• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Věruško vše nej k tvému dnešnímu svátku hodně štěstí zdraví a at se ti splní vše co si přeješ :slight_smile:
8. říj 2009 v 06:55  • Odpověz
Dobré ráno kobylky jdu vás pozdravit a pak do postele nějak se mi blbě spalo. Ráno jdu vzbudit pétu a ta brečí mě bolí bříško šáhnu jí na čelo a pálí má 38. Říkám běž čůrat a pak zpátky do postele a ona na to jdu do školy říkám ne a ona brečí ještě víc že chce jít do školy je divná já byla v jejím věku ráda , že nemusím do školy :grinning:
8. říj 2009 v 06:57  • Odpověz
autor
Dobré ráno, kobylenky! Belíšku Ty se pořádně vyspinkej, snad už jsi na cestě dom, mimochodem do kolika je nočňuch, do 6? Luci, jak jsem viděla Tebe takhle po ránu, jsem si říkala, to může znamenat dvě věci, ms nebo dálnice :grinning: , huž jsem zmagořená. A ono "jen" horečka. Ale i bříško? No, že by taky virózka? Je to všude. Já včera byla už úplně na nervy, jakejkoli klioš, rýma u nosu a chrchle, no jsem zvědavá, jak budu dlouho odolávat, už jsem nakřáplá, ale dopuju vitamíny a strouhám zázvor do čaje, tož snad přežiju. Májenko, Tobě hladím hlavinku aj nervíky na dálku... Věruško, ještě jednou hezký svátkový den! Kaši, tedy jsou to ale metody při IUI, co? To slyším poprvé o kelímku :slight_smile: . Janninko, těhulko, že Tys zase hrála hry do noci?? A co hraješ? JInáč jj, večer opravdu hezkej, Honza byl z jídla nadšenej, tož musím nakoupit pangase do zásoby, až zas bude sleva někde. Jo, a z Kabátů měl fakt strašnou radost! Tož teda pak dvojnásobná radost byla doma, bo jsem z teho měla strašnou radost aj já. No nic berunky, všem klidný , snad sluníčkový ještě den!!! Pááá večer!
8. říj 2009 v 07:20  • Odpověz
Ahoj Andrejko tak večer se vydařil to je dobře. Tak papej hezky vytamínky at jsi na Ketík fit. At ti to v práci rychle uteče a pak si užíj divadlo :wink:
8. říj 2009 v 07:23  • Odpověz
Věruško všechno nej nej k svátku :slight_smile: :wink: :slight_smile: :zipper_mouth: :slight_smile: :wink: :slight_smile:

Luci teda Peťa je školní milovnice, ale musí ležet, nedá se nic dělat, jen ať to nechytneš i ty.

Belli teda paní se nechovala moc hezky zrovna na tebe na takovou hodnou bytůstku, mrzí mě to. Ještě že to viděli i ostatní a ví že jsi nic špatného neudělala. Andrejka má pravdu jestli byla samotná nervní zdrcená tak se lidi chovají různě a vybijou si vztek na komkoliv, tak ať to honem zaspíš a ať už si na to ani nevzpomeneš :wink:

Kaši no hlavně že se podařilo a kalíšek je venku. taky koukám na vaše postupy, u nás šoupnou spermijky katetrem do dělohy, toť vše. žádné kelímky ani opakovačky, ale každý car jiný postup. u zubáka ať to nebolí.

Andrejko no super večer, úplně ti závidím vaši romantiku, jste takový pár mě připadáte jak pořád hrozně zamilovaní.

No a co je s Májou jaké nervy? snad hlava nebolí, a taky nemá asi ještě počítač, že se beruška neozývá?
8. říj 2009 v 07:33  • Odpověz
Věrušce vše nejlepčí hepčí. :grinning: Hip hip hurá :slight_smile:
8. říj 2009 v 07:36  • Odpověz
Dobré ráno celé rodince :slight_smile: . Věruško, připojuji se ke gratulantům: všechno nejlepší!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:
8. říj 2009 v 07:42  • Odpověz
Dobré ráno kobylenky Věrušce vše nej ke svátečku at se ji splní všechna tajná přáníčka :grinning:
Belince pevné nervičky s neukázněnýma pacientama :angry:
Včera jsme sz výletu moc neměli máme problémi ve škole tak to musíme řešit.
S tátou jdu na kontrolu s tou jeho hnátkou.
Tak se tu mějte pa pa pa.
8. říj 2009 v 08:23  • Odpověz
Lucko, ty si dobrá, že si ještě netestila. Já bych to asi už nevydržela. Vypadá to dobře. Takže zítra budu čekat dobrou zprávu, držím palečky (všechny čtyři)!!!
8. říj 2009 v 08:30  • Odpověz
Bréé ránko kobylky :slight_smile:

Věruško,všechno NEJ k svátečku a ať se Ti splní Tvé sny :wink: :slight_smile:

Všechny ostatní také zdravím a užijte si slibovaný poslední teplý den :wink: jo Lucy nakukuju abych věděla jak to s Tebou dopadne,držím pěstičky na dálnici :slight_smile:
8. říj 2009 v 08:30  • Odpověz
Berušky moc děkuji , že na mě myslíte mám nějaké starosti musím je vyřešit a pak za váma zase příjdu. Nebojte zítra zahlásím jak jsem dopadla.
8. říj 2009 v 09:40  • Odpověz
Ahj kočenky, všechny moc moc zdravím, hlava už je ok, ale noťas nepremává, tak mám po fftákách, ale neva, já přindu :slight_smile:

Peti dovča super, sice nějaký nevychytávky, který by být neměly, když to stojí prašulky,a le zase jsi pozdravila mooooř, pokoupala děti :slight_smile: a nachytala nějaký paprsky :sunglasses:
Akorát by mě zajímalo, jakou plovoučku manža položil a jak vymaloval, tož vlož foto, ne? :slight_smile:

Lůca se drží, toje dobře, čekám na výsledek, kolik kousků :wink:

Kaša má jakýsi kelímek, nějak sjem nepochopila jeho funkci, stříknou a pak je to v kelímku a dovnitř se to dostává jako jak? To děláš průběžně stojky bo jak ho vylíváš do dělohy? :confused:

Andrejka má dneska asi první rande, ne? Na Věrušky, tož dvojitá gratulace oběma kočenkám.

Věrušku ovšem zubožuje migénka, to si teda vybrala den, bestie jedna,a le vyženeme permoníky z hlavinky.

Jináč jsem Vám vložila mou nejmilejší fotečku do albíka....papa, mějte se krásně.

Jo a Bellí, kašli na tu dupu protivnou, to tak prostě je, nezavděčíme se všem, pani má problém, ne Ty, tak neplakej!!! :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
8. říj 2009 v 09:59  •  1 dítě  • Odpověz
Opožděné bré ráno kobylkýý. jak už vám napsala Mája, mám od včerejšího večera migrénku,ale už cítím, že to snad ustupuje.
Všem vám moc děkuji za krásná přáníčka:slight_smile:
Trochu jsem vás dočetla a budu reagovatz postupně.
Majký, jak ti píší holky, už má vysoké číslo, tak se nestrachuj. Výbavu už máš taky dávno připravenou, tak teď už se jen těš na mimísku:slight_smile:
Andrejka a Džonym, oslavte to kráně, užijte si Kabáty a sežerte další pangáse :grinning:
Kasi , ať se ti zítra kalíšek nezasekne,ale hlavně a't jsou spermijky čilé. Taky to slyší poprvé. Možná, že by se to mohlo používat po přirozené styku :grinning:
Belluško, zlatíčko. Byla jsi v právu, je dobře, že si nenecháš vše líbit. Jsi úžasná, posílám úsměvy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Lůco, neřeš problémy, ty se vyřeší samy,ale hlavně zítra nahlaš 2 dálnice:slight_smile:
Janinko, jak se máš?
Májo, jsi mne nakazila s tou migrénkou:slight_smile: ale já na ní už taky vyzrála. Namazala jsem si čelo sloní mastí, kterou jsem dostala od Havelky. Sice mám oči jak králík a jsem jako když mne praští,ale jinak je to už lepší.
Andrejko, ještě děkuji za přidanou kolonku. Můj anděl dorosteneckej se dnes ještě neozval,tak jsem nervozní,ale včera to brala statečně.
Hezký den všem přeji.
8. říj 2009 v 10:31  • Odpověz
Ještě bych chtěla pozdravit a poděkovat za přání Monče,nestíhačce Karolce :slight_smile: , Katy, Evuš, Leontýnce, (ať rto dobře dopadne manžovi)..... A jak se máte všecny ?
8. říj 2009 v 10:35  • Odpověz
Věruško musím to řešit bo mi odstavili konto nemáme prašule a můj ex je vysmátý já ho asi zabiju :angry:
8. říj 2009 v 10:39  • Odpověz
Aha, Lůco,ale snad se dá ještě něco dělat. Já těmhle věcem moc nerozumím,ale včera jsme tu měli shodou okolností finančního poradce a pani nám říkala spoustu zajímavých věcí, my jí zatím tolik nepotřebujem,ale je dobré si vyslechnout kde by se dali peníze ušetřit, co je výhodné, jak to řešit atd.... Zkus se po někom takovém poohlédnout, poradí ti bezplatně.
A mužík asi ví, že ten největší poklad teď nosíš pod srdcem a nic jiného ho asi nezajímá. Má pravdu,ale my ženský musíme myslet i na zadní kolečka :wink:
8. říj 2009 v 11:21  • Odpověz
Holky jsem na prášky manžovi dali na měsíc sádru a to měl letět příští týden do práce,ted vše vyřizuje a je zteklí jak pes.
8. říj 2009 v 11:22  • Odpověz
ahoj berunky :slight_smile:

tak sem vstávala v 10 :grinning: no jo,ale já koukla ráno na moje hodiny a tam bylo 8:45 pak sem se přesunula na místo mužíčka v pelíšku bo byl v práci a po asi hodce se vzbudím a na jeho budíku 8:00 :grinning: :grinning: tak sem chrupčila dál pal kouknu na svoje a tam 10:00 :grinning: :grinning: :grinning: muž mi píše za chvíli sem doma miláčku,to byl trysk holky z postele,nákup uvařit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Belíííšku já hrála hru víš tak sem zase ponocovala oči jak tenisáky z tý hry a copak to šlo spát?Nešlo :grinning:

Andrejko hraju Zombíky,je vraždím :grinning: :grinning:

luco zítra čekám // :wink: a bude pěkně silná bo 2tam sou určo :wink:

Máááji ahojík,už je dobře?Foteška je nádherná povedla se :wink:
8. říj 2009 ve 12:17  • Odpověz
jinak ten kasi kalíšek teda taky jako nechápu,nějak si to eumím představit v praxi no :confused:
8. říj 2009 ve 12:17  • Odpověz
Leontýnko, tak to je pech! Ale na druhou stranu, nic se neděje jen tak a třeba teď má být nějaký čas svámi doma.
Ahoj janinkoo, já jsem si taky dnes přispala a ty máš na to obzvlášť nárok!:slight_smile:
Volala jsem do cááru, tak příští středu v 5. 20 jdu na utz.
8. říj 2009 ve 14:27  • Odpověz
Leontýnko, tak to je pech! Ale na druhou stranu, nic se neděje jen tak a třeba teď má být nějaký čas svámi doma.
Ahoj janinkoo, já jsem si taky dnes přispala a ty máš na to obzvlášť nárok!:slight_smile:
Volala jsem do cááru, tak příští středu v 15.20 jdu na utz.
8. říj 2009 ve 14:27  • Odpověz
oprava času :grinning:
8. říj 2009 ve 14:28  • Odpověz
Ahojki tak jsem právě dorazila domů.Zub spravený,ale spodek stále štiplavě bolí.Tak uvidíme co mi zítra řeknou v Polance,doufám,že je to jen podrážděné.No nic zítra už si musím dát pozor,jestli tedy tuplovaný pokus proběhne. :slight_smile:
Posílám Vám všem sluníčko pro radost. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. říj 2009 v 15:53  • Odpověz
No já jsem to tak psala,nemám zkušenosti z jiných caru,ale včera i moje gindařka,jak mi ho vytáhla tak říkala,že je to pěkně blbě řešené.Říkala,že ji to příjde jako pesár.Je to taková jakoby malá mistička 1cm*1cm do toho se vlije zbytek spermijek co mi nevstříknou přímo,prý přímo dávají jen tu vrchní vrstvu,to prý jsou ty nejrychlejší a ten zbytek do toho kalíšku,ten zavedou a asi se musí dělat ty stojky :grinning: :grinning: :grinning: ,no a po 4-5 hod si to musím vytáhnout,pomocí toho provázku co je na to kalíšku tak vcelku nešikovně přidělaný,takže se opravdu může stát ,to co se stalo včera mi ,doufám naposledy,že mi zůstane provázek v ruce a kalíšek vevnitř.Vyndává se to v podstatě jako tampon,ale je většího rozměru. :slight_smile: .No zítra mu to řeknu,co se mi přihodilo ,tak jsem zvědavá co mi řekne. :slight_smile:
8. říj 2009 v 16:15  • Odpověz
Ahoj Kasi já měla dvakrát inseminaci v ostravě v gyncentru a nikdy mi nic takového nedávali tak jsem byla taky v šoku co ti to tam strčili. Asi jo zbytek spermijek dají do kalíšku a ty aby jsi doma chodila po rukách aby to vteklo tam kde má :grinning:
8. říj 2009 v 16:28  • Odpověz
No asi je to tak myšleno.Taky jsem doma dělala stojky :grinning: :grinning: :grinning: ,aby jsem je vylila. :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2009 v 16:35  • Odpověz
Kasi to bych tě chtěla vidět :grinning: Zítra jdeš pro další spermijky :wink: Kasi můžu se zeptat máš spermijky manži nebo dárce :wink:
8. říj 2009 v 16:37  • Odpověz
no nic jdu si uvařit kávičku a věnovat se na chvilku Peťovi,než mi uteče na noční.Já už mám zítra na Polanku volno,takže jdu do práce až v pondělí,a budu o víkendu sama,protože Peťa jede na chatu s bráchou a nějakými kamarády dělat rozvody vody a chodník či co.Tak se budu flákat. :slight_smile: :slight_smile:
8. říj 2009 v 16:37  • Odpověz
Mám spermijky přítele,manželé ještě nejsme. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: To by jsi se asi zasmála,kdyby jsi mě tu viděla,no klasickou stojku jsem nedělala,spíše svíčku,tu zvládnu. :grinning: :grinning:
8. říj 2009 v 16:46  • Odpověz
Peťa má spermijky celkem kvalitní,ale má problémy s ejakulací.
8. říj 2009 v 16:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.