• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Něco pro Regíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí :grinning:

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=44294
30. dub 2009 v 10:01  •  1 dítě  • Odpověz
Alfice nemáš blbý kecy, jsem tu, jenomže jsem v práci proto píši jen tak ve zkratkách. :wink:
30. dub 2009 v 10:14  • Odpověz
Máji to vajíčko je super. :slight_smile: Já beru tu Eregmu, je to prý na posílení a vitalitu, ale já se spíš potím jak kráva a je mi pořád jakobych se stimulovala, tak se na to vyprdnu a uvidím, coto bude dělat :slight_smile:
30. dub 2009 v 10:16  • Odpověz
Alfice jen mám malinou opravu jsem z Plzně, ne ze Plzně to u nás nikdo neříká,ale kam přijedeme každý hlásí nojo zase přijeli ty ze Plzně.
30. dub 2009 v 10:16  • Odpověz
Alfi, také potřebuji něco naordinovat, ráno zvracím jako blázen a na jídlo se nemůžu ani podívat, snažím se jíst,ale naprosto nemám žádnou chuť. :frowning2:
30. dub 2009 v 10:22  • Odpověz
Nojo, Ty bereš ten Erektus, jestli to nedělá ty návaly, se ti všechno překrvuje. Nabereš energii, ale pak si jí na mijáááškovi vybiješ...To bude vončo Tončo.
Nojo, Terko, já to znám jen od dědy, to se asi říkalo někdy za války, tak si to prostě pamatuju :wink:
Furt zvracíš? No to právě potřebuješ asi něco dostat brzo ráno do žaludku, co jen piškotky s čajíkem?
30. dub 2009 v 10:26  •  1 dítě  • Odpověz
Nevadí Vám, že jsem měla na plotně palačinku? :slight_smile: Ale byla ok. Jdu na to, dneska se mi to daří, jinak u nás dělá palačinky manža, bo po první mám nerva a opouštím kuchyň :slight_smile:
Jsem napnutá, co na pohovoru, snad brzo přijede.
Jinak mi opakují na Óčku ten včerejší sestřih písní, Anděla už hráli a jedeme dááááááááááááááááááál...
Pracanti, za chviličku obídek :stuck_out_tongue_closed_eyes: , copak Vám kde vychystali?
30. dub 2009 v 10:34  •  1 dítě  • Odpověz
Zvracím jenom ráno,ale chuť k jídlu nemám celý den, jsem nějaká divná. :frowning2:
30. dub 2009 v 10:34  • Odpověz
ahoj,spital jsem bohuzel nasla. Lituju. Mela jsem jet radeji k Andrejce na to kaficko. Cysta uz ma 5 cm a jdu na ONKOLOGICKY UTZ. Jak si myslite,ze mi je?
30. dub 2009 v 10:35  • Odpověz
Petjuno, Ty jis už zpátky, já na Tebe tady myslím....
Co to je onkologický UTZ? Jak se liší od normálního? Asi se ptám blbě, ale já fakt nevím... Ta cysta nejde odoperovat?
30. dub 2009 v 10:44  •  1 dítě  • Odpověz
Holkýýýýýýýýýýýýýý :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: , no mně je zle... Já snad špatně vidím :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Píše Věruška, srdíčko nebije, musí na vyvolání porodu a revizi, mám vám to dát vědět. No to ten den teda začal.
Bože, co se to zase děje? :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
30. dub 2009 v 10:49  •  1 dítě  • Odpověz
Tak to je strašné, to snad ani není možné,
30. dub 2009 v 10:54  • Odpověz
autor
Holky, je to strašně smutný. Bolí to všechny, je nám líto Věrušky, chceme to vzdávat, snažilky mají strach, že nemá cenu se nažit, Těhulky se bojí o svoje miminka. Já mám z toho husí kůži, a je mi to zatraceně líto a taky se mnou cloumá vztek. Každou napadne, to se může stát i mně, jak já se můžu radovat, když se někdo trápí. Jsem ráda, že se máme, a teď nás Věruška bude potřebovat, i když si to stejně z toho pekla musí vylízat sama. Jsou chvíle, na které jsme samy a fakt nepomůže , kdy se kvůli nám zhroutí i ty ostatní. Věruško, jsme tu pro Tebe a budeme žít a bojovat společně dál.
30. dub 2009 v 11:36  • Odpověz
Proboha Alfice jak je to možné, vždyť vše bylo v pořádku. :cry:
30. dub 2009 v 11:38  • Odpověz
Ahoj holky dnes opět jen zdravím včera jsem odpadla na úřadu takže jsem nic nevyřídila a ještě je mi hrozně zle.
Ale vidím že tady se to taky sere,ted čtu o Petjuně a o Věrušce a nevím co říct je to na nic,jsou to takové šoky že jsem z toho zoufalá.Alespon na vás myslím.
