• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Kobylky, do teď jsem žehlila a jsem uplně hotová. Všem brou nočku a krásné sny.
Lůco, zítra ráno, ať tam jsou jak vyšité:slight_smile:
8. říj 2009 ve 23:11  • Odpověz
autor
Berušky, všem dobrou noc, dočtu zítra, bo jsem hotovka. Divadlo mooc hezký. Lůco zítra pěsti staršně silně držžžžíííím\!!!! Dálnice!!! mušííí býti. Pá kočky, zéítra :slight_smile:
8. říj 2009 ve 23:20  • Odpověz
Brééééééé ráno, bo co to právě je? :slight_smile:
Jsem včera byla u kámošky kaderničky :stuck_out_tongue_closed_eyes: s bráchem, je to jeho dvorní střižna, lítal k ní i z Anglie :grinning: , předvedla jsem Annanáska, no málem ani neměla čas pracovat, prej si dovolim dovézt mimuško a ještě růžový, tak jak se má soustředit :grinning: Posléze jsem klusala na sraz mimisek, minulý týden jsme prvně vyneechaly, bo ty bacily jsme měly :slight_smile: , tak bylo veselo. Ale dolezla jsem domů a chytla mě bez varování zase migréna, no tož jsme asi v 18 hodin padla do pelechu, mimiska spala v obýváku, měla stále bolení bříška a když muž dorazil domů, nestačil se divit tomu lazaretu :slight_smile:
Už jsem tedy vyspaná a on před chviličkou teprve zalehnul. Má domluvenou brigádu na příští týden, bude do čtvrtka v Plzni. Tak jsem zase klidnější, že se něco naskytlo, další týden bude u mě v práci, tak snad necípneme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Lůco neboj, jsme v obdobné situaci, možná ještě horší a bude líp, neboj... :wink:
Andrejka se vydivadlila, nám pak poví, jak bylo, já nikdy v divadle nebyla, no úplnej barbar jsem. Luboš ten má zážitků, ten si užíval, když bydlel v Práglu...
Věruško na svůj svátek se do noci zubožovat žehlením? To je teda nápad a co drahý? Čím Tě obdaroval? A co dorostenka? Ani nehlásíš jak dopadla... :astonished:
9. říj 2009 ve 03:45  •  1 dítě  • Odpověz
Se číhám, kolik má kdo příspěvků :astonished: a nestačím se divit, tož tento můj je 5781 :confused: , Andrejka má teprve 3794 a Věruška dokonce jen 2414 :confused: Tož opouštím a přindu za 2 tis. ks naskočených u každé děvy :wink:
Dobrou noc :zipper_mouth: :dizzy_face:
Nevstáváte do práce? :confused:
9. říj 2009 ve 03:50  •  1 dítě  • Odpověz
Ještě Lůcu extra zdravím a čekám, co ty dáááááááálnice, tfuj tfuj tfuj!!! :dizzy_face:
9. říj 2009 ve 03:50  •  1 dítě  • Odpověz
Matky čekatelky, všimněte si vedlejší reklamy - Oblečení se jménem dítěte - některé kousky pěkné :slight_smile:

Jináč mám pročesaný albíko, ale zase nevím, o co jem přišla :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. říj 2009 ve 04:03  •  1 dítě  • Odpověz
Tady se spinušá, to je děs :grinning: Všude tma, jdu upéct koláč dle Babici, mám hodně ovoce, tak ať mi tu neshnije :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. říj 2009 ve 04:17  •  1 dítě  • Odpověz
Nevstal mi tu někdo? :confused: Nikdo...
Jsem teprve uklidila kuchyň, mě málem mázlo, když jsem viděla, co je schopen muž se psem všechno zabordelařit za jeden večer, linka nebyla vidět :grinning: , myčka narvaná, ovšem umytého nádobí, což nevěděla honil tu po bytě marně nádobí :grinning: Ale je to fuškas v noci něco dělat, potichoučku to trvá 3x tak dlouho.
Tož teď už fakt jdu na ten koláč :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. říj 2009 ve 04:43  •  1 dítě  • Odpověz
Půl šestý!!! Budíííííííííček, dupy hore!!! :slight_smile:

Koláč už voní v troubě. Myslím, že bude dobrej, jablíčka, hrušky a skořicová drobenka, no na snídani vás zvu... :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A huž se mi mikrovlní kuřecí prsa, dostali jsme dobrý rajčátka, tak udělám zapečený s rajčatama, smetanou a sýrem :stuck_out_tongue_closed_eyes: , Andrejko, zvu Tě na objjjjeeeeeeeeed, beztak zas budeš něco instantního zalejvat :angry: :slight_smile:

Lůco, tak jak to vypadá?
9. říj 2009 v 05:29  •  1 dítě  • Odpověz
No tady se stále chrundí...

