• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Dobré ráno kobylky moje. Hani to je teda příběh a vyšlo to paráda Sophinka bude brzo v tvé náruči. Andrejko tak hurá do boje vydíš jde to.
Ahoj Máji satan vyvenčenej malá vyspaná mamka už pere vaří uklízí prostě klasický den :sweat_smile:
12. říj 2009 v 09:09  • Odpověz
Ahojky Lůco, no prádlo už se suší, myčka uklizená, ale stejně mi to nedalo a jak jsem tak poslouchala ty kapky deště, nalákalo mě to ještě zpátky do postele, ale jen na půl hodinky, než se Anýs probudil.
Je to hnus, ale v Plzni prééééééé nepééééééérší a snad aj slunce se tam klube :confused:
Vyrážíme ke kámšoce na čajík.
12. říj 2009 v 09:33  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj rodinko.Andrejko poptej se doktora.Má kolegině měla taky štítku a hodně zvíšenou a nemohla otěhotnět.Tak jsem jí poradila at to řekne v caru a oni jí daly prášky a hlídali jí to a dneska je přirozeně těhu je ode mě o 6 týdnu mín a štítka jí vylezla ještě jednou tolik ale hlídají jí to a bere léky.
Jinak jsem pořád v celku ale v čera jsem prozvracela celou noc a i jsem měla průjem.Břicho celí bolaví a to mam jít do bankomatu a do banky vyřídit ten odklad splátek.Se mi nikam nechce.
Máji u nás pršelo od včera od pěti odpoledne až do rána.Ted se to tady nějak honí a chvilku svítilo sluníčko.
12. říj 2009 v 09:35  • Odpověz
Ahojka holky, Máji ta cysta pokud je způsobená endometriozou tak nevadí,ale někdy bude muset ven laparoskopicky ,ale to už jsem zvyklá pan Doc.říkal,že na endometriozu je nejlepší těhotenství protože se nemenstruuje tak je možné,že se malinko vstřebala teď už to naUZ není vidět skrz malou tak uvidíme na kontroličce po 6nedělí, já jsem s tím smířená má to spoustu ženských a já tak asi od 23.let.Nějak na to nemyslím těším se na Sophinušku , měla jsem stracgh z IVF protože kdyby 2hé nedopadlo tak cysta musí ven a to je zase 1 rok odklad, to je taky důvod proč jsem nešla na plodovku, to riziko potratu je u ní pro mě moc veliké, ale pan Dr.říkal,že u malé vidí pouze zdravé miminko, žádne abnormality kromě velikosti, mám bříško jako slonice, v pátek jsme byli něco nakupovat v Dráždanech a 2 maminy se mě ptali kolik budu mít dětí jestli 2, nebo3čata a když jsem řekla že jen jedno tak čuměly :grinning:
Holky žádné splíny a jen veselou náladu Vám všem přeji MVR :slight_smile: :wink: :dizzy_face:
12. říj 2009 v 10:01  • Odpověz
Brééé ránko berunky :slight_smile:

tady chčije a chčije už od včera :confounded:

Díiky holky za značky notasů-Mája vzorná i se stránkou :wink: je krásnej ale jak to že ti nefachá?To mě docela zaráží že ted vás ty notasy tak zlobí :confused:

Andrejko,tak ted jak to vysvětlila Mája už vím co máš se štítnou žlázou,tak čti pozorně-moje bývalá kolegyně by mohla dělat v reklamě na hlad a to není ale žere!Má se štítnou žlázou to co ty,tak ona hubne ale už nemá co,k dr nejde bo tam byla 2x prášky dojedla a nechce se jí čekat ty 2-3měsíce,no na druhou stranu nezodpovědná,nebyla tam už asi 4 roky a ted je těhu přirozeně :wink: :wink: je ve 12tt

Marky,jak to že ti bylo tak špatně?Aby si za chvíli nevalila do porodky :wink:

