• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Taky potřebujeme novou postel, ale pořád choděj jenom nějaký složenky a nechtěj nám dovolit si něco koupit :angry:
29. dub 2009 ve 22:03  •  1 dítě  • Odpověz
ty složenky znám, ale já jsem si jí tak moc přála,že jsem dvakrát vzala Rumunsko, kam nikdo nechce jezdit a bylo na postel :slight_smile:
29. dub 2009 ve 22:06  •  1 dítě  • Odpověz
Tak postel by jsme ještě asi dali, ale ty matrace do toho, to je pálka :angry:
Věruško, to jsi dobře pokoupila, nová stojí kolem 1700,- jsem koukala, už můžeš chystat místečko.
29. dub 2009 ve 22:07  •  1 dítě  • Odpověz
Jdu spát, jsem se u toho aukčního boje nějak unavila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Brou noc a na Nastěnku mrknu ráno, beztak tu zas budu strašit od čtyřech. Dobrou :zipper_mouth: :dizzy_face:
29. dub 2009 ve 22:09  •  1 dítě  • Odpověz
dobrou noc tobě i Aničce
29. dub 2009 ve 22:10  •  1 dítě  • Odpověz
Vyhrále jsem aukciiiii!!!!!!!! A to je moje první vyhraná a zrovna cestovní postýlka, jéééé :grinning:
29. dub 2009 ve 22:10  • Odpověz
Jetli ještě nakoukne Andrejka, tak zítra ráno jedu na utz i s miláčkem a pak znovu na genetiku na krev. Držte mi holky palce, ať vše dobře dopadne, těšim se ,a le mám zároveň i strach. Snad jsem se stou postýlkou neunáhlila.
29. dub 2009 ve 22:13  • Odpověz
Dobrou noc kozééénky :slight_smile:
29. dub 2009 ve 22:16  • Odpověz
autor
Věruško, žádný pověry nebereme! Postýlka je doma a tak to má býýýt!! Naopáák! Mimí, jen ať vidí, že se má na co těšit, když už bublá, tak i postýlku musí cítit, ne?
No, s tou kolegyňkou, vlastně je to asi tajný, no..Ale ona je mladší, cca 25 tuším.
29. dub 2009 ve 22:25  • Odpověz
autor
Manetko, a co se vozí z Rumunska? Starej nábytek ještě?
29. dub 2009 ve 22:26  • Odpověz
andrejko z Rumunska se nevozí nic,ale my tam vozíme auta a chlapum se tam moc nechce, i když je to dobře placený.Já jsem tam jela jen abych na tu postýlku vydělala penízky
29. dub 2009 ve 22:31  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Manetko, svého času jsem dělala v exportní firmě, tak jsem k těm kamioňákům přičuchla , a fakt Tě teda obdivuju, čekat fronty na celnicích, na hranicích, spát po parkovištích jako sama ženská, to už vůbec nechápu!
29. dub 2009 ve 22:39  • Odpověz
andrejko já jezdím vetšinou jen tuzemák, takže si hlídám jenom přestávky na kotoučku, ale když jezdím zahraničí občas tak jezdíme s manželem nebo s kamarádem, takže mi to nevadí a to čekání taky ujde, to je stokrát horší zima, to mám nervy na pochodu už jen co ráno otevřu oči :slight_smile:
29. dub 2009 ve 22:45  •  1 dítě  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA :slight_smile:

ČEKANKY
Andrea.ivf,Pronatal Praha,2xIUI,1xIVF+ICSI+PK,6kulihrášků čeká,v květnu 09 KET!
Bellka ,Fertimed ,2xIVF,3xIVF+AH+ICSI,PK,KET, akce červenec 09, huž se to blííížííí..
Iva.ivf,Gyncentrum Ostrava, minulost 1xIVF+ICSI,1xET,1xKET, současnost čajíček a domácí snaženíčko
Katka31, Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci čekají ,3.5.nástup,4.5.laparka myomu - budeme s Tebou!
Manetka,-kamioňářka-dřív Iscare 1xIUI,1xIVF,1ET,2KET,teď Gennet Liberec - nový boj v květnu 09
Leontýnka -velká bojovnice,IVFodloženo-zatím..Máme chlapečka z domečku a půjdeme pro sourozenečka
Janni.ka,Repromeda Brno, půjde poprvé do boje začátkem května! Nebóój!
