• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
KOčííny, já vás dočítala, ale už si nic nepamatuju. |Jen , že to Z1 já mám, a máme taky UPS, tak někdo jste tu psal, že to je jen na satelitu, no tak já nevím, ale máme UPS tu základní nabídku a máme to tam.
Holky, ve škole super. udělalo mi to dobře, nakrmit mozgovnu. |Ale , jak už jsem psala |Máje, je tam jedna "spolužačka" stará jak já, a po letech snažení (s manžou je 20 let) umělým, nakonec adoptovali holčičku Andrejjku :grinning: v 6 týdnech, dnes už malá slečna, a teď mají ještě 4 leté chlapečka přirozenou cestou, překvapení přírody! Krása a naděje, co??
3. říj 2009 ve 20:13  • Odpověz
autor
Hm super star! Můj favorit je Martin ChoděrA, bo jak se jmenuje!
3. říj 2009 ve 20:15  • Odpověz
To je Andrejko fakt pěkný a Andrejku, vidíš to, to není náhoda :slight_smile: Už se těším, až vám zavolaj, fakt to čekám pořád a denně a jsem stráááááááááášně zvědavá na všechno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. říj 2009 ve 20:15  •  1 dítě  • Odpověz
Hele a to je teda vychytávka, že k holčičce maj přirozeně chlapečka do páru, co? :slight_smile:

Můj je taky favorit na CH, ale je to jméno trošku jiný, třebas je to ten samej a pak ještě jeden chlap, ale jména nepamatuju.

Tak já letím, ať to stihnu z větší části.