30. dub 2009 v 11:39  • Odpověz
Andrejko, samozřejmě tu budem ať se muže Věruška vyplakat a podělit o svou bolest a Peti, neboj, to je určitě jen prevence, jenže pokud cysta roste, tak ti ji asi budou muset vzít :frowning2: Takže se Ket zase posune do nedohledna :frowning2: Já to jenom nechápu, vždyť už cítila pohyby, život je opavdu k...a, to se jinak nedá nazvat :frowning2:
30. dub 2009 v 11:44  • Odpověz
Jemi Věrušky moc líto a nechápu jak je ten svět nespravedlivej. :cry: :cry:
30. dub 2009 v 11:49  • Odpověz
Je vůbec nějaká naděje, že se někdy dočkáme miminka. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
30. dub 2009 ve 12:07  • Odpověz
autor
Terezko, Ty si MUSÍŠ teď hýčkat svoje těhotenství! Jasňačka???! Holky těhulky, běžte na sluníčko!
30. dub 2009 ve 12:33  • Odpověz
Ahojte. Zrovinky jsem se chtěla ovážit vás pozdravit a čtu takovou hrůzu zase! :frowning2: Věruško hrozně moc mě to mrzí a věř, že ti to říkám od srdíčka :fearful: Snad to zvládneš a bude to rychle za tebou. Posílám ti moc sil.
30. dub 2009 ve 12:42  • Odpověz
Andrejko jsi hodná, snažím se,ale toho špatného je kolem nějak moc. :frowning2:
30. dub 2009 ve 12:50  • Odpověz
Tak už jsem doma.
Věrušky je mi moc líto a bohužel na to nejsou ani žádná slova :pensive: Drž se kočičko.
Holky chtěla jsem vám napsat,že k doktorovi jdu 12.5. tak se žádná neobjednávejte!!!Myslím to vážně,úplně mi mrazí,minule jsem šla s Regínkou.
30. dub 2009 ve 12:52  • Odpověz
autor
Leňulko, jsem strašně ráda, že jsi tady. Jen kdyby to byla jiná příležitost. Tak co, stále platí červen?
Holky, teď jsem si volala do Caru, a znovu líčila moje mimocyklový krvácení atd, a znovu jsem slyšela, že je to hormonální disbalanc apod. Takže zkrátka a dobře v pondělí jdu na UTZ (11dc) a jdu do Ketu. A rovnou při ketu si domluvím v případě neúspěchu na další měsíc hysterku, toť definitivní rozhodnutí.
Terezko, holka, nezlob mě, ty jsi těhule!. Ba ne, já vím, ty hormonky taky dělaj svý. Ale vem všechnu energii co máš, a soustřeď se na to vidět to z lepšího úhlu. Najeď si radši na stránky, kde jsou kočárky a těš se! Nikdy nikdo nemůže mít záruku, že bude vše bez problémů, ale užívej si to, na průsery stejně nikdy nejsme dost připravené, když přijdou, tak to zkrátka budeme muset zvládnout a zvládneme.
30. dub 2009 ve 12:59  • Odpověz
autor
Peťulko, tak jsi už dorazila, já se bála Ti to říct, když jsi sedala do auta. Jak je Tobě? Doma je líp? Ale jdeš do práce, viď?
30. dub 2009 ve 13:01  • Odpověz
Andrejko tak to ti fandím.Žádná hysterka nebde zapotřebí. :wink:
30. dub 2009 ve 13:03  • Odpověz
Petjunko, tak se 12.05. drž,ať tu smůlu prolomíš.
30. dub 2009 ve 13:07  • Odpověz
Adrejko já už to věděla,psala jsem si s Májinkou.Je to den svině.Teď mi volal Jirka jak jsem dopadla,já mu bulim do telefonu a kdž jsem schopná mluvit tak nám vylítnul sygnál,dopr....
Jsem docela ráda,že jdu makat aspoň nemám čas přemýšlet nad kravinama :cry: ale postel by také nebyla marná,bolí mi hrozně šiška.
30. dub 2009 ve 13:10  • Odpověz
Trezko ikdyž by UTZ dopadl dobře(jakože to bude jen cysta a ne něco horšího)tak mi čeká stejně operace,takže žádná sláva :frowning2:
30. dub 2009 ve 13:13  • Odpověz
Jsem ráda,že vás mam,díky.
Běžim do rachoty,hlavně ať se mi dnes neptají jak jsem na tom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry:
30. dub 2009 ve 13:15  • Odpověz
autor
Jim řekni, je to na ho, ale může bejt hůř! Pučte mi nůžky, musím zchladit žáhu. Dalšííííí prosímm.. :wink:
30. dub 2009 ve 13:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.