• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
Ahoj kočky, tak jsem přilítla od praktický doktorky, páč to, co mě trápí na ksichtě se mi dostalo až k oku, nemilosrdně mi dala antibiotika, jsem v pr.. Podotýkám, že moje praktická je super, je i homeopatka a když nemusí, ant nedává. Prostě ňákej sajrajt, ale říkala, jak je to skoro v oku, není co řešit. Takže tak, mluvila mi do duše, že je to všechno stresový, doporučovala aj psychologa :grinning: . No, takže teď jsem dom, hionem vyčistím zuby a letím pro korunku. Pak se vrátím do arbeit, ale jen abych oznámila, že si beru dva dny volna. Musím! Jinak jsem objednaná na endokrinologii za 3 týdny v úterý. Taky praktická koukala na ty mý výsledky a potěšila mě, bo říkala, že ten nejhlavnější hormon fachá dobře, ale že je dobře, že jdu na endokrin. JIank ta endokrinoložka mi přímo spolupracuje s carem, takže se soustředí na otěhotnění. Taky mi praktická říkala, že by mi pomohlo shodit trošku, omg já vím.. Nejsem schopná se zastavit a v klidu udělat nějaký změny zásadní. Vím, že je to jen a jen na mě, žádný výmluvy mi nepomůžou. Tož zítra beru volno a něj\ako se musím sebrat, zrelaxovait.

Leontýnko, je mi to strašně lííto!!! Nevidím do toho, takže se zdržuji to soudit a hodnotit. Ale určitě je Ti moc ouvej, tak na Tebe myslím..
12. říj 2009 ve 13:54  • Odpověz
Ahojky kobylenky :slight_smile:

prvně Leontýnko,není to veselé,ale přidávám se k názoru Věrky i Máji,že si myslím že rodiče mají o Tebe strach :wink: uvidíš všechno se vysvětlí a myslím si že vyloženě na jejich názoru přece nestojí celý Váš případ,budu držet palce ať vše brzo dobře dopadne a je ti zasejc líp od srdíčka :slight_smile:

Andrejko,to je dobře že jdeš na tu endokrinologií,je fakt že hodně holek s tím má problémy a pak s otěhotněním,takže uvidíš sice se to oddálilo,ale zase nastoupíš do boje plně vybavená a zdravá,a hlavně ta psychika je důležitá :slight_smile: prostě trošku se hodit do klidu :slight_smile: se to lehko říká co?

Dady,taky jsem tipovala že půjdeš první k Máji do odstavce :grinning:

Hani,teda taky jsi to neměla lehké,a teda to čísilko u Tebe to je už naspadnutí :slight_smile:

Lucy,zítra držím pěsti na ukázkové hcg a tipuju 2 :wink:

Zdravím těhule Marky,Monče,Peťulu,Ivku,Janičku, a samosebou bojovnice ostatní Věrušku,Belku,Karolku ...
12. říj 2009 ve 14:10  • Odpověz
Jinak hlásím že Valuš váží už 1300g a 30.10. nastupuju na MD :grinning: si předtím vyberu dovču,takže neschopenka mi končí teďkom ve čt :grinning: :grinning:
12. říj 2009 ve 14:11  • Odpověz
Ahojky Kači, tak to je Valuš už pěknej kus baby :wink:
12. říj 2009 ve 14:19  •  1 dítě  • Odpověz
Máji,jo jo to už je :slight_smile: jsem se hnedka ptala zda není moc veliká,prej né jen o trošku jsme pořád větší,ale naprosto ok :slight_smile:
12. říj 2009 ve 14:21  • Odpověz
Ahojky Katy, tak Valuška už je celkem obr - ještě 10týdnů a bude u Tebe. Mě to teda hrozně letí ten čas.
Já myslím, že bude první u Máji Haninka, já bych to chtěla ještě ustát do začátku listopadu. No jsem hrozně zvědavá, jak dopadnu ve středu.
Andrejko, tak to je dobrý, že jdeš za 3 týdny, teď se dáš dohromady a boj bude chvilku později, ale za to dobře dopadne, už musí!!!!!!
Tak jsem aspoň trochu uklidila koupelnu a vysála a teď jdu asi na kutě! Zatím Pá!
12. říj 2009 ve 14:25  • Odpověz
Dady,no právě to to letí,třeba to bude dřív jak za 10týdnů,za 8 by taky šlo,ale dřív né :wink: hlavně ať jsou šprci v pohodě,že jo :slight_smile:
No ty 3v1 jsi akční :slight_smile: já jak mi zlodějka malučká krade to železo i přes léky tak občas jsem totálně unavená a líná :sweat_smile:
12. říj 2009 ve 14:46  • Odpověz
Andrejko tak to je fajn,že to půjde tak rychle :wink: Máš antibiotika?Tak to musí být pořádná vyrážka.Tak at brzo ustoupí.Budeš si říkat o ty náplasti?Nebo ses na ně v caru už ptala?

