• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
A co Redží, už tu taky dlouho nebyla. Jakpak je u nich doma?
Petjunka už asi sedí v letadle....
A kdy měla jít Majký na kontrolu? Až příští týden?
Holky, zahlašte stavy!
Tak a teď už doopravdy brouuu.
6. říj 2009 ve 21:53  • Odpověz
Tak se taky loučím,dobrou noc. :slight_smile:
6. říj 2009 ve 22:15  • Odpověz
autor
Berušky, vůbec nedočítám, jsem grogy, ale mám vygruntíno. Huž ležím v čistě povlečeným a padaj mi vííka!! Tož zítra dočtu, hezky se vyspinkejte rodinko zlatá. :slight_smile:
6. říj 2009 ve 22:34  • Odpověz
dobré ranko sluníčka. :grinning: Tak já už jsem vzhůru,za chvilku bude vstávat i Peťa ,a kolem třičtvrtě na 8 vyrážíme.Tentokrát nás veze taťka od Peti ,tak je to super,že jede s námi a ne na chatu,ale musíme být na něho hodni,nabídl se nám,že pokuď budeme potřebovat půjčit peníze v prosinci na IVF ,tak není problém akorát se to nesmí dovědět mamka od Peti.Je to něco ,co já prostě nechápu,ale vím,že ona by nám je nepůjčila. :unamused: .No nic člověk si na to zvykne,že jsou občas lidi kteří žijí jen pro sebe.
Tak všem krásný den a Věrce přeji ať se ji kamarádka brzy uzdraví.
7. říj 2009 v 06:20  • Odpověz
Vím ,že je malá šance u inseminace ,ale naděje umírá naposledy. :wink:
7. říj 2009 v 06:21  • Odpověz
Tak se mějte hezky za chvilku vyrážíme. :slight_smile:
7. říj 2009 v 07:17  • Odpověz
Ahojky letmo zdravím, letím do práce.
Kaši tak tfuj tfuj ať ti to vyjde :wink: a nemusíte řešit půjčky a vše kolem toho.
Věru byla jsi včera v tom caru? Kdy bude KETík? Kamarádce přeju a´t to hlavně není nic vážného.
Pe´tulce šťastný návrat.
Leontýnko tak na pondělí vygruntovat ale určo to není potřeba, vždyť už vás trochu znají a ví že se staráte o malého na 1*.
7. říj 2009 v 07:51  • Odpověz
Dobré ráno berušky. Kasi tfuj tfuj tfuj :wink:
7. říj 2009 v 07:52  • Odpověz
Dobré ranko kobylenky všem děkuji že na mě budete v pondělí myslet.
Kasi tobě držím pěsti a vše dobře dopadne.
Mi dnes jedem na výlet s tátou něco pokoupit má narozky kulatiny,které slavíme o výkendu.
Tak se mějte večer kuknu.
7. říj 2009 v 08:22  • Odpověz
Dobré ranko, kocúrci:slight_smile: přeju vám krásný den, plný samých dobrých zpráviček:slight_smile: dneska mám nočňucha, OMG.
7. říj 2009 v 08:40  • Odpověz
Brééé ráno kobylkýýý:slight_smile:

Kasi, tfuj, tfuj a jak říkáš, naděje je stále:slight_smile:
Mončo, do Caru jsem nejela, alle až 11.den cyklu rovnou na utz. což je přesně za týden. Rozhodla jsem se už nic okolo neřešit,ale věřit, že vše bude ok.
Ahoj Luci, jak dnes je?
Leontýnko , tobě a mužíčkovi krásný nákupní den. Co si má v plánu koupit?
Bellíšku, tak se na toho nočňucha vyspinkej.
Kdepak máme naší Máju?
7. říj 2009 v 08:59  • Odpověz
7. říj 2009 v 09:01  • Odpověz
Letmo jsem si Vás dočetla.Tady se to chystá na KETíky to je super :slight_smile:
Lůco na Tebe moc myslím :wink:
Na mě čekalo doma překvápko.Jirka dal do dětského plovoučku a vymaloval.Všechno je nablýskané,čekala jsem nějaké překvápko ale tohle ne.
