• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Díky za rady ohledně robotů, ještě si to prostuduju na netu, vypadá ten Moulinex pěkně. Třebas napíšu Ježíškovi, ale dary byly zrušeny, tak nevím. Leda, že by si o něj napsal Annanas, no potřebuje šťávičky, koktejlíky, přesnídávky, jogurtíky bo ne? :grinning:

Věruška pokračuje v jízdě, tož ať nepřejedete a nebolí Tě zase hláááávka.

Andrejka snad už dojela domů a ozve se.

Hani, pěkně máš připraveno, úplně jsem si zavzpomínala, jaký to bylo, když tu stála taprázdná povlečená postýluša a já přemýšlela, jak ten její obyvatel bude asi vypadat :sunglasses:

Obyvatelka hraje s tátou na komplu hru bo jináč řve jak pavián, chlupatej otravuje s hraním, tak házím činky a jináč tu do teho kopaj kopálisti. To je romantický večer :grinning:
10. říj 2009 ve 20:49  •  1 dítě  • Odpověz
Ještě že mám tu chytrou troubu, že na mě občas zařve, bo jsem úplně zapomněla, že tam mám tu buchtu, muž olej koupil cestou z Náměště, kam jel pro bráchovu kámošku.

Jináč tu na mě drahý křičí, volejte Bellce, utekl Baroš, bo slyšel jméno v telce, tak koukejte všicí, za chvilku tam vlítne Bellí s tou její tyčí a bude honička :grinning:
10. říj 2009 ve 20:55  •  1 dítě  • Odpověz
Zas.... fotbal úplně jsem zapoměla na další díl Dítě za každou cenu na Z1 :angry:
10. říj 2009 ve 21:19  • Odpověz
Berušky loučím se sváma jdu se ospršit a pak spinkat přeji vám krásné sníky a dobrou noc
10. říj 2009 ve 21:39  • Odpověz
autor
hoj bérunky! Jsem zasejc v Práglu, to;ž zdravím! Ráno UTZ...
10. říj 2009 ve 21:53  • Odpověz
autor
Tož jsem dopčetla vše, lehce si u teho klimbla :slight_smile: . Beluška nebyla, tak měla asi denní, že? Tak honéém dom a spinkat pečovatelko! Větruška má návštěvu.. Mája brousí na netu po mixérech :grinning: . Napiš Ježískovi, čeba se stane zázrak :slight_smile: . Luci, no, je to tedy fáákt neomaleně řečeńo, ale jak psal někdo tady, jak si malé pochovají, posérenkujkou se. Ale Tobě to může bejt fukejs :grinning: . Pak jim je (ho) nepučuj, jenom mně! :grinning: :grinning: :grinning:
Zdravím Rokérku Janinku! Taky skoroužfaktickou maminu Haninu :slight_smile: ! A Kačeraáá a Majkýýý a fšecki! Terezka už má volno, tak snad taky dojde na tu domácí Samycy a ozve se! Monči má doma nové kožíšky morčecí, no to je překvápko, to musel být zážitek, když to malej objevil, viď? Co Karolajnko?? Jak se máš? Jak jsi pokročila? Že \Ty to chceš nechat na jaro??? Taky moc zdravím Katušku, jak je Tobě? Už je troškuz líp, vyplakáno? Ještě asi brzy.. Ozvi se nám. Taky chci pozdravit MANETKU a LEŇULKU!!! Holky, jestli aspoň někdy čtete, zdravím!
10. říj 2009 ve 22:29  • Odpověz
Ahoj koťátka, přeju dobrou nocku a krásné sníky všem:slight_smile: vůbec nestíhám, ale myslím na vás, sluníčka moje. Andrejko, zítra budu držet pěsťulky, ať je UTZ v naprostém pořádku, beruško moje:slight_smile:
10. říj 2009 ve 22:32  • Odpověz
autor
Ještě tu byla Alenka a Evča, tak taky zdravím :wink: .
Koukala jsem Janni na toho robota, tak Máji mám vlaśtně hodně podobný, ale zastaralejší, cca 10 let už. Ale princip podobný a fakt doporučuju. Já nejsem až trakovej kuchař jako Ty, ale fakt když už něco strouhat, tak ho vytáhnu, rozhodně na ty bramboráky. Taky třeba jsem tam nacpala játra na játrový knedlíčky. Nebo na svíčkovou určo taky..
10. říj 2009 ve 22:35  • Odpověz
autor
Ahoj poklade náš :slight_smile: !! Tak jsi dom. Díky za palečky.. Do kdy máš volno??
10. říj 2009 ve 22:36  • Odpověz
Andrej, volno mám zítra, ale Pavlík pokládal dneska v pokoji dlažbu, tož bordel je všude, jsem aspoň vytřela, ale jsem unavená z práce, tož asi padnu.
10. říj 2009 ve 22:40  • Odpověz
Jsem měla dneska denní.
10. říj 2009 ve 22:41  • Odpověz
autor
jsem se odmlčela, promiň, mi Honzík vysvětloval, proč když vyhráli fotbal, tak stejně nepostupujou :grinning: , jsem musela poslouchat :wink:
Jasně, padni a nech si něco hezkýho zdáát!! :slight_smile:
10. říj 2009 ve 22:48  • Odpověz
No, to je důležité, ten nepostup, to je jasné, žes musela poslouchat:wink: jsem koukala zase na tu Z1 - Dítě za každou cenu, tak jsem si pobulela, je to prostě všechno, co známe, náš život.
10. říj 2009 ve 22:52  • Odpověz
Tak už vážně jdu do pelíšku. Moc mi chybíte, když tu s vámi nemůžu být pořád, koťátka. MVMMMR, sluníčka:slight_smile: dobrou s bobrou...:slight_smile:
10. říj 2009 ve 22:58  • Odpověz
Bréééééééé ráno :grinning: , zas tady nikdo, vždycky když přijdu, nikdo tady :grinning:

