• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Už funguje :slight_smile: hurá. Ale půl hodky jsem se tady vztekala a nadávala :grinning:
5. říj 2009 v 19:40  • Odpověz
Luci je ta kobyla ale droga, viď :slight_smile: Mě taky boleli prsa ale ne z utrogestanu ale ze stimulace. Ale jestli tě nikdy předtím ze stimulky nebolely, tak by to mohlo být těhu :wink:
Jani pěkný pupík.
Ivi tak to je dobře že je tvůj v pořádku. Snad už ho máš doma a pěkně opečováváš maroda.
jdu na kutě, dobrou noc a hezké sny :slight_smile:
5. říj 2009 v 19:51  • Odpověz
Moni dobrou noc a krásné sníky. Já si nepamatuji jestli mě předtím boleli prsa ale ted je mám o hodně větší jako bych měla dostal ms :angry:
5. říj 2009 v 19:52  • Odpověz
Berušky loučím se sváma přeji vám dobrou noc a krásné sníky :wink:
5. říj 2009 ve 20:29  • Odpověz
Ahojki všichni ,tak jsem se tu dostala až teď ,byla jsem ještě na kafčo v dětské herně za Luckou,a přišla jsem akorát na superstár,tak jsem koukala,a musím říct,že to bylo překvapení,protože tu Deboru bych zařadia tak mezi první 5 holek.No asi je to taky trošku o štěstí.
5. říj 2009 ve 21:00  • Odpověz
Luci neboj určitě to vyšlo.Já jsem dneska v Polance dopadla zatím dobře.Tak uvidíme.Při kontrole mi říkal ,že mám 2 vetší foliky a 4 menší tak ,že možná ještě dorostou a ve středu jdeme na 2 pokus inseminace.Tak uvidíme.Jinak se mi dneska zlomil zub,tak jsem volala,abych se objednala,a když mi řekla termín 5.11 tak jsem se divila,ale začíná mě to bolet ,tak ji budu muset asi stejně navštívit dřív.No uvidíme.Jinak jsenm bya dneska nahásit ztrátu klíče,a když mi řekl kolega,že ztráta stojí 4000,- tak jsem se málem obulila,ale zachránila mě kamarádka co tam dělá úplně od začátku v prádle,a nemá ten klíč evidovaný v kartě ,tak mi ho dala,a tím mě zachránila,akorát se to nesmí nikdo dovědět,tak jsem to zahrála do autu ,že budu ještě hledat a pak řeknu ,že se mi ho podařilo najít.Jé spadl mi tím kámen za srdce. :slight_smile:
5. říj 2009 ve 21:19  • Odpověz
Klíč se "našel" :grinning: , výborně, jen aby ho pak nemusela odevzdat taky kamarádka, ikdyž je neevidovanej, ale to by se jistě zase nějaký dobrák našel a nějak se to udělalo. Zlatíčka přeji dobrou nocku, všem hodně sil a krásné sníky.
Kdybych se tu nezjevila v nejbližší době, tak nemám samyci vlastní, jde do nemocnice na opravu. :zipper_mouth: :dizzy_face:
5. říj 2009 ve 22:30  •  1 dítě  • Odpověz
Kobylkýýý všem dobrou nočkuuu, krásné miminkovské sny, klid na duši, a zdravé zuby :grinning: !
MVR MVR MVR
5. říj 2009 ve 22:44  • Odpověz
autor
Ahoj berušky, jdu vás jen pozdravit krátce! Jen jsem rychleprolítla, Lůca je ok! To je dobře!!! Hezky se vyspoinkejte, už abych v sobě měla pr|ďolky a mohla tu krafati od rána do večera zas :grinning: . DOBROUUU NOCCC :pensive:
5. říj 2009 ve 22:45  • Odpověz
tak berušky nějak mě pohltila hra :grinning: :grinning: ale už bych mohla vážně jít spát :grinning:
ještě vám popřeju dobrou nocku a hezký sníky.
Děkuji za pochvalu pupíku :grinning: :wink: a to mi dr říkal že je Nikolka o týden menší,minule byla o 3dny větší :grinning: prý to nevadí,že ty děti rostou různě a hlavně rychle :wink:

Luci nemysli na to tolik,uvidíš že se aspon 1mimísek uvelebil a huž se přicucává :wink: já ti přeju aspon 2 :wink: 3teda nevím jak bys zvládla,ale zvladla vid :slight_smile:

Ivy tak jak je na tom miláček?Chudáček operace zubů :confounded: :confounded:
Kasi tak ještě že spolupracovnice je tak hodná :wink: stejně 4000 ten klíš byl ze zlata ne? :grinning:

tak já jdu do hajan,pááááááááááááááá :zipper_mouth: :zipper_mouth: :pensive:
6. říj 2009 v 01:15  • Odpověz
autor
Jéééé, huž fungujeme!!! Jsem dom a jdu gruntovati. Všechny drahé kobylenky vás zdravím!!! Luco, držííš?? Petjunko, huž jsi dom?
6. říj 2009 v 16:47  • Odpověz
Ahoooj kobylýýý. Jak jste to vydržely bez kobyly?
Všechny zdravím.
Nám přijdou za chvíli gratulanti, opožděně k Míš. svátku, předčasně k mému a k tetinýmu.
Jinak dnes krom ranního Mikiho stříhání drápků mám smutný den. Kamarádce, (té starší paní jak už jsem tu o ní psala a řikám jí dorostenka) už týden bolí břicho a dnes to vygradovalo, tak šla na chirurgii a něco jí Dr. nahmatal asi 15 cm velkého. Zítra má jít na sono. Tak jí půjdu ještě večer navštívit, bo ona krom přátel nikoho nemá, syna má daleko a ještě na ní kašle. Je mi nějak smutno a bojím se o ní.
6. říj 2009 v 17:04  • Odpověz
Holky huš jde kobyla konečně já se dneska celý den šíleně nudila :grinning:
6. říj 2009 v 17:11  • Odpověz
Věruško ahoj je mi tvojí kamarádky líto snad to nebu nic vážného :wink:
Andrejko neboj držím se ms mám dostat až 14 tak mám ještě čas a testíkovala bych hned ale musím ještě počkat :frowning2:
6. říj 2009 v 17:14  • Odpověz
Ahoj Lůco, taky doufám.
Určitě nám brzo zahlásíš 2 čáry:slight_smile: ale vleče se ten čas, co?
6. říj 2009 v 17:25  • Odpověz
Ahojte kobylačky tak papíry na adopci všechny prošli a pani sociálka se nám nahlásila na pondělí na návštěvu tak držte vše co máte.
Jinak všechny zdravím sem tam vás prolítnu,ale ted mám toho času méně,ale vše registruju,takže čekám na výsledky Lůcy,které budou určitě jen pozitivní.
6. říj 2009 v 17:29  • Odpověz
Ahoj Leotýnko tak to gratuluji že adopce trochu pokročila v pondělí budu drže vše co mám :wink:
Věruško vleče se to šíleně manža už ze mě šílí jsu nervozní jak svina :grinning: V pátek budu testit dřív to mám zakázané to budu 10den to už můžu že jo :wink:
6. říj 2009 v 17:39  • Odpověz
Z kobylky mám takovou radost že jsem spálila bábovku :cry:
6. říj 2009 v 17:40  • Odpověz
ahojki tak jsem právě dorazila domů,byli jsem ještě u babičky a pak jsme šli s našima a babičjavascript:addEmoticon(':grinning:','vBody')kou do restaurace u Helbicha ,kde chce mít babička v prosinci oslavu 75tin,podívat se a domluvit se.Teď už jsem doma,ale začíná mě pobolívat podbříško tak se půjdu nachvilku natáhnout,ať je vše zítra ok a 2 pokus může být uskutečněný.Ještě si uvařím čajček na plodnost a pak už jen čekat jestli se náhodou štěstí neunaví a brouček bude na cestě. :slight_smile: Tak zatím pa pa. :grinning: :grinning:
6. říj 2009 v 18:04  • Odpověz
Leontýnko ,gratuluji k pokroku ve vyřizování adopce a přeji Vám,ať se u Vás paní ze sociálky v pondělí moc líbí a ať máte brzy nějakého broučka už doma. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. říj 2009 v 18:10  • Odpověz
Luci neboj broučci tam budou rovnou 2. :grinning: :grinning:
6. říj 2009 v 18:32  • Odpověz
Kasi ahojda tak odpočívej at jdeš zítra odpočatá a připravená na bojovné spermijky které půjdou hledat vajíčko do kterého se zavrtaj a vajíčko se uhnízdí a nepustí :wink:
6. říj 2009 v 18:36  • Odpověz
Berušky loučím se sváma jdu si lehnout jsu nějaká unavená :wink: Přeji vám dobrou noc a krásné sníky :slight_smile:
6. říj 2009 ve 20:02  • Odpověz
Díky,a tobě Luci přeji ať se tě broučci chytí a už nepustí. :slight_smile:
6. říj 2009 ve 21:00  • Odpověz
Ahoj koťátkaaa, jsem ráda, že udržím otevřená očka, bo jsem tak zubožená, že je asi dlouho neudržím. Věruškooo, myslím na Tvoji kamarádku a držím pěstičky, ať to není nic vážného, vím co pro Tebe znamená, holčičko. Luci, super, že je vše v pořádku, v pátek čekám na // krásné dálnice. Kašo, zítra hodně štěstí. Andrej, Máji, koukám, že asi nešla kobylka, že? Jé, nemusím toho moc dočítat:wink:
6. říj 2009 ve 21:34  • Odpověz
Belišku,tak si aspoň trošičku odpočiň ty naše chuďátko zubožené.No já se jdu natáhnout ,podbříško stále bolí,tak doufám,že vše bude ok a zítra 2 pokus proběhne a zase bude kousek naděje mít kulihráška brzy na cestě. :slight_smile:
6. říj 2009 ve 21:38  • Odpověz
Leontynko, tak papíry jsou v cajku, no paráda, mám za Tebe velkou radost:slight_smile: Petjunko, už jsi doma? Asi ještě né, kdo by taky spěchal od moře, že? Sluníčka, přeju vám dobrou nocičku a pěkně se vyspinkejte. Kdo má zítra kontroličku, ať dopadne na 1*:slight_smile: Koťátka, moc na vás myslím:slight_smile: MVMMMR:slight_smile:
6. říj 2009 ve 21:44  • Odpověz
Kobylky, jdu vám popřát taky brou noč.
Kasi, zítra držím palce, třeba tě ten podbřišek bolí z nervozity. Zdarvím pracujícího Bellíška. Jj, byla jsem navštívit dorostenku, má nafouklé břicho ,ale jinak je jak věchýtek.
Kdepak máme Andrejku, snad ještě nehuklízí?
Jsem hunavená, brou všem .
6. říj 2009 ve 21:46  • Odpověz
Jo, na Leontýbku jsem zapomněla, já dupka,taky zdravím a budu držet v pondělí paluchy .
6. říj 2009 ve 21:48  • Odpověz
Májíku, tobě taky brou,. Chtěla jsem ti napsat, že jsem si teď projížděla mobil a objevila tam videa s Ananáskem a uplně se mi zastesklo. Holky, mějte se a držte se:slight_smile:
6. říj 2009 ve 21:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.