Papa a zítra nás poinformuješ i o studiu bo ještě dneska a já to pak přečtu, beztak tu zas budu tsrašit.
3. říj 2009 ve 20:16  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Máji.Dneska u mě byly mí rodiče.Jsem je pozvala na oběd a mamka byla tak hodná,že mi vyžehlila.Zítra má Zdenda volno tak budem přichystávat pokoj.Uklidíme a a složíme postýlku.Taky si musim znovu zabalit tu tašku do porodnice.Řekla bych že ve středu jak jdu na kontrolu tak že mě pošlee zpátky do nemocnice.
3. říj 2009 ve 20:37  • Odpověz
Berušky tak jsem si pobečela :frowning2: bylo to dojemné a krásné :wink:
3. říj 2009 ve 21:46  • Odpověz
autor
MOc hezký dokument. Realita. :slight_smile:
3. říj 2009 ve 21:51  • Odpověz
Berušky příští týden je další díl zase stejný čas a stejná stanice díl to bude 3
3. říj 2009 ve 21:52  • Odpověz
autor
Luci, jsi teď k tomu zázraku nejblíž, tak se drž!!
Všem hezkou dobrou noc! Tedy až na Belíška, ten chudák maká..
Páá, dobrouuu
3. říj 2009 ve 21:55  • Odpověz
Andrejko přeji ti dobrou noc a krásné sníky. Moc moc bych ten zázrak přála všem :wink:
3. říj 2009 ve 21:56  • Odpověz
Berušky loučím se sváma přeji vám dobrou noc a krásné sníky jdu se ospršit a pak hned do hajan. Ještě nakouknu než půjdu ale kdybych náhodou vytuhla tak už se loučím :wink:
3. říj 2009 ve 22:20  • Odpověz
Holky Chodúr vede je super a ještě se mi líbí ten co zpíval božského Káju jo Ján Bendig ten je taky super :grinning:
3. říj 2009 ve 22:49  • Odpověz
No nic jsu tady sama odcházím :wink:
3. říj 2009 ve 22:55  • Odpověz
Tak jsem dokoukala superstár a jdu do hajan.Tak dobrou noc.No Chodur z Ostravy byl opravdu nejlepší.
Luci a jak dlouho tam děláš,to možná znáš moji adoptivní mamku z květinky. :grinning: .Janku Žilinskou.Dělala tam dlouho,ale před 2 roky jak tu květinku převzala nová firma Flamengo tak odešla a otevřela si svoji květinovku.
A já jsem si myslela,že kromě Majdy jste všichni z Čech. :slight_smile: .Tak to máme k sobě blízko,to můžeme někdy aji kávičkovat. :slight_smile:
3. říj 2009 ve 23:07  • Odpověz
A teda tu Z1 to musím nějak udělat ať ji máme taky.
3. říj 2009 ve 23:09  • Odpověz
Kobylky, jdu vám popřát dobrou noc. Měla jsem tu ségru s rodinou.
Z1 nám bohužel ještě nejde, tak mne mrzí, že jsem toi neviděla. Ale třeba to najdu na netu.
Tak Andrejka si to ve škole užila:slight_smile: To je fajn, A ještě taková "náhoda" se spolužačkou:slight_smile: to není jen tak. Taky jsem tuhle myslela na to, že vám zavolají, že máte mimi, To bude asi největší telefonát tvého života:slight_smile:
Mája si užívala nákupy:slight_smile:a ještě si s Ananáskem trslka:slight_smile:
Kobylky, jdu spát, jsem hotová. Zítra jsou u nás na vesnici motorkářské závody. Synovec bude taky soutěžit a já budu ve stánku prodávat pivo a panáky :wink:
Tak všem brou a Bellíškovi klidného nočňucha.
MVR
3. říj 2009 ve 23:45  • Odpověz
autor
Věruško, dobrou noc, beruško.
Májo, Janninko, potřebuju radu, je toto dobré??? http://www.popron.cz/index.aspx?gotoId=301416&_actionNumber=9034 , chci Honzíkovi pro radost. Mně blbce došlo až dneska, že ty lístky do divadla koupil na výročí prvního rande, páč je takovej potutelnej do pffouna.. A nemám moc času na koupi..
3. říj 2009 ve 23:54  • Odpověz
Koťátkaaa, už spinuškáte, tož jistě máte krásné sníky :slight_smile: Andrejka nadšená ze školy, to je konečně něco jiného pro tu mozgovnu, viď :wink: A taková náhoda se spolužačkou, to je znamení, teď se vám podaří klučík a volat vám budou, že pro vás mají děvčátko :dizzy_face: Jsem se koukla na naše vystoupení, no nevěřím svým očím, OMG, kdyže máme další vystoupení :grinning: Popřeju vám zároveň krásnou neděličku, až se probudíte, já už budu v pelíšku a nechám si zdát o té naší vísce, kterou bych chtěla, abych vás měla pod dohledem a mohla se o vás starat :wink: Tak se mějte krásňoučky a dneska mám taky nočňucha, tož se asi zase dostanu až v noci. MVMMMR, koťátka moje zlaté :dizzy_face:
4. říj 2009 v 01:31  • Odpověz
autor