Dady tobě to holka fakt letí,sem zvědavá co písneš ve středu :slight_smile:

Katýýý Valinka je už velká holka,jen tak dál :wink:

Máji,na tebe mám dotaz :grinning: tys dělala tu buchétku z margotkou?Písni mi recepis prosíííím :grinning: Tchyně poslal 4kousky ale co to je pro 2dospělí že :grinning: :grinning: :grinning: já je slupla ty 2že ani nevím jak a byla výýýborná.Ale jí se mi teda volat nechce-no tchýně znáte to ne :wink: je fajn,ale když tady není :grinning:
12. říj 2009 ve 14:56  • Odpověz
Ahoj všecky :slight_smile:

Andrejko tak vesměs takové všelijaké zprávy, ale dobré že tě objednali už tak brzo, ale asi těch problémů teď teda bude víc, no ale po antibiotikách se říká, že je tělo jak pohnojené pro umělko, tak snad to bude mít ten správný účinek. Odpočiň si, hoď nohy hore a dva dny si dej pauzu :wink:

Leontýnko tak to je docela husté kafe u vás, nezávidím ani kapku tvoji situaci, drž se snad se to nějak vyřeší.
12. říj 2009 v 15:14  • Odpověz
Ahojki tak jsem právě přiletela z práce a přečetla si co se dneska stalo Leontýnce,neboj sluníčko ono se to vyřeší.Zkus tam když tak zajít a donést nějakou kytičku a zkusit jestli by tě ještě paní nevyslechla.Je to hrůza ,že do toho rodiče takhle vpluli bez jakéhokoliv varování ,to se nedělá.Budu ti držet pěstičky ať to vše dobře dopadne.
Andy ty taky nesmutni uvidíš ,že se dočkáš.Játomu věřím.Ta má sestřenka byla taky bezvýchodný případ,rovnou ji řekli,že s těmi problémy co má ,tak miminko nikdy nedonosí,nejdříve po 1IVF otěhotněla a potratila ve 3 měsíci,vpo 2 IVF taky otěhotněla ,ale potratila v 6 měsíci a dneska má krásnou zdravou Simonku,úžasného andílka,ta je tak krásná a hodná ,že je v sedmém nebi. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .A to neměla ani jeden vejcovod,neměla 1 vaječník,ztrácela mrchu a podařilo se .Tak neboj.Nic utíkám jdu do powerjogy.Tak papa. :slight_smile:
12. říj 2009 v 16:23  • Odpověz
Ježiš vy jste tu akční, samej cvik. Tady se zase nějak moc zatahuje, koukám na černočernou oblohu v povzdálí...
Jsem to tu přejela vysavačem, trošku naplnila zase pračku, peru polštáře, když už mám povlečo, tak ať je to kompletní.
Vyvenčen satan, dítě uspáno, ale je to divný, už tři dny děsně řve a slintá a narvaný ruce v hubici, asi zuby jsou tu. Ale vidět zattím nic není.

Očekávám návštěvu, budeme mít kus prasítka na mražák, tak to musím naporcovat a jdu si připravit mražák a pak přijedou plínuše z Tesca, maj nějaký nový, nyní akce za 199Kč a jsou už ozkoušený kámoškou aj námi, tak jdeme do nich, bo potřebujeme ode dneška č. 3. Až takovou máme dupu :grinning:
12. říj 2009 v 16:46  •  1 dítě  • Odpověz
Tady je nějak mrtvo, kde je Andrejka? Snad neni ještě u zubáka. A Větruška stále uklízí bo jak?

Berou mě pěkně záda, taky bych potřebovala asi tu joooooooooogu.

