• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Tak jsem v 17hod vyprovodila Peťu k autu ,jel na chatu pracovně pánská jízda a stala se ze mě na 2 dny slaměná vdova. :wink: ,tak jsem se stavila na kafčo ke kamarádce v baráku,takže pěkně v papučkách,a dali jsme kafčo,skoukli film z půjčovny a teď jsme koukali na superstár,Chodur jednoznačně nejlepší,zkrátka Ostravák. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .No a u toho jsme vyráběli stromečky z perliček,tedy musím říct,že je to hezké ,až je to hotové,což nám se za 4 hod. nepovedlo dodělat,takže práce určitě k nezaplacení. :grinning: :grinning: :grinning: .No a teď se už půjdu asi zakuklit. :slight_smile: Zítra odpoledne jedu k sestřence a bude tam i naše společná kamarádka s malým Matýskem ,má 10měsíců a hlavně naše Simča ta už má 9 měsíců,je to šílené jak ten čas letí.Tak doufám ,že se dostatečně nakazím a ,že budou mít brzy kamaráda nebo kamarádku. :grinning: :grinning: :grinning: .Tak dobrou noc pa pa.
9. říj 2009 ve 22:43  • Odpověz
Dobré sobotní ráno :slight_smile:

Tu už jedou Vánoce, jé to já si raději ani připouštět nechci, no už abych začala šetřit na dárky, no asi brzo co.

Peťulka tulajda nestíhá po dovči, ať se to teda rychlo vrátí do zajetých kolejí.

Kaši ty moc doma neposedíš viď, myslím že to slaměné vdovství ráda protrajdáš u kámošek :wink: tak se pořádně nakaz mrňouskama.

Bellí tobě klidnou směnu.
Já si jdu ještě chvilku lehnout.
10. říj 2009 v 05:36  • Odpověz
Brééééééé sobotní ráníčko.
Tož Andrejka jen jukla, no toto, nejde telka, tak sand zapnu neta ne? :slight_smile:
Věruška je kde?
Lůca nejen že slaví Vánoce,a le už aj narozky, taky dobrý datum narozek, jen co je pravda, my máme takovýhle datumy dva no... :confounded:
A Kaša už poletuje po kámoškách s mimiskama, se máš. My budeme trčeti doma.
Včera večer mi nešla Kobyla, Facebook, ani icq, zbytek šel, tak sjem už měla podezření, zda-li mi to manžel nějako nezablokoval, ale Mimáč šel, tak ok :grinning:
10. říj 2009 v 07:15  •  1 dítě  • Odpověz
Ještě chrníte co? Já vydržela až do půlnoci včera a to jsem vstávala v tých půl 4, ovšem spala jsem až do teď. Mimisko namlíkovaný spí dál a satan mi alehnul postel, takže mám po ptákách :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Už myčkuju a jdu zas něco zkusit povařit, ať necípneme hladem.
10. říj 2009 v 07:16  •  1 dítě  • Odpověz
Jo a Chodůr borec no, akorát nevím, jestli už si neni nějako moc jistej a mohl by být o trošku aj hezčí :grinning: , ale oni mu ty pačesy snad přistřihnou a všechny je daj do cajku, jináč ten hlas fakt dobrej. Se mi líbí hlas i teho jako to tak zkonil....třebas ještě postoupí a uslyším ho vícero...
10. říj 2009 v 07:18  •  1 dítě  • Odpověz
Janni.ko, Ty jseš zase kde? :sweat_smile: Mi brácha ukázal na facebooku, jakou hraje hru a už v tem lítám, tak jsem Ti na ni poslala přes "fejs" pozvánku, tož zkus, jen přesouváš myší kameny, musíš mít tři vedle sebe nebo nad sebou a máš na to minutu, už bráchu doháním, nahrál hajzlík něco přes 175tis. Zkus taky :grinning:
10. říj 2009 v 07:27  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré i když u nás děštivé ráno :frowning2: Holky Chodůr jede ale ty jeho pohyby a tak to je hrůza.
10. říj 2009 v 08:50  • Odpověz
Tak dobré ranko,no Chodur je fakt boží,zkrátka Ostrava jede. :grinning: :grinning: :grinning: A myslím,že až se dostane do užšího finále,tak udělají něco i s jeho image,však vzpomeňte si na britskou superstár,tu skvělou zpěvačku,co do té doby žila na samotě jen se svou kočkou,a jaká se s ní přes noc stala hvězda. :slight_smile:
Jo a to víte Simonka je moje neteřinka,takže rodina ,a jediné miminko co v rodině máme,tak je velká vzácnost a hlavně taky vymodlené miminko.Taky se narodila díky IVF a až na 3 pokus. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Tak teď jsme s ní všichni poprdění. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. říj 2009 v 08:59  • Odpověz
Ahoj Kasi tak si to dneska užij s neteřinkou.
10. říj 2009 v 09:05  • Odpověz
Ahojky hřebčíne, :slight_smile:

