• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Evi spermošky určitě budou kmitat na jedničku. Zítra bud držet palečky :wink:
9. říj 2009 ve 12:06  • Odpověz
Luci hodně moc velká gratulace a držím palečky at se to s financema brzy vyřeší.Janak opožděná gratulace Věrušce ke včerejšímu svátečku.Jinak zdravím všechny.A jak tak koukám všem jak ty čísílka povyskočily to je nádhera.
9. říj 2009 ve 12:17  • Odpověz
Marky ahojda a děkuji. A co ty u tebe vše ok. Kdy máš další kontroličku příští týden jsi psala že jo :wink:
9. říj 2009 ve 12:32  • Odpověz
Jo jo příští týden mam jít na kontrolu ve středu odpoledne a ráno mam jet na ozvičky tak jsem zvědavá.Jinak jsem koukala že Hanina psala že má děložní hrdlo 37mm což je krásný.Já ho mam nějakejch 5mm.Co u mě novýho?No krom toho že možná budu rodit každým dnem a bolestí tak nic.Jsem jen ráda za tebe že jsi nahlásila dvě čárečky a že jsi štastná.Taky jsem ted zaspomínala jak jsem to zjistila já a jak jsem bulela štěstím u počítače a psala jsem vám to.Jinak co se týče odhadů kolik se ti jich zakouslo tak to je jedno ale hlavně aby byly zdravý.
9. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz
Berušky loučím se sváma jedem k mým rodičům večer zase nakouknu :wink:
9. říj 2009 ve 12:42  • Odpověz
Teda, Luci, to jsou úžasný zprávy, jedna za druhou:slight_smile: Tak manža bude zárověň i dědeček:slight_smile:
Zdraví Mikky, Mončuet, Evuš a Dady, díky za gratulku, Jo to dorostence přeju taky, bo ona své vlastní dítko nikdy neměla a vždycky si přála dceru, tak bych jí to ráda aspoň takhle splnila:slight_smile:
Evuš, zítra budu držet paluchy. Vždyť jsi tak poctivě manžu píchala :grinning:

Tak jsem přišla z města a jsem lehčí o 2.000. Koupila jsem benzín, granule pro Mikiho, květináče a nákup a v peněžence supr průvan.

Jo a jsem přeobjednaná na utz v úterý 13.10. Shodou okolností jsem v tento den měla rodit. By mne ani ve snu nenapadlo, že budu v tuto dobu plánovat Ket. No nic, život jde dál... a jak říká Bellíšek, na sly je ještě času dost.
9. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz
Jo Markytko, vydrž ještě chvilečku pohromadě:slight_smile: Uvidíš, že do středy minimálně:slight_smile: a že si užiješ ozvy:slight_smile:
9. říj 2009 ve 13:34  • Odpověz
Tak už jsme doma,teď jsem na 2 hodinky zalehla,udělala pár svíček,aby spermijky mohli i s kalíšku putovat ven,no a ještě 2 hoďky a pak ho musím vytáhnout.No a pak už jen čekat jestli náhodou se na nás štěstí neusměje,akdyž ne tak už do další inseminace nepůjdeme a budeme žádat pojišťovnu o schválení IVF,ale třeba nebudeme muset žádat. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Tak krásný den všem a dneska hlavně nádherný den pro Luci a její rodinu.Dobře se o bobišky starej a hlavně se nestresuj. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. říj 2009 ve 13:54  • Odpověz
Luci tak to je něco :slight_smile: tak to bude i vnučka. Hlavní je vaše společné štěstíčko, tak si ho hýčkej v bříšku.
Kaši svíčkuje, tak šťastnou cestu spermijkám :wink:
Andrejka pozítří UTZ a příští týden pojede pro sněhuláčky a Věruška chvilku po ní.
Evi zítra hodně štěstíčka ať spermijky mrskají ocákama. Když budou ok jdete hned do IVF?
koukla jsem do tabulky a 3měsíce se tu nikomu krom Ivi nezadařilo, tak holky Lucka to nakopla, tak to teď musí jít báseň.
Marky tak to jsem ráda že jsi tu, musíš se nám hlásit každý den. Nevíš co je s Regí? dlouho tu nebyla.
Karolka taky kmitá v práci no snad už volala...
Dnes jsem udělala zapečený květák tak jsme si šmákli.
9. říj 2009 ve 14:27  • Odpověz
Luci tak to je super,to bude jako v tom filmu tatínek a dědeček najednou,a jak budou mimiska 3 ,plus jeden vnouček tak už nemusíte ani nikam jezdit na srazy miminek,a bude stačit udělat rodinné posezení. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .Tak si ten krásný pocit užívej. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. říj 2009 ve 14:35  • Odpověz
Luci veliká gratulace, jen nakukuji, bo je celý týden blázinec :slight_smile: jinák volám do caru jak zběsilá a nemužu se dovolat, Luci pošli mi prosím číslo :slight_smile:
9. říj 2009 ve 14:45  • Odpověz
Ahoj , nejdrive nez zacnu tichounka gratulace Luce testik je nadhery na 10 den to bude urcite vic jak jedno preji krasne Hcg. Tak Andrejko Verusko a kdo tam je snima Kasa?? ted se omlouvam ale to posledni jmeno mi vypadlo taky vam drzim velike palecky at se to teneokrat vazne povede. Pridavam se taky k Vercinemu svatecku hlavne zdravicko a ty vis co ti jeste preji. Taky zadravim zbytek devcat nebudu jmenovat je nas tu hodne.

