• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Tak jsem tu, mi okupoval pán protivný budku, OMG! Moni, já nadávám 2x ročně a letos už jsem jednou přetáhla, tož do konce roku mám utrum:grinning: pěkně se vyspinkej. Majky, krásný pupíček, moc krásný:slight_smile: Andrejko a velikou svačinu si udělej, bo jak nejni žaludek spokojený, mozgovna něpremáva:wink: Luci, do pátku to uteče a budeš hlásit //:slight_smile:
2. říj 2009 ve 20:39  • Odpověz
Brý večer, ještě vás dočítám, vzala jsem to nějako od konce. Dítko ne a ne usnout, kvílí mi tu v postýluši, starej nasává na chajdě, no snad nepřitáhne dřív jak ráno, omg.
2. říj 2009 ve 20:46  •  1 dítě  • Odpověz
Marky, to je pupendo, kráááááááááása.
2. říj 2009 ve 20:49  •  1 dítě  • Odpověz
Bellíšek zakládá vesnici, kde nás bude obskakovat, parádička, kdy se stěhujeme? Chlapy bereme sebou? :confused: Asi jo co? No tak to se teda naklonuj :grinning:

Huž mám dočteno.
Věruška zase políatla koho mohla.

Andrejka ořezává pastelky, hlavně si nezapomeň vyšít jméno bo značku, to uvidíš zítra, co Ti přiřaděj, Bellí vyšívala dneska, kdyžtak Ti poradí. A né že tam budeš dělat ostudu, omg.

My jsme oslavili teho mrňouska, t božátko malý tam bylo přítomno, omg. Ale je to krásný miminečko, úplně maluškatý. Matka poroděná obsluhovala, jináč dobré. Hudba hrála, já si trsla s mimískou, jak jinak, jak jsem slyšela Tři sestry, už to se mnou mlátilo. Byl tam kočíkový vozový park, porovnaly jsme si váhy a míry, jsme v normálu :slight_smile:

Ach jo, dítě pokňourává, už jsme i nosík vysály, ale nepomáhá, brečíme dál.
2. říj 2009 ve 20:53  •  1 dítě  • Odpověz
Jo tadydlenc nikdo nejni, jo? :confused:
2. říj 2009 ve 20:53  •  1 dítě  • Odpověz
Berušky loučím se sváma přeji vám dobrou noc a krásné sníky.
2. říj 2009 ve 20:56  • Odpověz
Májo, jí jsem dnes taky slaměná vdova, Míša jel na raut do japonské restaurace. To se maj ti optici, co? On má suši a já doma suším hubu :grinning:
Co bylo s tou Bellušou? Já to četla taky od konce, tak nevím co provádí?:slight_smile:
2. říj 2009 ve 20:57  • Odpověz
Belluša je taková čůůůza :grinning: , že nechala drahého spáti místo hodiny-dvě a pak dostala sprďáka, že nic nestihne a pak ho chtěla přetáhnout kachlí po hlavě :grinning:
2. říj 2009 ve 21:02  •  1 dítě  • Odpověz
Jj, Májinko, o vás všechny bych se postarala:slight_smile: Pavlík už se po mě sápal a dával mi pusu a všelijak mi kroutil hubinkou, tož jsem se smála:slight_smile: přeju dobrou nocku a krásné sníky, koťátka moje zlaté:slight_smile: Andrejko, zítra vykroč pravou, školačko, pravou:slight_smile:
2. říj 2009 ve 21:03  • Odpověz
Míša se rautí? No ten se taky má, já jak jsem si nemohla dát červený s Colou, tak jsem neměla náladu na nic a navíc malá tam neměla klid na spaní, tož jsem ju pak sbalila a opustila tu sláááááááááávu. No už to neni jako dřívějc no, navíc pes doma, tak nebylo zbytí.
Už asi usínáme, bolelo ju břuško, daly jsme kapičky, schoulila se sama na bik a bude tak asi i spinkat, je úplně v kubbíčku, asi jí to dělá dobře.
2. říj 2009 ve 21:04  •  1 dítě  • Odpověz
Nojo, to je jak u nás, kroutí mi hlavou, tahá za bradu apod. a já se taky směju jak debil :grinning:
2. říj 2009 ve 21:05  •  1 dítě  • Odpověz
Ale nepřetáhla jsem ho, OMG, jen jsem měla 100 chutí:grinning:
2. říj 2009 ve 21:07  • Odpověz
Andrejka už spí bo je v Komnatě?
2. říj 2009 ve 21:08  •  1 dítě  • Odpověz
Dyk píšu chtěla :grinning: a ikdybych napsala přetáhla, tož by temu nikdo neuvěřil :wink:
2. říj 2009 ve 21:08  •  1 dítě  • Odpověz
Tak jsem zjistila, že nemám ani telefon, omg!!! Nechala jsem ho tam a kámošky prej, no my Ti budeme psát, co tady ten Tvůj vyvádí, omg to mám teda radost :grinning:
2. říj 2009 ve 21:09  •  1 dítě  • Odpověz
Jj, Máji, vždyť já vím:wink: tož už fakt jdu do toho pelíšku:slight_smile: pac a pusu na čelo, ať je vám všem veselo:slight_smile:
2. říj 2009 ve 21:13  • Odpověz
Taky přeji veselou noc :grinning: , stěhuju dítě, který právě usnulo do ložnice, no to jsem teda blbka, jsem to měla udělat hnedle. Neeva, papapa, pusu pusu pusu!!! Andrejko, hezký školní den a informuj nás, jak to jde!!!
2. říj 2009 ve 21:14  •  1 dítě  • Odpověz
Bellka šla spát, Mája stěhuje, Andrejka už asi taky chrní.
Zítra pravou , Andrejko, pravou:slight_smile:
Já čučím celý bvečer na net. asi z toho už zblbnu,
Tož brou všem kobylkááám.
2. říj 2009 ve 21:25  • Odpověz
autor
Ahoj zlatíčka, jsem se odmlčela, jj, čučela jsem na telku a chystala penál :grinning:
Pak jsem pročítala, bo jste dnes byly psavé :grinning: . Belíšek se čertil při holení chachuly, no ještě, že si jí nepořezal :grinning: :grinning: :grinning: , Už vidím ty titulky, manželská hádka skončila tragicky, ona bez chachuly, on s dlaždicí v hlavě :grinning: , nad nimi mečí Eliška, mňouká Kokeš, ovce bečí na zápraží. Jen obrovská psice spokojeně chrní :grinning: :grinning: :grinning:
Tak mořská panna bude až v úterý, jo?? Věruško, co ms??? Tak už?? Nebo zkrátka se mnou na tom pokoji nebudeš?? Jinak jsem se musela smát Monči, jak píšeš papírky od kokín, kdybych kdysi nedělala s hoklčinou s Moravy, tak nevím, ale takhle vím, že kokína jsou bonbóny, to je super název :grinning:
Moc zdravím Katušku, už asi makáš v práci, tak se drž, nebo nedrž a plač, to je fuk, jen nějak přežij ten první týden, ten je nejhorší. No, je to zkrátka síla, já vím moc dobře. Ale opravdu je lék aj štěňátko. Já tedy byla ráda, že jsem měla i Tairunku, bylo to snazší.
Mikky, no kónečně zajdeš :slight_smile: . To musíš ochořet bacilama, abys zašla :grinning: i
Holky, díky za požehnání do školy! Ono to samozřejmě není trága, to vstávání v 6, to máš Máji pravdu, že holky, co choděj na noční třeba, to maj horší, jde o to, že je to nářez sedět tolik hodin a soustředit se. Kdybych mohla třeba uklízet deset hodin, budu unavená, ale jinak, no..
2. říj 2009 ve 22:07  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA !!!

