• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
No ,když tak IVF v prosinci to jistí. :slight_smile:
8. říj 2009 v 16:47  • Odpověz
Asi bych si přála dvojčátka,ale budeme vděční aspoň za 1 broučka. :slight_smile:
8. říj 2009 v 16:49  • Odpověz
Kasi neboj ono to určo výjde už ted zítra to podpoříte druhou várkou a to by bylo aby to nebylo :wink:
8. říj 2009 v 16:50  • Odpověz
no byla by to velká náhoda.Je tam prý úspěšnost jen 10 procent.
8. říj 2009 v 16:54  • Odpověz
Ale znám případy kdy se to povedlo podívej na Regí taky jí to vyšlo akorád mimčo se nevyvíjelo to už je osud.Petruš běž se věnovat Pétovi když ti zítra odjede :wink:
8. říj 2009 v 16:56  • Odpověz
Jo ,jo neboj věnuji se mu. :slight_smile:
8. říj 2009 v 17:31  • Odpověz
Ahojky
Luci na zítra moc moc držím pěsti :wink:
8. říj 2009 v 19:24  • Odpověz
Ahoj Moni moc děkuji ráno zahlásím co a jak :wink: A co ty dneska jsi byla v práci nebo jsi odpočívala :slight_smile:
8. říj 2009 v 19:25  • Odpověz
Ahojka všechny zdravím dnes jsem byla na kontroličce a malá je ok,kontrakce zatím žádné a děložní hrdlo 37mm takže taky ok ,mámnaplánovaný císař na 28.10 alespoň bude mít Sophinka vždy na narozeninky volno to budu 39+4 takže akorát . :slight_smile: :wink: :sweat_smile:
Krásný večer kobylky
8. říj 2009 v 19:33  • Odpověz
Ahoj Hani takže císař bude 28.10 to už máš za pár. Už budeš za chvilku držet malou v náruči to bude paráda.
8. říj 2009 v 19:36  • Odpověz
Holky to je super,že už se vám to tak krátí,a brzy budete mít své broučky v náručí,taky se na to nepředstavitelné štěstí jednou těším. :slight_smile:
8. říj 2009 v 19:56  • Odpověz
Berušky jdu spinkat u nás je nálada na bodu mrazu. Přeji vám dobrou noc a krásné sníky. MVR moc moc MVR
8. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz
Muž odjel konečně chvilka klidu celý den jenom řve a vzteká kvůli těm penezům. Mám zablokovavé konto a až splatím 48000 tak mi ho zase odblokujou snad můj ex zaplatí polovinu tak já dám jenom 24000 . Je nasraný že mi musí nechat aspon životní minimum ale oni prej nemusí je to bordel prostě se mi nedaří :frowning2: Holky promintě musela jsem vám to napsat :frowning2:
8. říj 2009 ve 20:25  • Odpověz
Tady je nějak mrtvo :confused:

Kdepak je Mája,Andrejka,Věrka,Belí?Denní pisatelky tu nejsou :confused:

Luci brou nocku a zítra držím palečky,ale určo tam ta //bude :wink: :wink:

Hani,tak to je za pár,třeba se malá přihlásí na svět přirozeně :wink:

Já byla na té joze a bylo to docela dobrý,sice aerobic to není,ale příjemný protažení to teda bylo :wink:

