• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Tak se tu mějte krásně,my už odcházíme k našim na obidek.papa :slight_smile: :slight_smile:
11. říj 2009 v 10:19  • Odpověz
Berušky loučím se sváma jdu obědvat a potom pojedem pro Pétáska včera jela k babičce. pořád má zvýšenou teplotu zítra sní pojedu k doktorce.
11. říj 2009 v 11:30  • Odpověz
Dobrou chuť všem, u nás prázdná plotna :pensive:

Výlet se nekoná :unamused:
11. říj 2009 v 11:57  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj taky preji vsem krasnou nedeli. To pocasi, je tak skarede ze je clovek takovy cely nevesely a spavy. Ja denska zkousim recept z televize kureci ctvrtky na citrone tak jsem zvedava jake to bude podlekoreni mi to moc nevonelo ale chutnat by to mohlo. Aspon nejaka mala zmena ve vareni nebude to tradicni kure. Tak dobrou chut kdo je ted u stolu.
11. říj 2009 ve 12:16  • Odpověz
Kobylky, psala Andrejka, že má anovulák :frowning2: :frowning2: Obrečela to,ale Džony zavelel a šli na kafe s něčím sladkým. Víc vám asi napíše ona sama.
11. říj 2009 ve 13:30  • Odpověz
Ahojky tady to žije dnem i nocí :slight_smile:

Nakukuju jak dopadla Andrejka a teda nic moc :frowning2: , takže asi sliznice neroste, to mě mrzí. Snad to dají do příštího cyklu nějakýma léčkama do pořádku.
11. říj 2009 ve 13:38  • Odpověz
Ahoj berunky

A měla Andrejka ty náplasti?i když ty jsou na sliznici ne na ovulaci.Holky to při Ketu musí být taky ovulace?Nějak tomu nerozumím,je to jak s tím kalíškem u Kasi :confused: ten už ale chápu.Andrejko ještě že Honzík umí tak podržet.Neboj,příští měsíc to vyjde :wink:

Moni ahojík,tý jo ty jsi už 24tt a kdy půjdeš na testík na cukrovku?To mě teda docela děsí,fuj na lačno a ještě sladkou tekutinu :confounded:

Máji kam ste měli jeti?Plotna prázdná?Ale trouba plná :grinning: máš tam buchtu nebo už není? :confused: Jakou si dělala?

Zdravím Věrušku,Katy,Ivču,Hanču a Dady a taky Marky,sem zvědavá která porodí dřív :grinning: A všem všem hezkou neděli,tady upršenou :unamused: :grinning:
11. říj 2009 ve 14:06  • Odpověz
autor
Ahoj kobylky, tak Věruška už informovala.. No, jsem z teho byla špatná, mám pořád pocit, že mám poslední rok a každý měsíc na víc je jako, když ukrojíš kus z dortu a ubývá a ubývá.. Ale ještě jsem si vydyndala UTZ na středu, bo jedinej malej folík tam byl, tak kdyby dorostl, ale nevypadá to. Takže mi tak cinklo přes nos, že jsem stará baba, že už ani neovuluju. No, takže jak říká Mája, asi to tak mělo být . Pravda je, že jakoby cítím, že něco nehraje, ten zub dořešit musím, mám ňákej ksicht nečistej, si myslím, že snad aj od toho zubu, že tam něco je prostě. A taky si říkám, jestli ta anovuilace nemůže být i trošku - už přes týden se láduju růžovejma sajrajtama na bolest proti tomu zubu. No, snad to zítra zubař dá do cajku. V tu středu si v Caru aspoň domluvím další cyklus, konečně snad dojde na tu stimulaci. CHCI NÁPLASTI!! Bo po nich otěhotněla Petjunka a tuším, že i Šáša ze staré diskuze a obě na KET. Tak to mi dává naději. Jinak Janinko, pro info, jde o to, že pokud máš zralý folík, tak teprve potom máš dostatek hormonů, které právě zařídí tu narostlou sliznici a pak se má embryjko do čeho zaklubat. Takže jasně, že vlastně nepotřebuju folík (tzv.dominantní), ale když nebude, nebude ani hormon a pak ani ta peřinka, viš? Je to zkrátka všechno propojený, no.. Takže jak psala Belinka, počkám si tedy na listopad a třeba vyjde vánoční dárek. Bože , prosímmmmm!! Děkuji, že jste na mě myslely. Teď je na řadě Věruška - v úterý UTZ. Jinak VětRuško :sweat_smile: , byl tam dnes Kult a byl teda strašně milej. No jó, ale folíka mi nevyčaroval.. Pak jsme tedy byli s Džonym po krámech, mám kalhoty z CA, a když jsem viděla tu velikost, protočily se mi panenky, ale jsem nemožná, místo abych šla na procházku, vzal mě Džony na medovník. No, asi jsem už ztracená a odepsaná. No, ale ještě jsme byli v levnejch knihách a koupila jsem pár dětskejch knížek za babku, tak mám co rozdávat, maj nádhernej výběr..
11. říj 2009 v 15:25  • Odpověz
Ahojík fšem :wink:
Andrejko nesmutni, to jako chceš říct, že mimo to super jídlo ještě zobeš Brufeny? :confused: Bo to špatně chápu? Z teho peřina teda fakt nebude, nemluvě o bylinkách, kterým to asi taky nedělá dobře a hlavně těěělu.
Do příštího cyklu si to dej do cajku bo dostane dupa vařekou a že máme hooodně dlouhou, bo satan ji má na vytahování hraček pod nábytkem :wink:

Janni, buchtu jsem dělala kefírovou, je podobná perníku, ale je strašně vláčná, jakoby vlhká, to mám ráda, když se to nedrobí. Ale máš pravdu už aj pec je plná, dělám kuřecí s tatarkou, no moc mi ten název nelahodí, ale když to tak chválej...
11. říj 2009 v 16:15  •  1 dítě  • Odpověz
WOW Kobylky, viděly jste Pardubickou? Já bohužel ne, ale výsledek je famózní :slight_smile: , až tu zase z teho pláču :slight_smile:

Huž jsem to seslupla a doporučuju, skvělá chuť, super je nechat dojít jen grilem, křupavá kůrčička, luxusní barvička, no prostě parádní obídek a rychlý, lehký jako facka. Akorát jsem dala místo tatarky majolku a namíchala jsem ji napůl se zakysanou smetanou.

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=3169

A kefírovka, taky rychlovka a za chviličku hotovka!

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=56578

Buchétku jsem ještě pocákala čokoládovou polevou.
11. říj 2009 v 17:01  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojki tak už jsme doma,obidek u mamči byl výborný.Měli jsme rajskou s plněnýma paprikama.Byla skvělá.
Andy nesmutni ,uvidíš jednou to určitě vyjde.Musíme se přece dočkat všichni a já stále věřím na zázrak,že se u vánočního stromečku sejdeme všichni buďuž s mimísky v náručí a nebo pod srdíčkem. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Tak si dej hlavně rychle zoubek do pořádku,ať nepapáš žádné ibalginy a spol. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Jinak hezký nedělní večer.
11. říj 2009 v 17:36  • Odpověz
Tak už jsem doma Pétu jsem si dovezla dom okoupala a poslala do postele pořád má 37 večer má víc tak sní zítra zajdu k doktorce.

