• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Roláda byla skvělá. Maso rozklepeš a vrch zakryješ dalším masem. Pak se to trochu hůř krájí,ale když máš ostrý nůž, no problem. Je dobrá i studená.
Dnes peču závin ze syrečků. Míša je nejí, tak se jich mušíme nějak zbavit, bo mi zasmrdí celou lednici:slight_smile:
Lůco, to bude čóro, 3 žvatlálci:slight_smile:
3. říj 2009 v 11:02  • Odpověz
Dnes peču závin ze syrečků, Míša je nejí :grinning:
3. říj 2009 v 11:09  •  1 dítě  • Odpověz
Jdu pustiti topení, nějak se ochladilo, ne? Aby mi to prádlo na balkoši nezmrzlo ještě :slight_smile: , jdu pověsit druhou pračku. A Monča je kde? :confused:
3. říj 2009 v 11:10  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré skoro poledne,zdravím všechny kobylenky.
Skoukla jsem tulipky jsou moc pěkné.
Ananásek už taky pěkně brbloší.
A ndrejku zdravím do školy a pracující do práce.
Kobylky co jsou doma at se nepřepracují.
Mi jsme včera byly na ledním revi cirkusu z Ruska,bylo to nádherné škoda že tam nešlo fotit měli úchvatné kostými.
Jo taky jsme lítali předevčírem po pohotovosti,nebot náš táta jak je starý tak je blbý ,šel hrát s malím begboš a dal si pantofle a vyvrtl si kotník tak ted leží a ještě musím skákat okolo něho.
Víte jak dokážou být chlapi uknouraní.
Tak se mějte zas kuknu jak budu mít čas.
3. říj 2009 v 11:15  • Odpověz
Ahojky Leo, na ten cirkus se včera ptala jedna maminka, jestli to má cenu za ty peníze, že na cirkusy nechodí, ale že by zašla s dětma, četla jsem to ráno na Mimáči a Ty už jsi to tedy navštívila.
Tak muž Ti taky marodínkuje a uírá? :grinning: Se měme všechny stejně dobře, koukám... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. říj 2009 v 11:25  •  1 dítě  • Odpověz
Leontýnko prostě chlapi jsou nepoučitelní,tak to zvládni. :slight_smile: Já už mám povysaváno,teď se chystám vytřít a uklohnit něco na obidek.
3. říj 2009 v 11:28  • Odpověz
Kaši, co něco? Hledám inspiraci, mám jen kuřecí a špenát bo mražený zeleniny...

Se máš, já bych taky chtěla vysát, než přijede satan ze zahrady, ale malá usnula zase, tak radši klofu na pc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. říj 2009 v 11:33  •  1 dítě  • Odpověz
no mám rozmražené filety ,tak něco s filetkami. :slight_smile:
3. říj 2009 v 11:41  • Odpověz
Ahoj holky.Maji taky jsem přemýšlela jestli jít nebo ne je to fakt drahé to vztupné,ale byla to nádhera spíše pro dospělé ty malé děti s toho asi moc neměli moc zvířátek tam nebylo ,spíše ty artistické čísla na bruslích.
Starý už má roupy nebaví ho ležet asi ho něčím ještě praštím aby dal pokoj :grinning:
Mi už máme po obědě ,ještě pověsím prádlo a pak jdem na úkoly s malím,otravují je už ted i přes víkend s úkolama.
Tak dobrou chut všem právě papajícím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. říj 2009 v 11:47  • Odpověz
Tak brou cuť všem, co maj aspoň rozmražený obídek :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tady stále ledovce.

