• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Kasi já dělám v tom druhém ale na autobusák jsem chodila nakupovat kdybych jí viděla možná že bych jí poznala ale jenom od vidění.
Peču bábovku a měla jsem jedno špatné vajíčko to bylo smradu :frowning2:
4. říj 2009 v 16:17  • Odpověz
Lůco taky mám teď nějaká špatná vajucha a já se v něm navíc ještě vykoupala, blbě jsem ho nakřápla, tož prsty v tej srajdě a ještě mi to teklo po lince, blééééééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. říj 2009 v 16:18  •  1 dítě  • Odpověz
Už se cpu buchtou, je dobrá, udělal jsem klasiku hrnkovku, jako na bábovku, do teho teda tu jednu Margotku a na povrch marmošku a do ní taky Margotku, je to dobrotka, i čajík sje si k temu dělala.

Kaši, co to je Futurum? My máme v Brně Futurum obchoďák, jestli to teda ještě pořád Futurum je... Co tam budete dělati?
4. říj 2009 v 16:20  •  1 dítě  • Odpověz
Ježiši na Barrandově je zase ta soutěž ne? Jak psala minulý týden Andrejka s Lůcou, nějak tam shazujou lidi do vody, bych byl utopená...

Lůco, jak Ti je? Kdy máš termín MS? A co ten tankodrom? Nebála jsi se? Kolikátý jsi to den? Zakusují se do pěti dnů, že? Radši se nikde nenatřásej, omg!
4. říj 2009 v 16:24  •  1 dítě  • Odpověz
Máji mám je u sebe 5dní a 6 hodin. MS čekám až kolem 14. Bolí mě podbřišek mám větší prsa a někdy mi je na zvracení tak nevím uvidíme v pátek to budu testit :wink:
Máji manža mě chtěl zavést tak kde chodil jako malý kluk a nakonec konec cesty a jenom polnačka a po ní jsme museli jet nebo před náma bažina a tu jsme museli projet auto je celé od bahna péta ječela a zuřila a manža se tomu řechtal no nazabití :grinning:
4. říj 2009 v 16:34  • Odpověz
Máte koukám veselo, hlavně že je to už aspoň těch pět dní, když už je tak natřásáš :grinning:
4. říj 2009 v 16:55  •  1 dítě  • Odpověz
Říkala mi embryoložka v Caru že měli paní ta byla snad 20 ET+ KET dohromady a pořád nic když šla naposledy řekla naposledy nebudu ležet kašlu na to zavedli jí 4 embria a chytli se všechny 4 to je paráda :wink: Takže já 3 dny ležela a ted se šetřím ale už to tolik nepřeháním je to příroda jestli bude chtít abych měla ještě mimi tak ho mít budu a když to chtím nebude tak aji kdybych se na hlavu stavěla tak ho mít nebudu.
4. říj 2009 v 17:01  • Odpověz
A jak ta pani ve finále dopadla? Má všechny čtyři? :grinning:
4. říj 2009 v 17:28  •  1 dítě  • Odpověz
To je nuda, muž jel na kááááááávu, dítě spí, pes spí, ,v telce nic, navařeno, napečeno, celekm i uklizeno, vlastně bych mohla pokračovat na těch oknech, když tady nikdo :unamused:
4. říj 2009 v 17:46  •  1 dítě  • Odpověz
Holky koukám se na primu vaří tam ten ital je úžasný :wink:
4. říj 2009 v 18:13  • Odpověz
Jééééééžiši Lůco, já debil meju okno a tam měl být Patrik Eliáš od nás, už tam byl? :rolling_eyes:
4. říj 2009 v 18:40  •  1 dítě  • Odpověz
No vypadá to masiko s houbičkama dobře, škoda, že mi je na bletí, jsem tak přetláskaná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. říj 2009 v 18:43  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejka má to studium do 18-ti ? Ani nevím, no počkáme, třebas se tu ukáže, bo jede pro Džonyho na chajdu?
4. říj 2009 v 18:44  •  1 dítě  • Odpověz
Máji to maso vypadá velice dobře říkala jsem manžovi to bych si dala a on na do nejsou čerstvé hřiby tak mu říkám zítra zajedeš a pak to prubnem :grinning:
4. říj 2009 v 18:48  • Odpověz
Andrejká má asi do šesti no uvidíme v kolik dorazí a kolik bude mít nových dojmů :wink:
4. říj 2009 v 18:51  • Odpověz
Nojo, zase bude tankodrom.

