• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Holky začněte na mě ještě sázet :grinning:
Ona tam opravdu byla ve 4 jenom jedna :wink:
9. říj 2009 v 08:30  • Odpověz
bréééé ránoooo.
Lůcooooo gratulaceeee:slight_smile:Mám ooobr radost!!!!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Tak a teď vás jdu dočíst.
9. říj 2009 v 08:32  • Odpověz
Luci co manža na to? musí být v šestém nebi :sunglasses:
9. říj 2009 v 08:33  • Odpověz
Je štastný já ho budila velikou pusou tak byl všoku co se děje a já nic budeš tatkou tekli mu slzy :wink:
9. říj 2009 v 08:34  • Odpověz
Holky jdu se věnovat marodovi ten nic neví a ještě se nic nedoví až budu tak 3měsíc no nechci předbíhat uvidíme v úterý jaké bude HCG :wink:
9. říj 2009 v 08:35  • Odpověz
Věruško ahoj, jsem moc ráda, že dorostence nenašli nic vážného, moc jsem na ní včera myslela:slight_smile: Moni, ahoj holka moje zlatá, zase jdeš dneska do práce? Já mám volno, tak musím stihnout všechno co jsem chtěla a zítra denní, OMG.
9. říj 2009 v 08:42  • Odpověz
Lucko, obrovská gratulace. Nalila si mi energii do žil. Super!!!
Tak to je super,a určo se běž věnovat malé,teď budeš mít čas,se jí hodně věnovat,a ona ti za to pak pomůže s mrňousky,budou totiž 3 a tak hnedka budete jedna vééééélká rodina. :grinning:
Věruško,velká gratulace i dorostence.Taky jsem na ni moc myslela a držela pěstičky.Už jsem pomalu redy. :slight_smile:
9. říj 2009 v 08:44  • Odpověz
Kéž bych následovala Luci. :slight_smile:
9. říj 2009 v 08:44  • Odpověz
Bréééééééé ráno, přišla mi nečekaná sms, tož zase k pc a gratulace, přes slzy nevidím, no to vaše líčení vždycky mě dostane :slight_smile:
Tak já si taky tipnu, vidím to na tři jednovaječná dvojčata, takže celkem 6, slovy ŠEST :grinning: , táto stav pelechy na sebe :stuck_out_tongue_closed_eyes: Gratuluji! :zipper_mouth: :dizzy_face:
9. říj 2009 v 08:50  •  1 dítě  • Odpověz
Jináč jsem ráda, že dorostenka je snad v pohodičce, kill doctors :angry: :zipper_mouth:
9. říj 2009 v 08:51  •  1 dítě  • Odpověz
A že to Lůco trvalo, tož taky jsi mohla pustit to pííííísidlo a nahlásit čárka se nekoná a já bych si počkala, než si rozsvítíš a otevřeš pořádně kukadla :confused: :confused: :confused:
9. říj 2009 v 08:51  •  1 dítě  • Odpověz
Já sázím na dva:slight_smile: Tři by byli už moc:slight_smile: Lůco, skvělej pátek. Ať je takových zpráv víc a víc.

Holky, díky, že jste myslely na dorostenku. Byla včera u jednoho gyndaře, ta jí nemohla ani vyšetřit jak byla stažená, tak jí poslala jinam a ten jí gynekologického nic nenašel, tak to vzal ještě přes břicho a v podbřišku něco malého má. Musí se to ještě vyšetřit a v pondělí přijdou výsledky odběrů. Ve středu měla chuděrka jet do lázní, tak se to muselo zrušit. Jen mne fakt nas..ten doktor, který jen pohmatem usoudil, že je tam 15cm útvar a asi pravděpodobně tumor. No, nic, nebudu to tu dál rozebírat, dnes je den Lůci a jejího štěstíčka:slight_smile:

Májo, ty noční můro, teď asi vyspáváš, co? Počebovala bych hodit starej recept z mimáče, pokterém tě chytnul břichabol :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale moooc dobrá buchta to byla.

Dnes mi přijdou gratulanti z kapely a zítra si děláme dámskou jízdu se ségrou a kámoškou. Jedem do Práglu, na nákupy a možná i za kulturou. Večer jim pak budu prý vykládat karty. Tož to nevím, jestli zvládnu:slight_smile:

Od Míši jsem dostala fén značky Eta, bo podporujem český trh a kytičku v květináči.