Regina,Apolinář,1xIUI, malá bolístka zůstane, ale v červenci rozjedeme další IUI!Ale teď hurá do práce!
Karolo, Gyncentrum OV,1xIVF,1ET,2KET,dáme si eregmu a domácí snaženíčko, na podzim 09 akce!
Lůca, Gyncentrum OV,2xIUI, 1xIVF, akce červenec 09, 5.5.kontrola v Caru
Inka78,Sanus,6xIUI,2xIVF,2ET, 1KET,ještě 3 sněhuláci spinkaj! Nadechneme se a půjdeme pro ně!
Teoretička - sestřička Praktička Brno Reprofit 3.IVF

HOLKY V AKCI
Petjuna,Apolinář,1xIVF,malá cystička nás nerozhází,KET bude v květnu, 30.4.UTZ :wink:
Danusss,Apolinář,1.IVF úspěšné-dcerka, 3xIUI, chystáme 2.IVF -28.4.1dc, 5.5.UTZ a pak hurá do stimulky
Moonnca,CMRZlín,1xDIPI,1xIVF,1xIUI,1xET,1xKET,29.4.první včelička a už stimulujeme!!

TĚHULKY
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1xIVF-ICSI,Těšíme se na Aničku!13.5.kontrola,Porod je hračka,nejsem žádná sra...a!
Markytankakajky, podařilo se přirozeně ,průkajdu už máme,, termínek 13.11.09 další UTZ 4.5.
Veera2,Věruška-jogínka-Pronatal,2xIVF+ICSI,termínek 13.10,už nás prďolka lechtá,30.4.UTZ +repeat genet. :wink:
Pajipa (Pavla)-spisovatelka,CMR Zlín,2xIVF+ICSI,1xúspěšný KET,termínek 26.9.09,15.5,kontr. ,5.5.velký UTZ
Hanina(hana.skodova),Pronatal,3xIUI,2xIVF+ICSI+PK
Nitěnka(Šáša),Apolinář,3IVF,3ET,2KET, těhulka, termínek 14.10.09
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3. Jsou tam dvě srdíčkáááá!!!! 19.5.screening
Katy81,Repromeda Brno,1.IVF, ET 8.4.,1 kulíšek v bříšku, 13.5.UTZ
Moncaet , Helios Brno,1.IVF, 3 mrazáčci,ET 13.4. , těhulímeee!
Terezaa, Natalart Plzeň,1.IVF, OPU 8.4. ET 11.4., HCG pozitivní!!!6.5.UTZ
29. dub 2009 ve 22:49  • Odpověz
autor
Holčičky, tentokrát byla nástěnka dělaná už z polospánku, tak snad tam nejsou blbosti.
Manetko, řidičko,stejně má šmůj obdiv :slight_smile:
Kocúúrci , hezké spinkáníí, pápá...
29. dub 2009 ve 22:55  • Odpověz
Milé čarodějnice, dobré ráno a hezký den.
Věěěrko, hodně štěstí na genetice!
Petjuno, víš kam volat, kdyby ztráta v Práglu :sunglasses:
Andrejko, prííííma bezslzičkový den.
A všem prostě perfect day!!!
Dneska je to dva roky, co jsme si koupili káru :slight_smile:, zase nějaký výročí :sweat_smile:
A zítra - zítra máme 11 let od seznámení, jsem to tehdá s těma 12-ti přepískla, ještě to neni tak strašný. :wink:
30. dub 2009 v 06:09  •  1 dítě  • Odpověz
A pozor, hlavní zprávu jsem Vám nesdělila. Můj dnešní sen.
Domluvili jsme se tak nějak homadně, že přijdete k nám na návštěvu a dostavila se nakonec jen Andrejka a nějací dva borci z diskuze a nevím ani, jak se jmenovali. Jetě jsem z okna viděla Regííí, ale musela náhle odjet na Ukrajinu :grinning: , takže se omluvila. Andrejka mi donesla takový laclový kalhoty červený na mimísku, ale měly na šířku asi tak metr :grinning: . Nabízela jsme jim kafe, ale nechtěli, že už měli a já nic jinýho neměla :unamused: , hrůza, hostitelka k prdu...