Jinak tatka nas je v poradku i kdyz me potrapil az do sesti do vecera ale na druhej den ho pustili domu a ted se o neho staram doma pristi tyden mu vytahnou stehy a momentalne muze kasovitou stravu tak to je jak miminko kasicky a jogurty atd.....

Ja jdu v utery do poradny tak se uz ted moc moc tesim, potom napisu jestli jse vsechno v poradku.

Tak se teda mejte mocinky hezky a jeste jednou drzim palecky vsem co jsou tady at tem ktere jeste cekaji a nebo tem ktere uz jsou v akci a nebo tem ktere uz jsou tehu opravdu vsem hodne stesticka.
9. říj 2009 v 15:21  • Odpověz
Ahojte kobylenky konečně mám čas kuknout a tu tak dobré zprávy,tak Luci velikánská gratulace at ty dvě dálnice krásně rostou.
Kasi tobě at se spermijky pěkně kousnou a nepustí.
Jinak všem pěkný den a víkend,mi zítra slavíme tátovi kulatinky,darovala jsem mu dort v podobě prsou,chechtal se jak kobyla.
9. říj 2009 v 15:52  • Odpověz
Ahoj holky, tak sjem vás přečetla, konečně je v našem blázinci klid, dneska mě asi odvezou, když neřve dítě, tak ječí pes a už teda jenom okolo sebe kopu a zuřím :slight_smile: Muž mi jel stáhnout data z noťase, bo je nechci odesílat do Práglu na tu reklamáááciju a případně bych o ně i přišla a to bych tedy nepřežila, hlavně všechny fotky Anny tam mám.
U Lůcovejch je tedy dneska supr veselo, můj švagr byl taky prve dědečkem a poté otcem, takže vlastně strejda je mladší jak jeho synovec :grinning: , tož si to přeberte, kdo se v tých vztazích má vyznat, že?
Já byla na nákupu, mamka Annanasovi koupila čepičku zimí a bodyno s dlouhým rukávem bo je jich pořád nějak nedostatek.
Právě jsem doobjjjedvala ty kuřecí prsa s rajčatama a sýrem, dobré to bylo, jen nesnáším, když jednou rukou vozím koáčr, druhou mlátim psa a třetí jím :slight_smile: , vše v poklusu, to je na žaludeční vředy.
9. říj 2009 v 16:18  •  1 dítě  • Odpověz
Tak jsem přidala jednu fotečku,pro zasmání,jak dělám svíčku,aby spermijky doputovali tam kde mají.Tak třeba to vyjde.A tentokráte už mám venku také klobouček. :slight_smile:
9. říj 2009 v 16:18  • Odpověz
Marky, kolikátý den jsi přesně? Já zas nevím, kolikátej ten den jsem to rodila, omg. Ale asi to bylo 36+3tt. Takže to už budeš taky skoro, ne? Jsi tedy 35+něco, kdy začneš 36.? To už by mělo být v poho, podívej na Annanase.
Jsem zvědavá, kdo porodí tedy první, jestli Hanča, Marky nebo Daddy, to se z mé samoty dooole v odstavci stane pořádnej nářez :grinning:
9. říj 2009 v 16:21  •  1 dítě  • Odpověz
No Kaši, tu dupu vééééééééééééééééjš :grinning:

Jináč zdraím Leontýnku a Ivču, manža se našel, tak paráda a kašičku si dej s ním :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. říj 2009 v 16:23  •  1 dítě  • Odpověz
Jíé my dneska měli taky kuře ,ale stehno na smetaně se sýrem a rajčátkami.Jdu ještě se rozloučit s Peťou,protože za chvilku budu slaměná vdova,odjede až do neděle na chatu. :slight_smile:
9. říj 2009 v 16:24  • Odpověz
Věrčo, už máš napečíno?

Kurňa díttě konečně usnulo a tady je to jak v lese někde, samej lupen, chlup, hlína, no kalamita, člověk dva dny promigréní a tady je to jak po boji, potřebuju prohnat vysavač, ale zase ten spánek je vzácnej, omg!!! Ještě aby tak přišla nějaká návštěva, to by mě jeblo asi.
9. říj 2009 v 16:24  •  1 dítě  • Odpověz
Už jsem docvičila teď už to nechávám osudu. :slight_smile: Třeba se opravdu kousnou. :slight_smile:
9. říj 2009 v 16:26  • Odpověz
No toto, jak to, že odjíždí sám na chatu a ještě na tak dlouho? :confused: Má taky dělat svíčky a ne se někde dovolovat :slight_smile:

No tak jste měli možná něco podobnýho na obídek...

Marky, jak se povedlo uklidit, už máš všechno v cajku? Naglančíno, na mimisko nachystáno? Postýlka stojí? KOčárek oprášenej? Oblečeníčko nachystaný, vypraný? Kabela sbalená? Ale my co cestujeme po nemocnicI už před porodem, tak máme myslím dosti vycvičíno a taška už se nehne ode dvéééří, ne?
9. říj 2009 v 16:26  •  1 dítě  • Odpověz
Ivi a pozdrav manžu,že s ním cítím,jsem už po 2 resekcích zubu,a taky jsem mohla jen kašovitou stravu,tak vím o čem mluvíš.Pomohlo mi to vždycky chladit zeleninkou. :slight_smile:
9. říj 2009 v 16:28  • Odpověz
NO HLAVNĚ SE JDI PODÍVAT, JESTLI MÁ KALÍŠEK ŠŇŮRKU :grinning: To je fakt patent u vás, to bych chtěla vidět :sweat_smile:
A jak to pak ti doktoři dolujou? Nějakým nástrojem? To josu specialitky fakt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. říj 2009 v 16:28  •  1 dítě  • Odpověz
Nějak chcípám, jdu se natáhnout, to asi to noční vstávání, půl 4 je přeci jen trošku moc brzo no.... :unamused:
9. říj 2009 v 16:39  •  1 dítě  • Odpověz
Jo,chtěla jsem ho vyfotit taky ,ale už je vyhozený. :grinning: No je to patent,taky jsem to tomu doktorovi co mi to dělal říkala. :slight_smile:
9. říj 2009 v 16:48  • Odpověz
Já tak vstávám každý den do práce. :slight_smile:
9. říj 2009 v 16:55  • Odpověz
Nojo, ale Ty jsi mladá :grinning:
9. říj 2009 v 17:00  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj kobylky, tak tady čtu samé dobré zprávy.
Moc všem gratluji!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
9. říj 2009 v 17:48  • Odpověz
Lucíííííííí hlavně tobě velké gratulace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Super :grinning: :grinning: :grinning: .
9. říj 2009 v 18:16  • Odpověz
hALO tady nikdo dnes není??? No to se nedá nic dělat. Já jsem zítra opět celý den v práci, ale snad se sem na chvíli dostanu ať si s Vámi popovídám. :wink:
9. říj 2009 v 18:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.