• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Tak u nás teď proběhla taková hádka, OMG, hotový uragán, jsem musela jít ven, bo bych mu asi něco udělala. Za dobrotu na žebrotu, OMG.
2. říj 2009 v 16:57  • Odpověz
Zdravím Moni bříško už máš hezké. Marky odpočívej mamino už to máš zapár tak se šetři.
Beluško ty jsi se hádala to bych do tebe neřekla to muselo být něco určitě vážného že jo :frowning2:
2. říj 2009 v 17:28  • Odpověz
No jo, jsem u toho i brečela, no ale už jsem zase vychlamaná:grinning: přišel domů kolem 13, bo musel lítat ještě s kamarádem po obchodech, místo toho, aby šli po noční a poradě spát. Usnul ve 14 a říká: tak v 15 mě vzbuď, tož jsem si říkala, že byl na nohách 31 hodin, nechám ho pospat 2 hodiny. No ten řval, že jsem ho nechala spát do 16, že teď nic nestihne, tak jsem mu předvedla, že mám všechno za...
2. říj 2009 v 17:47  • Odpověz
...hodinu hotové a můžu kývat nohama, že by nesměl být jak zpomalený film. Pak jsem šla raději do vany, sekám chachulu a příjde mi tam ukázat, jakou koupil pěknou dlažbu, tož jsem nevěděla, jestli ho mám tím kachlíkem po hlavě. No, tvářila jsem se vážně, ale jak zavřel dveře, tak jsem se řehtala.
2. říj 2009 v 17:51  • Odpověz
Tak to bych řvala aji já člověk ho chce nechat vyspat když ví že byl tak dlouho na nohou a on ještě piskuje. :angry: Určitě jsi mu nic neřekla na to že lítal s kámošem po obchodech to je podle něho určitě pořádku zabít :grinning:
2. říj 2009 v 17:52  • Odpověz
Dupky, hlásím se,ale nečtla jsem, takže nevím co tu drbete:slight_smile:
Byla jsem ve městě doladit nějaký detaily do toho našeho krtkova a teď mi odjel drahý a přijde kamarádka. Tož jdu dělat rychle jednohubky. Zatím báááj
2. říj 2009 v 17:55  • Odpověz
To víš, že jsem mu nic neřekla, ale ví moc dobře, že když takhle přetahuje, že to nemám ráda, bo je pak protivný a rozčiluje se pro nic.
2. říj 2009 v 18:08  • Odpověz
No jo to jsou ty naše sluníčka někdy na zabití , ale i přesto je milujem :grinning:
Věruško ahoj ty poletucho naše tak si hezky pokecej s kámoškou :wink:
2. říj 2009 v 18:10  • Odpověz
Věruš, tak jsi se proběhla po městě a ještě čekáš návštěvičku, tak si jí pěkně užij, holka zlatá:slight_smile: jj, Luci, to jsou ta naše zlatíčka:wink:
2. říj 2009 v 18:13  • Odpověz
Andrejka poletuje kde, že ještě nedorazila??? Tož zítra vstává v 6, tak půjde brzy spinkat a zatím jí není.
2. říj 2009 v 18:25  • Odpověz
Andrejka určitě příjde až bude okoupaná napapaná prostě až z postýlky :wink: Zítra jí čeká ta škola tak musí jít brzo spát at tam v té první lavici neusne :grinning:
2. říj 2009 v 18:50  • Odpověz
Bellí tak to bych tě chtěla vidět, tebe nadávat. No se říká jak není chlap najedený a ještě k tomu vyspaný, tak je protivný jak 100prdelí. To znám, u nás je to většinou z toho jídla když dojde hladný z práce, než pojí tak nás zbuzeruje víc jak zaměstnance.
Luci a jak dopadl oběd doufám žes to nepřeháněla a špinění už vůbec není.
Věruška to má moc hezké i všechny ty dolňky. Taky bych na to chtěla mít buňky.
2. říj 2009 v 18:56  • Odpověz
Neboj Moni nepřeháněla jsem to špinění už odešlo :wink: Dneska jsem jela pro pétu do školy musela jsem manža musel odjet a já si pro ní musela, ale neboj jela jsem busem a pak zase odpočívala. Jo oběd byl super manža to říkal mě to moc nechutnalo :frowning2:
2. říj 2009 v 19:00  • Odpověz
autor
Ahij kuřáátka! Tak jak se tady máte?? Co dělááte??
2. říj 2009 v 19:24  • Odpověz
Manžovi chutnalo a tobě ne, to třeba už to jsou těhuchuťe, to by byla paráda.