Zdravím všecky kobylky a přeji hezký den,kdo má kontroličky at dopadnou na 1*
12. říj 2009 v 10:05  • Odpověz
Brééé ráno kobylkýý:slight_smile:
Jsem ostuda, spala jsem až do pů 10! a to mne ještě musel vzbudit telefon. Miki nenyvenčenej od večera spal vedle mne a ani mu to nevadilo. Snad se před tím někde neulevil,ale když jsem šla s ním ven do toho deště, tak chcandil jak na povel hned za dveřma :grinning:
Haninko, tvůj přízpěvek je velmi pozitivní! Ani jsem nevěděla, že máš tolik problémů. Je to zízrak a moc ti Sophinku přeju.
Napadlo mne, že by sem některé těhulky mohly napsat svoje problémy, kvůli ktrerým nemohly otěhotnět. je to pro nás snažilky hodně povzbudivé:
Andrejko, doufám, že tě to nakoplo:slight_smile:
Majkýý, takhle blbě? A to musíš ještě cábrovat po městě? Nechtěla by jsi si radši zavolat do nemocnice, když tě bolí i břícho?
Zdravím akční Máju, já mám kuchyň jak po výbuchu. Počebuju se nějak nahodit a jít to uklidit.
Ahoj Lůco:slight_smile: , tak zítra krev?
Janinko a všechny ostatní, hezký den:slight_smile:
12. říj 2009 v 10:19  • Odpověz
Ahoj Věrko zítra krev jsu zvědavá dneska jsem děla testík a čárka je silnější já tipuji jednu bublinku
Asi jsi ten spánek potřebovala a Miki už je velkej on to vydrží :wink:
12. říj 2009 v 10:36  • Odpověz
Ahoj Janinko a Hani. Hani už se to to krátí a bříško máš krásný kdybych nevěděla že čekáš jenom Sophinku tak bych taky tipovala aspon dvě :grinning:
12. říj 2009 v 10:38  • Odpověz
Ahoj ahoj, Tak je tu rec o stitne zlaze. Andrejko ja jsem taky nemocna se titnou a podle doktora uz jsem tak nemocna pet let a divil se ze me na to jeste nikde neupozornili hlavne pred IVF jak mi delali preoperacni kontrolu, zacala jsem brad eutyrox v cervenci tohoto roku a o dva mesice pozdeji jsem zjistila ze jsem tehotna. Ona ta stitna je hodne dulezita tak se urcite na optej poradne. Jinak ja beru porad eutyrox i kdyz to ted mam v norme doktor rikal ze do 16tt to miminko potrebuje tak at neco nezanedbame a v lendu jdeme na dalsi kontrolu. Jinak se tesim strasne ale strasne na zitrek to mame poradnu jupi.

Marky a Hani vy se drzte za chvili budete mit miminka u sebe ale ne v bisku ale v postylce drzim palecky at je porod bezproblemovej.

