• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Kde dnes všichni jste? :sunglasses:
4. říj 2009 v 10:45  • Odpověz
Ahajky
no jo Kaši tu se závodí, Věrušku bude bolet ručka od půllitrů a Karolky kobzolek už je fit, když frčí závodit.
Máji až tak hezké to bylo kurňa a nám ta Z1 nejde, i když máme rozšířenou UPC, hledala jsem ale nic :frowning2: Užijte si nákupy :slight_smile:
Andrejka už vstřebává učivo
Bellíšek spinká
My razíme na oběd a pak za babičkou do nemocnice. Tak tip na oběd nedám. pa
4. říj 2009 v 11:27  • Odpověz
Marky vydíš jak máš hodnou mamču když ti vyžehlila, tak od teď už jen pohodička a klídek :wink:
Luci ty taky hezky odpočívat, jsi teď náš největší favorit :wink:
pa
4. říj 2009 v 11:30  • Odpověz
A tady stále nikdo. :slight_smile:
4. říj 2009 v 11:54  • Odpověz
Tak si to Moni dneska na obidku užijte.To je nejlepší,když to má člověk naservírované. :grinning:
4. říj 2009 v 11:55  • Odpověz
Dobré poledne kobylky moje. Dneska jsme jeli na ořechy a pak jsem jeli tankodrom takže jestli se bublinky chytily tak je dneska vlastní otec vytřepat :grinning: Už jsem po obědě dělala jsem bramborovou kaši a ktomu kuřecí nudličky v bramborákovém těstíčku jé to byla mnamka :wink:
4. říj 2009 ve 12:11  • Odpověz
Jdu si vás v klidu dočíst :wink:
4. říj 2009 ve 12:12  • Odpověz
Ahojki Luci ,jé ja taky dneska dělám kuřecí nudličky.Tak se opatruj.A dávej na sebe pozor. :grinning: A už raději nejezdi tankodromem. :grinning: :grinning: :grinning:
4. říj 2009 ve 13:08  • Odpověz
Včera jsem ti psala,že to možná budeš znát ,jestli už jsi v kaufu dlouho,moji adoptivní mamku.Janku Žilinskou ,dělala šéfku v květince v kaufu ,ale ještě jak to byla ta stará firma.LUKY Květiny. :sunglasses:
4. říj 2009 ve 13:10  • Odpověz
Hezkou nedělinku kobylenky :slight_smile:

Andrejko ti Kabáti budou určo dobrý :wink: :wink:
Holky my Z1asi nemáme a to máme asi 150programů :grinning: ne vše česky,ale Z1sem teda neviděla.

Moni krásný bříško už máš :wink: sluší ti to moc moc :slight_smile:

Máji proč se rozezněl monitor dechu :confused: docela mě to vyjukalo jak sem to četla.Zase si byla utrácet penízky? :grinning: :grinning:

Luci kolikátý si dneska den?Na tankodrom tě mužík vzal jo? :grinning: :grinning: jak řekla paní dr mimísky nevytřepeš :grinning: :wink:

Zdravím Kasu,Katy,Dady,Karolku,Belku-tu sem tady nějak neviděla :confused: asi pracuje,Marky-to máš hodnou maminku že ti pomohla :wink: Proč myslíš že tě pošlou ve středu při kontrole zpět do nemocnice?Není ti už líp Marky?Ale pěkně ti to naskákalo a za chvilinku budeš mít princezničku v náručí :dizzy_face:
4. říj 2009 ve 13:11  • Odpověz
Ahoj Jani taky máme 150 programů,ale Z1 nemáme.To je pech. :unamused:
4. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz
No jo si taky říkám,zrovna když na něm něco je tak to nemáme vid Kasi :slight_smile:
4. říj 2009 ve 13:47  • Odpověz
Bré odpoledníčko. U nás se právě dojedlo, dělala jsem z mimáče, jak jinak, plněný papriky, nastrkal se do nich jenom Gothaj na kostičky a Eidam, ale rpo mě to nemělo moc chuť, Lubošovi to zase naopak strašně chutnalo, dala jsem k tomu jenom celozrnnou bagetu.
Mončo, byl to strašnej dokument, nevím, jestli máte litovat, že jste to neviděly... :frowning2:

Věruška se dala na chlasčení :grinning: , doufám, že brzy přijede a zahlsáí novinky ze závodiště a zpravodajství z chlasčení, co jde nejlépe. Asi rum ne? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jináč nám ta Lůca stále neřekla, jestli zná tu mamču bo ne, omg!!!!!! Lůco, znáš? :sweat_smile:
4. říj 2009 ve 14:06  •  1 dítě  • Odpověz
Janni.ko, monitor se rozeřval bo mimiska spala a stočila se zase do klubíčka a padla na kraj postýlky, ještě jak má vyvýšenou polohu kvůli rýmě, tak jede jak z kopce víš..., takže padla mimo senzor a už to bylo. Já věděla, že leží na boku, tak jsem zas takovou smrt neměla z teho, ale po tom dokumentu mi t nepřidalo...
4. říj 2009 ve 14:08  •  1 dítě  • Odpověz
JInáč, aby jste si nemyslely, že se flákám, meju okna, teprve meju v pokojíčku, bo to bylo fakt brutus,a le zase je šmouhatý, já nevím, jak to děláte, že jsou čistý a nikde ani čárečka, říkaj stěrkou vzít, ale já mám vždycky vidět okraj stěrky, projedu to a čáry po krajích... Dneska jsem zkoušela recept z Mimáče :grinning: , do hodně horký vody namíchat Jar a leštidlo do myčky, no zní to docea logicky, když je nádobí tak pěkně nablejskaný,ale zase se nepovedlo, ovšem okna lesklý jsou, to jo, ale šmouhatý, ještě jak na ně svítí sluníčko, omg!!! Stáhla jsem žaluzky a je to lepší :grinning:
4. říj 2009 ve 14:10  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Kasi v kterém kaufu dělala kdybych jí viděla tak bych ti řekla jestli ji znám dělám tak 3roky.
Janinko ahoj bublinky mám dneska u sebe 5 dní a 5 hodin tak snad jestli tam jsou tak se už nepustí :wink:
4. říj 2009 ve 14:40  • Odpověz
Dělá Lůco v tom co Ty, bo máte dva či více? :confused:
4. říj 2009 v 15:02  •  1 dítě  • Odpověz
Máji právě že máme dva mi jsme velkoměsto :grinning:
4. říj 2009 v 15:06  • Odpověz
No ale dle Tvé frekvence bytí v práci a poštu nočních, děláš v obouch ne? :grinning:
4. říj 2009 v 15:42  •  1 dítě  • Odpověz
počččtu omg

Mimisko mělo plačící záchvat, z teho měl záchvat táta, dostal kartáč, mimisko mlíčko a je klid :slight_smile: To je rodina.

Já peču buchtu, hledám tu jak dement recepty, dva si opíšu a ve finále si udělám vlastní těsto, pouze jsem do něj strouhla Margotku, maj na ně 50 procenstní slevu v Hyperalbertovi, tož mám tři, ještě jednu strouhnu na povrch a bude to mňamka. Jináč tam maj i prsa kuřecí za 69Kč/kg, tož mám zatím :grinning: 3kg.

Co děláte, že tu nééééééééééste?
4. říj 2009 v 15:44  •  1 dítě  • Odpověz
Jsem si tak říkala, že to studium je super, když je o víkendu, ovšem to je dobrý pro Pražáky bo Brňáky, my co musíme dojíždět, tak ej to na houbelec, tolik hodin v lavici a ještě třebas tři čtyři hodinky ve vlaku bo bus, to by bylo asi fakt moc. no tak si počkám, až otevřou další VŠ v našem maloměstě :slight_smile: , ta co tu je, mě nezaujala, omg. Šla bych taky do studií, aby ze mě něco bylo :sunglasses:
4. říj 2009 v 15:46  •  1 dítě  • Odpověz
Máji,já ty okna umyju hadrou-voda+jar a hned na to nastříkám okenu i tu obyčejnou levnou s tou to taky funguje a jednou hadrou rozetřu a další suchou doleštím,prostě to nenechám uschnout :wink: myju tak okna léta a ted je myl i mužík a sou jak psí kulky nablejskaný beze šmouh :wink:

