• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Dobré ránko, jdu si váš přečísti. Vidím tu Kašu, nj to je náš nespavec. :slight_smile:
5. říj 2009 v 06:36  •  1 dítě  • Odpověz
Mám přečteno, stále se rozebíral dokument, myslím, že je dobře, že jste to některé neviděly, podstatné se tu řeklo a zbytrk jr lrpší nevidět :slight_smile:

Věrko, díky za vložení fota, už jsem Ti ho musela přeposlat, bo já t nemám jak vložit, program mám v noťasu a už ho prostě nenakopnu, omg!
Jináč ta okna jsem taky šmudlila novinama, teďka to dělám papírovejma ubrouskama, ale stejně šmouhy, jak je člověk v přízemí, je to hodně vidět, když pohlídnu do vyšších pater, tak samozřejmě není vidět nic :slight_smile:

Andrejce se ve škole líbí, hmmmmmm samej dojížděč, tož to maj nelehký...

Superstara byla pěkná, ale marně přemýšlím, kdo mě nadchl úúúplně nejvíc, píšete tu o tej první, pravda, nezpívá špatně, ale vybrala si Špinarku a já jelikož miluju její hlas, jsem čekala nějakou bombu a ta nepřišla, tak nevím..., no a další kočky měly taky pěkný písničky, v kterejch jsou pro mne podstatný některý úseky a ty tam taky nedaly, tož to mě vždycky strašně zklamě, když čekám ten hlasovej záááááááááááběr a ono nic... Ale zpěvačky to josu jinak fakt dobrý.

A ta, jak říkali, že je sluníčko, ta mldá, se sestrou v nemocnici, to je taky cikánka nebo ne? Ten pán v publiku mi tak přišel a vzpomněla jsem si, že v minulém díle říkali, že si nejvíc rozuměj s tým uplakanym :slight_smile: , neznám ještě jména, pardon...
5. říj 2009 v 06:47  •  1 dítě  • Odpověz
Šmááááááárja Josef, nějak se mi vyměnila klávesa E s R :grinning:
5. říj 2009 v 06:47  •  1 dítě  • Odpověz
Zas tu nikdo omg, ani ta Andrejka nesnídá u pc...

Věruška má jet do CARu proč? Nějak mi to asi uniklo, na profil cvičně bo na kontrolu? Ale má mrchu, tak to asi ne, aha, tož to bude ten profil...
5. říj 2009 v 06:50  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Dobréé ránko, hřebčííne! Kasi a Mája huž na dráátě. Holky, su v řiti, bolí mě zub, omg, potřebuju být fit do ketu a korunku má nasazovat až 21.10. A teď já nevím, je to jen citlivý, bez tý korunky, nebo se tam klube zánět, se poseru, fakt. A Karolajnko, huž dva dny mi hučí v uchu. V neděli jsem se vzbudila a bylo zalehlo, jedno až do odpoledne, no a já si říkala hučí zářivka ve škole, no, ale doma zářivky nemám, tož to nebude tím. Si ríkám, jestli to tam nejni propojený třeba..
Beluško, jak Ty? si nepamatuju ty služby zase.. Ale večer jsi tu nebyla, v noci taky ne..tož nočňuch to asi nebyl.
Věruško, co Ty? Vyrážíš, bo ne??
5. říj 2009 v 06:54  • Odpověz
autor
Huž sníídáám blondínko :slight_smile: . Kdy budeš mít noťas uzdravenej??
5. říj 2009 v 06:58  • Odpověz
Bré ráno, vstala, ej to dobrý, ale hučej jí doma zářivky :grinning: , neužívalas něco v tej škole? :sweat_smile:

To víš že aj ucho může být propojený, zánět vleze mrha všade, uháněj k zubákovi, dlouhos tam nebyla a že mu ta koruna trvá tak dlouho, omg! Věruška by Ti to vysoooostružila za pár hodin.