Luci preji krasne Hcg, Verusce taky drzim palecky a Kase.
Ostatni moc zdravim tehulky at je vsechno v poradku a at mate jen radost z miminek malinkatych.
A tem ktere porad cekaji bych moc moc prala aby to cekani konecne uz zkoncilo taky drzim palecky.
12. říj 2009 v 10:55  • Odpověz
Luci tak podle testíků to taky tipuju na jedno,už ne na 3 :grinning: jen sem se chtěla zeptat,tys psala žes po Et trochu špinila vid?A kolikáty den to bylo nevíš?
12. říj 2009 v 11:10  • Odpověz
Ahoj holky ani nevím jak to napsat,ale jsem na dně vůbec jsem nepočítala že mě podrazí vlastní rodiče když ví jak strašně toužím po dítěti.
Byla tu paní ze sociálky a naši ji řekli že žádné další děcko tu nechcou a nesouhlasí s adopcí a mě nadali kam se prý seru když jsem tak nemocná.
Vůbec nevím co mám dělat jak se stím vyrovnat,jsem zas bez naděje a tím zralá na psychiatra.
Omlouvám se že to tu ventiluju .
12. říj 2009 v 11:16  • Odpověz
Ahoj kobylky!!!!
Mocinky všechny zdravím!!!! Luci, krásný testíky - já teda nevím, ale já vydržela do 13. dne netestit a ten 13. den, tam byla tak slaboučká čárečka, lepší to bylo až 16den. a to už jsem byla i na krvi, kde se těhu potvrdilo. Ale měla jsem tam dva prcky, teda pořád ještě mám. :wink: Ale je to jedno, hlavně aby tam něco bylo a zůstalo 9 měsíců.
Andrejko, je mi líto, že se to takto pokazilo, ale bojuj, nevzdávej se!! Vlítni na tu endokrinologii bez objednání - já to tenkrát taky tak udělala, když mě v caru po první řekli, že mám zvýšenou šž a že se to musí prvně nějak řešit a prý objednací lhůty v brně jsou tak půl roku, tak jsem to pěkně ořvala. Byla jsem natěšená, že už se bude konečně něco dít a oni to takto zkazili, ale druhý den jsem si došla na endokrinologii a ukecala sestřičku, tak mě vzala, musela jsem si teda počkat dýl v čekárně a bylo to. Taky beru ten jodid a letrox.Tak to taky zkus!!!!
Dneska se mě nechce vůbec nic dělat, objednejte někdo jiný počasí nebo mě to takto nebaví......chce se mi spát!
zdravím všechny ostatní těhule, čekatelky i maminu!!!!!!!
12. říj 2009 v 11:20  • Odpověz
Janinko 29 mi je zavedli a 1 jsem trochu špinila :frowning2:
12. říj 2009 v 11:23  • Odpověz
Ahojky Leontýnko, nevím co na to říct, je to hnus od rodičů!! Drž se broučku!!! Mám úplně husinu po těle! Brrr!!
Co na to ta paní ze sociálky řekla???
A je dobře, že to tady ventiluješ určitě to nikomu nevadí ba naopak!!!!
12. říj 2009 v 11:24  • Odpověz
Leotýnko je mi to strašně líto. Rodiče určo věděli že chceš další miminko to nemohli něco říct už dřív abyste společně něco vyřešili :angry: holka drž se držím ti palečky :wink:
12. říj 2009 v 11:26  • Odpověz
Dady ahoj no uvidíme kolik tam bude bublinek zítra je krev tak se uvidí. Dady už se ti to taky krátí a už budeš mít kulihrášky u sebe :wink:
12. říj 2009 v 11:27  • Odpověz
Ahoj Dady pani to zapsala do papírů a řekla at rozhodne kraj.
Luci to víš že to věděli,vždyt si celý život nepřeji nic jiného než mít děti,ale tímhle mě doslova položili na dno.
12. říj 2009 v 11:29  • Odpověz
Leontýnko, ani nevím co ti mám na to napsat... Je to podpásovka, že se zachovali tvoje rodiče takhle právě před sociálkou,ale nezoufej, jeden výrok nemůže přece zapříčinit to, aby pani sociálka udělala nějaké rozhodnutí.
Máš to hodně těžké,ale už jedno dítko máš, o které se staráš dobře a zvládáš to sama. Tvoje rodiče asi nedomysleli co říkají, asi mají o tebe strach a možná chtějí aby jsi neměla tolik starostí. Ty ale sama nejlíp víš na co se cítíš a naštěstí se sociálka nebude rozhodovat podle nějakého výroku tvých rodičů, ale podle lékařských správ. Je to boj, vydrž!
12. říj 2009 v 11:30  • Odpověz
zpráv
12. říj 2009 v 11:33  • Odpověz
Ahoj Dady, jak je? Už se ti to taky blíží, co?
12. říj 2009 v 11:34  • Odpověz
Ahojky
Leontýnko to je od rodičů pěkná podpásovka,vůbec nevím jak bych reagovala :angry: prostě vztahy jsou různé ale proč Ti tohle provedli vědí jen oni,jestli si vůbec uvědomují co pár větama způsobili :angry: Drž se a moc Ti držím palečky aby paní ze sociálky pochopila jak to je :wink:
Lůco zítra na Tebe budu myslet :wink: 2 miminka jsou krásný ale popravdě,jedno už doma máme a nám už na vychutnávání rozmazlování stačí to jedn ne?Dvojčátka ať si užije Bellinka,Andrejka,Věruška.....
Haninko endometriozu mam taky,taky 2krát operovanou a též mi řekli,že otěhotnění bude těžké ale že je to víceméně lék :wink: tak uvidíme :wink:
Andrejko bezbolestné pořízení u doktora :slight_smile:
Jinak kontrolička v pohodě.Příští týden screening :wink:
12. říj 2009 v 11:37  • Odpověz
Leontýnko, drž se, jak píše Věrka, sociálka nebude rozhodovat podle tvých rodičů!!! Je to asi velké zklamání od rodičů, ale bojuj a nenervi se tím, Tvému zdravíčku to určo nepomůže! Drž se, budu držet palečky, dobře to nakonec dopadne - uvidíš!!!!
12. říj 2009 v 11:40  • Odpověz
Díky Věruško nic jiného než čekat a bojovat mi stejně nezbývá,ale strašně mě to mrzí vůbec jsem to nečekala,ono se to posuzuje trochu jinak ze strany sociálky protože bydlíme dohromady s rodiči,tak je tam nutný jejich názor.
12. říj 2009 v 11:41  • Odpověz
Ahoj holky, mám chvilinku,tak vás čtu, ale nejvíc mě dostalo, co teď napsala Leontýnka, takže začnu právě o ní.