Tak to s tím monitorem tak to pak jo :wink: no tak ti nevím ted mě ten dokument teda zajímá :confused: co tam bylo že tě to tak rozhodilo
4. říj 2009 v 16:01  • Odpověz
Janinko dokument byl o tom že jedna žena měla nádor na mozku a než podstoupila chemoterapii tak šla na IVF měla oplodněná 2 valíčka ty si dala zmrazit a až byla fit tak si pro ně šla po chemoterapii byla neplodná tak to byla jediná šance mít dítě ted se čekalo jestli se rozmrazí začnou dělit a tak. Nakonec se rozmrazili obě a otěhotněla čekala dvě mimi holčičku a kluka narodily se ve 27 týdnu a pak dostali infekci a holčička nakonec umřela tak měla jenom chlapečka to je jeden příběh.
4. říj 2009 v 16:08  • Odpověz
Janni, tak jsem je myla doposud, ale stejně když zasvítí slunko, tak tam ty šmouhy jsou, proti slunku určo a pak když večer na ně svítí lucerna, tak to je taky kalamita.
4. říj 2009 v 16:10  •  1 dítě  • Odpověz
Tak my jsme před chviličkou poobědvali a chceme jet do toho Futura,ale Peťa vytuhnul ,tak pojedeme asi až kolem 17hod. :slight_smile:
4. říj 2009 v 16:11  • Odpověz
Druhý příběh byl o tom že dva partneři šly na IVF protože žena měla taky rakovinu a musela na chomošku. Jak se uzdravila tak se sní chlap rozešel a napsal do gyncentra že nechce aby jeho bývalá žena doslata ty oplodněné vajucha ale pro ní to byla jediná šance mít děti. Jenže měla smůlu soudila se ale všichny říkali že ty embrza nemůže dostat když síi to její bývalí nepřeje. Soudila se aji ve Štrasburku ale měla smůu. Já chápu toho chlapa nechtěl mít děti s někým koho už nemiluje a tak.
4. říj 2009 v 16:11  • Odpověz
A třetí příběh byl o tom že žena měla rakovinu a měla jít na chemošku ta už měla jednu dceru. Tak šla na IVF a měla 5 embryi a ty si dala zmrazit a jak bude fit tak si pro mě pude to je vše konec příběhu.
4. říj 2009 v 16:13  • Odpověz
Taky mě v tom dokumentu překvapilo, že vajucha se odsávaj za tmy, to jsem nevěděla, asi nesměj na světlo, že?

Bylo to Janni hodně ze života, natáčeli, jak pár čeká i na telefonát, jak jim volaj, jak pani pak dělaj test, kde zjistila že je těhu, to čekání na chodbě, pak příchod sestry, ta roadost.

Do toho teda pak to úmrtí v 5. týdnu věku, člověk pak vidí, že má dítko, ale zase je to složitější o tu zztrátu, no prostě psycho pro mě.

A ukazovali rozmražování embryjek, co se může přihodit, pak jak je vkládaj, to se mi moc líbilo, ukazovali to na obrazovce, i jméno na mističce s embryjkama, datum narození, aby nedošlo k záměně, pak manžel byl s paní na sále a ukazovali jim je pod mikroskopem a i ten vklad tam byl vidět, holkám v Reproitu to myslím taky ukazují...
4. říj 2009 v 16:14  •  1 dítě  • Odpověz
Luci dělala v obou ,ale v té době co jsi tam ty tak dělala u Autobusáku.
4. říj 2009 v 16:15  • Odpověz
Já zas toho chlapa moc nechápu, však ona by se jistě zřekla otcovství, ovšem otázkou je jak by to vzalo zase to dítě, ale v dospělém veku by jistě pochopilu. Mělanového partnera, takže sama by dítko nevychovávala.
Paní povídala, že když jim je zamrazili, tak ještě s tím partnerem chodili k CARu a zdravili děti, že tam bydlej a čekaj, potom jim dokonce na Vánoce poslali pohlednici s přáním a nechali ji nalepit na tu konev s embryjkama, to je docela úlet :slight_smile:
4. říj 2009 v 16:17  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.