ČEKANKY
Bellí,Fertim.OC,6IVF(AH,ICSI,PK,KET), bolí nás chrbát, a házíme dlaždičkama:grinning::grinning:.-D
Karolo,GynOV,1IVF,1ET,2KET, Neboj zlato, klidně krtkuj dál, ale pojď do akce!!! jóóó?? Karlíí, tak coo??
Regina,Apoli.,1IVF,6IUI, Tož jsme zasejc s Kájou, budeme za nás bojovat!
Katka31,Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci,29.7odstranění myomu.Smuténko pořád za Happynkou,přejde to,drž se.
Leontýnka,Máme Domču z domečku.Zdravíčko nás zlobí! A manža je s náma! Tříkolka vybraná,adopce podaná!
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2IUI,8IVF, Leňulko, těšíme se na Tebe.
AK(Alenka), Brno Unica,1 IVF+ICSI,MA,nová startovní čára,cca 11,12/09 akce.Jukni mi do albííka!!!
Eva36,3IVF,Brno(Laurea),spermiovýsledky 12.10. a snad rovnou do akce! A zobeme Diane 35 do odvolání!
Mikky(Mirka)Apolinář,na 4.pokus z Ketu osmiletý chlapeček!Hydroskopie ok. máme rýýbu!
Manetka-IUI,2IVF,2ET,3KET,GennetLB,ještě2ledňáčcii,beruš,jsi v dobré společnosti spolubojovných duší,drž se!
Kasa(Petra),Fertim. 1xIUI, Peťulko, nesmutni, IVF před vánoci to jistí!

HOLKY V AKCI
Lůca, Gyncentrum OV,2IUI, 1IVF, OPU 25.9., ET 29.9. 3 bublinky u mámy, a 3 ve sněhu!Držíme kopýýýtka!!!
Andrea,Pronat.2IUI,1IVF+ICSI+PK,1ET,1KET,3kulihrášci huž se chystaj k mámě!,11.10.UTZ11dc,víkend škola:wink:
Věruška,Pronat.2IVF+ICSI,3ledňáčci,GenetikaOK,Huž se pomalinku rozjíždí ms,tož jdem do Keťátka!!:slight_smile:

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termín13.11,čekáme Adélku!Jsme dom ze špitálu,a zase blbnem s úklidem!Tož OMG!!
Hani(hanaSkodova),Pronat,3IUI,2IVF+ICSI+PK,Sophíšek má3400kg,když se nám nebude chtít ven,císař24.10
Dady8178,Reprom.Brno,1.IVF,ET14.3,Ondrášek a Kačenka,zkusíme to císařem, ale budeme to sledovati!!
Katy81,Repr.Brno,1IVF,ET8.4, Bude to Valuška! Kára pro Valušku v garáááži!!
Terezaa,Natal.Plzeň,1IVF,OPU8.4,ET11.4,Asi budu Matýsek!od9.10.dovča,od1.11.naMD, hurrá(kontrola20.10)
Moncaet,HeliosBrno,1IVF,3mrazáčci,ET13.4,bude to Kubíček!ještě pracujem,.5.10.poradna,od5.11.MD!
Monca,CMRZlín,1DIPI,1IVF,1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU9.5,ET12.5. Bude to Adélka, říkal Kristiánek!
Danuss,Apolinář,z1.IVFdcerka,3IUI,teď2.IVF,16.5OPU,3ledňáčci,18.5.ET, jak se máme???
Janni.ka,Repr.Brno,1IVF,OPU30.5,ET4.6.,velký UTZ1.10.Bude to holčinka Nikolka!!!!
Petjuna,Apol,1IVF,17.6KET,kontrola OK,mrskáme se o 106! Cachtááme se v řeckém moříčku! Návrat asi 6.10.
Iva, těhu přirozeně, fazolka je v pořádku.

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1IVF-ICSI,ANÝSEK16.5.09, kurýrujeme našeho drobečka nastydnutýho , úspěšně odsáváme a huž nám do teho topěj!
2. říj 2009 ve 22:40  • Odpověz
OMG, tak já takhle v noci vstávám,abych Kobylu dočetla a tady nic novýho, krom teho, že Věruška zblbla z netu a Andrejka se obává, že se nevydrží soustředit ve školní lavici. No kde jstéééééééééé? Snad nespíte!!! :grinning:

Muž se mi přiřítil domů, to se divím, bylo asi půl jedné a samozřejmě byl pln dojmů, které nepočkaly na ráno a mám hlavu jak pátrací balooon a huž nemůžu spáti, tak jsem tu provedla nějaké kalkulace a nyní si vás čtu a teďkonc abych si našla další činnost, bo únava stále nikde.