Muším reagovat na Větrušku, to se Ti Andrejko povedlo, tos hezky napsala :grinning:

Bellí, sms došla,a le raději jsem to ani nepouštěla, bo bych z teho zase byla dupě, tak snad se pořad líbil.

Jiináč nevstávám, jen hledám muže, bo o půl 22. jel odvézt kámoše na trachtaci a najednou koukám, že ještě nedjel, nojo, je to asi tak 15km, tož to je dálka a já se tady strachuju, omg :angry:
11. říj 2009 ve 03:54  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ranko všem.Tak jsem se včera doufám dostatečně nakazila malou Simonkou a Matýskem od kamarádky.Je to super,jak pokaždé jak k sestřence přijedu,kolik už toho mala umí nového.Už i šikulka 3 týdny chodí na nočník.A je super jak se ji na něm líbí a jakou má radost ,jak se ji povede se do něho vyčurat,nebo udělat bobek .To my jsme říkali ,že jsme určitě tak šikovní nebyli. :slight_smile: No skvěle jsme si to odpoledne užili,a jak jsem přijela ,tak jsem šla ke kamarádce té Lucce co má tu herničku,pomoci ji výrábět ještě ty stromečky z perliček. :slight_smile: :slight_smile: No a dneska ráno už dorazí miláček a jedeme k našim na oběd.Takže mám ušetřenou práci. :slight_smile: Jupí.
11. říj 2009 v 06:02  • Odpověz
Ahoj Alfi tak doufám,že už máš manžela doma,oni si to ti chlapi nějak neuvědomujou,že když nedorazí včas domů,že máme o ně strach.
Luci prosímtě z babičky si nic nedělej,však ona ještě změní názor.A když ne no tak se na ni vykašlete.Je to někdy složité,u nás taky bude fungovat rodina jen z mé strany a občas možná Peťúv taťka,ale mamka ta to do dneška nepochopila proč jezdíme do Polanky a Olomouce a dáváme do toho ,abychom mohli mít mimi peníze,přece ona už 3 vnučky má a to ji stačí. :frowning2: No hold někdy se stávájí věci mezi nebem a zemí ,které člověk nepochopí.Nic jdu si zavést utroš.Dneska ho začínám zavádět,tak třeba tentokrát pomůže. :slight_smile:
11. říj 2009 v 06:27  • Odpověz
autor
Dobréé ráánko, hřebčíne milý!
Jsem už vzhůru, kafíčkuju, a pak si umeju háre, zkulturním se a pojedeme na UTZ. Musím se přiznat, že se tentokrát těším na KET moc moc i z jiného důvodu. Že budu chvílií na neschopence, odpočinu si, myslím, hlavně psychinu vypnu, zvolním tempo a tak. Bo poslední dobou furt lítačka, a to je přece jen pro poletuchu Větrušku spíše.. Zítra si jedu k zubákovi pro korunku, jsem ho naháněla, že to chcu před ketem, abych se vyhnula případným práškům na bolest. A pak rychle rychle dodělat vše v práci a čekám tak st, čt nožky hore, embryjka k mámě a huráá volníčko a klid. Tož jsem se vykecala.. :wink: :slight_smile: Hezkou neděli , berušky!
11. říj 2009 v 08:10  • Odpověz
autor
Holky, vidíte taky vedle v reklamě to mimino ve špagetách?? :grinning: :sweat_smile:
11. říj 2009 v 08:13  • Odpověz
brééé ráno kobylkýýýý:slight_smile:
Tak já mám novou přezdívku? No , ale krááásnou:slight_smile:
Andrejko, tfuj, tfuj, ať je káásná sliznička. Podat pak hned hlášení, ale to ti ani nemusím řikat, že:slight_smile:
Já jsem vyprovodila ségru s kámoškou a aby toho nebylo málo, tak odpoledne přijdou zas nan ávštěvu sousedii s miminkem. Jěetě, že mám hotové pomazánky a upečeno, už je toho nějak dost. Ale na mimísko se těším:slight_smile:
11. říj 2009 v 08:58  • Odpověz
Jé ja žádné mimino ve špagetách nevidím,ale kávičku si půjdu udělat asi taky,protože to vypadá,že Peťa zase až tak ráno nepřijede,ale snad to stihne na ten oběd k našim.Teď jsem hodila do pračky a nakrájela jablíčka do sušičky a teď už jen čekám na miláčka. :slight_smile:
