• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Bellí, třeba by to mohli pak někde opakovat na netu. A v práci na to po očku nemůžeš juknout? Je to zrovna asi v blbou hodinu, co?
Jen si běž lehnout,ať nabereš sílu. Co budeš vařit? já mám špagety od včera.
3. říj 2009 v 08:58  • Odpověz
Věruško, my tam máme jen čt1, čt2, nova a prima, jinak bych se na to koukla. Dneska asi dojde na ty brambory s cibulkou a mlékem:wink:
3. říj 2009 v 09:02  • Odpověz
Andrejce jsem to poslala smskou, bo se asi na kobylku dostane pozdě večer, tak aby to nepropásla.
3. říj 2009 v 09:08  • Odpověz
Tak to jo... :frowning2: My ti to odvyprávíme:slight_smile:
3. říj 2009 v 09:18  • Odpověz
Hlásím, že mrcha už přijíždí do stanice.
3. říj 2009 v 09:18  • Odpověz
Věruško, tak konečně jsi v akciii, ať je tahle ms, na rok, poslední :slight_smile:
3. říj 2009 v 09:26  • Odpověz
No teda ,tady to žilo,trvalo mi skoro 2 hodky než jsem vás za ty 2 dny dočetla. :slight_smile:
Marky už je doma ,to je super ,tak jen odpočívej.
Luci ty opatruj bublinky a taky nic nedělej.
Andrejce ať to ve škole rychle uteče.
A Věruš,tak super,už půjdeš do akce.No já už možná po neděli taky.V pondělí jdu na kontrolu,a dovím se jestli ve středu proběhne 2 pokus inseminace.Tak jsem zvědavá,zatím popíjím bylinky,a včera jsem dobrala Clostilbegyt tak jsem zvědavá ,co se dovím.
Teď jsem tu nebyla,nestihala jsem ,ve čtvrtek jsem odpadla jako borůvka a včera jsem jela na pohřeb té kamarádky,tak doufám,že už ji je lépe.
Tak jsme si pobrečely,a hned jsme si slíbily,že musíme udělat nějaký sraz bývalých kauflanďaček-květinek,a šéf nám hned nabídnul,ať to uděláme v Opavě,má tam teď Parkhotel na fotbalovém stadioně,takže říkal,že s noclehem není problém. :grinning: .Tak uvidíme,jak se domluvíme,a doufám,že něco podniknem. :slight_smile:
Belli a ty odpočívej před nočňuchem. :slight_smile:
3. říj 2009 v 09:51  • Odpověz
Dobré ráno kobylky moje.
Andrejka už sedí v lavici a učí se.
Věrušce se rozjíždí ms hurá pude do boje :wink:
Beluška uvaří obýdek a půjde si lehnout před nočnuchem :wink:
Kasa si pude vyrazit z kopítka :grinning:
Mája asi dospává v noci tady čumákovala :sweat_smile:
3. říj 2009 v 10:03  • Odpověz
Dobréééééééé den, už jste vytáhly dupy z pelíšků? :grinning: Houby Mája dospává, to by mě ten skřet nesměl ráno hlasitým vyprávěním vzbudit :slight_smile: , dokonce jsem vám to, milé Kobylky, tentokrát nahrála, ale vkládá se to zase nějak pomalu, omg.

Žracák :grinning: , Boha jeho to je slovo, mamka používá obdobný, jako myčák apod. Žracák je asi špajzka, že? :grinning: Tak tu ani nevedeme.

Muž odjel vypomoci s úklidem na tu zahradochatu, kde se konala akce, já stahuju fotky, něco vám vložím a pak se zamyslím nad objjjedééééééééém.

Kaši máš teda honičku.

Jináč máte uklízecí...., já přemýšlím nad těma oknama, aspoň v děcáku, bo tam teda je to fakt krize!!!
3. říj 2009 v 10:14  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Máji tak malá tě vzbudila kecáním no je celá maminka :stuck_out_tongue_closed_eyes: Máji co telefon funguje já takhle polila telefon mateřským mlékem jak byla Péta malá a funguje pořád :grinning: Já mám okna umyté manža umyl včera v dětském a dneska v ložnici prej se už na to nemohl koukat a já mu to přece nezakážu když chtěl mýt :wink:
3. říj 2009 v 10:21  • Odpověz
http://www.youtube.com/watch?v=nwH4ObZ2uQ4&feature=PlayList&p=FB910FF0D84DBD7F&index=0&playnext=1

Něco z mé poslechové soboty:slight_smile: Andrejka jistě zná. Poslouchejte text, schválně jestli si všimnete, že tam taky zpěvačka tapetuje :grinning:

Jinak zdravím Májuuu, žracák je špajzka.
Ahoj Luci, jak se cítíš?