Tak se s váma loučím a jdu koukat na telku,brou všem :zipper_mouth: :dizzy_face:
8. říj 2009 ve 20:26  • Odpověz
Luci tak to je hodně nepříjemné,mít zablokované konto.Snad se to brzo vyřídí a budeš mít klid.
Nám ho jednou zablokovali na 2týdny kvůli nezaplaceným 300 za pokutu starou asi 3roky,no pitomci no.
8. říj 2009 ve 20:28  • Odpověz
Jani snad se to brzy vyřeší a čekám na papíry od exekutora oni zablokují účet a pak až nám pošlou papíry jak se to dá řešit je to bordel :angry:
8. říj 2009 ve 20:34  • Odpověz
Už odcházím jdu si lehnout. Dobrou noc
8. říj 2009 ve 20:38  • Odpověz
to proto aby ste ten účet nestihli vybrat :grinning:
8. říj 2009 ve 20:51  • Odpověz
Dobrý večer, koťátka:slight_smile: všechny vás mocinky zdravím. Jsem dneska po noční spala jak štěně, vstala jsem až ve 13.30, pak jsem jela koupit dáreček kamarádce k narozeninám a potom, tramtaradá...ke kamarádce Evičce, co má 3 měsíčního Daníka z IVF:slight_smile: OMG, to jsem si fakt užila, i když malý skoro celou návštěvu spinkal, no úsměv mám ještě teď, když si na ně vzpomenu:slight_smile:
8. říj 2009 ve 20:59  • Odpověz
Věruško, doufám, že hlavička už nebolí a co dorostenka, už se něco ví? Pořád držím palušky:slight_smile: Andrejko, jsem zapomněla říct, že paní je mobilní a na toaletu si mohla zajít, no ale už je to pryč, jsou jiní, kteří mě potřebují a váží si toho, co pro ně dělám:slight_smile: Luci, je mi líto, co se stalo, ale hlavně klid, zítra čekám // dálniceee:slight_smile:
8. říj 2009 ve 21:25  • Odpověz
Luci to mě mrzí, jaké teď musíš řešit problémy. Jak jste dlouho od sebe s ex, že ještě nemáte vyřešené peníze? Asi to není zrovna jednoduché :frowning2: Tak zítra si to beruško vynahraď i manžovi // :wink:
Bellí jsi nabitá miminkem :wink: je dobře že ses i řádně vychrupkala. jaké tě čekají směny?
Já byla dnes v práci a pak s Kristiánem na házené, tak nabito do večera.
Kaši no myslím že je ten kalíšek zbytečný, vždyť to je v podstatě to samé jak styk a takových už bylo v plodné dny. No hlavní je ať ti zítra zavedou druhé kolo spermošek co nejdál ať to mají blíž :slight_smile:
Andrejka teď kouká na divadle, no jo aspoň někdo tu kulturně žije :wink:
Sofinka je ještě u maminky a naplánováno je to moc hezky :wink: tak a´t jde vše podle plánu.
Janiko Věru ahojky
8. říj 2009 ve 21:33  • Odpověz
Luci,je to složitá situace,taky jsme ji nedávno zažili,nebo spíš tedy naši,když taťkovi odečetli místo poslední exekutorské splátky 36000,-Kč ,360 tis co dostal jako odstupné z NH.A taky je v tu chvíli nezajímalo,že musí nechat na kontě život.minim. a když zjistili,že oni chybovali,už měli peníze v oběhu a teď se s nima soudí.
Prosím tě uvidíš,že se to nějak vyřeší,a nemáš třeba založené pojištění proti neschopnosti splácet.
Hlavně klid ať to neublíži bobečkům,protože určitě už se zakousli a teď se potřebují v klidu uhnízdit. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Tady máš pár sluníček,a věř bude líp.
8. říj 2009 ve 21:35  • Odpověz
Janninko, tak dneska žádné hraní, bo Tě nemůžu hlídat:wink: Haninka už to má vážně za kraťoučko, OMG:slight_smile: Majky vlastně taky:slight_smile: Moni, ahoj kotě moje milé:slight_smile: Máji, tak Tebe, doufám, taky ta migrénice opustila, Ananáskovi pusinku:slight_smile:
8. říj 2009 ve 21:36  • Odpověz
Beli a ty jestli ještě dneska sloužíš,tak ať jsou na tebe dneska babičky a dědečkové hodní,nebo jim příjdu domluvit. :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2009 ve 21:39  • Odpověz
Belišku huž nehraju jdu koukat na Primu :wink:

hezký večer a brou noc už naposledy :grinning:
8. říj 2009 ve 21:42  • Odpověz
Kaši tak to je síla že tátovi srthli tolik peněz neoprávněně a ještě k tomu se s něma musí soudit, teda takové starosti bych nechtěla nikdy zažít.
Kdoví co naše Mája ai ještě nemá samycu, tak snad bude brzo opravená.
Berušky jdu spáti, dobrou noc a hezké sny :wink:
8. říj 2009 ve 21:43  • Odpověz
Mě to spadlo, OMG! Moni, taky jsi teda měla nabitý den a jak se Kristiánkovi daří ve sportování:wink: zítra mám volno, takže klasika, uklidit, uvařit, vyžehlit a v sobotu, hurá, na denní:wink:
8. říj 2009 ve 21:47  • Odpověz
No zkrátka,kdo se pod stolem narodil,tak tam taky zůstane. :slight_smile: .Musíme vždycky hledat na všem špatném něco dobrého,nic se nestává jenom tak,taky jsem před 2 a půl roky tady seděla a brečela,když jsem se rozešla 3 měsíce před svatbou,přišla o byt a o všechno co jsem si do té doby vybudovala.A dneska chápu,že se to mělo stát,jinak bych nepoznala toho nejúžasnějšího chlapa,který se o mě stará a je na mě moc hodný,o byt ,který jsme museli vrátit družstvu,a posléze jsem si ho musela znovu koupit,a chyba úředníku mě stála asi 100tis.,ale kdyby jsme se regulérně rozešli,a dělili se o ten byt a já musela vyplatit mého ex z tržní částky toho bytu ,tak tu dneska nejsem.
A začínala bych někde od začátku. :slight_smile: .Prostě opravdu věř ,bude líp,hned zítra ráno.
8. říj 2009 ve 21:53  • Odpověz
Moni, pěkně se vyspinkej:slight_smile: Janni, Ty taky:slight_smile: Kašo, zítra tfujtfujtfuj, ať je to správně potuplované. Andrejka se věnuje Honzíkovi a divadélku:wink: Luci, zítra je konečně ten den D, tak držím všechno co mám:slight_smile: koťátka, jdu taky do pelíšku, dobrou nocičku a krásné sníky všem:slight_smile: MVMMMR:slight_smile:
8. říj 2009 ve 21:53  • Odpověz
Jé Belíšek se dneska taky vyspinká.Tak krásnou noc,taky už půjdu do hajan. :slight_smile:
8. říj 2009 ve 21:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.