Jo a bacha na net, jsem Ti chtěla řect, když nový vedení, se divim, že vám povolej icq, to vám snad i samotní nainstalovali? Jako IT bo jak? Aby vám pak nesečetli čas strávenej na netu... :confused:
5. říj 2009 v 06:59  •  1 dítě  • Odpověz
V noťasu mám bolakýsi věci, který nechci, aby odešli do nemcnice, tak Luboš na tem dělá, aby je vyndal,a le zatím to neni hotový, takže ještě není ani na cestě do opravny, omg! No nepřežiju to, co vám budu vykládat!
5. říj 2009 v 07:00  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ranko, koťátka, teď se chystám do pelíšku, unavená, celou noc zvonkohra, lidi pomazaní, ani se neptejte čím, nevládzem, OMG. Posílám všem pusinu a úsměv:slight_smile:
5. říj 2009 v 07:02  • Odpověz
Ahoj Bellí a brou nočku...pátrání ukončeno, měla nočňucha a lidi zvonili bo co...
5. říj 2009 v 07:03  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejko a kde máš Walkera?
5. říj 2009 v 07:03  •  1 dítě  • Odpověz
autor
No, Máji, taky mě to napadlo, muším být opatrnější.. Nejsi na ICQ, tož neva, stejně jsem ti poslala mesič
5. říj 2009 v 07:04  • Odpověz
Jo a jak jsi vypátrala to divadloooooo, že je k prvnímu randeti, tak na to jsi přišla jak? Je to snad v ten den přímo?
Luboš tady zrovna včera skučel, že by jel do divadla, prý na Fidlovačku řekal, ale o mně nemluvil, tak bych asi byla doma. :grinning:
5. říj 2009 v 07:05  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Ahoj Belíšku! Tož to musel bejt záhul,kldyž jsi ani nepísla. Honem pod duchnu a spíííííínkáááát :sweat_smile:
Máji, Walkera :grinning: :grinning: :grinning: jsem večer jela vyzvednouti, ale zpět huž řídil on a já spala :pensive:
5. říj 2009 v 07:06  • Odpověz
OMG, dcera nedcera má narozky, se picnu...21 a já ještě nic nemám, nemáte tip, co koupit?
5. říj 2009 v 07:07  •  1 dítě  • Odpověz
Nemůžu usnout, OMG. Odpoledne musím jet pryč, zítra denní, pak plavat, no nevím. Andrejko, honem k zubákovi, Máji, já strašně ráda kupuju svíčky a hrnečky a svícínky, no nevím co má nedcera ráda.
5. říj 2009 v 07:13  • Odpověz
Kokeš si myje tlapičky, chystá se zalehnout, tož doufejme, že Pavlík nepřijede z následného výcviku dřív, bysme byli oba vystřelení prakem:grinning:
5. říj 2009 v 07:17  • Odpověz
OMG.Taková těžká noční Belíšku,doufám ,že poslední.A docela si dovedu představit,čím se dokážou babičky a dědečkové pomazat,občas slyším doma od mamči taky pěkné story s babičkami a dědečky.No někdy je to sranda co mamča vykláda a někdy je to do plče nic jdu vzbudit drahou polovičku,chce jet se mnou i dneska do Polanky,tak už se musíme chystat.Musím tam být tak na 9.10. :slight_smile: Tak všem krásný den. :grinning:
5. říj 2009 v 07:19  • Odpověz
Jé já taky miluji svíčky a svícínky,mám jich plný obývák. :grinning:
5. říj 2009 v 07:21  • Odpověz
Nojo, to já taky miluju, ale nedcera neni nikde usídlená, pořád ve světě a tak si na toto nepotrpí, je to střelená modelína :grinning: Jináč já jsem svíčkovej maniak, už pálíme.

Jéééžiši, ta dupa jde zase plavat do těch bacilů a s tým nachlazením...
5. říj 2009 v 07:23  •  1 dítě  • Odpověz
Tak jedu sama Peťovi se nechce. :slight_smile: Tak se mějte krásně . :slight_smile:
5. říj 2009 v 07:26  • Odpověz
Zabíííííííííííííííít, to jsou lenoši, všude stejný, se mu nechce, omg! :angry:
5. říj 2009 v 07:27  •  1 dítě  • Odpověz
Hola, hola, práce volá. Vstávat a cvičit. :grinning: Vylézejte z toho pelechu, bo vás poleju studenou vodou :rolling_eyes:
5. říj 2009 v 07:28  • Odpověz
Beli tak opatrně s tím bazénem,ale chápu tě,taky chcu zase začít chodit 2 krát týdně na bazén,ale my ho máme vyhřívaný na 30stupňu. :slight_smile:
5. říj 2009 v 07:28  • Odpověz
Karolko my už dávno vstanuli a cvičili,máš zpoždění. :slight_smile:
5. říj 2009 v 07:29  • Odpověz
Andrejko, zkus si zacpat nos a vyfouknout vzduch přes zavřené usta a nosní dírky :grinning: Mě to pomohlo, jinak si vem nějaké antihistaminikum,Zodac, Zyrtec a podobně a když to nepomuže tak k ušnímu :slight_smile: Papa ovečky, národ se řítí :slight_smile:
5. říj 2009 v 07:31  • Odpověz
Kašo, dobré pořízení v CARu. Máji, co takhle modelíně koupit něco na krk nebo náramek nebo nějakou sadu i s náušnicema nebo něco do vlasů. Karolko, ale já vstávat nemusím, když jsem ještě nespinkala, viď:slight_smile:
5. říj 2009 v 07:34  • Odpověz
Bré ráno Karolko, pořádně profukujte všechny ďurky pacošům :slight_smile:

Kaši to máte příjemnej bazén :wink: , Luboš pořád brečí po termálech, ale ještě jsme v nich nebyli, nemáme to zas tak daleko do Laa, ale prý tam neni vhodné brát dítě, né že byc ji tam ráchala, to vím, že se nesmí,a le ani prý vzít jako sebou... :confused:
5. říj 2009 v 07:35  •  1 dítě  • Odpověz
Bellí, Ty už máš dávno spáti :slight_smile: , se nechce co? A v kolik že to už mušíš zase vstávati?
5. říj 2009 v 07:36  •  1 dítě  • Odpověz
Díky za nápad, taky jsem přemýšlela nějakou šperkovinu...
5. říj 2009 v 07:36  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.