• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Mě nešel net.Máji postýlka je postavená asi tři dni.Prádlo na malou mam už dávno vypraný akorád potřebuju přebalovák abych si tam ty věcičky pěkně naarovnala a připravila.Jinak taška nebo spíše kufr přípravenej hned u postýlky aby byl na očích./klid jinak probíhá pořád nebot nám pelíchá kocour a všude jsou chlupy no něco šílenýho.Dneska jsem celej den jen poctivě ležela a odpočívala,protože večer se vůbec nemůžu vyspat.Bolí mě víc břicho a co 5 minut lítám na záchod.Jinak kočárek je zatím pořád u našich mam docela strach aby mi ho neukradli z kočárkárny.
9. říj 2009 v 18:50  • Odpověz
Kasi super svíčka at vtečou tam kde mají spermijky jedny bojovné :wink:
Alenko ahoj jak se daří :slight_smile:
9. říj 2009 v 18:52  • Odpověz
Jo a zapoměla jsem Máji včera tady byla mamka z táto a mamka jak vyděla postýlku tak až jí slzičky ukáply.Je na měkko i z táta.Volala mi dneska že po sestře co byly věcičky po malý neteři tak prala zimní kombinézky a dupačky a tatka když to vyděl tak vzpomínal jak je to prej dlouho co to tam vyselo na nás.A tatka bude mít ted 25.října narozeniny tak prej dostane Adélku k narozeninám.
9. říj 2009 v 18:53  • Odpověz
Marky už to máš za pár a brzo budeš mít Adélku v náručí :slight_smile: Holka jak já ti to přeji :wink: To víš že babička s dědou jsou na mněko já se jim ani nedivím :slight_smile:
9. říj 2009 v 18:57  • Odpověz
Ahoj holky, to jsem moc ráda, že Vám vše tak vychází. Já se mám pracovně, připadá mi, že jsem stále jen a jen v práci. Jinak děláme na zahradě podzimní práce, měla bych umýt okna, ale nemám kdy. Jinak nic nového.
9. říj 2009 v 18:58  • Odpověz
Ak303 o oknech mi ani nemluv.Ty bych potřebovala taky umejt nebo aspon vyměnit záclony,ale lez tam s pupkem.
9. říj 2009 v 19:04  • Odpověz
No jo, ty nemůžeš....což je jasné, ty se musíš šetřit, takže okna počkají, ale já nemám čas a když už ho mám tak se mi hrozně nechce :grinning:
9. říj 2009 v 19:05  • Odpověz
Alenko to znám potřebuji uklidit bud jsu v práci nebo mám tulení nemoc :grinning:
9. říj 2009 v 19:14  • Odpověz
Jak říkáš, to je přesný. No tak snad v neděli až dorazím, ale doufám že nebude pršet...to by pak musely ještě chvíli vydržet :angry: . A jak je Luco..jak se cítíš?
9. říj 2009 v 19:17  • Odpověz
Já se cítím dobře. Jak jsem psala byl to šok ve 4 jedna čárka a v 730 byli dvě :grinning:
9. říj 2009 v 19:20  • Odpověz
Holky a co teprve pečení cukrový.Už jste na to myslely?Mě o tom napsala kamarádka a já pořád přemejšlím jak to udělám,to už budu mít malou.A co teprve nákup dárků. :grinning:
9. říj 2009 v 19:21  • Odpověz
Marky neboj všechno zvládneš cukroví aji dárky zvládli jsme to všechny zvládneš to aji ty :wink:
9. říj 2009 v 19:24  • Odpověz
Budu muset a dost se už i těším až to tady bude vonět a jak budu různě užírat a nejvíc se těším jak budu balit dárky.Ale nejhezčí dostanu za chvilku. :slight_smile:
9. říj 2009 v 19:29  • Odpověz
To je jasný, určitě to zvládneš. S tím si hlavu nedělej. Lucí, to věřím že to byl šok. Já jsem si taky dělala test ve 4 ráno a budila jsem manžu, ten byl z toho úplně mimo. Snad nám ten druhý pokus dopadne dobře až do konce!!!