Jdu na ten úklid
3. říj 2009 v 10:25  • Odpověz
Tak hotovo tety, poslechněte si tu ranní rozpravu, kdo chce :slight_smile: , jináč vkládám dvě fota z včerejší akce.
A jdu si poslechnout to tapetování :grinning:

http://www.youtube.com/watch?v=4JbfNDilgDY
3. říj 2009 v 10:32  •  1 dítě  • Odpověz
Jináč tety na sobě mám jednu starodávnou košilku po strejdovi :slight_smile: a normálně takto nespím, ale ráda se takhle válím na příč postýlkou a nohy mi lezou šprušlema ven. Jen až to zjistí satanáš :sweat_smile:
3. říj 2009 v 10:34  •  1 dítě  • Odpověz
Lůco, telefon zdárně naskočil, tak doufám, že i vydrží, bo bych mušela muže zabíti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. říj 2009 v 10:35  •  1 dítě  • Odpověz
Tak koukám, že jsme v úzkých :unamused: , to snad neeee... a tapetujeme Trosky...
3. říj 2009 v 10:37  •  1 dítě  • Odpověz
To je suppeeer, Májo!!!! Ta se od té doby ještě víc rozpovídala: ) A jak se jí klepe ta bradička:slight_smile:
3. říj 2009 v 10:39  • Odpověz
No ona se hlavně včera naučila si vrchním rtem slintat ten spodní, říkali jí včera, že je jak důchodce :grinning: , hlavně je furt zaslintěná brada pak venku mrzne..., rozkecala se no, jak potřebuje pozornost, začne valit MAM MAM MAM a zabírá to :grinning:
3. říj 2009 v 10:40  •  1 dítě  • Odpověz
Máji malá je kouzelná úplně jsem si vzpoměla na Pétu jak byla malá a mám v očích slzy :frowning2:
Věruš cítím se dobře nic mě nebolí jenom mě všechno rozlítostní :wink:
3. říj 2009 v 10:43  • Odpověz
Tak lůco, to je taky dobré znamení, že máš lítostivou....
3. říj 2009 v 10:44  • Odpověz
Tak nebul Lůco, je to sranda a až Ti takhle budou povídat tři :grinning: , to bude roooodeo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. říj 2009 v 10:44  •  1 dítě  • Odpověz
Co vaříte? Já mám leda kuřecí prsa v mražáku, než to rozmrzne je poledne a hlad mám jako vlčice :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. říj 2009 v 10:45  •  1 dítě  • Odpověz
Jo Věrčo, ani jsi nám nenapsala, jak se zdařila ta roláda v srním hřbetě, já bych to zkusila,ale nevím, zda by se mi podařilo to maso rozklepat natolik, že by mi pokrylo celou formu a ještě bylo tak dloooouhý, abych s ním zakrývala vršek a koukalo ven... :confused:
3. říj 2009 v 10:46  •  1 dítě  • Odpověz
To teda bude rodeo už ted jsu šedivá :grinning: Holky ona je to krásná představa čekat tolik dědí ale co potom to musí být záhul jak svina :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. říj 2009 v 10:46  • Odpověz
Máš výhodu, že už máš doma velkou pomocnici :slight_smile:
3. říj 2009 v 10:47  •  1 dítě  • Odpověz
Teda Alfi to je krása,to bylo úplně krásně slyšet,jak už povídá máma mama :grinning: ,až mi vtryskly slzičky do očí,nic jdu uklízet.
3. říj 2009 v 10:50  • Odpověz
Kdyby to vyšlo a já byla těhotná Péta by byla v sedmém nebi určitě by měla radost. Když muže být se svojí sestřenicí tak je štastná jak hrom. Ale nebudeme předbýhat uvidíme v pátek to budu testit :wink:
3. říj 2009 v 10:50  • Odpověz
Máji mám pomocnici ale mám taky doma starého protivného ubrblaného chlapa :grinning:
3. říj 2009 v 10:51  • Odpověz
No tak budeš mít děti čtyři, budou Ti takhle brblat všicííííííííííí :grinning:
3. říj 2009 v 10:52  •  1 dítě  • Odpověz
Luci neboj ty to zvládneš,a pak budeš šťastná ,za krásnou velkou rodinu. :slight_smile:
3. říj 2009 v 10:53  • Odpověz
Holky nebudeme předbýhat stačilo by mi jenom jedno kdyby zakouslo a nepustilo dvě bych tady brala a tři bych brala z donucením :wink:
3. říj 2009 v 11:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.