• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Kaši, přeju ať se spermijky činí a dyžtak to jistí v pátek nový nábor:slight_smile:
Mončo ahooj. Nevím, jestli bude ket už příští týden, třeba jo, uvidíme jak mi poroste sliznce.Jj, doktoři tu jsou na 2 věci,ale kamarádka je až moc trpělivá a hlavně hodná, takže zatím k němu chodí. Byla jsem u ní, zítra jde ještě na gyndu a vše to bere rozumně.Je to totiž takový můj anděl, hodnějšího a tak spravedlivého člověka jsem nepotkala, snad jen moje babička byla taková.
Nějak mne bolí hlavěnka, půjdu si lehnout.
7. říj 2009 v 16:35  • Odpověz
Ahoj kobylenky :grinning:

teda venku je ukázkové počasí,Petka nám ho dovezla z Řecka :wink: tímto tě zdravím a vítám v ČR ale ta realita,z dovči rovnou do práce :confused: tak at ti to utíká :wink: Mužíik je šikulka :wink: :wink:

Luci tak ty se máš :grinning: :grinning: :grinning: jen jestli tě nenechal vahrát schválně :wink: hýčká vás,to sem napnutá kolik bublinek se uchytilo,jinak to vypadá velmi nadějně :wink: :wink: :wink: :slight_smile: at už je pátek sem nedočkavá :grinning: Jinak to motání hlavy sem měla asi od 5-6dne po ET,tudíž si taky myslím že si těhu :wink:

Beli zdravím,tak at ti noční utíká

Májenku at hlavinka brzo nebolí,chudátko naše.......

Věruško ahooooj,kdy bude ketík?Jestli sem to teda nepřehlídla :confused:

Kasi tfuj tfuj plno těhu bacilů at to vyjde a nemusíte na IVF

Jinak já dneska skoro půl dne byla u kamarádky tak mě ostříhala :grinning: sem spokojená no :wink:

A zítra začínám chodit do Ji na jogu pro těhulky kde je i takový mini předporodní kurz u každého cvičení,tak budu mít 2v1 :grinning: pojištovna mi to proplatí tak paráda a ještě mi zbyde na vitamínky pro těhulky :grinning:
7. říj 2009 v 16:57  • Odpověz
Ahoj holky,hlásím příchod od gyndaře.Moc mi teda nepotěšil.Nabral mi kultivaci,prohlíd a řekl,že se mi to hrdlo dále zkracuje a můžu porodit prakticky kdykoliv.Dostala jsem kufříček z testrama na plínky,vložky a různý brožůrky.Na další kontrolu mam jít ve středu příští týden a rovnou na ozvičky. :frowning2:
7. říj 2009 v 17:33  • Odpověz
autor
Zlatíčka, jdu vás rychle pozdravit. Fakt nestíhám dočítat. Teď dělám véču, dle rady od Máji - pangase s nivou a smetanou, a čekám na Honzu, máme zítra takové jedno výročí, tož jdeme do divadla a dnes chystám překvápko, tu véču a mám to album Kabátů. Džony se ještě někde jazykově vzdělává, tož bude snad překvapen. Nebo já, jestli to vezme přes hospodu :grinning: :grinning: :grinning: ! Takže snad se dostanu až z betle, ale koupila jsme šampíčko a jahůdky, tož uvidíme, co se z teho večera vyklube, bo znáte to, když se něco plánuje, je to celé jinší :grinning: . Ale pro sichr píšu, V práci máme novou vedoucí, tož nechcu chodit na koníka a zítra to divadlo. no, věřím, že večer přijdub ještě. Vidím jen příspoěvek Majký.. beruško, už jsi 35tt, to je super, každý další den navíc je perfektní, ale průser už to není! Bože, mě se po vás stejská, ale mušííím.... MVR fšecki!!!
7. říj 2009 v 17:44  • Odpověz
Holký kde jste dneska všecky?
7. říj 2009 v 18:15  • Odpověz
Andrejko tak si dnešní romantiku hezky užijte, vidím že se vzděláváte oba dva, tak se určo doplňujete :slight_smile:
Marky souhlasím s Andrejkou už máš to čísílko velké, tak to bude v pořádku, neboj, dokonce je lepší rodit menší mimi než větší-si myslím. Já malého rodila 37tt a byl nejmenší v porodnici, ale všechno dohnal raz dva.
Jani tak to zítra hezky procvič tělo :slight_smile: Já se do cvičení zatím nedokopala a to mám taky ke kurzu zadara-ostuda jsem.
Máji tak jak hlavinka? A co PC už je opravený?
Věrko taky hlava, tak snad to brzo přejde.
Bellí tobě klidnou noc v práci.
Regínko haloo kde tě máme?
7. říj 2009 v 18:41  • Odpověz
tu nikdo :confused: tak užívejte hezky večera dobrou noc, ať vás štípou blešky celou noc :slight_smile:
7. říj 2009 v 19:34  • Odpověz
Moni ahojda přeji ti dobrou noc a krásné sníky. Já jsu tady už dlouho jenom nemám náladu jsu jak tělo bez duše :frowning2:
7. říj 2009 v 19:39  • Odpověz
Luci neboj bude to dobrý, stejně je to už na osudu, tak to nech plavat a nemysli na to, ono to nějak dopadne. Do pátku už o uteče a bude jasno. Manža se o tebe vzorně stará, tak se nech hýčkat :wink:
Taky jsem vzpomněla na Sofinku už tu taky bude cobydup mezi náma v kobylinci :slight_smile: tak se snad holkám daří dobře.
Tak jdu do pelechu, dobrou .
7. říj 2009 v 19:56  • Odpověz
Moni do pátku do už vydržím už to uteče. Právě že se o nás vzorně stará a tak si to mimino přeje no uvidíme v pátek. Když to nevíjde máme ještě mrážáky tak hurá pro mě :wink:
7. říj 2009 ve 20:03  • Odpověz
Berušky jdu do hajan dobrou noc a krásné sníky všem MVR :wink:
7. říj 2009 ve 20:22  • Odpověz
Andrejko přeji hezký večer :wink: :wink:

Luci dobrou

Moni tak hup šup do cvíča nebo se ani nenaděješ a budeš mít mimíska v náručí,ale když ty chodíš i do práce vid?Tak se nenudíš.

Marky jak píšou holky každý den je dobrý a ty to čísilko máš vysoké tak by to bylo už dobrý,tak se neboj.

Holky chci se zeptat na nemocenskou,jak vám to chodí-za srpen v září,za září ted v říjnu?Mě přišla za červenec 15.září,za srpen 25 září tak sem z teho zmatená,jako že to mi ted nic nepřijde nebo přijde za září?Za ten červenec to sem měla těch 15dní to byl první měsíc nemocenské.......Jestli v tom máte taky takovej zmatek nebo jen já :confused:

Všem dobrou noc a krásný sníky :pensive:
7. říj 2009 ve 20:57  • Odpověz
Ahojki tak se konečně ozývám,chvilku jsem si po obědě natáhla,ať mají potencionální děti čas putovat,ale to jsem netušila ,co mě dneska ještě čeká.O půl 4 ,když jsem si chtěla vytáhnout kalíšek,tak se mi urvala šňurka uplně ,tak že jsem ho v tu chvíli neměla jak vytáhnout,nešlo to za co vzít.Tak jsem letěla na gindu,ale tam se to p.doktorce naštěstí podařilo zachytit a vytáhnout,teď mám sice ještě trošku bolesti ,ale doufám ,že přejdou,a že nebude tím celý pokus zmařen. :unamused: .Ale hlavně,že je venku. :slight_smile:
7. říj 2009 ve 21:06  • Odpověz
kasi jaký kalíšek :confused: :confused: :confused: proč na gyndu? :confused:
7. říj 2009 ve 21:36  • Odpověz
Ahoj Jani ten co se do něho vkládají při inseminaci zbytek spermijek a co se má po 5 hod vytáhnout,ten plastový,neměla jsem to jak uchopit bez toho provázku.
7. říj 2009 ve 21:51  • Odpověz
Jejda tak to sem netušila že se to dává do kalíšku :confused: :confused: já myslela že se ty spermijky stříknou něčím dovnitř a hotovo :grinning: a ono se to musí ještě začpuntovat kalíškem :grinning:
tak to ještě že ti to vytáhla dr :wink:
7. říj 2009 ve 21:57  • Odpověz
No bylo by to fajn,ale přímo vstřiknou vždy jen vrchní vrstvu.No sama bych si ho určitě nevytáhla.I paní doktorce chvilku trvalo než se ji podařil uchopit tak ,aby ho vytáhla. :wink: .Jen dufám,že bude vše v pořádku.
7. říj 2009 ve 22:02  • Odpověz
V pátek už si musím dát pozor.
7. říj 2009 ve 22:04  • Odpověz
Belíšku,pohodového nočňucha.Ať babičky a dědečkové spinkají v klidu celou noc.Vymýšlím plán na víkend.Miláček mi odjede na chatu ,tak budu celý víkend sama.Tak kdyby jsi měla volničko,a drahou polovičku v práci tak se můžem vidět. :slight_smile:
7. říj 2009 ve 22:17  • Odpověz
