, fotíme ta bříška, fotíme, OMG.
2. říj 2009 ve 14:35  • Odpověz
Moni, tak se s tím netrap, když to nejde, copak je o jeden hrnec, hlavně, že se nestalo nic vážnějšího:wink: Majky, no asi si tělo řeklo o odpočinek.
2. říj 2009 ve 14:38  • Odpověz
Marky tak to chválím že hezky odpočíváš :wink: A moc tedy nepřibíráš, tak akorát.
Belli taky napravím ale jak já se vidím na těch fotkách tak se zděsím a zas se vymažu. Ale něco tedy vytvořím.
2. říj 2009 ve 14:40  • Odpověz
Jo jo Belíšku řeklo.Kdyby jste mě viděli tak by jste mi nabančily.Uřvaná,unavená,utrápená a nemožná.Zdenda mi taky volal a nerozuměl mi půl slova protože jsem mu bulela do telefonu.Ještě mi vynadal že nemám nic dělat jen ležet a odpočívat že to tady uklidí.POMOC MAM NERVY NA DRANC. :cry:
2. říj 2009 ve 14:42  • Odpověz
Majky, jj, to máš teda pravdu, protože jsem si myslela, že máš rozum! Nepoučilo Tě, že si Tě nechali v nemocnici? Holka zlatá, dochází Ti vůbec, že hazarduješ jak se svým, tak i se zdravím svého nenarozeného dítěte, OMG?
2. říj 2009 ve 14:46  • Odpověz
Majky, nechci Tě poučovat, jsi dospělá a svéprávná ženská, ale okamžitě toho nech a jdi si odpočinout! Moni, žádné mazání fotešek, vždyť co je krásnější, než těhotný pupíček? Nic, mimo děťátka:slight_smile:
2. říj 2009 ve 14:49  • Odpověz
Monči,jak se prosím tě připaluje čaj??? a prd na hrnec,ještě zničená drátěnka a nehty taky v čoudu,že ? :grinning: jo jo souhlasím s Belkou vyfotit,vyfotit :slight_smile: a nic nemazat :angry:

Marky :angry: :angry: ty telátko,nálady jsou normální,ale rozum je taky potřeba,zas takovej bordel tam asi není a počkej až bude malá venku to nebude čas tak si na bordýlek zvykneš a vidíš pokud Zdenda uklidí tak na to s prominutím ser a hlavně buď v klidu nebo ještě porodíš a jak říká Belka nehazarduj :wink:
2. říj 2009 ve 14:56  • Odpověz
Marky hlavně klid, opravdu nic nedělej, ale tobě je spíš ouzko na dušičce, to s tebou mlátí hormony, tak si pusť nějaký slaďáček poplač si pohlaď bříško. Rodičům zavolej, ať dnes nechodí na návštěvu že odpočíváš. a netrap se.
2. říj 2009 ve 14:58  • Odpověz
Katy já si navařím hrnec čaje, a v průběhu dne si ho ohřívám, protože ho mám ráda horký, no a stačí se začíst na pekleném stroji a je to :grinning:
2. říj 2009 v 15:01  • Odpověz
Mony aha,to já udělám do konvice a pak ohřívám v mikrovlnce :wink: nic se nedá připálit
2. říj 2009 v 15:06  • Odpověz
Škoda, že je Majky tak daleko, bych tam jela dát to do pořádku, aby mohla odpočívat.
2. říj 2009 v 15:11  • Odpověz
Katy po dnešku si myslím že to budu taky dělat v mirkovlnce.
Belli šoupla jsem pár foteček a jedna extra pro tebe :wink:
2. říj 2009 v 15:14  • Odpověz
Mony,a proč si se nechtěla fotit,taková huběňourka a bříško takové rozkošné a ještě ani né moc velké :slight_smile: a Belka je kouzelná :slight_smile:
2. říj 2009 v 15:21  • Odpověz
Jé, Moni, bříško je už krásné, takže fotit průběžně, ano:slight_smile: ty jo, Bellka je úžasná, si pamatuju, jak jste vybírali jméno:slight_smile:
2. říj 2009 v 15:24  • Odpověz
Bellku má brácha u našich a je úplně zlatá, úplně jak ta naše Majda, je strašně hodná. Mám tu dítko tak předávám pc.
2. říj 2009 v 15:25  • Odpověz
Jéééééééééé, fotečkýýýýýýýýý, no to je krása, nožky jako laňka, kdybys viděla moje stehniska :grinning: , jsi jak proutek s pupíčenkem. A Bellce to sluší :slight_smile:
2. říj 2009 v 15:26  •  1 dítě  • Odpověz
Bellí, taky bych jela, bych jí to tam vygruntila, na dupu jí zlehýnka dala, navařila, napekla, pupíček vykrmila a zas bych jela dom :wink:
2. říj 2009 v 15:27  •  1 dítě  • Odpověz
Jsem teď tak přemýšlela, že bych vás potřebovala mít všechny blízko u sebe, kdyby byl někde u někoho problém, hned bych ho jela vyřešit, pomoct, pohladit, OMG, pojďme si založit takovou malou vísku:slight_smile:
2. říj 2009 v 15:31  • Odpověz
Jj, Moni, hlavně, že je hodná, ale ono se né nadarmo říká, jaký pán takový pes, OMG, tak já jsem asi líná jak veš, bo Bellinka spí asi 23 hodin denně:grinning:
2. říj 2009 v 15:34  • Odpověz
Máji lupla jsem ti tam ještě foto zepředu, protože ty profilové zkreslují a tiše ti závidím tvoje kejtičky já mám 71kg takže žádná hubeňourka, nenechte se mýlit..
Ono to jméno Bellka asi znamená hodná klidná.
Věruška je kde? Andrejka taky za chvilku dorazí.
2. říj 2009 v 15:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.