Nemám vůbec slov, Leontýnko, to je fakkt hrozný, ale nezoufej holka, já si taky myslím, že sociálka nebude přihlížet na to, co řeknou Tvoji rodiče, vždyť si plnoletá, ne? A Ty bydlíš s vašima, že do toho tak mluví? Vdyť to děťátko budeš vychovávat Ty a ne oni. Hlavně, aby ses teď uzdravila, mysli teď na sebe, protože psychika je potvora a když je špatná, tak to opravdu zdraví neprospěje. Drž se, moc ne Tebe budu myslet!

Jinak samozřejmně držím pěsti Lůce na zítřejší krev, ať je HCG 1000000000.......... :slight_smile: je jedno kolik jich tam máš, hlavně ať tam vydrží 40týdnů maminko

Věruško, tak co, jak se připravuješ Ty? Už brzy budeš na nasti v kolone těhulky, já to prostě víííííííííííííííííííím :wink:

Janinko, Dadynko, těhulky, co dělají mimíska?
12. říj 2009 v 11:42  • Odpověz
Ahoj Věrko, blíží se mi to, už začínám mít chvilkami i strach jak to všechno bude. Ve st. jdu do té porodky, tak uvidím co mi tam řeknou. Jinak jsem v poho.
Příští týden bych si chtěla koupit digit. foťák, abych se mohla vyfotit, jak vypadám, tak snad to stihnu, vložila bych. Ale ted bohužel nemám co a jak vložit. :frowning2:
12. říj 2009 v 11:45  • Odpověz
Aha, takže bydlíš s nima, tak to už chápu, proč do toho mluví, ale nechápu, proč Ti to neřekli dřív, dalo se to vyřešit v klidu beze svědků ze sociálky........

Zdravím taky Petjuanku, Tyyyyyy joooooo, Ty už si 20tt, cooooooooo????Ježíš to valí, jak je?
12. říj 2009 v 11:46  • Odpověz
Leontýnko, je to problamatičtější, že bydlíte s rodičema a oni přihlížejí na jiejich názor, ale nejpodstatnější jste vy! Nevím jak to chodí,ale rozhodně bych nevěřila, že po jednom výroku jste už odepsaní. Určitě to budou ještě prošetřovat a do té doby byste si mohli s rodičema promluvit a snäd to nějak vyřešit. Vím, že to je pro tebe teď těžké. Nech to chvíli v klidu a pak bych ale na rodiče udeřila vše jim řekla jak to cítiš.
Ahoj Petí, co říkal Dr. na kontrole? Byla jsi i na utz?
Mončoet, zatím se nějak nepřipravuji, zítra jdu na 1. utz, tak se jich na vše zeptám. Díky, že na mne myslíš :slight_smile:
12. říj 2009 v 11:49  • Odpověz
Holky děkuji za názory,ale rodiče ted nemůžu ani vidět pravděpodobně bych jim řekla něco moc hnusného ,tak to chvili nechám a uvidím.
Zatím se mějte a držte se.
12. říj 2009 v 11:52  • Odpověz
Leontynko taky se pripojuji k ostatni, musis byt silna a nenechat se odradit i kdyz tvoji rodice nejsou na tve strane.

Verusko jak se mas zitra ti budu drzet velikanske palecky.
12. říj 2009 ve 12:48  • Odpověz
Ahojky kočky, koukám, že se tu řeší další pořádnej problém :unamused:
Jsem toho názoru jako Věruška, že rodiče asi mají o tebe skutečně strach nebo spolu nevycházíte delší dobu? Asi bych to cítila podobně a měla o dotyčného strach,a le zase chápu tebe, že si něco přeješ, vidíš situaci úplně jinak a mimčo chceš. Ovšem co mi nejde do hlavy je, že jste o tom všichni věděli, že na tu diskuzi přijde a že Ti to rodiče neřekli předem, když ví, co je okolo toho lítání a starostí a hlavně, jak se těšíte... No chce to klid a pak si promluvit, jka to vlastně skutečně mysleli a třebas najdete nějaké řešení.

Věruška nám vyspávala, to je dobře, co taky v tom počasí jinýho dělat, navíc když jsi Větrušila celej víkend po mejdlech. :wink:

Andrejko, děkuji za dopis, doufám, že je to něčím napuštěno, abych tu byla veselejší :grinning:

Daddy, to jsem fakt zvědavá, která z Vás, ještě Haninka, porodí dřív, já furt vidím Tebe,a le jak je vidět, držíte se s mimiskama na jedničku, tož jen tak dál a všem skoro rodičkám hodně sil k porodu a huž huž ať jste doooooooole u nás na patře :grinning:
12. říj 2009 ve 13:33  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.