Dobrý večer, koťátka. Tak už jsou všichni uložení, ale musím vám říct, že jsem teď asi hodinu uvažovala, jestli má vůbec moje práce nějaký smysl. V krátkosti napíšu, jestli to půjde, co se mi stalo. Děláme s kamarádkou toalety, myjeme, přebalujeme, mažeme záda, dupy, kolena, polohujeme, prostě připravujeme všechny na noc, aby se jim pěkně spalo. Příjdeme na pokoj, říkejme jí třeba p. Novotná a jak je mým dlouholetým zvykem, vkročím a říkám: dobrý večer, připravíme se na noc, ano? P. Novotná, potřebujete na noc plínečku? Musím podotknout, že se s pacienty, kteří jsou toho schopni, domlouváme, jestli se cítí na to, zazvonit si v noci na toaletu nebo né. Nicméně paní na mě začala křičet: né, budu ležet v tom posraném!!!! Tak říkam: jé a proč na mě, prosím vás, křičíte, já se vás slušně ptám, jestli budete chtít na noc plenu? A ona zase: to je vaše povinnost a né se blbě vyptávat, jste tady od toho, abyste všechno udělaly! Tak jsem byla potichu, ani jsem nepípla, bylo mi to líto, ale když to trvalo asi 10 minut dokola a vlastně nikdo nevěděl proč, tak jsem paní řekla: já se s vámi hádat nebudu, laskavě si uvědomte, že nejsem vaše služka a chovejte se slušně. A aby bylo jasno, budu si na vaše chování stěžovat, protože tohle se mi ještě nestalo a nenechám si to líbit. Načež mě paní ubezpečila, že si bude stěžovat ona na mě, naštěstí jsou na tom pokoji spolupacientky, které jí řekly, že budou mými svědky, stejně jako kamarádka, která tam byla. Ulevilo se mi, ale tolik mě to mrzí, normálně mě to vykolejilo. Tak se omlouvám, že to nešlo zkrátit a že vás tím otravuju, ale komu to mám říct? Přeju vám dobrou nocku, koťátka moje zlaté, MVMMMR :dizzy_face:
7. říj 2009 ve 22:47  • Odpověz
autor
NAŠE ANDĚLÍ RODINA !!!

:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: DNES MÁ SVÁTEK VĚRUŠKÁÁÁ, TÁ VLAŠIMSKÁ BERUŠKÁÁÁ!!! PŘEJEME JÍ..NO CO ASI? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

ČEKANKY
Bellí,Fertim.OC,6IVF(AH,ICSI,PK,KET),dnes nočňuch,pomazaní a ještě zvonkohra někdy,klobouk dolů, Bellí, fakt!
Karolo,GynOV,1IVF,1ET,2KET, Neboj zlato, klidně krtkuj dál, ale pojď do akce!!! jóóó?? Karlíí, tak coo??
Regina,Apoli.,1IVF,6IUI, Tož jsme zasejc s Kájou, budeme za nás bojovat!
Katka31,Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci,29.7odstranění myomu.Smuténko pořád za Happynkou,přejde to,drž se.
Leontýnka,Máme Domču z domečku.Manža je s náma! Adopce podaná!, 12.10.přijde paní sociálka juknouti!
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2IUI,8IVF, Leňulko, těšíme se na Tebe.
AK(Alenka), Brno Unica,1 IVF+ICSI,MA,nová startovní čára,cca 11,12/09 akce.Jukni mi do albííka!!!
Eva36,3IVF,Brno(Laurea),spermiovýsledky 12.10. a snad rovnou do akce! A zobeme Diane 35 do odvolání!
Mikky(Mirka)Apolinář,na 4.pokus z Ketu osmiletý chlapeček!Hydroskopie ok.
Manetka-IUI,2IVF,2ET,3KET,GennetLB,ještě2ledňáčcii,beruš,jsi v dobré společnosti spolubojovných duší,drž se!

