• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Máji, ve 14.00 bych se měla začít chystat, včera jsem se taky vzbudila v 10.30, uklidila a pak jsem usnula od 14-15.45, dneska bych se potřebovala vyspat, bo zítra denní, no Koki už krásně přede.
5. říj 2009 v 07:43  • Odpověz
Tak se mějte krásně,letím pa pa Peťka :grinning:
5. říj 2009 v 07:43  • Odpověz
Díky papa :slight_smile:
5. říj 2009 v 07:44  • Odpověz
Jdu teda zavřít ta očiska:grinning: mějte se krásně, sluníčka moje:slight_smile: Luci, držím pěstičkyyy:slight_smile:
5. říj 2009 v 07:48  • Odpověz
Kokeš už přede :grinning: , no doufám, že Bellí už taky :slight_smile:
5. říj 2009 v 08:05  •  1 dítě  • Odpověz
Brééé ráno kobylkýýý.
Dnes jsem nějaká strááášně líná.
Na Pronatal jsem se vyprdla, mám dyžtak ještě na rozmyšlenou zítra.
Taky se vám holky na dnešek tak blbě usínalo? Je měla nějaký depkácký sny.
Jdu si dočíst vaše ranní story:slight_smile:
5. říj 2009 v 09:15  • Odpověz
A co se Ti zdálo?
5. říj 2009 v 09:48  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj prisla jsem vas taky pozdravit, Verusko me se dneska taky nespalo moc dobre a deptacy sny mam porad. Maji jak je na tom holcicka uz je ji lepe?? A co Luca kdy bude testikovat?? Zdravim i ostatni holky vsechny....
5. říj 2009 v 10:21  • Odpověz
Ahoj Ivo, malé už je lépe, díky za optání, zrovna volá z kočárku, už je vyspaná, no moc dlouho už nespí.
Lůca má testit myslím v pátek.
Jak ej?
5. říj 2009 ve 12:09  •  1 dítě  • Odpověz
Tak to je dobre ze je malinke lepe a s tim spanim co na to rict uz se naspala dost ted musi poznavat svet okolo sebe :slight_smile: . Jak je zrovna dneska jsem nervozni pritel je na operaci zubu a uz pet hodin se neozval tak jsem neklidna zda je v poradku. Jinak s tlakem budu mit problemy asi porad ale uz se to uklidnuje jinak tehu asi dobri ja porad nic nevim ale pristi tyden uz jdeme na kontrolu tak se tesim jak jsme pokrocili naposledy jsem byla ve 4/5 tydnu tak to je pro me dlouha doba. Tak snad to bude vsechno v poradku. Dekuji za optani.
5. říj 2009 ve 12:27  • Odpověz
Ahoj berušky, všechny vás zdravím, už jsem vyspaná, jdu rychle udělat nehtíky a začnu si mýti vlasy atd. Tak to vypadá, že se pořádně ukážu až ve čtvrtek, to mám po noční, jinak nestíhám. Mějte moc fajn, myslím na vás pořád, koťátka:slight_smile:
5. říj 2009 ve 12:37  • Odpověz
Ahojky
Andrejko tak honem k zubákovi ať ti dá zoubky do kupy před KET a ty okna taky přejeď hadrem, pak už na ně nebudeš smět šáhnout 9měsíců, tak ať to nevypadá jak u nás :wink: .
Máji taková modelínka šperky užije, to je dobrý nápad.
Bellí ahojky tak už vyspaná, to brzo, ani nevím kam jedeš ale snad za zábavou tak si to užij :slight_smile:
Kaši jak jsi pořídila v CARu?
Věruško ty taky nic nezobeš za pilulky nebo náplasti, jak Andrejka? Zítra vyraž do caru aspoň profil ať udělají.
Ivi tak čísílko už poskočilo a nová fotečka, teď budeš žít od kontroly ke kontrole, ale určitě bude vše ok, vyptej si fotečkůůůů.
Taky jsem dnes prd naspala, Adélka sebou šila celou noc, pořád jsem běhala čůrat, tak mě teď padá hlava, jsem vyřízená, v práci mi to taky prd myslelo, tak aspoň oběd jsem udělala dobrý - česnečku s hovězím a knedlíkem. za chvilku dojde junior tak už si zdřímnout nestačím.
Marky tak jak je? A taky Regínka, tu nebyla.