Mimisko taky spí a t už od včerejší ai tak 18. hodiny, tak nevím, jestli ji nevzbudit :confused:

Já už snídám, vás bych se načekala...ani Andrejka nejde do rachoty bo co? :confused:
9. říj 2009 v 06:50  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejko, došel balík? :confused:
9. říj 2009 v 06:58  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Dobréé veseléé ránko!!
:grinning: o tady strašíš?? :grinning: :grinning: , KOukej spáát! :grinning:
Balíček ještě nedorazil.. nevíš podací číslo? Bych to zkoukla ještě na poště před víkendem?
9. říj 2009 v 07:11  • Odpověz
autor
JInak pro Tvé info, Věruška snad dovolí, dorostenka zase lepší diagnóza , prej jen malá uzlinka, prostě bych pobila doktory, který nemaj kapku citlivýho přístupu a ještě střílej diagnózy od boku. Člověka vyděsí a to je špatně, ať je nález nebo není. No víc Věruška, ať nepíšu hovadinky.
Na objjjeeed bych jela hned! V práci zase dusníčka, no comment. Ale něco jsem si vzala od |Tebe k srdci, neboj, snažím se ušetřit vždycky něco od večeře do misky, a v práci pak ohřejvám.
9. říj 2009 v 07:16  • Odpověz
autor
Tak a asi jsem Tě prošvihla, drahá :sweat_smile:
Tož muším ...
Luci, holka myslím na Tebe!!
Holčinky všechny do jedné vás zdravím a letím do arbeitu. Včerejšek dočtu večer! pápááááááá
9. říj 2009 v 07:18  • Odpověz
dobréééé páteční ránko kobylky :slight_smile:
tak tady u nás prší a je po krásným počasí,no co naděláme :slight_smile:

Máji co tady strašíš tak brzo? :grinning: Já se hodku převalovala a neusla tak sem vylezla a mám už snídanku a načuhuju co ta Luca,já když testila atak sem testila ve 2ráno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jak sem byla zvědavá.Tak držím palušky a už napííííííííííííííííííííííííííííííš :grinning:
9. říj 2009 v 07:27  • Odpověz
pořád nic :confused:
9. říj 2009 v 07:39  • Odpověz
Berušky hlásím dvě dálniceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
9. říj 2009 v 07:59  • Odpověz
Hurááá, tichá, ale obrovská gratulkaaa:slight_smile:
9. říj 2009 v 08:02  • Odpověz
Tak to veeeeeeeeeeeeeeeeeeeelkááááááááááááááá gratulace Luco :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
tak a kolik jich tam asi bude co? :grinning: proč mám tušení že všechny :grinning: :grinning: :grinning:
9. říj 2009 v 08:02  • Odpověz
kolikátý den si dneska luci?
9. říj 2009 v 08:05  • Odpověz
holky ve čtyři tam byla jenom jedna tak jsem testík hodila do koše a 730 mi to nedalo šla se znova podívat a byli tam já to oběčela dvakrát :grinning:
9. říj 2009 v 08:05  • Odpověz
Lucy,tak to veliká gratulace !!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. říj 2009 v 08:06  • Odpověz
Dneska 10 v albíku mám testík
Dobré ranko, koťátkaaa:slight_smile: přeju všem krásný páťulínek:slight_smile:
Moc děkuji za to že jste mi všechny drželi všechny palušky co máte. Ted čekám na Andrejku a Věrušku držím vše co mám :wink:
9. říj 2009 v 08:08  • Odpověz
Tak krásné ráno a obrovská gratulace.Já jsem to tušila ,že to prostě musí vyjít. :slight_smile:
9. říj 2009 v 08:18  • Odpověz
Luci gratulujůůůůůů :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. říj 2009 v 08:18  • Odpověz
A ta čárečka na fotečce je docela silná, jak jsi ji holka zlatá mohla přehlídnout, no nádhera. Já to tipuju na dva broučky :wink:
9. říj 2009 v 08:21  • Odpověz
To je krásná dálnice,už se těším až se taky jednou dočkám.Za hodku vyrážíme,tak jen v rychlosti,tedy Luci ,tak teď jen klidek a pohoda a neboj ono se to vyřeší. :slight_smile:
Já na 3. :slight_smile:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.