• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
Holky, jste moc hodný, díky. JJ, Monči, máš recht, zítra se hned objednám . Nepopírám, že teď je mi ouvej a mám pocit, že je to konečná, ale to tady má občas každá. Tož uvidíme, zase bude dobře. Belí, dobrou, zítra makáš.. Luci, užívej čárky, kdy že máš vlastně kontrolu?Evča a Alenka brzy do boje, bezva! Janninku zadrvím.Petjunku taky. a samo Věrušku a Andělíčka. A Kaši, ať je kelímek úspěšnej. Zdravím ještě Ivu.
11. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz
Holky taky přeji dobrou noc.

Andrejko neplaš, mně dal ten Letrox na štítnou můj gyndař apak dle endošky se až upravilo dávkování. Tak snad ten Kult Ti na to něco řekl, ne? Nebo řekne, když nic nebereš, oni Ti to taky můžou předepsat.
Nebo zkus zajít osobně na tu endošku a řekni sestřičce, že jddeš do Ketu a že je to akutní, když bude rozumná, tak Tě vezme.

Evčo, tak píchání se prostřídalo, tož držíme paluchy.

Janni, já mám notebook Acer, nyní půjčenej od mamky Acer :slight_smile: , Katy má Acer.

Kukáme na Superstááru, už to začíná.
11. říj 2009 ve 20:10  •  1 dítě  • Odpověz
Tož jdu taky čučet :wink:
11. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz
Andrejko krev mě čeká v úterý :wink: Janni já mám notas HP :slight_smile:
11. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz
Taky koukám na superstár.Tak se mějte krásně a dobrou noc a Andrej neklesej na mysli.Bude to v pořádku neboj. :slight_smile:
11. říj 2009 ve 20:40  • Odpověz
11. říj 2009 ve 20:41  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Máji, jsem vykoumala,že Ty měla sníženou, já mám zvýšenou. Tedy nevím, co to znamená, jen dle toho prášku jsem zjistila.. Janni, já měla acera teď mám ASUS K50IJ.
11. říj 2009 ve 20:45  • Odpověz
Andrejko, drž se!!! Byla si v očekávání dalšího pokusu a zase tohle. Ach jo!!!
11. říj 2009 ve 20:56  • Odpověz
No jedna premává mo a druhá málo, z jedný se tloustne, tu mám já a z druhý hubne, tu máš Ty :grinning: A máme jasno! Takže jdi na endošku a nestuduj.
11. říj 2009 ve 20:57  •  1 dítě  • Odpověz
Včera ve mě byla tak maličká dušička. Když jsme jeli na kontrolu, tak mi tekly slzy, asi strachy. I přes dobré zprávy jsem byla úplně vyřízená.
11. říj 2009 ve 20:58  • Odpověz
Ježiš to je doják zase :slight_smile: ta Stááááááára, brrrrrrrr
11. říj 2009 ve 21:09  •  1 dítě  • Odpověz
Já se také loučím a přeji všem dobrou noc a sladké sny. Babulenky všechny se držte a myslím na vás. MVMMMMR :slight_smile:
11. říj 2009 ve 21:39  • Odpověz
11. říj 2009 ve 21:56  • Odpověz
Tak máme po Stáááře, umejt chachule a dupy a hupky dupky do postýluš.

Brou nocku prdky moje :zipper_mouth: :dizzy_face:
11. říj 2009 ve 22:25  •  1 dítě  • Odpověz
Ještě mušim řect, že u mě vede moderátorksá dvojice :grinning: , to je radost na ně koukat :wink:
11. říj 2009 ve 22:27  •  1 dítě  • Odpověz
Tak mě se Stará líbila,protože tu písničku mám ráda,a kdo mě moc nebral byla Ištváncová a Majerníková. :slight_smile:
Nic kouknu ještě na střepiny a hurá do hajan. :slight_smile:
11. říj 2009 ve 22:32  • Odpověz
Brou nočku všem kobylkám:slight_smile:
11. říj 2009 ve 22:50  • Odpověz
autor
NAŠE ANDĚLÍ RODINA !!!