5. říj 2009 ve 13:09  • Odpověz
Máji a s těma oknama je to asi šmouhaté jen u tebe a taky u mě, bude to tím že jsme obě v přízemí, ono to nejde vidět zevnitř ale z venku proti slunku jo, taky jsem vyzkoušea kde co, ale já to tam po umytí prostě furt vidím.
5. říj 2009 ve 13:13  • Odpověz
Ahoj moni urcite si vyptam fotecku zatim jsou v albiku jen testiky tak at mame vice pamatek. Posledne jeste nebylo nic videt tak to prej bylo zbytecny ale ted uz budu fotecku chtit to uz snad neco videt pujde ne?? Uz se tesim vazne hlavne na srdicko az ho uvidim.
5. říj 2009 ve 13:21  • Odpověz
Tak uz se vazne zacinam bat. Nevi tady nekdo jak dlouho trva operace zubu v celkove anestezii??? Prosim.
5. říj 2009 ve 13:27  • Odpověz
Ivi to se zubama nevím, ale určitě si po narkóze ještě pospává, tak neboj, snad se ti brzo ozve. Nebo si sestřičkám brnkni, ať se nenervuješ zbytečně.
Testíky jsou ukázkové :wink:
5. říj 2009 ve 13:31  • Odpověz
Jo ni ho operovali tady v Ostrave a ppak ho prevezli do nemocnice mimo Ostravu a ja jsem v te nervozite zapomela mesto tak ani nevim kdo ho ted mam zni to mozna blbe ale ja jsem to vazne zapomela. A dekuji za testiky.
5. říj 2009 ve 13:39  • Odpověz
Uz jsem si vzpomela do Bohumina. No zkusim jeste vydrzet ale jsem nervozni.
5. říj 2009 ve 13:51  • Odpověz
Dobré odpoledne kobylky moje. Chtěla bych pozdravit Máju, Monču, Věrušku, BBelušku, Karolku,Monču,Ivu,Kasu, Andrejku,Regí, Marký prostě celou mojí rodinu. Jak se tady máte?
Ivy už něco víš co je s tvým přítelem?
5. říj 2009 v 15:44  • Odpověz
Holky mám dotaz můžou mě bolet prsa z toho že jim utrouš? Dívala jsem se na nežádoucí účinky a nic jsem tam nenašla.
5. říj 2009 v 15:46  • Odpověz
ahoj luci mě boleli prsa od stimulky do konce 4 měsíce :wink: a taky narostly skoro o 2čísla :grinning: :grinning:
5. říj 2009 v 16:12  • Odpověz
v albíku mám novej pupík :grinning:
5. říj 2009 v 16:25  • Odpověz
Tak jsem nakonec ve dve hodiny volala doktorovi co ho mel operovat, tak je po operaci ale porad se mi jeste neozval tak asi jeste dspava ale i tak se mi to zda dlouha doba. Jsem prilepena na mobilu jako vosa na bombone.

Jani kokala jsem na brisko tak fakt moc pekny uz se taky tesim az trosku povyrostem.

Luco budes testikovat teda v ten patek?? drzim palecky.
5. říj 2009 v 16:45  • Odpověz
Ahojda Ivi testovat budu v pátek to budu 10 od ET. Uvidíme jak to dopadne ale myslím si že né moc dobře , ale pořád tomu ještě trochu věřím :wink:
Ahoj Janinko já se jenom ptám protože mě bolí prsa a mám je nějaké větší :grinning: tak jenom jestli to může být s utrouše nebo že by těhu :wink:
5. říj 2009 v 16:54  • Odpověz
Luco ja si taky myslim ze to bude z te stimulace ja to mela taky tak, a proc myslis ze by se to nepovedlo takove slova nechci slyset libi se mi jak tomu veris tak takova zustan at uz bude vysledek jakykoliv drzim palecky at se to povede.
5. říj 2009 v 16:57  • Odpověz
Jakou má Janni.ka speciální tabulku :slight_smile: , šikovná. A pupík povyrostl, jen tak dál :slight_smile:
5. říj 2009 v 17:06  •  1 dítě  • Odpověz
tak jsem kokala do vseho albika a jsem zklamana mela jsem tam vic fotek a mam tam jen dve. Nechapu proc mi to smazali.
5. říj 2009 v 17:20  • Odpověz
Ivo nic si ztoho nedělej mě taky nějaké fotky smázli :angry:
5. říj 2009 v 17:23  • Odpověz
Aha tak to nejsem sama, jen me to nenapadlo se kouknout driv.
5. říj 2009 v 17:24  • Odpověz
Nefunguje mi kobyla pomoc :angry:
5. říj 2009 v 19:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.