Holky a dostala jsem dárek i od Mikiho:slight_smile: Včera poprvé zvedl nožičku při čůrání :grinning: No, už to není miminko:slight_smile:

Sama jsem si udělala taky radost, že jsem si konečně nechala ušít záclony do ložnice, které mám koupené už 2 roky, ale kvůli Bertíkovi jsem je tam nemohla dát. Skákal na ně a devastoval:slight_smile:

Tak , jdu uklidit, umýt hlavu, nakoupit a péct a vařit.
9. říj 2009 v 08:54  • Odpověz
Věruško já taky přeji dorostence vše nej at to není nic vážného.
Holky ještě se celá klepu a pořád bulím jsu strašná bulím už od 4 od rána napřed smutkem že to nevyšlo a potom obrovským štěstím.
Holky jšem to moc přeji Andrejce,Belíškovi,Věrušce,Kasi,Regínce, Eve 36 prostě všem snažilkám at jsou v kolonce těhulky holky budu vám držet místo v těhu buse :wink:
Holky stačí mi jedna bublinka dvě bych taky brala a tři už jsou moc ale taky bych byla moc štastná :slight_smile:
9. říj 2009 v 09:04  • Odpověz
autor
Fáákt nestíháám teď dočíst, ale kobylí tamtamy jsou spolehlivé!! Beluška A mÁJENKA podaly hlášení! Tož Lucííí, prostě strašně gratuluju a jen tak dále!!!!!!!!!!!!!!!!
9. říj 2009 v 09:08  • Odpověz
dneska je tu štěstím slzavé údolí. Luci kdy jdeš na krev?
Věruško ten dr. je pěkný vůl, tomu se zdaleka vyhýbat, chuďátko dorostenka, tak ji nervovat. Užívej svátku :slight_smile: takové hezké dárečky hlavně ten Mikiho :sunglasses:
Bellí dneska jsem taky doma, peru vařím, no prostě jako ty :slight_smile:
Mája mě navnadila na věcičky se jménem, ale jsou moc drahé, tak jsem na boku najela na ty levné a šup je zas 500,- v tahu.
Kaši tak šupky dupky pro spermijky, teď je to tu tak hezky rozjeté tak snažilky nastupovat :slight_smile:
9. říj 2009 v 09:33  • Odpověz
Moni v úterý jdu na krev jsu zvědá jaké bude HCG.
Ty věcičky jsou hezké taky jsem se koukala. Ale ty prachy to je děs. A já to možná budu kupovat3x :grinning:
9. říj 2009 v 09:36  • Odpověz
Luci ještěže to má manža už naplánované a vyměřené kam ty postýlky dáte :grinning:
9. říj 2009 v 09:41  • Odpověz
Má to vymyšlené ale dneska říkal že už neví jak že tři se mu do ložnice nevlezou :grinning: Tak jsem mu řekla že budem spát v obyváku na gauči a mimča v ložnici na našich postelých jenom jim tam dáme ohrádku dokola :grinning:
9. říj 2009 v 09:49  • Odpověz
Zdravím všechny kobylky.Luci taky se připojuji a potichu gratuluji. :slight_smile: :slight_smile:
9. říj 2009 v 10:07  • Odpověz
Moni, tak úklidu zdar:wink: jsem ani netušila, kolik nádobí je schopen zašpinit jeden chlap za dva dny, OMG. Luci, máte to pěkně naplánované. Mikky, ahoj tulačko:slight_smile: No nic, jdu pokračovat.
9. říj 2009 v 10:37  • Odpověz
Ahoj holky, mocinky všechny zdravím!!
A speciálně Lucinku - moooc gratuluji, moc moc moc a budou určo tři nebo dvě!!!!! :wink: Taky nakupuji vše 2x a dá se to - zatím!! :slight_smile:
Věrko, Tobě přeji dodatečně vše nej nej k včerejšímu svátečku a hlavně,aby ses brzy opičila po Lůce!!!!! :wink:
A neboj dorostenka bude v poho a bude chodit hlídat a vozit ten kočárek!!!
9. říj 2009 v 10:43  • Odpověz
Jsem to ale nezdvořák, jsem přehlídla Evika, OMG. Eviii, ahoj:slight_smile: Dady, taky už budou broučci co nevidět na světě, no krásné máš to číselko, moc krásné:slight_smile: a už fakt jdu:wink:
9. říj 2009 v 10:53  • Odpověz
ahoj Belli :slight_smile:
9. říj 2009 v 11:09  • Odpověz
Krásný pátek všem kobylkám, čtu krásnou zprávu, Lůůůůůůůůůco, super super super, ta čárečka v albíku je pěkně silná, jsou tam dva, mám tušení :wink: :wink: :wink: gratulkáááááááá

Jinak musím vše dočíst, páč jsem ve pozadu, nic o vás nevím. Jdu to napravit :wink:

My byli v pondělí na kontrole, vše ok, CS0, poslední UTZ máme 2.11.

MVMMMMMMRMMK (mám vás moc
9. říj 2009 v 11:11  • Odpověz
moc moc moc moc moc ráda moje milované kobylky)
9. říj 2009 v 11:12  • Odpověz
Holky musím vám napsat manža se dneska dozvěděl že bude děděček. 5. ledna se mu má narodit vnučka Terezka.
9. říj 2009 v 11:48  • Odpověz
Tak to jsou informace, aby to s manželem neseklo :grinning:
9. říj 2009 ve 12:00  • Odpověz
Holky, zítra se dozvíme, jak nám kmitá manželův genetický materiál. Jsem napnutá a trošku i nervozní. Zítra v 19,00 hod kontrola!!!
9. říj 2009 ve 12:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.