Andrejko beuško naše nesmutni, dej si zoubek dopořádku pít vitamínky a bude to dobré a příští měsíc půjdeš pro bobíšky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. říj 2009 v 17:45  • Odpověz
Zdravím všechny kobylenky, přeji krásný zbytek neděle. Já po třetí dorazila z práce, umyla na rychlo okna a teď si tady všechno pročítám :slight_smile:
11. říj 2009 v 18:27  • Odpověz
Ahoj holky, tak včera samé dobré zprávy. Spermiogram vylepšen, nafasovali jsem injekce a od 15.10. pícháme zase pro změnu do mě :grinning: . Tak snad bude dobře a budu následovat Lucku. Všechny moc zdravím a hezký zbytek neděle!
11. říj 2009 v 18:31  • Odpověz
Ahoj Evi moc gratuluji a držím pěsti. Já na začátku listopadu snad nastoupím taky a začátkem prosince už by jsme měli taky píchat. Tak uvidíme jak to půjde.
11. říj 2009 v 18:36  • Odpověz
Ahojky nějak mi stůně noťas :angry:
Andrejko Šáša náplasti určo měla ale já při KET měla tablety astrofen.Náplasti jsem měla si 2měs před tím ale pak byly ty problémy s cystou :unamused:
Všechny moc zdravím
Evi vy si ty píchance teda poctivě střídáte :slight_smile:
Jdu do vany,zítra mi čeká pan doktor tak ať jsem pěkná :wink: navíc mi bere hlavěnka,to je hnus :frowning2:
11. říj 2009 v 19:09  • Odpověz
Evi tak to gratuluji takže ted budete píchat tebe :grinning: Budu držet palečky at to dopadne dobře a zahlásíš dvě čárečky :wink:
Alenko takže už taky brzo do boje budu moc moc držet palečky :wink:
Péto ahojda tak zítra kontrolička určo bude na jedničku :slight_smile:
11. říj 2009 v 19:15  • Odpověz
Koťátka, přeju pěkný nedělní večer:slight_smile: Andrejkooo, žádné ibalginy nejez, OMG! Je to hnus pro tělo, proto nic takového neužívám, beruško. Všechny vás mocinky zdravím, sluníčka:slight_smile:
11. říj 2009 v 19:21  • Odpověz
Ahojky
Andrejko tak zkus se do středy prolévat kontryhelem, třeba se ještě folík rozjede, ale čím ho nakopnout, kdo ví? Taky jem měla tabletky před KET estrimax, používají je ženy v menopauze, tak nevím na co jsou konkrétně.
Evi tak to jsou samé dobré zprávy, tak zas do boje :slight_smile:
Alenka taky za chvilku, to je dobře.
Lucko jak testíky, děláš každý den ???
Májiny recepty už mám uložené v oblíbených vypadají eňo ňuňo tak vyzkouším.
Janiko jo jo na cukrovku se chodí 24-28tt tak se za týden objednám, raději půjdu až v tom 27-28, kdyby náhodou tak ať nemám dietu moc dlouho. tobě už to taky poskočilo už víš co to bude?
Peti tobě zítra pohodovou kontrolu.
11. říj 2009 v 19:27  • Odpověz
autor
Holky, já su v řiti.. taky mi totiž řekl, zvýšenou štítnou žlázu, já reagovala, že to už znám, že je to jen trošku a byla jsem na ebńdokrinologii před rokem, ale teď jsem čučela na ty výsledky a ono je to hodně zvýšený.. nějak to vzdávám, bo termíny na endokr. jsou staršně dlouhý 2-3 měsíce a já se tedy bojím do ketu, aj kdybych ovulovala, bo to často končí potratem a já ňák ztrácím nervy.
11. říj 2009 v 19:32  • Odpověz
Hezký večer, kobylky. Zdravím Kasu, Lůcu, Alenku, Evu, Petjuunku, Bellku, Monču....
Holky, já taky nic nemám, žádné náplasti, tablety, atd... Uvidím, co mi řeknkou v úterý na utz.Je mi líto, že nebudu bojovat s Andrejkou..
11. říj 2009 v 19:36  • Odpověz
Andrejko neztrácej hlavu, vše bude dobrý uvidíš!!!!
11. říj 2009 v 19:37  • Odpověz
Ahoj Moni testík jsem dělala v pátek potom v sobotu a pak zítra testnu a pak je všechny vložím.
Adrejko bojuj máš ještě tři mražáčky a čekají na mámu takže objednat na edokrinologii a potom hurá do Ketu. Vím že je to těžké , ale musíš bojovat všechny jsme tady stebou a budeme držet palečky.
11. říj 2009 v 19:38  • Odpověz
Andrejkooooo, tu štítnici ti můžou přece řešit i v cáááru! Klid, kočko, posílám pohlazení .Vím, že máš teď hlavu plnou všech možných myšlenek, znám to, ale snaž se to vše pustit a jen se nechat nést a věřit!!!
11. říj 2009 v 19:39  • Odpověz
Moni přidala jsem včerejší testík :wink:
11. říj 2009 v 19:43  • Odpověz
Andrejko, neztrácej nervy, zlato, zavolej neléčiteli, určitě poradí, co máš dělat. Koťátka, přeju dobrou nocičku a krásné sníky, ještě udělám Pavlíkovi masáž a jdu spinkat, bo ráno vstávám a ještě mi to padá, příspěvek píšu už potřetí, OMG. Pěkně se vyspinkejte, sluníčka moje zlaté:slight_smile: MVMMMR:slight_smile: a chybí mi, že nestíhám být s vámi pořád. Dobrou s bobrou, koťátka:slight_smile:
11. říj 2009 v 19:45  • Odpověz
Holky vy co máte notas,co máte za notase????Jakou značku a typ?

Andrejko,nesmutni,bude dobře ono to bude dobrý uvidíš :wink:

Pádím do hajan,bolí mě hlava :confounded:

Brou nocku všem a ještě velká gratulka AK303 držím palečky.
11. říj 2009 v 19:45  • Odpověz
Luci tak vidím že každý test ukazuje jinak, ale jsou tam furt tak super :slight_smile:
Andrejko v pondělí se objednej na endokrinologii (tím nic nezkazíš když to trvá tak dlouho a popřípadě to zrušíš), a jak pojedeš do Cáru teď ve středu, tak pozjišťuj co se dá a jestli s tou štítnicí můžou oni něco dělat, jak píše Věrka, třeba ti na to něco dají. Asi nemá cenu moc to lámat přes koleno, ale věřím že si za měsíc tvoje sněhuláčky vyzvedneš :wink:
taky jdu spát
Bellí Jani a všichni dobrou noc a hezké sny
11. říj 2009 v 19:59  • Odpověz
Berušky přeji vám dobrou noc a krásné sníky. Jdu se ospršit a pak k telce a pak spinkat :wink:
11. říj 2009 v 19:59  • Odpověz
Moni ten páteční ukazuje silnější čárku a ten včerejší slabší ale každý je jiná firma tak uvidím zítra jaká ta čárka bude.
11. říj 2009 ve 20:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.