• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Venku nádherně tak si hezky všecky užívají, to je dobře. Krom teda Andrejky ale taky už budou končit.
Já mám v troubě jak Věruška smradlavý tvarůžkový závin. tak uvidíme jaký bude :slight_smile: manža mi dojede až večer.
Dlouho tu nebyla Manetka a taky Karolka se někde toulá.
3. říj 2009 v 17:10  • Odpověz
Tak jsem právě zjistila ,že ten dokument taky neuvidím,protože máme rozšířenou nabídku ,ale Z1 nemáme. :frowning2: .No prý to možná půjde stáhnout z internetu.Tak uvidíme.
3. říj 2009 v 17:51  • Odpověz
Kaši no na UPC taky Z1 není tak taky dokument neuvidím, tak holky nám pak napíšou novinky, co se tam doví.
Byla jsi někde venku nakonec?
3. říj 2009 v 17:57  • Odpověz
Tak už jsem doma z prochajdy venku je krásně :slight_smile: holky já mám Z1 normálně přes společnou anténu budu koukat a pak napíšu co a jak :wink:
3. říj 2009 v 18:00  • Odpověz
aHOJ HOLKÝ, tak jsem si pročítala co nového. Jak se všechny máte??
3. říj 2009 v 18:37  • Odpověz
Ahoj alenko já se mám dobře bublinky opatruji a v pátek budu testit :wink: A co ty jak se máš?
3. říj 2009 v 18:38  • Odpověz
Já se mám dobře. Sice teď jsem pořád v práci, ale co se dá dělat. V době krize si nikdo nemůže moc vymýšlet. :frowning2:
3. říj 2009 v 19:03  • Odpověz
Ali to máš pravdu já dělám v kaufu a nejraději bych odešla ale kde :frowning2: nic jiného tady není a člověk ty prašule na cestě nenajde :wink:
3. říj 2009 v 19:06  • Odpověz
tO JO hold musíme makat a držet hubu....ale snad brzy budem na mateřské :wink: a když peněz bude méně, zato ale bude splněný náš sen
3. říj 2009 v 19:15  • Odpověz
To máš pravdu hlavně že se nám splní váš největší sen a to je miminko :wink:
3. říj 2009 v 19:18  • Odpověz
Luci tak ti určitě vycházka prospěla, takjový krásný podzim se musí využít.
Alčo snad se to za měsíc podaří, musí :slight_smile:
No já jsem se tak nacpala tvarůžkovým závinem, je vynikající :slight_smile: manža je tu za chvilku a mladej chce na pc tak už se s váma loučím. papa dobrou.
3. říj 2009 v 19:27  • Odpověz
no musí to vyjít.....nám všem!!!!!!!!!!!!!!
3. říj 2009 v 19:28  • Odpověz
Moni tak dobrou noc a krásné sníky :wink:
3. říj 2009 v 19:32  • Odpověz
JJ krásné sny. No ja za chvíli taky půjdu, budu koukat na tv a relaxovat.
3. říj 2009 v 19:38  • Odpověz
Ahoj kočenky, jen v rychlosti jsem byla připuštěna k pc, jinak tu je muž. Já byla na tříhodinovém nákupu, aj s Annanasem, ve Stopshopu byla nějaká akce pro děti, zpíval tam nějaký pěvec večerníčkový songy a děti měly hádat, z jakýho Večerníčku to je, no nechytaly se, asi čuměj na jiný věci, než jsou Večerníčky, ach to je doba, no nevadilo mi to, soutěžila jsme si sama :grinning: S Annou jsem si trsla před C a A a pak jsme přejely s mamčou k Intersparu a ve finále ke Kaufiku. Pokoupila jsem nějaký papku.

Před chvilečkou jsme slupli polívečku s nokama a kuřecí prsa zapečená s Uherákem a sýrem. Byla to dobrotka a už jen funíme.

Anna usnula, vypila mlíčánko a snad už vydrží do rána bo já se chystám na Superstar a na ten dokument. Dokonce máme Z1, to jsem netušila.

Jináč Věruško, na pc byl Luboš,a le foto Mikíse stáhnul a hnedle jsme to zhodnotili, že už je to obr s bojovym pohledem :grinning: , jak ten náš.

