• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Peti,no ale kdyby tě to mělo nějak moc vyčerpávat tak toho nech :wink: Jsem taky moc ráda jak nám pobrali mateřskou,my účetní psaly kolik budu mít asi za normálního stavu tak to přijdu o hoodně peněz :angry:

Máji,no my jdem na předporodní kurz 19.10.což je za chvíli a v po ted jdu k dr.tak se těším,a teda jsem zvědavá kolik malá váží,protože mě přijde že šíleně mi vyrostlo břicho :sweat_smile: a pokud my vyjde vstříc tak v pátek ukončuju neschopenku a jdu na dovču a pak na mateřskou :slight_smile:
10. říj 2009 v 09:50  • Odpověz
Jsem ráda,že to v práci ještě zvládám :wink: jednak nevím co bych s těma lidičkama dělala a pak máme moc dluhů a do tohodle boje jsme šli s tím,že dokud to půjde budu maka a jakmile to půjde po porodu bude Jirka pomáhat a hlídat a já zase začnu :wink:
A protažená ani tak ne jako bolavá :frowning2: ty záda to je hnus!Šíleně mi bolí v kříži to jsem s Terkou vůbec neměla :frowning2:
10. říj 2009 v 09:51  • Odpověz
Katy o mateřský mi ani nemluv.Já jako podnikatel natupuju na MD dnem porodu :frowning2: do té doby ani koruna :angry: a pak těch 7.600 nabo kolik to je! A žádný,že si můžu vybrat jak dlouho být doma!!Prostě 4 roky a basta!!! :angry: To pak když někdo řekne to to je podnikatel ten si žije :angry: to bych vraždila :angry:
10. říj 2009 v 09:57  • Odpověz
Jsem střízlivá ale ty písmenka mi neposlouchají,vy domyslíte :slight_smile:
10. říj 2009 v 09:59  • Odpověz
Holky je to hrůza stěma penězma co se týče mateřské a porodného a rodičovského. Holky představa že budou tři a rodičovský příspěvek 7600 to nemám ani na plíny a na sunar :frowning2:
10. říj 2009 v 10:00  • Odpověz
Petruš já taky někdy píšu takové bludy to je děs :wink:
10. říj 2009 v 10:01  • Odpověz
Lucy,tak to by se mi líbilo taky tak rychlej porod,manža furt říká že by to viděl že do 2hodin po příjezdu do porodky je malá na světě :grinning: no uvidíme :grinning: :grinning:

Peti,jo jo podnikatelé mají to jinak,zas je pravda že si máte možnost vydělat jak chcete nemusíte denně do práce,prostě je to jiné jak zaměstanec,já prostě v práci mohla dostat jen něco,a být tam jen určitej čas a nic víc.
A teď ti ichtyli ani neví co je mateřská :angry: nechají podělaný 3litry na porodným,ale že jinak ty maminy přijdou řádově min.o 10litrů to je netankuje,naštěstí snad mi dr.vyjde vstříc a budu moct jít 8týdnů před abych měla co nejvíc ještě za stara a míň za ten novej systém,ale i tak přijdu o slušnej balík :angry:
10. říj 2009 v 10:05  • Odpověz
Peti tak to ti věřím,protože Kamča ta moje sestřenka je kadeřnice a taky dělá na živnost a vypočítali ji mateřskou po porodu ,ten 1 pulrok 1200,-kč,takže taky skoro od začátku chodí na zkrácený uvazek zase do práce a malou ji pomáhá hlídat teta,teda babička Simči už je naštěstí doma.
10. říj 2009 v 10:05  • Odpověz
Lucy,to není nějak jinak u trojčat?Vím že u dvojčat je to furt stejné :angry: a taky když se ti narodí v jedné rodičovské druhé dítko :angry: ale to snad budeš moct si zažádat o nějaký příspěvěk sociální a tak,ty svině nepřízpusobivé mají na tom majlant tak ať dají sakra i normálním lidem,né? :angry:

Jináč v Praze neprší :wink:
10. říj 2009 v 10:07  • Odpověz
Katy ale ty bys podle mého měla mít mateřskou od začádku do konce stejnou ty nastupuješ letos a podle mě by se ti to nemělo měnit po novém roce. Zkus se na to ještě zeptat. Menší prachy budou mít ti co půjdou na mateřskou po novém roce ale ty jdeš letos tebe se to netýká můj názor.
10. říj 2009 v 10:08  • Odpověz
Lůco pro tři by to byl opravdu výsměch!!!Jsou to hajzlové! Jenže s tímhle mi bohužel nic neuděláme.
Kočičky jdu vařit,sjedu pro rýži a pro hlínu(včera mi donesla jedna zákaznice kytičky tak je musím zasadit)ve 12 dorazí tchánovic na stříhání a pak frčím na sraz s holkama z učňáku ale ne celá třída,budeme jen 4 :wink: Večír jde manžílek koukat na fotbal do hospůdky tak bude klýýýd tak juknu :wink: pa a pěkný den :wink:
10. říj 2009 v 10:08  • Odpověz
Jo hlavně se zkuste holky zeptat na příspěvek ,pokuď budete kojit,tak je příspěvek na ovoce 1200,-,aby maminka měla lepší mleko,to mi říkala ta moje kamarádka z práce,žádali to pro její dceru,které se narodil letos malý Patrik.A ta má opravdu přehled,protože byť je to skvělý človíček,a jehla v kopě sena,tak v tomhle cikánku nezapře ví přesně na co má na sociálce nárok. :slight_smile:
10. říj 2009 v 10:17  • Odpověz
Lucy,no právě to je nastoleno že to platí od 1.1.2010 a je to prý tak že prostě od tohoto data se to mění :angry: pokud by né,tak mám ranec peněz :grinning: ale o tom pochybuju

Peti,tak pěkně vař,jsem si říkala rejža s hlínou,zajímavá oběd :grinning: a pak se pěkně baf :wink:

Kasi a to je u jaké pojišťovny?nebo to jako má nárok každý na sociálce? a hlavně jak budu prokazovat že kojím? to jim tam vytáhnu kozu a ukážu mlíko ? :grinning: :grinning:
10. říj 2009 v 10:22  • Odpověz
autor
Ahoj zlatíínka! SE HNED po ránu musím chechtat. Zapnu kobylku a hned příspěvek od Lůci, tak na to čučíme s Džonym a hned se lekl, že snad máš kameru. Bo je to tak , dospávám a přitom jsem se věnovala Džonymu, jsme mluvili, jak to provedeme, bo jsem teď volala do pronatalu a zítra mám UTZ v 10.20. Blbej čas, takže zas do Práglu
10. říj 2009 v 10:27  • Odpověz
autor
Petjunka jde vařit, tož musí pro rýži a pro hlínu :grinning: . Májenko, zlatko, ahooj, můžeš mi říct, jak sledovat novu v přímém přenosu? Nenašla jsem to.
10. říj 2009 v 10:30  • Odpověz
autor
No, příspěvek na kojení slyším poprvé, není to jen něco regionálního? Tady se mluvilo i vánocích, no Katy, u vás budou teda pěknéé, co? Pod stromečkem uzlíček v zavinovačce!
10. říj 2009 v 10:42  • Odpověz
autor
Jo, asi jsem v obraze. Příspěvek, na kojení je součástí tzv hmotné nouze- mimořádná okamžitá pomoc, ale to se týká jen opravdu těch , co nemají žádné příjmy atd, takže , jak Katy říká správně, jsou to jen někteří :rolling_eyes:
10. říj 2009 v 10:49  • Odpověz
No sláva Praha se probouzí :slight_smile: , já nemyslila sledovta telku na noťasu, ale zapnout noťas a ihahat na Kobyle :grinning: , dyž nejde telka přecivá, ale jináč Ti to zjistím, Luboš kouká přes net na plno programů, ale právě odjíždí se samycí mojí.
Peti, je to děs pro podnikatele, ale zase je fakt, že Ti závidím, že si můžeš přivydělat jak se cítíš a pokud by bylo hlídání, což já třebas mám, tak můžš makčit a máš zaručenej příjem, tohle čekání, jestli si nás vezmou zpátky do práce a jestli něco najdeme, to je děs, navíc počítat i s dojížděním, bo tady nic neni, no ale je to daleko, momentálně řešíme Luboše, to je starsotí až nad hlavu.
10. říj 2009 v 10:54  •  1 dítě  • Odpověz
Holky, o nic nežádejte, já tam byla ve středu, že bych chtěla příspěvek na dítě, bo Luboš příjem nula a já přecházím právě na těch 7600Kč a nedali mi nic, bo se to bere z příjmů za rok 2008, tožto jsem ještě ani netušila, že budu mít dítě, takže jsem měla samozřejmě příjmy a Luboš práci taky, takže nic a příspěvek n bydlení taky nedostaneme, bo máme byt v osobním vlastnictví a navíc se to vypočítává z posledního čtvrtletí, tož to měl ještě podporu, když nemáme peníze teďka po dobu třech měsíců, můžu si přijít zažádat v lednu prej :grinning: , tož mě to pobavilo, no co se dá dělat, fakt nevím, kde na to ti cigoši studujou, že dostanou kde co a ještě si chlasčej po ulicích a roděj jak zběsilí...
10. říj 2009 v 10:57  •  1 dítě  • Odpověz
Jdu se satanem, hlídej te mi dítě, je v houpačce a kouká na Óčko :wink:
10. říj 2009 v 10:58  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejko,jo jo myslela jsem si to,ono to je fajn když lidi opravdu nemají nic,že mají výhody,ale zas já jsem taková že se mi moc ten podělanej stát huntovat nechce,když už tak je to v háji tu s tou politikou.
Andry,jo jo hodíme malou pod stromek :grinning:

Máji,jo jo to jsou věci,co? Se člověk nestačí divit,ale oni ti nepřízpusobivý znaj dvě knihy,Bibli a Zákoník :wink: je fakt že né všichni-ale 90% bohužel a pak ty nic nedostaneš protože nevíš ty myšky,nebo nejsi tak otrlá že jim tam necháš řvoucí dítě,na tebe by zavolali sociálku jim raději vyhoví :angry:

Nic jdu vařit,mám dva chlapy na oběd :slight_smile:
10. říj 2009 v 11:23  • Odpověz
Ahoj Andrejko já si to jenom tipla a ono to vyšlo :grinning: Takže zítra UTZ tak budu držet palečky at je to ok a ty můžeš jít brzou pro broučky :wink:
Holky mám známého podnikatele a chodí žádat pro přídavky a dokonce je dostává je to bordel :angry:
10. říj 2009 v 11:28  • Odpověz
Koukáme s Annanasem na muže roku, wow :grinning:
10. říj 2009 v 11:38  •  1 dítě  • Odpověz
to musíte být v sedmén nebi tolik hezkých chlapů :grinning:
10. říj 2009 v 11:39  • Odpověz
No ona ani tak ne, čéče, řve jak pavián, ještě nás prozradí tátovi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. říj 2009 v 11:44  •  1 dítě  • Odpověz
No ona říkala,že musí každý měsíc donést potvrzení ,že kojí od doktorky a na základě toho potvrzení dostane ten příspěvek,ale je fakt ,že oni se nedají jen tak odbýt,a že s nich mají úřednice strach.A je to všude ve světě stejné,protože když byli v Anglii a já jsem tam za nima přijela na návštěvu ,tak toho využila segra,protože to bylo ze Skotska blízko,a přijela k nim,no a oni na ni spustili po 3 měsících pobytu v Anglii,kdy segra už byla ve Skotsku 3 roky ,že má nárok na taxkredit,jestli si ho nechává vyplácet,a že ji ho vyplatí i zpětně a tak.No prostě ví přesně na co mají nárok,na to mají jak já říkám vysoké školy. :slight_smile: ,ale tvrdila mi tehdy ,že na to má nárok každá maminka která kojí.
10. říj 2009 ve 12:16  • Odpověz
No nic jdu vytřít a utřít prách ať můžu kolem 14 hod jet. :slight_smile: Právě jsem poobědvala,měla jsem zapečenou brokolici se sýrem a šunkou.Byla to mňamka :slight_smile:
10. říj 2009 ve 12:18  • Odpověz
Zdravím Vás všechny holky zlatý....a přeji krásnou sobotu. Pro mě bohužel pracovní :confounded:
10. říj 2009 ve 12:32  • Odpověz
Tak ať ti to Ali rychle utíká. :slight_smile: :slight_smile:
10. říj 2009 ve 12:45  • Odpověz
Jejda, tady máme dokonce pracovní sobotu a kde pracuješ? Možná už jsi to tu říkala, ale já jsem hlava děravá.

Už jsme po obídku, koukáme na film pro pamětníky, to je zase sranda. Mimisko se probudilo a bude zase veseo.

Andrejko, Luboš říká, že Ti tam ten příjem asi nepůjde, že by jsi musela mít vysoký připojení. Ale zkus nějaké pořady na stránkách NOvy, zda Ti půjdou.
10. říj 2009 ve 13:12  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.