30. dub 2009 v 06:12  •  1 dítě  • Odpověz
Manetko, Ty fakt řídíš kamion? Bo co to děláš? :confused:
30. dub 2009 v 06:18  •  1 dítě  • Odpověz
Kde fooou? :confused:
Věrka se vyšetřuje
Andrejka ouřaduje
Bellka ošetřuje
Petjuna bloudí
Regííí skládá vajucha
Lůca se potí
Katy chrní
Janni.ka má třináctky
Karola vyndavá kuličky z nosu
..........nojooooooooo.........tož všichni makaj........... :frowning2:
30. dub 2009 v 07:58  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ráno ko´tátka, tak když mě dneska neupálí, tak se vám tu budu zjevovat pořád. :slight_smile: Teď mi blbne i klávesnice, vubec se mnou nechce komunikovat a k tomu pořád kynu a kynu. Nežeru, cvičím a tělo si pořád myslí, že se láduji nějakými hormony kyne. Už mě to nebaví, nějak se to ve mně všechno potočilo :frowning2:
30. dub 2009 v 08:44  • Odpověz
A mě si Alfice vynechala. :frowning2: Krásné dobréééé ráno.
30. dub 2009 v 09:09  • Odpověz
Co bulíš Škodárno :slight_smile: , šáááák všichni víme, že už od samého rána montuješ volanty, bo jinak by to nejezdilo přeci :wink:
Karolo, chudák tělo, furt mu nadáváš, tož ono na Tebe kašle :wink: Musíš právě žrát, jsi ho vyděsila, že bude hladovka, tak se brání no....Tož si jdi namazat krajíc a šup ho tam :wink:
30. dub 2009 v 09:28  •  1 dítě  • Odpověz
Alfice, v naší Škodovce se volanty nemontujou, já nejsem z MB já jsem z Plzně. :grinning: A nebulím. :slight_smile:
30. dub 2009 v 09:29  • Odpověz
To nevadí, neodmlouvej, montuješ volanty a basta, vím, že jsi ze z Plzně :grinning: , od pivovááááru, tam jsem byla už dvakrát na obídku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A až si dáš fotku do ikonky, tak budu vědět, že na Tebe nesmím zapomenout :wink: Tuhle hlavu fialovou si jaksi pletu s dalšíma fialovejma hlavama...
30. dub 2009 v 09:38  •  1 dítě  • Odpověz
Tož Teeeero, vy jste taková ta zbytečná budova ouředníků, je to tak? Nic tam nevyroběj, jen je jich moc, maj sukně a kravaty a seděj u PC? :grinning: To máme taky takovou budovu v Brně :grinning: Mooooc lidí, moc moc.... Nééé, to je sranda.....................................................................................................................ale pravda :grinning:
30. dub 2009 v 09:40  •  1 dítě  • Odpověz
Kdyby se to tělo těhulilo, tak ani nebéknu, ale takhle? Mimísko nechtělo, tak ať se vzpamatuje. :frowning2: Ale mě je celkově divně, natékají mi ruce a nohy, bolí mě klouby a jsem pořád unavená, nevím co se děje, přijde mi to už dlouho, je to jako by se tam něco pošramotilo :frowning2: Terezko ahoj a neposlouchej Máju, ona mluví z hladu :wink:
30. dub 2009 v 09:40  • Odpověz
Nenene, Mája měla chlebík s paštikou a salátkem :wink: Ale je mi jasný, že dneska dostanu od Terky po čuni :sweat_smile:
Karolo, tak nějakej vitamín nasadit, kurňa ženská od fochu a tělo chátrá.....nojo kovářovic kobyla, co? Co by jsme Ti naordinovali? :confused:
manža mi odfrčel na pohovor, satan tu na mě hejká, nevím, co chce.
A navíc, peru mimísce zbytek novejch oblečků, supr trupr souprava do porodky, na ní ozdobný mašličky a ony se roztřepily :angry: , teďka abych je ufikla bo nevím! To jsou výrobky!!!
Ještě zprávy o počasí :slight_smile: - slunečno, teplo, hezky, prostě čarodky budou božihooodový, ovšem jak pro koho, já trčím u pc i večííííííír.
30. dub 2009 v 09:44  •  1 dítě  • Odpověz
30. dub 2009 v 09:49  •  1 dítě  • Odpověz
A od 15. jdu do tohoto na mííííko:
http://www.prozdravi.cz/coral-calcium-star.html
30. dub 2009 v 09:53  •  1 dítě  • Odpověz
A jsou fuč :frowning2: , njn, blbý kecy, tak zdrhly... :cry: Dobře jí tak, Alfici škaredý...
30. dub 2009 v 09:57  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.