• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Holky dcera mi jde předčíst pohádku na dobrou noc nebojte neusnu ještě příjdu :grinning:
4. říj 2009 v 19:12  • Odpověz
Huž jsem zpátky. Pétula už šla spinkat at je ráno čilá :wink: Máji točí se točí :dizzy_face:
4. říj 2009 v 19:32  • Odpověz
A jaká byla pohádka?

Točí, točí, ale matku, bo ji mám v náručí, postýluša jí už neni dobrá a houpajda taky ne.
4. říj 2009 v 19:51  •  1 dítě  • Odpověz
Věruška v tej vaně snad celá roztála, ne?

A Andrejka nejspíše usnula v lavici :slight_smile:
4. říj 2009 v 19:52  •  1 dítě  • Odpověz
Skoro roztála:slight_smile:Dala jsem si do ní 31 bylin,ale omylem jsem si to nalila na ruku a teď mne pěkně pálí.
Huš jsem napapaná , napitá a u vás.
Tak co jste tu dělaly? )Koukám, že Lůca a Mája měly préé.
Závody pěkný, nejvíc ty malý dětičky,závodily i pětiletý. Jinak pak hrála synovcova kapela, já jsem byla chvilku ve stánku čepovala píívo a nalévala paňáci. No akce ooobr, no to, že je to ves o 60ti popisných čísel. přijeli i závodníci ze Slovenska:slight_smile:
Jdu vás dočísti.
4. říj 2009 ve 20:00  • Odpověz
Máji malá mi čte z knížky co dostala k narozkám je to odvou liščatech Kubovi a Matějovi :wink:
Věruško tak sis užila to je dobře jenom opatrně čeká tě Ket at nejsi nemocná. Už dorazila MS :wink:
4. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz
No tak akce se vydařila, zdá se a co jis panákovala? Umíš točit pivko? Nemáš fota ze stánku? Bych Tě chtěla vidět v akci, možná je Tě u těch zubů škoda :grinning:
4. říj 2009 ve 20:05  •  1 dítě  • Odpověz
Muž je tu, vyvenčí psíka a já budu odstavena, takže si užijte večer a dobrou noc všem. :zipper_mouth: :dizzy_face:
4. říj 2009 ve 20:10  •  1 dítě  • Odpověz
Berušky loučím se sváma jdu se ospršit a pak se budu koukat na superstar pá loučím se sváma.
Berušky přeji vám dobrou noc a krásné sníky :wink:
4. říj 2009 ve 20:25  • Odpověz
Nestíhám dočíst, bo koukám na ty supr výkony v superstar.
Lůco, ms už jede naplno,ale jinak nic necítím, ani bolebřucha to je už takhle 3. ms. Že by ty preparáty co užívám?:slight_smile:
Májo, fota mám,ale jen ségru a švagrouvou, mne fotil někdo jinej, Jinak mám spoustu závodníků, včetně bráchy a synovce,ale neodvažuju se je vám hodit do albíka:slight_smile:
4. říj 2009 ve 20:38  • Odpověz
Jéé, vy už jste šly spát? OMG, tak brou, no...:slight_smile:
4. říj 2009 ve 20:39  • Odpověz
Tak jsme před chvilkou dorazili z Futura,klíč vyrobit nejde,tak to budu muset zítra nahlásit a doufat,že ho třeba ještě někdo našel,jestli mi tedy nevypadl do hromady větví co jsme v práci stříhali a neskončil na kompostu. :unamused: .No naděje umírá naposledy.
Jinak koukám na superstár ,a má favoritka je ta Leona co zpívala jako první. :slight_smile:
4. říj 2009 ve 20:39  • Odpověz
No tedy ty holky by zatím měli postoupit všichni,jsou tedy lepší než chlapi. :slight_smile:
4. říj 2009 ve 21:08  • Odpověz
Tady už se asi spí. :slight_smile:
4. říj 2009 ve 21:08  • Odpověz
Luci ta Jana má fotku jedině na skypu,jestli ho máš,je tam jako JanaŽelva.Jako Jana Žilinská
4. říj 2009 ve 21:10  • Odpověz
Zítra jedu do Polanky tak jsem zvědavá co se dovím. :slight_smile:
4. říj 2009 ve 21:11  • Odpověz
Tak jsem dostala krásnou mms od Máji,ale je vlastně od Petjunky a všechny vás zdraví od moře. Jukněte ke mne do albíka "něco z léta" jak jí to tam s dětičkama mooc sluší. A to má ještě jedno ukryté v bříšku:slight_smile:
4. říj 2009 ve 21:52  • Odpověz
autor
ahoj zlatííčka! tak honéém jdu dočíísti
4. říj 2009 ve 21:54  • Odpověz
autor
Tož jsem zkoukla Petjunku, no ouplná mateřská školka na záájezdě! Budu dočítat postupně..