Koukali jste na ten psí pořad dneska? To bylo dobrý, satan ležel vedle mě na gauči a s údivem to sledoval a asi si říkal, Ty jsi debil :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , se tam honíš a já si tady lebedim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. říj 2009 v 19:42  •  1 dítě  • Odpověz
Tady se dneska dělala ta roládka všade, jo? Tož foto by nebylo? Asi jdu pozdě, že? :grinning: Již sežráno :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Bellí, ž jsi v práci? Nezapome%n juknout na ten včerejší odkázek, jsi aktérka :grinning: , zkusím ho pohledati a hoiti blíže sem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Andrejka přijde plna dojmů ze spolužáků a z hodin nebude vědít myslím nic :grinning: Tož si počkáme, třebas se tu hukáže :zipper_mouth: :dizzy_face:
3. říj 2009 v 19:44  •  1 dítě  • Odpověz
3. říj 2009 v 19:45  •  1 dítě  • Odpověz
No nic jdu se pomalu chystat k tv. Dnes dávají ten dokument, tak ať to stihnu. mějte se krásně holky a dobrou noc.
3. říj 2009 v 19:47  • Odpověz
Dobrou noc, pořádně to sleduj, pak to tady mušíme popsati :slight_smile:
3. říj 2009 v 19:48  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Luci ,tak jsi nám to mohla nahrát,nemáte video?
A ty děláš v kaufu,tak to tě obdivuji,já jsem pracovala v kaufu 10 let,sice v květince ,ale stačilo to prostředí,pořád ta sama melodie,vyhrávala dokolečka,pořád ti sami lidi,co chtěli slevu úplně na všechno,no byla jsem ráda,jak jsem po 10 letech mohla změnit prostředí.A kde pracuješ?Ve kterém městě? :slight_smile:
3. říj 2009 v 19:50  • Odpověz
Ahoj Kaši, já tam občas zaskakovala za ty moje povaleče a ta hudba byla o nervy, už mi z toho úplně hrabalo, jsi mi to teď připomněla :slight_smile: To bylo na zcvoknutí.
3. říj 2009 v 19:53  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Kasi dělám v Havířově je to tam na mašlu.
Holky něco potobného bylo na Z1 minulý týden bylo o to nemocných ženách které měli nějakou vzácnou chorobu a když chtěli miminko tak jedině kluka tak museli podstoupit umělé oplodnění bylo to zajímavé byli tam 3 páry a vyšlo to jednomu páru :frowning2:
3. říj 2009 v 19:55  • Odpověz
autor
Ahoj zlatíčka! :slight_smile:
Přeji dobrý večer! Jsem tu. Unavená, ale spokojená.
3. říj 2009 v 19:57  • Odpověz
Ta Bellí taky všechno vyčmuchá v tej telce a Ty Lůco máš taky přehled, jak to děláte, že víte co dávaj i na těchto, pro mě téměř nesldovaných, programech? Já projedu naše čtyři hlavní český a to je konečná :sweat_smile:
3. říj 2009 v 19:57  •  1 dítě  • Odpověz
No neke, školačka už je tady. Tak vykoupat, vypnout pc a do pelíšku, Večerníček už byl. Sváču ještě nachystat. Úkoly byly?
Sedíš s kým? S tou pani? Jak jsi na ni narazila?
3. říj 2009 v 19:58  •  1 dítě  • Odpověz
Já na to přišla uplně náhodou když šel manža spát a já přepínala programy.
Ahoj naše školačko tak co máš hlavu jak škopek s toho všeho :sweat_smile:
3. říj 2009 v 19:58  • Odpověz
Pro naše těhule-vedle ve sloupečku je zase reklama na stránky Kojenecké potřeby s oranžovým obrázkem, je tam podrobná výbavička pro miminka, tak jukněte, co ještě nemáte :slight_smile:
3. říj 2009 ve 20:02  •  1 dítě  • Odpověz
Koukala jsem k Věrušce do albíka, pročesaly jí to teda pěkně :angry:
3. říj 2009 ve 20:04  •  1 dítě  • Odpověz
Dívám se, že tam mám taky nějaké mezery, horší je, že nepoznám, co tam chybí, omg. No neva, přihodila jsem vám do albíka Anýsek ještě jeden kukuč aspoň. A taky jsem dneska u Luboše v pc našla další fotky, co jsou po porodu hnedle, já nevím, kde to pořád bere a diví se, že jsem to neviděla :confused:
3. říj 2009 ve 20:08  •  1 dítě  • Odpověz
No nic, nikdo tu, jdu na Superstar do ložnice bo drahému tu pojede, jak se zdá, :angry: Nova Cinema, ááááááááách jo, zase stěhování, no neva, pak budu mít stejně ten dokument...

Brou nocku všem, Andrejce pěkný druhý školní den. Bellí, rychlého a klidného nočňucha a všem všem všem, krásné sníky.

Karolko, kdepak jsi?
Marky, jak je?
3. říj 2009 ve 20:09  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.