• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Peti nechtěla jsem vylekat :grinning:

Regí,to mělo být povzbuzení,je jasný že se to člověka dotkne.Kdyby sis to nebrala tak jsi divná,nebo něco není v nepořádku.

Holčičky,mě hlava upadne,musím do postýlky,tak se krásně vyspinkejte a zítra pa pa
29. dub 2009 ve 21:03  • Odpověz
Regíííííííííííí klid, jdi hajat, kdo by asi ty vajucha chystal, OMG! To je jasný, že Tě nevyhodí, bo by jsme tam najely a to by tepráv viděl :angry:
29. dub 2009 ve 21:03  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Belíšku, furt se chci na Tebe zaměřit, ale vždycky zareaguju na něco v hovoru a než to zasejc naběhne..
Hezky se vyspi, křišťálku :slight_smile: :slight_smile:
29. dub 2009 ve 21:04  • Odpověz
Katy papa, Tě obdivuju, že dokážeš s bolestí hlavy fungovat a ještě courat s kámoškou, to bych nedala.
29. dub 2009 ve 21:04  •  1 dítě  • Odpověz
Katy papa
Tak já půjdu taky,páč začínám být na nerv.
Mějte se krásně a zítra napíšu.Papa
29. dub 2009 ve 21:07  • Odpověz
Ach jo, jsem tu opuštěná, manža jel něco zařídit do hospody :slight_smile: , hlavně aby ho to nevysílilo, takový vyřizování...
Zítra jede na pohovor, dneska jsme volali na další dvě místa....snad se něco už najde.
Holky a kam jdete na čáry? Bude nějaká akce? My letos tedy nikam. V Brně bych šla na Čarodějáles, brácha jde. Ani jsem se Katy nezeptala, zda choděj...
29. dub 2009 ve 21:07  •  1 dítě  • Odpověz
Petjuno, brou nocku a klííííííííííííííííííííd, všechno bude fajn... :wink: :zipper_mouth: :dizzy_face:
29. dub 2009 ve 21:08  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Máájo, Ty nejsi opuštěná, bo je tam satanáš, rychloběžka hadice a navíccccc Anička ve spacáku :grinning:
29. dub 2009 ve 21:11  • Odpověz
Všechny v čoudu, každýho čeká náročný den a mě zas jen to sezení u noťasu, ale jednou si na to vzpomenu jistě :wink: Tak brou noc všem a zítra napísanou.
29. dub 2009 ve 21:12  •  1 dítě  • Odpověz
Andry, hadice už spí na větvi, zhasíná se jí v osm :slight_smile: , satan tu někde pode mnu taky chrní, je zuboženej a Anýsek taky chrní.
29. dub 2009 ve 21:13  •  1 dítě  • Odpověz
A zase gooooooooooooooooooooool a vy chrníte, OMG :grinning:
29. dub 2009 ve 21:13  •  1 dítě  • Odpověz
Tvoříš Nastěnku?
A KUA dostali jsme gooool :angry:
29. dub 2009 ve 21:16  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoooj, ještě jsem tu já. Přijeli jsme od ségry z oslavy, to jsem si zas narvala břuch a teď jdu sledovat aukci cestovní postýlky.
29. dub 2009 ve 21:24  • Odpověz
Věrýsku, ona to slavila jako už dneska jo? Takhle v tejdnu? Vy jste pařmeni v tý Vlašimi :grinning: Co pěknýho dostala?
29. dub 2009 ve 21:25  •  1 dítě  • Odpověz
než člověk dokouká poštu tak je tady toho naškrábanýho mraky a už všechny spinkáte.
Majdíku tak dobrou noc a zítra hodný staroušky a prosím tě hlavně opatrně.
Regíí taky dobrou noc a snad klidný a krásný sny.
Petjunko zítra hooodně štěstí, jak na cestách tak u dokturka a jen samý dobrý zprávičky.
Katy,Mooni dobrou nocinku
29. dub 2009 ve 21:26  •  1 dítě  • Odpověz
Manetko, poplakal jsis? :slight_smile: Já u toho vždycky řvu...
29. dub 2009 ve 21:27  •  1 dítě  • Odpověz
poplakala a jak,ale teď už čučím na hokej a je po slzách
29. dub 2009 ve 21:33  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Jo, Věruško, ta kolegyňka z práce, co je těhulka je též z Vlašimi :wink:
29. dub 2009 ve 21:34  • Odpověz
jee Andrej ty jsi ještě tady, já jsem myslel, že už spinkáš.Ty injekce při prvním IVF jsem si píchala sama, to bylo pero tak to bylo v pohodě,ale do tohohle se mi moc nechce,ale ono my nic jinýho nezbyde.
29. dub 2009 ve 21:36  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Kočinky, jdu hodit očistu! Třeba tu ještě budete až přijdu, pokud ne, tak se hezky vyspinkejte!!!!!
29. dub 2009 ve 21:37  • Odpověz
Manetko, hoděj tam hymnu a řvu aj u toho :grinning:
Ve Vlašimi je asi dobrá voda...
29. dub 2009 ve 21:37  •  1 dítě  • Odpověz
Manetko a jak víš, že bodáš do svalu? Já ani nevím, kde ty svaly mám :slight_smile:
29. dub 2009 ve 21:38  •  1 dítě  • Odpověz
Jo musí ta hymna bejt naše, jo? Aby jste si nemyslely, že jsem tak přecitlivělá a řvu u všech :grinning:
29. dub 2009 ve 21:39  •  1 dítě  • Odpověz
Segra dostala orchie :slight_smile: od manžílka prstýnek, od kluků knížku a cd a od nás thajskou masage :slight_smile:
Andrejko, z Vlašimi,fakt??? Třeba jí znám. A ona dojíždí do Práglu do práce? Asi to jsou tajné info, co?
29. dub 2009 ve 21:40  • Odpověz
Jsem napjatá jak kšeändy, esli se mi podaří tu postýlku dosta. Aukce je žhavá
29. dub 2009 ve 21:41  • Odpověz
majo, vím to od sestřiček budu to píchat do stehna tak tam ho asi najdu líp.
To je pravda, že jak dají naší hymnu tak mám taky na krajíčku.Ach ty hormony... :frowning2:
Veerko tak uspěšnou aukci,ale že to je adrenalin co, my jsme si teď s manžou kupovali z aukra postel a já se u toho nervovala jak malá :confounded:
29. dub 2009 ve 21:50  •  1 dítě  • Odpověz
Zo jste odvážný, koupit si po netu postel, dopadlo to dobře?
Věrko a kde to kupuješ? Kolik stojí, já ještě nevybrala ani jakou chci....furt to studuju..., ikdyž teďka už ne, třebas mě to zas chytne po porodu, až se uklidnim.
To josu super dárky, kde dělaj Thajsou masáž? bylas na ní někdy? Kámoši naši byli v Thajsku, byli na ní a prej super.
29. dub 2009 ve 21:57  •  1 dítě  • Odpověz
Už tu Věrušku sleduju, jak bojuje :grinning:
29. dub 2009 ve 21:59  •  1 dítě  • Odpověz
dopadlo to dobře, je moc pěkná a jediný co bylo špatný tak,že tam byly dva jiný šrouby tak jsme je koupili a postel stojí :slight_smile:
29. dub 2009 ve 22:00  •  1 dítě  • Odpověz
A postýlka je domááááááááááááááááááááá :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
29. dub 2009 ve 22:02  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.