• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Teda tady se dneska klábosí o sto šest.Mája nechá doma Ananáska samotnýho a jde si ven,pak kouká na muže roku a pak se diví že malá žaluje tatínkovy.To zase já koukám na Barandov a kuchtim si svačinku.Malá zase kope o sto šest a zlobí.Zdenda je v práci a kocourek u mě chrní.No není to krásná sobotní idylka?Máji co jsi dneska kuchtila dobrého k objedu?
10. říj 2009 ve 14:03  • Odpověz
Ahoj Marky, dostali jsme plno paprik a rajčat, tak bylo lečo se salámkem a čerstvej chlebíček. Máme tohle jídlo tak jednou za 5let, tož nám chutnalo.
Komboška pejsková moc pěkná.
10. říj 2009 ve 14:22  •  1 dítě  • Odpověz
Hm taky bych si dala lečo ale ty papriky mi nedělaj dobře.Ted jsem si udělala smažák a brambůrek.
10. říj 2009 ve 14:26  • Odpověz
A smažák Ti dělá dobře jo? :grinning: No víš jak jsem po smažáku a brambůrkách dopadla já? :grinning: Tož uvidíme.
Ale pravdou je, že papriky jsem v těhu taky nemohla.
10. říj 2009 ve 14:35  •  1 dítě  • Odpověz
Smažák mi nic nedělá ale paprika mi dělá zle protože jí krkám a tlačí mě na žaludku a dělá se mi na zvracení.
10. říj 2009 ve 14:39  • Odpověz
Kde jste můrči všechny? Neříkejte mi, že na výletech bo venku, tady hotová kalamita, šedo,prší,zima,děs.
10. říj 2009 v 15:18  •  1 dítě  • Odpověz
Holky měla jsem tady rodiče s babičkou a mamka řekla babičce že čekám mimčo a babička zpustiila proč si komplikuji život a mamka na to že možná budou dvě tak babička spustila ještě více. Holky bulím tady jak malá holka :frowning2:
10. říj 2009 v 15:48  • Odpověz
Lucí nic si z toho nedělej!!! Hlavně že Ty a manža jste šťastní, a na ostatní se vyprdni. Důležité je co chcete vy a ne co si myslí ostatní. Drž se, žádný nervy, hlavně se opatruj a mysli na to malé... nebo možná na ty malé miminka co máš v bříšku!!!!!!!
10. říj 2009 v 16:34  • Odpověz
Alenko máš pravdu akorád mě to mrzí :frowning2: Už jsi doma zpráce nebo jsi ještě v práci? A kde vlastně pracuješ jestli se můžu zeptat :wink:
10. říj 2009 v 16:45  • Odpověz
Lucy,nebuď smutná,vyprdni se na to co říká babča-víš jak oni to berou úplně jinak-počkej až budou prcci na světě to se k nim budou mít :wink: hele mě můj děda řekl že kdyby to poprvé nevyšlo a potratila jsem že si z toho nemám nic dělat-jsem myslela že mu jednu fláknu,no rozdejchala jsem to,vím že nemyslel zle,ale prostě si jen neviděl do huby :wink:
10. říj 2009 v 17:13  • Odpověz
Luci nebud smutná a už vůbec nebreč.Ty jsi dospělá a moc jsi si miminko přála.Baby ti do toho nemá co mluvit.Ona tě neživí a ani nebude živit mimísky.Já vím že tě to moc mrzí ale počkej až je budeš mít v náručí to se jenom pohrne ke kočárku a bude jako první která je bude chtít vidět uvidíš.Ted se soustřed na miminka a hýčkej si je.Musíš být v klidu a být veselá aby byly i mimísci.Neboj všechno bude dobrý. :wink:
10. říj 2009 v 17:29  • Odpověz
Holky máte pravdu nebudu se stím stresovat. Právě jsme se s manžou dívali na věcičky co mám doma po pétulce je to paráda už se těším. Hlavně at je vše ok a já dojdu do vytouženého konce a budu mít v náruči svoje miminko nebo miminka :wink:
10. říj 2009 v 17:47  • Odpověz
Moje řeč.Bud v klidu a raduj se a těš se i z manžou.Nech se rozmazlovat a híčkat.
10. říj 2009 v 17:57  • Odpověz
Marky kombinéza je kouzelná už vní Adélku vidím bude takový malý pejsek :wink:
10. říj 2009 v 17:58  • Odpověz
No jsem zvědavá až přijde.Holky předávám počítač opraváři tak zatím
10. říj 2009 v 18:01  • Odpověz
Kočenky, hezký sobotní večer, to je stejně hezkej večer, když někdo chodí do práce, že? Já to milovala, ale ještě víc páteční...
Smažím bramboráky, muž si je furt přál, tak nastrouhal brambory. Andrejka se divila, proč to strouháme, že to nefláknu do robota, no já totiž žádnýho nemám a nechám si ráda doporučit, co máte doma. Co to všechno umí.