Drahému spadl jeho nový telefon do kýble s vodou, prý snad vyscne, no nevím, fláknul si ho v chodbě na skříňku, tam asi moc nevyschne...

Všechno to chrní v ložnici a já bych šla něco dělati, ale vysávat je blbý a prát, to by zas nadávala Monča, že budim barák :grinning: , na mytí oken není vidět, ale našla jsem si, že se maj umývat Jarem smíchaným s leštidlem do myčky, tak bych to ráda zkusila :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Andrejko, vstávej už, ať nezaspíš do škooooly a pojď mi něco povědít...
3. říj 2009 ve 02:53  •  1 dítě  • Odpověz
Petjunka se asi chystá k mořskému spánku nebo spíš těhulka už taky chrní, se těšim na fotečky :slight_smile:

A taky myslím na Léňu a napadá mě všelicos, tož uvidíme, jestli holka načíhne...

No nic, jdu pobrouzdati po netu.

Hezkou dobrou noc a zíííííííííííítra se tu sejdem :zipper_mouth: :dizzy_face:
3. říj 2009 ve 02:55  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Dobréé ránko, sobotnííí!
Tady někdo v noci brouzdal :grinning:
Tož do sebe lámu dalamáán a mysl utěšuju kafííkem, a jdeme na to. Tak hezky drbejte, vařte, ale ne zas moc, ať můžu pak dočíísti. Pápá :wink:
3. říj 2009 v 06:17  • Odpověz
Dobré ranko všem. :slight_smile:
3. říj 2009 v 08:00  • Odpověz
Dobré ráno berušky a krásnou sobotu...pro mě uklízecí :grinning:
3. říj 2009 v 08:01  • Odpověz
Dobré ranko, koťátka, přeju pěknou sobotěnkuuu:slight_smile: POZOR, POZOR! Dnes ve 20:50 na Z1 - DÍTĚ ZA KAŽDOU CENU! Dokument o KETu, se vším všudy, rozmražením počínaje! Ukázky zajímavé! Já mám noční, tak to neuvidím, OMG, to mě fakt mrzí, ale Andrejko, Věruško, koukněte, jak to všechno bude probíhat:slight_smile:
3. říj 2009 v 08:22  • Odpověz
Dobrá info, já určitě kouknu. Jinak Tě Beluško samozřejmě moc zdravím. Noční nic moc :frowning2: . Já jdu zítra na odpo :angry: :angry:
3. říj 2009 v 08:24  • Odpověz
Alenko, taky Tě moc zdravím. Koukám, že jdeš taky do práce, no brala bych raději tu odpolední:wink: Mája v noci hledala někoho, kdo by byl ve 2 v noci při vědomí, OMG! Tož dneska, když budeš hledati, budu vzhůru:slight_smile:
3. říj 2009 v 08:37  • Odpověz
Bréé ráno kobylkýýý:slight_smile:
Zdravím všechny probudivší:slight_smile: i ještě spinkavší :grinning:
Já budu mít taky uklízecí, chystám se rozmrazit mrazák, což k smrti nesnáším a musím taky uklidit ve žracáku.
Májo, mobil v kýblu OMG!
Bellí , díky za infio. Sice se těšim na super star,ale tohle je důležitější.
Zdravím Alenku, Kasu a Andrejku do laviceeeeeee:slight_smile:
3. říj 2009 v 08:39  • Odpověz
Věruško, ahoj zlatenko, jj, koukni na to, teda já bych to tak chtěla vidět, ale v práci Z1 nemáme, no snad to budou, někdy někde, opakovat. Tak rozmražování mrazáku máš v plánu? Já jen udělám oběd a půjdu si zkusit lehnout před noční, uvidím:wink:
3. říj 2009 v 08:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.