Bréé ráánko! Tož spinkejte i za mě, bo já chcu spááát :grinning: . \Kokotisko ponocuje a ráno se mu nechce vstáávat, no jak malej školák! Beluško, Ty huž se doufám pomalu buď balíš, nebo přímo ukláádáš do betle, tož dobrúúúúnoc!!! :slight_smile: Neděléééé, neděláámeééé! hezkýb den!
4. říj 2009 v 06:37  • Odpověz
autor
Jo, Kabáty už jsem objednala, tož v úterý jsou dom, tak snad bude mít radost! No, a já vohluchnu :grinning:
4. říj 2009 v 06:39  • Odpověz
Zdravím vás z postýluše, milánkové, hahaha:slight_smile: jsem ještě musela umýt ty čarovné vrtulky a dát ven kameny, co se nabíjejí na slunci, bo ty co se nabíjí v noci při úplňku, jsem nabila dnes v noci:wink: Andrejka jde do školy, hlavně když příjdeš na jiné myšlenky a mozek je zaměstnaný:slight_smile: končím, usínám, chr...chr...chr...mějte krásnou neděličku:slight_smile:
4. říj 2009 v 07:11  • Odpověz
Ahojte berušky a krásné dobré ráno :slight_smile: Vím, že zase jenom krtkuji, ale v tom shonu jsem ráda, že vás alespoň přečtu :slight_smile: Je fajn, že huž je Marky doma a jak ji poskočilo bříško, za chvíli má svou princeznu v náruči :slight_smile: Sofinka by měla taky za chvíli přijít na svět, takže se nám ten babinec rozroste :grinning: Co naše rincezna Anásek z Ananáskova :confused: Huž jsme porazili rýmového draka a kašlovou saň? :sweat_smile: Luci deržím tak intenzivně palce, že jsem včera ani nemohla pít :slight_smile: Vypouštěli jsme lucerny štěstí a napsala jsem tam, že chci trojčata, tak jsem zvědavá :grinning: Milášek se střískal posd obraz, tak jsem ho ještě táhla domů , a celou noc hlídala, bo mu bylo blinkavo :rolling_eyes: Nevím proč pije, když se to ještě ve 40 nenaučil :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zdravím všechny, Belíška do pelíšku, Andrejku do školičky a Peťu u Moře a všem posílám pozdravení :slight_smile:
4. říj 2009 v 07:26  • Odpověz
Dobré ranko všem,a Majdě dobrou noc. :grinning:
4. říj 2009 v 07:59  • Odpověz
Kasi ahoj, taky nemáš ráno spaní? :wink: Já se vždycky těším na víkend, že se vysím a pak čumákuji do zdi :rolling_eyes: Jdeme s kobzolem na zápas, tak se jdu chystat :slight_smile: Zatím páček shledáček :sweat_smile:
4. říj 2009 v 08:02  • Odpověz
Tak koukám,že tady už to žije.Já se dneska chystám do futura ,jedu se zeptat jestli jde vyrobit klíč ,co mám z práce,protože se mi ho podařilo vytratit a za ztrátu budu platit 800,- ,což je vcelku škrt přes rozpočet. :frowning2: .Jak mi ho neudělají ,tak to budu muset v pondělí nahlásit.
4. říj 2009 v 08:08  • Odpověz
Tak ať vyhrajou,budu držet pěsti ,a fandit na dálku.Já tím,že vstávám každý den ve 4 hod tak o víkendu spím max.do 6 hod a pak už nezaberu. :wink:
4. říj 2009 v 08:10  • Odpověz
Ahojky, hezký den!!!
Večer už jsem se nedostala na net. Mysllllela jsem si, že budu sledovat jedním okem již známé téma IVF a přepínat na Superstar, ovšem bylo to tak strašně ze života, že jsem čuměla až dokonce a pak byla totálně v dupě, uřvaná, ustrašená, vykolejená, jsem asi hodně slabej článek :frowning2: a to jsem v posledním odstavci, být o odstavec výš, tak nevím, nevím... Do teho všeho, se po odvysílání pořadu rozezněl monitor dechu a to byla poslední tečka, hlava se rozbolela :unamused:, ale už ok.
Jináč tedy Choduru-svého taky favorita jsem neviděla, ale teho snědého Gotta jo, jsem nevěděla, že je snědší, až dle rodičů, no paráda, jsou i dobří a nadaní mezi nima, fandím mu.

Jináč mám na klíně dítě, klofu jednou rukou omg. Došla voda, Luboš se satanem už pro ni jeli a pak napapkáme a mooožeme frčet na nákupy, mamka ještě něco asi potřebuje :slight_smile:

Jdu, mám nějakej "průser" na klíně, omg :grinning:
4. říj 2009 v 08:50  •  1 dítě  • Odpověz
To jsem zvědavá, jestli Lůca bude znát tu Kašinu příbuznou :slight_smile: :sweat_smile:
4. říj 2009 v 08:51  •  1 dítě  • Odpověz
Brééé ráno kobylkýýýý:slight_smile:
Jdu vám popřát krásnou neděli, my odjíždíme na ty závody, tak se zahlásím až navečer.papappapa
4. říj 2009 v 09:16  • Odpověz
Tak jak koukám ,tak tady se dneska převážně závodí ,zápasí a nebo ještě spinká a přebaluji plinečky. :grinning: :grinning: :grinning:
A co dneska vaříte?
4. říj 2009 v 09:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.