Dítě se válí po zemi, satan leží u ní, no to je podívaná, jsou na hrací dece, aspoň je klid.
Jdu smažit.
10. říj 2009 v 19:00  •  1 dítě  • Odpověz
Máji tak dobrou chut to jsi mi udělala chutě zítra budou asi na obídek :wink: Manža mi dneska řekl že pes pude z baráku když se narodí mimi tak jsem ho poslala k šípku že může jít on ale pes tady zůstane :grinning:
10. říj 2009 v 19:04  • Odpověz
Ahoj

Máji taky nemám robota, tak neporadím, nám by už nikam nevlezl. Mňam bramboráky.

Luci ještě žes bábi neřekla že můžou být i 3, to by ji asi kleplo :grinning:. Promiň že si z toho dělám srandu. Opravdu si z ní nic nedělej, tolik úsilí a peněz co vás to štěstíčko stálo nepokazí nic na světě :wink:

Marky kombinézka je moc hezká.

Já jsem odvezla dítko k babičce a jdu za manžou k tv. Jinak jak máme 2 morčata tak se ukázali že to nejsou 2 kluci, ale holka a kluk, takže máme 3malé morčátka :confused: tak kdyby jste některá chtěla daruji :grinning:
10. říj 2009 v 19:07  • Odpověz
Jééééé, to jste zjistili až teďkonc s mláďátkama bo jak? :grinning: Si přišla nakrmit morčáky a plná klec, jo? :grinning:

Taky nemám kam robota dát, ale zase kdyby narobotil ty brambory a pak mrkvičku Annanasovi, aj mně, taak by mi to nevadilo, spíš asi potřebuju nějakej sekací, prostě sekáče :slight_smile:
10. říj 2009 v 19:19  •  1 dítě  • Odpověz
Věruška ještě nakupuje bo jak? To je jízda asi aj s nocí ne? Včera mejdlo, dneska mejdlo, ta bude vymydlená :wink:
Dosmažíno, ve finále došel olej a to chci dělat tu buchtu kefírovou, no tak nic. A co budu dělat v noci, to teda nevím, mohla jsem pect.

Venku fakt jak na vánoce, tma, zima, to je pohled z teho okna, omg.
10. říj 2009 v 19:20  •  1 dítě  • Odpověz
Holky já mám doma robota jménem Pepa je výkonnej někdy ubrblanej a plně funkční :grinning:
10. říj 2009 v 19:31  • Odpověz
Ahoj Moni to by babku trefilo :grinning: Kašlu na ně je to můj život , ale vždycky mě to zamrzí ty blbé kecy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. říj 2009 v 19:32  • Odpověz
Máji no o ně se stará junior, mají v kleci domeček a tam jsem nekoukala, tak si myslím že už tam 2 dny jsou, zjistil to až jim dnes čistil byt.
Věruška možná roztáčí jízdu až do rána, dyť může, to já už neznám vyrazit někde na diskotéku nebo jak se tomu teď říká.
10. říj 2009 v 19:37  • Odpověz
Luci tak to robota závidím :slight_smile:
Tak mizím za manžou, nebo mi prchne do hospody.
10. říj 2009 v 19:39  • Odpověz
Ahoooj kobylkýýý:slight_smile:
Už jsem nymydlená:slight_smile: Ba ne, přijely jsme z Práglu, uspokijily nakupovací orgasmy a teď papkáme zapečené brambůrky a popíjíme vínečko. Omlouvám se, kobylky, ale musím se věnovat návštěvě. Dočtu vás pak MvR lásky moje:slight_smile:
10. říj 2009 v 19:47  • Odpověz
Věruško tak si to ještě pořádně užíj :wink:
10. říj 2009 v 19:50  • Odpověz
Ahojka kobylenky,
Lucí kašli na generace hlavně,že budeš mít mimísky to je nejlepší ńa světě.
Se mnou ty hormony dělají divy hned mě všechno rozbulí dnes jsme prali koberce přístrojem k Rainbow a nešel nám zapojit a už jsem zase bulela už aby byla Sophíška venku.
Okna jsou umytá záclony vyprané a vyžehlené, koberce Péťa vypral tak už je všechno připraveno.
Dneska jsem dělala květákovou polévku a palačinky měla jsem na ně děsnou chuť,Máji to lečo bych si dala mňamky.
Užívej návštěvek Věruško tak zase útraty já asi ušetřím už to lítání po obchodech na mě nějak není.
Zdravím Katy Ty mě budeš s Majký následovat už se těším máš pěkný pupík.
Holky vložím pár foteček do albíka krásný večer papa MVR nevím jak bych to těhuleníčko bez Vás zvládla jste moje velká opora i podpora. :slight_smile: :grinning: :dizzy_face:
10. říj 2009 ve 20:23  • Odpověz
http://www.elektrooutlet.cz/robot-moulinex-dfc547-odacio-3-e3016661120817

máji já mám tento robot a přímo z těch stránek za tu cenu :wink: sem s ním moooc spokojená,brambory nastrouhá,mrkev taky,strouhanku udělá,Má sekáček na bylinky,nabo na kafe-poseká jako z mlýnku :wink: :wink:
Já bych ho neměnila ani za nic fakt pomocník,super na pomazánku,vše dáš do mísy pustíš a hotovo a cibuli jak umí na jemno :wink:

Jinak všem hezký večer,ani sem nestihla dočíct,zítra napravím :grinning:
10. říj 2009 ve 20:26  • Odpověz
náš robot se jmenuje mix men :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. říj 2009 ve 20:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.