Lucy včera jsem jen heslovitě popřála,ale úplně si mi připomněla nás,taky jsem testila,manža šel očíhnout čárky se vrátil že jen jedna,no tak jsem to obékala a za 5 minut to šla vyhodit a jak jsem se divila že tam byla,já mu zapomněla říct že nemusí být stejně silná,ona byla slaboučká :slight_smile: tak jsem to zas obékala štěstím :wink: Aspoň na ten okamžik nezapomeneš,tolik zklamání a v zápětí štěstí se pamatuje dlouho :slight_smile:

Peti,Mončo,teda Vám to pěkně valí ty čísilka :slight_smile: Další těhule Dady,Hanča,Marky ty za chvíli budou hlásit míry a posílat fotečky miminek :slight_smile: se těším :slight_smile:

A ostatní budou k tomu hlásit ty dálnice jak Lůca a Ivka,tak to bude super,budou krásné Vánoce :slight_smile:
10. říj 2009 v 09:18  • Odpověz
Holčenky, dobré ráno, koukám, že se pomalu probouzíte..

Jsem právě dodělala objjjeeeeeeed, to jsem ráda, mám to z krku a celý den se budu jen válet u uklízení :grinning: Je tu nějak moc prachu a já zas zapomněla koupit papírový utěrky, omg, tož zas musím do shopu a venku taky chcandí.

Zrovna jsem u teho vaření myslela na bývalou diskuzi, že je tam plno těhulek už a taky stráááááááášně moc miminek, to je paráda holky, velice povzbudivé, že na každou jednou prostě dojít musí, táhne se to, ale určo to vyjde!!!

Brou chuť, pokud jako já snídáte :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. říj 2009 v 09:21  •  1 dítě  • Odpověz
Katy ,kéž bys měla pravdu,tobě už se to taky krátí,takový krásný dáreček pod stromeček. :grinning:
10. říj 2009 v 09:21  • Odpověz
I naše Kač přišla s Vánocema :grinning: , nechte tohooooooooo, budu mít depkoidní náladu, dyk už jenom 2 měsíce a kousek a je to tady a nemám nic koupenýho skoro a do toho zas ten shon..., ale mě nikdo honit nebude :slight_smile:
10. říj 2009 v 09:22  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Katy mě se zdálo že se to taky někomu stalo já byla taky v šoku když jsem lezla do koše a ta druhá tam byla :grinning: Uvidíme v úterý to jdu na krev snad to bude ok :wink:
Jinak za chvíllku nás bude následovat Andrejka Věruška Karolka už taky konečně zavolá a Belíšek Kasa Alenka Eva prostě všechny snažilky :slight_smile: to bude paráda rodina plná uřvaných dětí :grinning:
10. říj 2009 v 09:22  • Odpověz
Máji,teda ty máš super noci,ale to já teďkom taky,moc toho nenaspím v kuse,malá je rarach :wink: a co Ananásek,roste jak z vody,co?
Včera u nás byla známá s ročním Domčem,a teda už chodí-takovýto nejistý-ale byla prča,jsem ho pořád bouchala bříškem do hlavičky když jsme tancovali a pak se chodil mazlit,a teda je to super pocit když přijde se pomazlit sám od sebe :slight_smile:

Kasi,neteřinku si krásně užij,ty děti nějak nalívají energií do žil,co? :wink:

Peti,vždycky když jsem juknu a jsi tu tak makáš jak vzteklá,teda to obdivuju že máš tolik energie :confused: :wink:
10. říj 2009 v 09:23  • Odpověz
Teda Alfi klobouk dolu,v půl 10 mít hotový oběd.Nic jdu taky uklízet ať po obědě můžu jet. :grinning:
10. říj 2009 v 09:23  • Odpověz
Nojo Ananas roste, je to vidět každým dnem a opravdu jsou rána, kdy ji čapnu z postýluše a přijde mi, že prostě vyrostla za noc. Dneska jsem ji nesla přebalit a říkala jsem si, jak musela být malušká, když jsem ji kojila, dneska by mi přišlo kojit takovýho obra, strašně zvláštní :grinning:
Navíc si začneš všímat každýho pokroku, což mě u cizích dětí nikdy nenapadlo, nejdřív začne vidět, pak najednou úsměv, sledování věcí, uchopování hraček, sledování telky, radost z hudby, no je to pokrok za pokrokem, ale stejně je to strašně dlouhý období, kdy musí ležet jen v postýluši, se těšim, až se posune sama a až si ji budu moc poňuchat vedle sebe v posteli, ale na to je ještě moooc času, teď by byla asi ještě zalehnutá :grinning:
Tož to prostě uvidíte všeeeeeeeeeeeeechny tůto a fofr fofr, mohli by vymyslet nějaký urychlovadlo, nasypat kypřící prášek do krku, hoooodně zapít a už to letí ty týdny a nááááááájednou porooooooooooooood :sweat_smile: To by bylo žůžo.
10. říj 2009 v 09:27  •  1 dítě  • Odpověz
Kde je ta Věrka, nevíte? :confused:
10. říj 2009 v 09:28  •  1 dítě  • Odpověz
Oni maj myslím ještě nějakou tu oslavu svátku ne?
10. říj 2009 v 09:29  •  1 dítě  • Odpověz
brééé ráno kobylky. Jen sem načuhuju a zase letím.
Včera návštěva až do 1.00 v noci a pak v 6.00 jsem venčila a td už zase letíme se ségrou a kamarádkou do Práglu. Dámská jízda:slight_smile:
Tak se tu všechny mějte hezky, krásný víkend !páááááááááá
10. říj 2009 v 09:29  • Odpověz
Ahoj Věruško tak si to užíj tu Prahu :wink: To musela být bujará oslava :sweat_smile:
10. říj 2009 v 09:32  • Odpověz
Lucy jo jo my jsme to tak měli :grinning: pošli chlapa pro něco :grinning: a ještě tak důležitýho že jo :grinning: Neboj krev bude ok :wink:

Kasi,musíš doufat :wink: :wink:

Máji,si užívej tohodle období,to se pak nikdy nevrátí,a uvidíš teďkom těch pokroků bude jen víc a víc :slight_smile:
Já bych žádné urychlovadlo nechtěla,se mi blíží za chvíli konec a na jednu stranu se moc těším,na druhou zas si pořád užívám pupanu :grinning:
10. říj 2009 v 09:33  • Odpověz
Ajoooooooo, ona má tu jízdu, ta se má. Taky bych jela,a le v tom lijavci? :confused:

A taky mě napadlo, co dělá Andrejka vlastně na chajdě, když říkala, že nepojede 3 týdny, že se jí tam nevyplatí jet na jeden den :confused: , no jsem nějako mimo bo co...
10. říj 2009 v 09:33  •  1 dítě  • Odpověz
Nojo, Ty ne,a le já jo :grinning: , abych vás tady jen posunovala po těch odstavcích :grinning: , ale utíká to stejně hodně rychle, nejdýl jsem byla asi těhotná já, mi přijde :grinning:
10. říj 2009 v 09:34  •  1 dítě  • Odpověz
Máji v Práglu možná neperší :wink: Andrejka je na chajdě bez telky tak se věnuje Džonymu a dospává :grinning:
Katy jsou to krásné chvilky když víš že pod serduškem nosíš miminko :slight_smile:
10. říj 2009 v 09:36  • Odpověz
Ahojky přeju krásnou sobotěnku :wink:
Katy to není energie to je nutnost :wink: večer padám na hubu :slight_smile:
Věruško užij si to a něco pěknýho pokup :wink:
Máji ty jsi s tím vstáváním bázen ne? Proč nechrápeš?
Zdravím i Lůcu a Kasu :wink:
No a i zbyteček familie :wink:
10. říj 2009 v 09:40  • Odpověz
Věruško,ani nevím zda jsem přála,asi né,fakt nevím :sweat_smile: Tak raději dodatečně vše NEJ a ať se splní všechna přání :wink: :slight_smile: Babča je taky Věra,tak v tom mám hokej :grinning:

Máji,to jsi nedočkavka,ale já to naprosto chápu :grinning: docela jo,nejdřív mi přišlo že se to táhne,ted mi přijde zas že to letí,asi trošku i obavy z toho konce a tak.

Lucy,to u nás platí hodně,že to vím,ona dává docela vědět o sobě,a jedině s tatínkem je kamoška to je v klidu :slight_smile:
10. říj 2009 v 09:42  • Odpověz
Peti ahojky, vždyť jsem šla celekm brzy spát, chvilku po Superstar a vstávala jak mě mimisko vzbudilo o půl sedmý. No a ona zas usne a já už ne, přeci neprospím půl dne, spala jsem asi tak 8 hodin a něco, to je až až ne? :grinning:
Tebe nechápu zas já, jak můžeš vydržet v tej práci, mně už by asi tvrdnul pupík, ovšem pravda, to bylo až od 29. tt, do té doby jsem taky poletovala. Zase budeš akční a protažená, to je pravda.
10. říj 2009 v 09:44  •  1 dítě  • Odpověz
Strach z konce na mě sednul úderem 30.tt, bo jsem si to hňupka tak nastavila v hlavě a ještě ta prohlídka porodky, to byla chyba, ovšem pak už se to zase vleklo, bylo to díky tomu, že jsem si řekla, že můžu ještě dva týdny přenášet a to pak vychází furt takový nekonečno :slight_smile: , no cvok jsem byla a jsem nadále. :wink:

Že by v Práglu nelilo a ještě snad svítilo sluníčko? A na chajdě že by taky byl hezky? Bo jináč je to fakt tak k telce bo do obchoďáku jet :unamused:
10. říj 2009 v 09:46  •  1 dítě  • Odpověz
Máji já když čekala Pétu tak jsem si to strašně užívala a když to na mě přišlo byla jsem sama doma manža na noční kredit žádnej tak jsem si to všechno odkroutila doma ve vaně a v posteli pak jsem šla k dr na kotrolu a ta řekla předčastný porot a jela jsem byla to taková rychlovka že jsem to ani nevnímala. mít druhej porod taky takovej jdu rodit hned :grinning:
10. říj 2009 v 09:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.