9. říj 2009 v 19:30  • Odpověz
Alenko určitě to výjde a za devět měsíců se mimčo pustí :wink: Já když přišla o první mimčo tak to bylo kruté a druhé těhu bylo super už má sedmiletou dceru :wink:
9. říj 2009 v 19:33  • Odpověz
Holky to já když jsem testila tak tam ta druhá taky nebyla hned,ono to prej dýl trvá.A to platí u všech.Čím dýl se nechá tím je líp vidět ta druhá dálnice.
9. říj 2009 v 19:33  • Odpověz
Holky já už mám vánoční náladu když vidím v telce stromeček nebo v nějakém katalogu vánoční ozdoby tak jsu úplně na měkko :wink:
9. říj 2009 v 19:34  • Odpověz
Holky moje největší přání k vánocům je aby se tady všem snažilkám povedlo miminečko a bylo tady veseleji.Moc bych to všem holkám tady přála.
9. říj 2009 v 19:35  • Odpověz
Marky napsala jsi to krásně plně stebou souhlasím :wink:
9. říj 2009 v 19:39  • Odpověz
Holky rozoučím se s váma jdu se pomalu umejt a do pelíšku.Zítra se na vás opět kouknu a nahlásím jestli jsem v celku.
9. říj 2009 v 19:39  • Odpověz
Marky dobrou noc a krásné sníky pá pá
9. říj 2009 v 19:47  • Odpověz
Máš pravdu Marky, také s tebou souhlasím. Přeji všem aby to vyšlo. Tak Ti přeji dobrou noc a pořádně si i s malou odpočiň!!!
9. říj 2009 v 19:48  • Odpověz
Tak já se také loučím.Kouknu na superstar a půjdu spát. Zítra se tu snad ukážu. Přeji všem dobrou noc a sladké sny....maminy a budoucí maminy :wink: :wink:
9. říj 2009 ve 20:11  • Odpověz
Berušky dobrou noc a krásné sníky. Jdu koukat na superstar a potom spinkat :wink:
9. říj 2009 ve 20:20  • Odpověz
OMG, tady se peče cukroví a nakupují dárky :grinning: Se picnu :grinning: Tak to já teda vůbec neřeším, pect se nebude, natož miliony druhů, na to kašlu, maximálně nějaký řezy bo buchtička, co máme rádi, ale malý drobný určo ne a dárky jsme omezili na dětské a jináč nikomu nic, ale to víte, že už něco málo mám, ovšem jen tak z lehýnka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. říj 2009 ve 21:03  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejka je kde a Věruška a Bellí? Kde stéééééééééé fšeckny? :confused:
9. říj 2009 ve 21:05  •  1 dítě  • Odpověz
Máji já mám šílenou vánoční náladu už se těším na stromeček. Pro Pétu už něco mám, akorát manža má 26.12. 60let tak nevím co mu dám asi trojčata snad mu to bude stačit :grinning:
9. říj 2009 ve 21:05  • Odpověz
autor
Lásenky, zrdravím z betle, z chaty. Nejde nám telka, tak jsme byli bez superstar.Zítra konečně dočtu, bo budu celej den v betli a dospávat těch 14 dní :grinning: :grinning: :grinning: .....Huž usínááám,. MVR
9. říj 2009 ve 21:44  • Odpověz
Andrejko přeji ti dobrou noc a krásné sníky. Užíj si chatovou romantiku :wink:
9. říj 2009 ve 21:51  • Odpověz
Ahojky Lůco obrovská gratulka :wink: tak teď jen to překvápko kolik se jich tam schovává :slight_smile:
Věruško opožděně ale přeci,vše nej nej nej a ať se Ti splní všechna přáníčka :wink:
Mam fofr ale moc na Vás myslím.
Kasi stojka pěkná,tak snad ty mršky našly cestu :wink:
9. říj 2009 ve 22:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.