Dnes si jdu už lehnout tak pa, MVR.
2. říj 2009 v 19:26  • Odpověz
Andrejko tak už jsi tu :slight_smile:
Tak jak to vypadá bereš už nějaké pilulky nebo náplastičky a co KET kdy bude, za 14dní?
2. říj 2009 v 19:27  • Odpověz
Moni nevím čím to je nechci předbýhat když jsem šla do školy pro Pétu tak tam vytírala uklizečka a mě bylo na zvracení z toho saponátu no uvidíme. Zatím na to nemyslím nechcu být zklamaná.
2. říj 2009 v 19:33  • Odpověz
Ahoj Andrejko kde ses nám toulala ty hlava naší rodiny jsi doma jako poslední :grinning:
2. říj 2009 v 19:33  • Odpověz
Luci a kdy budeš zkoušet testík, a kolikátý jsi vlastně dne den?
2. říj 2009 v 19:37  • Odpověz
autor
Monči, no, prý mám cykly funkční, není důvod přistimulovávat. Takže tedy ten hormonální profil jsem si ale stejně vyprosila, a v neděli za týden mám UTZ, tj 11dc a budu vědět i výsledky krve.
2. říj 2009 v 19:42  • Odpověz
Moni dneska mám bublinky u sebe 3 dny 9hodin. Takže budu testit asi až v pátek :wink:
2. říj 2009 v 19:43  • Odpověz
Andrejko tak to je super, když ti tělíčko tak funguje. Tak na zítra už jsi nachystaná, ořezané pastelky, nachystané přezůvky :wink: ?
Luci to se pomalu vleče, viď ? tak ještě týden do testu.
2. říj 2009 v 19:51  • Odpověz
autor
Monči, sorry, já odbíhám. Dělám si sváču na zítra, bo v poledne je jen jedna hodina pauza a to je fakt na hospodu málo. A poletuju, přesně , jak říkáš, tužky, sešity :grinning: :grinning: . Jste se na mě s Honzou domluvili, volala a dělal si srandu, jestli mám ořezané pastelky :grinning: .
Luci, zdravím bubliňata!!!
2. říj 2009 v 19:55  • Odpověz
Jdu se ospršit zavést utrouš a potom za váma příjdu :wink:
Andrejko hlavně se v hodině nebaj at nemáš první den hned poznámku za kecání mi ti budem průběžně kontrolovat žákovskou :grinning:
2. říj 2009 ve 20:02  • Odpověz
Andri bylo by možná lepší vzít si diktafon :slight_smile: od rána do večera musí být záhul na mozek, mě by to ten můj po obědě už nebral. Já si jen vzpomenu na mr.Beana jak byl ve škole, tak si musím rýpnout s pastelkama :grinning: .Tak zítra ať se ti ve škole líbí. Jsem teď slupla zavařovačku broskví tak se jdu natáhnout. Brou noc všem :slight_smile:
2. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz
Holky specielně pro Bělušku házím foto pupíku. :grinning:
2. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz
Tak a je to tam
2. říj 2009 ve 20:21  • Odpověz
Ahoj kobylkýý, huš jsem tu a jdu vás dočíst. Teda Majkýý, to je nádherný pupík:slight_smile: To to poskočilo:slight_smile: Musí ti moc slušet:slight_smile: A jak se vůbec cítíš? Co jsi dnes dělala, krom uklízení, taky jsi odpočívala? Nebo byli samé návštěvy?
2. říj 2009 ve 20:25  • Odpověz
Majky břiško už máš kouzelné :wink:
Ahojda Věruško kámoška už oděšla pokecali jste si :slight_smile:
2. říj 2009 ve 20:33  • Odpověz
Krom uklízení jsem byla ve městě si zařídit věci skrz mateřskou a pojištovnu skrz úvěry.Asi na dvě hodinky jsem si schrupla,uvařila výbornou svíčkovou a z návštěv jsem tu měla kamarádku která mi donesla velkou bonbonieru a dala jsem si sní rakvičky se šlehajdou.Pak tu byl tchán,ale ten si přišel pro auto takže tu byl chvilinku.Naši tu nebyly mají pochopení tak asi zítra nebo v neděli.Jinak mi chibí už jen jedna pračka a mam vypráno.Zítra pojedeme na nákup aby tu něco bylo a pomalu začnu likvidovat ten velkej koš prádla na žehlení.Taky musim znovu zabalit kufr do porodky pač jsem ho použila.
2. říj 2009 ve 20:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.