Muž je tu i pes, odcházím :angry:
3. říj 2009 v 11:50  •  1 dítě  • Odpověz
To je sranda chtěla jsem jít na seznam ,který jsem měla jako domovskou stránku a ono mi to ukazuje stále naši stránku snažilek jako domovskou,tož on ten počítač asi ví,že jsme tady jedna velká rodina. :grinning:
3. říj 2009 v 11:59  • Odpověz
Já zatím papám utopence ,obidek budu dělat až na 3 jak se Peťa vrátí z práce.
3. říj 2009 ve 12:01  • Odpověz
Tak jsem se byla s Mikim projít venku a přinesla jsem si podzim do ložnice, jukněte do albíka mix a taky vás zdraví Mikísek z nového koberečku, dnes slaví půl roku!:slight_smile:
3. říj 2009 ve 12:43  • Odpověz
Tak asi nic neuvidíte, bo mi vymazali fotky z albíka a já nechci moc provokovat tím, že tam budu dávat další nové, které nesouvisí s miminkama :frowning2: Mikísek nebude, ani nic jiného :frowning2: :frowning2:
3. říj 2009 ve 12:44  • Odpověz
Ahojky
Věruško no konečně se ti ms rozjela, tak hurá do boje. Takové smutňoučké písničky posloucháš, honem si pusť tu od Máji ze včerejška myslím, to je prča, jak to tam holky roztáčíte. škoda těch foteček že nejsou, jsem se chtěla pokochat a nic. A ten sirečkový závin vypadá zajímavě, jdu kouknout na net jestli ho najdu.
Anýsek je sladká, roste jak z vody :slight_smile:
Leontýnko teda chudák manža vy se v marodění docela doplňujete, že? jen chlapi to nějak víc prožívají.
Kaši tak utopence, takto je obídek :slight_smile:
Já měla dnes opět chlebíčky k obědu, si vychutnávám, že nemusím vařit. ale za hodinku jedu pro dítko k bábi a poté dojede po třech dnech manža, tak zas začne kolotoč. A mám koupené hovězí na polévku tak bude zítra s nějakou majdou, nebo že by špenát mě Mája inspirovala.
3. říj 2009 ve 12:56  • Odpověz
Ahoj moni, ms se ještě uplně nerozjela,ale čekám jí každou chvílí:slight_smile:
Ten závin jsem taky hledala, ale nic závratnýho jsem nenašla. Prostě to poházím syrečkama, salám a navrch kmín a šup s tím do trouby. Večer přijde možná ségra s rodinou na návštěvu, tak musím ještě spáchat nějakou buchtu, Asi s ovocem, kouklaa jsem, že mám v tom mrazáku jahody, borůvky a meruňky.
Jdu se taky nadlábnout špagátama:slight_smile:
3. říj 2009 ve 13:09  • Odpověz
OMG CO JSEM S TÍM UDĚLALA, TO JÁ?
3. říj 2009 ve 13:15  • Odpověz
Pište hodně přízpěvků ať jsme z té stránky pryč.
Máte to taky tak roztažený?
3. říj 2009 ve 13:17  • Odpověz
Bla

bla

bla

bla

už jsme pryč?

bala

bla

bla

bla

tak už?
3. říj 2009 ve 13:18  • Odpověz
OMG ještě ne!

bla

tralala

Věruška

to

posrala:slight_smile:

:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

kurňa, už?

se budou holky divit :grinning:

bla

bla

si tu kecám sama

a roztahuju stránky
3. říj 2009 ve 13:21  • Odpověz
To jsou ty stránky tak dlouhý? OMG

bla

bla

blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

blllllllllllááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá

užžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžž?
3. říj 2009 ve 13:22  • Odpověz
770 stránka na dvě věci.

:slight_smile:
3. říj 2009 ve 13:24  • Odpověz
Věruško trošku lepší :slight_smile:
Co je to
se stránečkou, se nám jaksi rozjelaaa
3. říj 2009 ve 13:37  • Odpověz
Co to je stou stránkou Věruš.
Jinak se budu chystat vyrazit někam ven,protože Peťa volal a jede z práce k bráchovi a tak to brzy nedorazí a sedět celý den doma se mi nechce. :frowning2:
3. říj 2009 ve 13:38  • Odpověz
no ta další už bude ok
3. říj 2009 ve 13:38  • Odpověz
kaši tak vyraž je tam nádherně, já taky uvažuju, ale dojede manža a lehne a vytuhne, tak aspoň teď honem k našim.
a konečně rozvařuju jablíčka na přesnídávku. už se těším máme přesnídavky moc rádi všichni tak uvidím jestli ji udělám tak dobrou jak z obchodu.
3. říj 2009 ve 13:40  • Odpověz
no Věrko teda než se ti ms rozjede, to je teda doba, no už aby to bylo. Tak to je když ji člověk čeká, tak furt ne a ne dorazit. já jsem našla tuto roládku
http://www.nm-bydleni.cz/recept.php?id_recepty=2310
ale máš jednodušší recept, taky mi jedny tvarůžky leží v ledničce, tak přikoupím ještě jedny a prubnu to taky.
3. říj 2009 ve 13:43  • Odpověz
Berušky zdravím stránka se nám nějak roztáhla ale to neva to se za smrskne jen co budeme na další stránce :grinning:
Moni ahoj zase chlebíčky ty se uchlebíčkuješ :sweat_smile:
3. říj 2009 ve 14:46  • Odpověz
Vyrážíme na prochajdu mějte se krásně a pište básně :wink:
3. říj 2009 v 15:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.