Jsem teho Patrika propásla, co říkal? :slight_smile:

Muž mi zase odjel, no neva,a spoň mám volný pc, až dojede, budu vytlačena. Dítko je vzhůru, ale zatím je zaujatá kolotočem.

Zase si zapějeme se Superstarkama.

Kdepak je Věruška, že by závodili a chlasčili i ve tmě?
4. říj 2009 v 18:59  •  1 dítě  • Odpověz
Nic zajímavého neříkal dovezli Emanuelovi hřiby co našli když šel patrik po ceste do lesa čůrat.
Máji neboj já sním nepojedu nejsu sebevrach :grinning:
Anulka ještě nespinká tak matko homem zaspívat ukolébavku a ona usne :sweat_smile:
4. říj 2009 v 19:02  • Odpověz
Bože, zase Janota navrhuje na jaro další balíček, ať už de do prdele, kokotisko jedno, zabít málo, vyházela bych je zase z oken, už je na čase!!!
4. říj 2009 v 19:02  •  1 dítě  • Odpověz
Máji oni nám uberou , ale sobě ty kurvy neuberou ani trochu :angry:
4. říj 2009 v 19:03  • Odpověz
ahoooj kobylkýý, hlásím příjezd. Jdu se prohřát do vany, pak navečeřet a potom si vás dočtu. Miki už je taky vykoupaneja zababušenej ve spacáku, bo se vyválel na louce v byhně nevalného žumpového zápachu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. říj 2009 v 19:04  • Odpověz
Matka tu může vejt jak chce, Aňulka se vzbudila před chvilečkou, takže spánek vidím tak na 21. hodinu. Navíc jak marodí, tak ju neráchám, takže to jde docela těžko to spaníčko.

Aha, takže to bylo o čůrání, hmmmmmmmm, tak jsem o nic nepřišla, tedy pokud tam to čůrání nebylo zachyceno :grinning:
4. říj 2009 v 19:04  •  1 dítě  • Odpověz
bahně,ale vy jste to určitě pochopily:slight_smile:
4. říj 2009 v 19:05  • Odpověz
Jéééééééééžiši, ona celej den mrzne a to ví, že jde do akce a že se nedávno téměř vyléčila z bacila :confused: Na dupu dostane. Tož se nahřej a pak nám povíš, co bylo, jak bylo, kde bylo a kdo s kým... :slight_smile:
4. říj 2009 v 19:06  •  1 dítě  • Odpověz
Eman jim uvařil nějaké houbové rizoto a moc jim chutnalo :wink: Hlavně že nepláče když si hraje a kouká na kolotoč tak to je v pohodě :slight_smile:
4. říj 2009 v 19:06  • Odpověz
Lůco, nejsou lidi, kteří by kolotoč natočili, takže právě netočí, netočí, jak my říkáme :slight_smile:

Eman jo? :angry: :grinning:
4. říj 2009 v 19:07  •  1 dítě  • Odpověz
Bo myslíš teho Itala, že by se jmenoval Emna? :confused: :sweat_smile:
4. říj 2009 v 19:08  •  1 dítě  • Odpověz
Jé Věruška dorazila já ju neslyšela příjít :grinning: Holka zahřát na papat a potom podat rapord :wink:
4. říj 2009 v 19:08  • Odpověz
Jmenuje se Emanuel takže je to Eman :grinning:
Matko tak běž natočit at se točí :wink:
4. říj 2009 v 19:09  • Odpověz
Pane Bože, zase nějakej čurybrk zabil jelena, odnesl si hlavu s parožím, no to snad ani neni možný, tělo tam nechal. Zabít, zastřelit, koule urvat, pipky rozškubat, vyvraždit, šmitec!!! Nechápu tyhle debilní liddi a ještě tu povahu, že to nebohý zvíře může kuchat :confused: Bych řvala jak telátko a prostě...nejde mi to do hlavy. Jak někdo může říznout do zvířete :confused:
4. říj 2009 v 19:09  •  1 dítě  • Odpověz
Tak už točí točí.
4. říj 2009 v 19:10  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.