HOLKY V AKCI
Lůca, Gyncentrum OV,2IUI, 1IVF, OPU 25.9., ET 29.9. 3 bublinky u mámy, a 3 ve sněhu!Držíme kopýýýtka!!!
Andrea,Pronat.2IUI,1IVF+ICSI+PK,1ET,1KET,3kulihrášci huž se chystaj k mámě!,11.10.UTZ11dc
Věruška,Pronat.2IVF+ICSI,3ledňáčci,GenetikaOK, 14.10.UTZ11dc,tož jdem do Keťátka!!:slight_smile:
Kasa(Petra),Fertim. 1xIUI, IVF před vánoci to jistí! ,2.IUI 7.10. a ještě posichrujeme 9.10.

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termín13.11, Adélka se už móóc těší ven, ale je trpělivá, ještě počká. Kontrola 14.10.
Hani(hanaSkodova),Pronat,3IUI,2IVF+ICSI+PK,Sophíšek má3400kg,když se nám nebude chtít ven,císař24.10
Dady8178,Reprom.Brno,1.IVF,ET14.3,Ondrášek a Kačenka,zkusíme to císařem, ale budeme to sledovati!!
Katy81,Repr.Brno,1IVF,ET8.4, Bude to Valuška! Kára pro Valušku v garáááži!!
Terezaa,Natal.Plzeň,1IVF,OPU8.4,ET11.4,Asi budu Matýsek!od9.10.dovča,od1.11.naMD, hurrá(kontrola20.10)
Moncaet,HeliosBrno,1IVF,3mrazáčci,ET13.4,bude to Kubíček!ještě pracujem,.5.10.poradna,od5.11.MD!
Monca,CMRZlín,1DIPI,1IVF,1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU9.5,ET12.5. Bude to Adélka, říkal Kristiánek!
Danuss,Apolinář,z1.IVFdcerka,3IUI,teď2.IVF,16.5OPU,3ledňáčci,18.5.ET, jak se máme???
Janni.ka,Repr.Brno,1IVF,OPU30.5,ET4.6.,velký UTZ1.10.Bude to holčinka Nikolka!!!! Jogínka má nový sestřih!
Petjuna,Apol,1IVF,17.6KET, Huž jsme od moříčka zasejc dom, ale sluníčko jsme vzali sebou! Manža má velký +!
Iva, těhu přirozeně, fazolka je v pořádku.

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1IVF-ICSI,ANÝSEK16.5.09, noťas marodí, mrcha migréna zaútočila v plné síle a máme starosti, cože je na ho.., ALE! Anýsek je zdravej!!! A to je nejdůůležitější. Vydrž Andííí:wink:

MÍSTNOST PRO NÁVŠTĚVY
Dorostenecký anděl z Vlašimi od Věrušky má zítra další prohlídku, držíme palce!
7. říj 2009 ve 23:40  • Odpověz
autor
Tož Beluško, jsem dočítala, a Ty tu zatím píšeš takový příběhy, ách jo! No, dyk to poudááám, klobouk dolů.. Musím říct, že mně přijdou někteří klienti taky ne třeba zrovna esteticky ok, a mám s tím vnitřní boj, ale to co děláš Ty, zasluhuje metál! Ta paní je asi pěkně v řiti, když tak vyvádí. Ty půjdeš ráno domů za Pavlíkem, ona tam bude dál a zřejmě bez lepších vyhlídek. Tak asi čertí. Já, kdyby mě někdo musel přebalovat, bych byla radši zlá asi taky, bo bych si připadala staršně ponížená. Ale přese všechno by se měla ovládnout, protože je jedna věc jí pochopit , ale druhá věc je nenechat sebe ponižovat tím, že Tě bude buzerovat takhle nevybíravě. Beluško, fakt děláš něco pro mě hrozně obdivuhodného, i proto, že i lidem kteří na Tebe řvou stejně ten zadek utřeš! KLOBOUK DOLŮ! :slight_smile:
7. říj 2009 ve 23:47  • Odpověz
Hele, zlatíčko, já to jen chtěla pustit ze sebe ven a Ty mi tady píšeš takové věci, OMG. To víš, že jsem jí mlčky umyla, ale nechci žádnou reakci, bo už roním, OMG. Pěkně se vyspinkej, Andruško :slight_smile:
7. říj 2009 ve 23:51  • Odpověz
autor
KObylky moje milé, chtěla jsem napsat více, ale huž mi padaj víka.. Dočetla jsem, sice jsem to vzala šmahem, ale snad nic důležitého mi neuteklo! Májenko, máš blbý období, vydrž blondínko naše! Jo, holky, dostala jsem dneska poštou dáreček od Vlašimské kočandy ještě k svátku! Andělíčka zasněženýho, zítra ukážu v albíku. No, nádhera! A teď huž má sváteček zas ona! Ještě jednou vše nej!!! Myslím na vás , aj prostřednictvím Nasti, když ju píšu, je to, jako bych reagovala na Vaše příspěvky! Takže tak. Ještě spešl zdravím Manetku, Katušku, Leňulku!
Táák, a teď jsem na chvilku usnula, takže rychle odklepnu a vypnu noťas. Zítra máme to divadlo, tož se těším, no snad tam nebudu chrápat, to by byla ostuda! :grinning:
MVR, rodino!!!
7. říj 2009 ve 23:54  • Odpověz
autor
Tož Belíí, vyhlašuju Tě pro tuto noc andělem strážným, bo nám pohlídáš diskuzi :slight_smile: ! Táák, a huž vypíínámm, kulíšku! pááá :slight_smile:
7. říj 2009 ve 23:57  • Odpověz
Tož budu hlídat vaše sníky a dám bacha i na kobylku naši , tak můžete klidně spinkat, sluníčka moje:wink: Věruškooo, kočičko moje zlatá, přeju Ti, od srdíčka, vše jen to nejlepší k dnešnímu svátečku a ať se Ti splní i to nejtajnější přání, koťátko :dizzy_face:
8. říj 2009 v 00:27  • Odpověz
Beluško teda to je něco,já tě obdivuju ale musím říct žes jí hezky setřela babu protivnou :grinning: nejsi její služka,jenže oni si myslí že asi ano :angry: Tak neplakej aby ti paní ještě zíra nekoupila čokoládu a nepřidala velkou omluvu :wink: víš jak to s nima je.

Věruškoooooooo všecičko nej nej nej k sváááátečku :wink: :wink: :wink: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:

Andrejko tak co romantiše?Vyšlo vše dle představ?Co ti kabáti,libili se?Snad ano

Tak všem dobrou nocku :pensive: :pensive:
8. říj 2009 v 01:58  • Odpověz
Co to je, co to je :wink: tady se má spinušat a vůbec, těhulky jako první, Janniko :slight_smile: Dneska jsi mi unikla, ale příště si dám na Tebe majzla :grinning: :grinning: :grinning: Zatím je ten nočňuch za trest, bo pořád někdo nahlas vykřikuje, tak běháme ode dveří ke dveřím, kde to tak může byt, OMG, no těším se, až půjdu domů a do postele skočím asi i v botách :sunglasses: Přeju vám už dobré ranko a pěkný den, kdo máte kontroličku, ať dopadne na 1*** :dizzy_face: A teda ještě jednúc: Věruškooo, všechno nejlepšííí a všichni posíláme hubana ze Žížátkovaaa :slight_smile:
8. říj 2009 ve 03:36  • Odpověz
Věrušce vše nej k svátečku,hlavně brzy to vytoužené miminečko.Nic jdu si dát koupel heřmánkovou,bolí mě spodek,asi z toho jak nešel vytáhnout ten kalíšek,tak doufám,že bude v pátek vše v pořádku. :unamused:
Belišku a ty ať se už brzydostaneš do postýlky a vyspíš se z té hrozné noční. :slight_smile:
8. říj 2009 ve 03:54  • Odpověz
Tak jsem si dala koupel,ale spodek stále bolí,asi nějaká tam bude nějaká odřeninka,ale doufám,že jinak bude vše v pohodě.Dneska jdu navíc k zubaři se zlomeným zubem,tak už aby byl raději pátek. :unamused:
8. říj 2009 ve 04:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.