Tak Věruška píše, že ms je v plném proudu, no a jak beruško, pojedeš zítra do toho Caru??
Lúca stále držííí, to je mooc dobře!
4. říj 2009 ve 22:04  • Odpověz
Andrejko, zdravím tě:slight_smile: Jak bylo ve škole?
Ještě nevím jestli ráno pojedu, pořád to zavžuju.
Dívám se na superstar, tak pořád nemám čas dočíst, bo to uplně hltám:slight_smile: Holky jsou fakt dobrý:slight_smile:
4. říj 2009 ve 22:15  • Odpověz
autor
Taky se tu probíral včerejší dokument, no síla to byla, pravda... A Máji, potřebovala bych umýt okna! Fakt děs, jak říkáš, ještě , že máme žaluzky :grinning:
4. říj 2009 ve 22:18  • Odpověz
autor
Souhlas, jsou skvělý! Jak jsem na tu porotu nejdřív nadávala, tak musím říct, že fáákt dali dobrej výběr!
Škola gut, ale jsem fakt unavená, a předstrava, že mám zítra do 6 je šílená, navíc s tou novou šéfkou...
4. říj 2009 ve 22:23  • Odpověz
autor
Jo, Máji, jak jsi psala o dojíždění, tak já jedináá z toho kruhu jsem z \Prahy! Jsiou tam Brňáci, Frýdlant, Podkrkonošsko, Dvůr Králové, Liberec.. no, chudááci!
4. říj 2009 ve 22:27  • Odpověz
Tak jsem teď aspoň přešetla příspěvky od Lůci o čem byl ten pořed na Z1 a mám z toho uplnou depku, bo se mne to hodně dotýká.Nejvíc mne rozhodil ten prostřední příběh, kdy se ta pani dsoudila a nevyhrála. Bezmoc, nespravedlnost... Asi je dobře, že jsem to ani neviděla.
4. říj 2009 ve 22:29  • Odpověz
Májo a ve finále meju okna nějakou okenou,ale hlavně je leštím novinama:slight_smile:
4. říj 2009 ve 22:30  • Odpověz
autor
Věruško, a vůbec všechny holky! Já jsem si při tom uvědomila, že jsme fakt statečný! Když vidím s odstupem u někoho cizího, co podstupuje, a ty nervy a to, že to třeba nevyjde, a že se zase sebereme a jdeme dál, a přitom žijeme normální životy , pracujeme, a tak... no, chci říct, jsme šikulky!!! :wink: :slight_smile: :slight_smile:
4. říj 2009 ve 22:41  • Odpověz
autor
Tož hoklky, dobrou nočku!!! ´Jdu spáááááti!!! Beluško, co Ty?? Zas nočka, to nééé, snad..
Tak pááá, všem !! MVR
4. říj 2009 ve 22:45  • Odpověz
Andrejko, napsala jsi to moc hezky a hlavně pravdivě:slight_smile: Ty náš malej psychologu :wink:
Jdu juknout jak mi zítra jede, kdybch se náhodou do toho Pronatalu přeci jenom vypravila.
Tož brou nočku všem statečným kobylkám:slight_smile:
4. říj 2009 ve 22:59  • Odpověz
Tak se jdu rozloučit a popřát dobrou noc,zítra naštěstí nevstávám v 4 hod,protože jdu na 9 do Polanky,tak jsem se ještěmohla podívat na střepiny,a musím říct,že při hledání toho táty Michala jsem si tedy dost pobulela a doufám,že se třeba podaří najít,vypadal moc sympaticky.Byla by to určitě škoda,tak hodný člověk,tedy jen jak o něm ta manželka mluvila.Nic jdu do hajan.Pěknou dobrou noc.A Belli tobě ať to rychle uteče.
4. říj 2009 ve 23:34  • Odpověz
Dobré ranko,sluníčka. :grinning:
5. říj 2009 v 06:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.