Andrej tak držím pěstičky ať to tentokrát vyjde. :slight_smile:
11. říj 2009 v 09:01  • Odpověz
Jdu vás dočíst, ať mi něco neunikne:slight_smile:
Všem krááásnou neděli:slight_smile:
11. říj 2009 v 09:03  • Odpověz
Přeju všem krásnou neděličku, koťátka:slight_smile: Andrejko, držím pěsťulkyyy:slight_smile: Věruško, Ty jsi v jednom kole a Mája zase v noci čumákovala:wink: mám den volna, tak se mám co otáčet doma, někdy mám pocit, že bydlíme na staveništi, OMG. Ale snad jednou budeme mít taky hotovo a krásně. Dneska udělám smažený sýr s brambůrkem a práce mám tolik, že nevím, jestli to vůbec stihnu. Mějte krásný podzimní den:slight_smile:
11. říj 2009 v 09:13  • Odpověz
Dobré ráno berušky moje. Andrejko tfuj tfuj at ve UTZ na jedničku. Belíško jeden den volna a budeš zase uklízet co se dá dělat ale neboj baráček bude jednou hotový a budeš mít klid budeš si užívat jenom mimuška. Věruška bude zase slavíkovat ta se má :grinning: Kasi zaved utrouš a děj se vůle boží :wink: Mája v noci zase čumákovala na kobyle co Ouboš v kolik dorazil :sweat_smile:
11. říj 2009 v 09:19  • Odpověz
Zdravím Bellušku a Lůcu:slight_smile:
Luci, musím reagovat na včerejší návštěvu babi. Jak už tu holky psaly, vyprdni se na ní a myslete te'd s manžou jen na miminka. Všichni ostatní ať si trhnou nohou:slight_smile: Je to vaše věc!.
Ještě jsem koukala do albíka Haniny, no krááása:slight_smile: Pupík pěknej a postýlky, fusak...:slight_smile: Já už chci taky nakupovat:slight_smile:
Holky, včera jsem si skoro nic nekoupila, ale neva mi to. Stejně šetřím a navíc mi ani nic nepadlo do oka. Večer jsme ještě kartařily a užily jsme si to taky:slight_smile:
11. říj 2009 v 09:29  • Odpověz
No ono to ani jinak nejde,ještě dneska volničko a zítra už zase do jednoho kola.No a ,že je teď na podzim v práci práce jako na kostele to nemusím ani vykládat,taky se těším až si odpočinu.Možná o vánocích už bude klidněji. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Ono zazimovat 11ha v 6 lidech je vcelku zahul. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a musíme to stihnout,protože za chvilku skončí ještě i ti 3 lidé a zůstaneme už zase jen ve 3.2ženské a 1 chlap.No uvidíme.Tak se mějte krásně,hlavně držím pěstičky Andy ať ji to vyjde a taky se brzy dočká toho zázraku a ty Luci si užívej toho nádherného pocitu a ať ti dobře dopadne kontrola až půjdeš.Kdy jdeš na kontrolu. :grinning: :grinning: Nic budu končit přijel miláček.
11. říj 2009 v 09:33  • Odpověz
Kasi v úterý jdu na krev jsu zvědavá jak dopadnu :wink: Užíj si manžílka :slight_smile:
Věruško máte všechny pravdu kašlu na mě těd se hlavně soustředím jak dopadne krev a pak se uvidí co bude dál.
11. říj 2009 v 09:44  • Odpověz
No dál už se budeš těšit na bobánky. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. říj 2009 v 09:53  • Odpověz
Bré dopolko. Andrejka už roztahuje, tož snad bejvák připraven, ještě vysát babouky a jde se do Ketu.
Větruška to táhla tedy až do samého rána, no paráda a kde byl vystěhovanej drahý? Co tulipány? Nevadnou?

Muž se mi vrrátil úderem do klávesnice, odeslala jsem vám zprávu a huž v zámku klíče. No dělám uraženou :grinning:

Za hodinku frčíme pro mamku do Brna a vezeme tam bráchu, už domarodil snad a půjde zase bydlet hoch.
11. říj 2009 v 09:54  •  1 dítě  • Odpověz
Jdu hodit hlavu do vany, dítě tátovi, ať si to užije, když tak málo spal a pak už oblíkačka, vztekačka, frčení, papapa!
11. říj 2009 v 09:54  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.