Jinak já na dovče úžasný ale....
byli jsme ubytovaný v hotelu který už končil a podle toho vše vypadalo.Nejdřív začalo postupně docházet pití,pak nám bordel v bazénu naznačil,že o ten už se taky nikdo starat nebude,nakonec po kraválu který tam stropili naši spolucestující se bazén rozjel ale ten menší spodní vypustili.Jídlo stálo za.....ale dalo se.Ve středu nám zbalili lehátka a slunečníky od bazén....,prostě nám naznačili,že fakt překážíme!Delegátka nám přišla nabídnout jestli se v sobotu nechceme přestěhovat na Zakynthos odkud jsme měli letět domů.Cesta trajektem nic moc :unamused: ale stálo to za to!Ubytování super jídlo sice ne all-inclusive ale jen polopenze ale to byla mňamka.No takže závěr,velká spokojenost ale jsem ráda,že jsem doma.
7. říj 2009 v 09:19  • Odpověz
Vítáme řekyni Petiny :slight_smile:
Tak vyplavčená, odpočatá,ale ten hotel..., no to by mne teda taky nas...člověk to má zaplacené a oni se takhle chovaj.
Jak jsi to jinak zvládala? Nedělalo ti problém horko? A co let?
Jéé, tvůj mužík je báječnej, takovýhle překvápko:slight_smile:
7. říj 2009 v 09:30  • Odpověz
Ahoj Věruško,let super a teploučko mi občas vadilo tak jsem zalezla.Odpočatá jsem ale znáš to,to není na dlouho.Pustím si pračku,vybalím a uklidím,uvařím a od 13 30 jdu do práce :unamused: takže rychlý návrat do reality :slight_smile:
A to překvápko od Jirky :slight_smile: jeden den jsem mu napsala sms,že by mi zajímalo co dělá večer ve 21 že není schopnej mi odepsat :slight_smile: až dnes v noci jsem se dozvěděla,že měl ruce namočené v barvě :grinning: ,udělal mi radost.Jo a ještě jedno překvápko.Ráno přišel a dal mi noťas do pelechu(měli jsme jen přípojku na pevno)a zahlásil,na ať to těm holkám můžeš všechno napsat,vždyť už se nemůžeš dočkat :grinning:
7. říj 2009 v 09:42  • Odpověz
Dovezla jsem sluníčko :wink: teda aspoň tady svítí :slight_smile:
7. říj 2009 v 09:44  • Odpověz
Jdu makat,juknu snad večer,papa :slight_smile:
7. říj 2009 v 09:44  • Odpověz
Petjunkooo, ahoj kočičkooo:slight_smile: tak konečně jsi zpátky:slight_smile: ty jo, tak mužík se teda ukázal, krásné překvapeníčko Ti připravil. Věruško, neboj se nic, na UTZ bude jistě všechno připraveno na KETík:wink:
7. říj 2009 v 09:52  • Odpověz
To je jak z pohádky, Petí :slight_smile: no ale rychle do realitky, vi´d. píšu jednou rukou , bo na klíně mi spí miki.
beluško, díky, já taky věřím.
holky, jdu do krámu pro hovězí kost, habych mohla uvařit pořádnou hovězí polévku a donesu jí kamaráce dorostence. Odběry už má za sebou, teď jí dělají sono. Jsem napnutá.
7. říj 2009 v 10:02  • Odpověz
Věruško, tak tfujtfujtfuj pro dorostenku, ať jí to dobře dopadne a není to nic vážného. Holka zlatá, já Ti to mimuško tak strašně moc přeju, jsi tak hodná a obětavá, že to není možné. O Andrejce ani nemluvím, taky se stará o všechny kolem a na sebe myslí naposledy. Zlatíčka, jak to říká Májinka? OČARUKY, OČARUKY...:slight_smile: Luci, u Tebe je to jasné, v pátek tam budou // krásné dálnice:wink:
7. říj 2009 v 10:17  • Odpověz
Ahoj naše cestovatelko tak si sto užila i když jses musela stěhovat :wink:
Ahoj Veruško cítím se dobře jenom nevím jestli těhotně mám nafouklé břucho zvětčenou dělohu bo ju cítím bolí mě prsa točí se mi sem tam v kebuli jinak to jde :grinning: Věrušku kdy jdeš na ten UTZ budu držet palušky i když vím že vše bude ok půjdeš na Ketík.