ČEKANKY
Bellí,Fertim.OC,6IVF(AH,ICSI,PK,KET),pomazaní a ještě zvonkohra někdy,klobouk dolů,fakt!Tentokráte denní!
Karolo,GynOV,1IVF,1ET,2KET, Mušíme si to rozmyslet asi.. Zavoláme, až budeme připraveni, no..
Regina,Apoli.,1IVF,6IUI, Tož jsme zasejc s Kájou, budeme za nás bojovat!
Katka31,Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci,29.7odstranění myomu.Smuténko pořád za Happynkou,přejde to,drž se.
Leontýnka,Máme Domču z domečku.Manža je s náma! Adopce podaná!, 12.10.přijde paní sociálka juknouti! :wink:
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2IUI,8IVF, Leňulko, těšíme se na Tebe.
AK(Alenka), Brno Unica,1 IVF+ICSI,MA,nová startovní čára,cca 11,12/09 akce.Jukni mi do albííka!!!
Eva36,3IVF,Brno(Laurea),spermio lepší!Zobeme Diane35,ale cca15.10 znovu akce!Injekce se klepou v lednici!
Mikky(Mirka)Apolinář,na 4.pokus z Ketu osmiletý chlapeček!Hydroskopie ok.
Manetka-IUI,2IVF,2ET,3KET,GennetLB,ještě2ledňáčcii,beruš,jsi v dobré společnosti spolubojovných duší,drž se!

HOLKY V AKCI
Lůca,GyncentrumOV,2IUI, 1IVF,OPU 25.9.,ET 29.9. 3 bublinky u mámy, a 3 ve sněhu!OMG, máme dálnice!!!:slight_smile:
Andrea,Pronat.2IUI,1IVF,ICSI,1ET,1KET,3kulihrášci,11dc asi bez ovu, a zvýšená ŠŽ, pro sichr ještě UTZ 14.10.
Věruška,Pronat.2IVF+ICSI,3ledňáčci,GenetikaOK, 13.10.(15.20)UTZ11dc,tož jdem do Keťátka!!:slight_smile:
Kasa(Petra),Fertim. 1xIUI, IVF před vánoci to jistí! ,2.IUI 7.10. a ještě posichrováno kalíškem 9.10.

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termín13.11,Adélka se už móóc těší ven, ale je trpělivá, ještě počká. Kontrola 14.10.
Hani(hanaSkodova),Pronat,3IUI,2IVF+ICSI+PK,Sophíšek má3400kg,když se nám nebude chtít ven,císař28.10
Dady8178,Reprom.Brno,1.IVF,ET14.3,Ondrášek a Kačenka,zkusíme to císařem, ale budeme to sledovati!!
Katy81,Repr.Brno,1IVF,ET8.4, Bude to Valuška! Kára pro Valušku v garáááži!!
Terezaa,Natal.Plzeň,1IVF,OPU8.4,ET11.4,Asi budu Matýsek!od9.10.dovča,od1.11.naMD, hurrá(kontrola20.10)
Moncaet,HeliosBrno,1IVF,3mrazáčci,ET13.4,bude to Kubíček!ještě pracujem,.od5.11.MD!
Monca,CMRZlín,1DIPI,1IVF,1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU9.5,ET12.5.Bude to Adélka,říkal Kristiánek!Máme morčátka!
Danuss,Apolinář,z1.IVFdcerka,3IUI,teď2.IVF,16.5OPU,3ledňáčci,18.5.ET, jak se máme???
Janni.ka,Repr.Brno,1IVF,OPU30.5,ET4.6.,velký UTZ1.10.Bude to holčinka Nikolka!!!! Jogínujeme!
Petjuna,Apol,1IVF,17.6KET,mrskáme se o 106! A zasejc střííhááme a děláme krasavice! 12.10.kontrola!:wink:
Iva, těhu přirozeně, fazolka je v pořádku.

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1IVF-ICSI,ANÝSEK16.5.09, Bacily zažehnány! Ouboš jede za prací !!
11. říj 2009 ve 22:56  • Odpověz
autor
Dobrou kočky, Leontýnko, zítra dobré pořízení! Luci, ať čárky sílíí !! Petjunko, ať se mimi mrskááá! Belíí, vzhůru do práce, někdo tady makat muší, viď?? :grinning: Já mám dlouhouu.. tož holky moje, klidný týden...
11. říj 2009 ve 22:59  • Odpověz
Ahojky kobylky :slight_smile:
Moc vás zdravím.
Lůce gratuluji k čárkám. Hurá!!!
Letecky jsem dočítala a copak Andrejko :unamused: ? Problémy se štítnou? To je mi moc líto, jakoby nestačilo to všechno ostatní. Ale třeba v tom je právě problém, který se spraví a konečně se podaří :slight_smile:
Ségře zase našel gyndař kolísající prolaktin a prý je potřeba vyšetřit příčinu :unamused: , takže jde za 14 dní na MR. V caru ji totiž ten prolaktin výrazně nehlídali, tak uvidíme, co pan doktor vymyslí.
Myslím, holky, na vás :wink:
Zdravím naše těhulky a přeju pohodové porody.
A hlavně čekanky - držte se!
11. říj 2009 ve 23:29  • Odpověz
Copak se stalo s Happynkou? Nemůžu najít vzkazík od Katušky, asi jsem slepá :o(
11. říj 2009 ve 23:38  • Odpověz
Ahojka Andrejko,
buď v klidu já mám každý cyklus bez hormonů anovulační, mně pomohl synalar spray ten jsem měla 2 měsíce v kuse a pak ještě menopur a pregnyl a pak se teprve zadařilo,štítnou žlázu mám taky špatnou beru Euthyrox 50mg 1 denně a teď v těhu ještě jodid100mg 1 denně,mně nezbyla na zamražení žádná embrya ani po druhé,ale musíš být pozitivně naladěna a uvidíš, že se také dočkáš moooooooooooc Ti to přeji, já mám poruchu že se mi všechna vajíčka utvořila do 18-20let a pak už nic, a ještě mám velkou endometriozu už 2x operovanou a teď mám velkou endometrickou cystu na pravém vaječníku, to e jasná známka neplodnosti, ale řekli jsme si s Doc.Mardešičem že to risknem a ono to na podruhé vyšlo, ale nejprve mi dělal hysteroskopii,říká že nejdůležitější pro těhu je děloha ok a pak lepší jedno kvalitní vajíčko než hodně nekvalitních.
Uvidíš vyjde to !!!!!!!!! :slight_smile: :astonished: :pensive:
12. říj 2009 v 00:01  • Odpověz
Dobré ránečko, jak jsme se vyspinušaly? My dobře, muž je už přes hodinu na cestě. Já peru, myčkuju. Satan vyvenčen ještě za spánku mimiska, tak ej tto dobrý, jen jsme oba pěkně mokří, chcandí tam snad celou noc.

Tady to v noci žilo...
12. říj 2009 v 06:46  •  1 dítě  • Odpověz
Hani Ty jsi případ..., nevědět, v jakym jsi stavu nyní, tak jsi na odpis a helemese, ono to jde. Tak to vidíte, to bylo, aby všude nebylo!!!

A Hani, tu cystu jak máš, ta neva těhotenství a porodu? Já temu nerozumím, tak mě to překvapilo, ale asi ne.
12. říj 2009 v 06:54  •  1 dítě  • Odpověz
Teda řeknu vám, to je děs, všichni už v práci makčej a venku stále tma, to je depkoidní. Tak ať vám to aspoň rychle utíká.
12. říj 2009 v 07:04  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Dobréé rááno!! Hanii!! Taková zpráva hned po ránu!! Jsem se rozbrečela dojetím.. Moc děkuju za naději. Ve středu se na to poptám v Caru. Hysterku mám a děloha je ok.
Teoretičko, Happynka už je v psím nebíčku, měla infarkt, rychlý, ale nečekaný, asi vada, vždyť to bylo ještě štěně.A zprávu nenajdeš, Katuška mi psala sms.
Májenko, ahoj zlato! Tady taky chcandí, Taira už zaprasila celóu kuchyň.
12. říj 2009 v 07:09  • Odpověz
Jejda, Andrejka, upaluj do práce a nepřeháněj to tam.
12. říj 2009 v 07:16  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Huž letííím!! jdu na osmičku! A odpol odcházím k zubařovi, tak snad ten den přežiju :grinning:
Pěkný den všem a na chcandu venku se vyséérenkujeme, že??? :slight_smile:
12. říj 2009 v 07:20  • Odpověz
Uháněj, nojo, tak jak se flákneš k zubákovi, hned je to veselejší, ikdyž nevím no, uvidíš, co ti tam vyzubí. Dyžtak mu zas jednu flákneš :grinning:
12. říj 2009 v 07:20  •  1 dítě  • Odpověz
Nojo, dyk Ty chodíš na osmičku, mi v tem děláš tady bordel, to je nezvyklé... Asi tam napíšu, co to je za privilegia :grinning: Ale zase tam mušíte trčeti, když jsou všici už odpracovaní, toť na houby, to si radši máknu od šestky a na dvojce už budu doma v křesle :slight_smile:
12. říj 2009 v 07:22  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.