Ahoj Beluško dneska máš nočnucha no hrůza no představa že mě to taky možná brzo čeká je šílená :frowning2:

Měla jsem tady tchýni :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
7. říj 2009 v 10:23  • Odpověz
Tak jsem koukla na bříško Janniky, to je ta moje kochací úchylka, no pěkně roste, pěkně:slight_smile: taky se těším na fotečky Petjunky:wink: Luci, budou tam, musí:wink:
7. říj 2009 v 10:28  • Odpověz
Beluško to by bylo aby to nebylo tři jsem dostala a jedno tam musí zůstat doktor říkal že mě zašpuntoval aby nevypadli. Jenom bych testíkovala musím vydržat :wink:
7. říj 2009 v 10:31  • Odpověz
Belluško, ty jsi ta největší obětavka na světě, která myslí především na druhé a sebe má až na dalším místě :slight_smile: Ale dííky! Jsme si tu vysekly poklony.
Lůco, to motání hlavy vypadá podezřele dobře :wink:
Taky se těším na fotešky Petky.
Holky, co jse s Májou, nemá zas bolehlav?
7. říj 2009 v 10:35  • Odpověz
Lůco a co tchýmě? Šoupla jsi jí do skříně? :grinning:
7. říj 2009 v 10:36  • Odpověz
Věruško snažila jsem se jí strčit do skříně ale ona se nedala :grinning:
Právě jsem hrála s manžou karty a kdo vahraje tak nedělá nic a kto prahraje vaří oběd holky já se mám nohy mám na stole a sedím tu sváma že nevíte kdo vyhrál :grinning:
Mája tady nebyla ani včera to je nějaké podezřelé :zipper_mouth:
7. říj 2009 v 11:06  • Odpověz
Tak jsem psala Máje a skolila jí migrénka jak jsem předpokládala. No chudák, snad jí to zas nebude držet 3 dny.
Lůco, se máš:slight_smile: A co manža vaří? Já už hodila kost do hrnce a jinak mám od včera květákový mozeček.
Holky, dorostenka je po sonu, nic nezjistili,ale Dr.jí posílá na gyndu a prý má podezření na tumor. Nechápu jak takhle může střílet do boku diagnózy. A to se říká, že psychika je ze všeho nejdůležitější a on jí takhle straší dřív ještě,než má nějaké výsledky vyšetření!!!Já mám zrovna na tohohle doktora spadýno, bo mne zas tvrdil, že to je uzlina a neodborně jí operoval ambulantně a on to byl nádůrek. Není přes vesnický felčary! :angry:
7. říj 2009 v 11:55  • Odpověz
Holky tak jsu po jídle manža uvařil bramborovou kaši a smažený hermoš mnam mnam :wink:
Věruško jsem ráda ,že je Mája v pořádku snad jí bolehlav brzo opustí a příjde za náma. Věruško budu tvojí dorostence držet palečky snad to není nic vážného :wink: Doktora tam máte jenom jednoho měla by jít k někomu jinému :angry:
7. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz
Ahojki tak už jsem doma,inseminace proběhla,ještě jednou v pátek,v Polance jsem se potkala s kamarádkou co je po IVF a čeká dvojčátka,dneska dostala první fotečku tak mi ji ukazovala,a malí jsou ukazkovi. :grinning: .Tak jsem s ní měla radost. :slight_smile: No my ještě jednou v pátek a pak už jen čekat. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A třeba se štěstí opravdu unaví a usadí se na 9 měsíců k nám. :slight_smile: To by byla nádhera. :slight_smile:
7. říj 2009 ve 12:46  • Odpověz
Kaši tak ať spermošky najdou cestičku přímo k vajuchu a je z toho těhu. Snad ses od kamarádky nakazila a konečně to vyjde.
Luci tak tvůj si tě hezky opečovává a takové mňamky vaří.
Věrko tak to bude KET příští týden. Je škoda že kamoška nejde k někomu jinému, takový dr. je fakt na nervy.
Bellí doufám že spinušáš, ať jsi večer fit :slight_smile:
Peti ahoj tak jste si to užili aspoň tedy moře a počasí, když ne ten hotel, no ale nasere to.
7. říj 2009 ve 14:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.