Návštěvy se nehrnou, ještě nakupujou, no neva, mimisko stejně ještě úspěšně spí, to je dobře.
12. říj 2009 v 18:06  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj zdravím všechny kobylky. Byla jsem řešit ty peníze co nemám nebo mám ale nemůžu je vybrat. Nevybrala jsem nic jenom životní minimum na mě a nikoho nezajímá že mám ve své péči Pétu ta bude celý měsíc o hladu je to hrůza :angry:
12. říj 2009 v 18:19  • Odpověz
Ahojky KOBYLKY.
Omlouvám se že jsem se tady dlouho neukázala.Trochu víc si teď s Kájou užíváme a já hlavně chodím o víkendech do práce.Tak jsem v neděli ráda že sednu a chvíli si odpočinu.Tak se moc omlouvám.
Vůbec nevím co je nového a myslím že budu mít co dělat abych vás dočetla.
Všechny moc moc moc zdravím a přeji hezký večer.
12. říj 2009 v 18:35  • Odpověz
Ahoj Regí tak pořád v práci a užíváš si Káji tak si užívej. To je dobře že jsi v klidu užívej si rodinného štěstí :wink:
12. říj 2009 v 19:03  • Odpověz
Lucko ahojky kočko.
Tak co ty?Co testík?Už jsi dělala?
12. říj 2009 v 19:04  • Odpověz
Podívej se do albíčka zítra mě čeká krev :wink:
12. říj 2009 v 19:08  • Odpověz
Ahojky
Valuška hezky roste :slight_smile: Katy taky zobu železo, zatím jen jednu tbl. za den. Ty bereš kolik?
Regí ahoj tulačko, je dost že se ukážeš, ale super že máš takové hezké starosti, tak obnovujte a oprašujte vaši lásku, ať už je jen a jen dobře.
Myslím taky na chvilku uteču od mojeho, ať si uvědomí že mě má :grinning:
Luci dnešní testík zase krásně sílí // :wink:
Bellí dorazí zas vyřízená z práce, tak třeba nakoukne.
Kaši teda chudák sestřenka, vůbec si nedovedu představit o to mimi teď přijít, musela si projít peklem, no ale konec dobrý všechno dobré jak se říká :slight_smile:
12. říj 2009 v 19:19  • Odpověz
Už jsem jukla.Tak to moc moc moc gratuluju ale tiše.Ty víš proč :wink: .Jsem moc ráda že to tak dopadlo.Držím palečky.
12. říj 2009 v 19:19  • Odpověz
Peťuli dopadla kontrola na 1 tak aspoň nějaká dobrá zprávička.
Věrko zítra ať dopadneš dobře na konrole.
Luci tobě na zítra krásné HCG.
Andrejce čistou hlavu.
ostatním kobylkám krásnou dobrou noc :slight_smile:
12. říj 2009 v 19:27  • Odpověz
Mončo ahojky,no já mám dvě denně ráno a večer a stejně ho mám docela málo-říkám malá je pěkná zlodějka :sweat_smile:

Regí ahojky kočko,to je fajn že si s Kájem užíváte,to je jen dobře :slight_smile: :slight_smile:

Lucy,zítra na Tebe myslím :wink:

Mončoet,tobě taky na tvrdnutí nepomáhal ten hořčík,že?Co ti na to dali pak????
12. říj 2009 v 19:31  • Odpověz
Holky loučím se sváma jdu si hodit sprchu a pak si lehnu k telce a pak hurá postel. Ráno brzo vstávám jedu do caru na krev :wink: Potom jedem k známým na kafé potom máme kroužek tak kolem 4 budu doma a zahlásím jak jsem dopadla.

Berušky dobrou noc a krásné sníky.
12. říj 2009 v 19:39  • Odpověz
Tak jsem právě přifrčela domů,powerjoga byla super,akorát mě asi zítra bude bolet celý člověk,cvičili jsme celou hodinu převážně s balonem,samé posilování.Tak aspoň nebudu ,když mě bude bolet celý človíček,vnímat bolest podbříšku. :slight_smile: :slight_smile: ,ale jsem ráda,že jsem šla.
12. říj 2009 ve 20:00  • Odpověz
Luci tobě budu držet zítra pěstičky ať vše dopadne na 1.,a broučci jsou v pořádku. :slight_smile:
12. říj 2009 ve 20:01  • Odpověz
Koťátka moje zlaté, všechny vás mocinky zdravím, jsem unavená, šíleně mě bolí hlava, jsem si hnula s krční páteří a myslela jsem, že normálně dostanu mrtvici, taková to je bolest, OMG. Taky nějak není co psát a je mi smutno, tak jdu popřát dobrou nocičku a krásné sníky:slight_smile: Luci, zítra pěkné Hcg. Andrejko, je to k vzteku, co víc Ti říct? Někdy mám pocit, že nic nemůže jít pěkně a hladce, OMG.
12. říj 2009 ve 20:26  • Odpověz
Neboj Belíšku,nesmutni už brzy se dočkáš taky,určitě vám v reprofitu pomůžou a dočkáte se taky toho nádherného zázraku. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Držím pěstičky a když ti bude hodně smutno,cinkni zajdeme na kávičku a já tě z těch chmurů dostanu neboj. :slight_smile:
12. říj 2009 ve 21:36  • Odpověz
Kobylky, dnes je tu fakt smutno,ale zároveň nám ty těhulky dodávají naději. Nesmíme se nechat zdeptat Čekanky:slight_smile:
Přeju vám všem brou nočku, Bellíškovi ať je líp jak na rěle, tak na duši,
Lůca at má zítra ukázkové Hcg,
Kasi, tobě ať se spermijky heky zakusují do vajíčka,
Zdravím Regíínku :wink:
a Andrejko, ty odpočívej, vypni mozek, aj PC a hlavně přepni na kanál zvaný pozitivum:slight_smile:
Posílám vám všem pusy na dobrou noc:slight_smile:
12. říj 2009 ve 21:40  • Odpověz
Ahoj jdu Vám popřát sluníčka dobré ráno a krásný den,Andy popřát jen dobré zprávy.
A Leontýnce ať to dobře dopadne. :slight_smile: .A všem jen jen sluníčko.A Majdi nebuď smutná. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. říj 2009 v 05:57  • Odpověz
Nic jdu se oblékat a budu muset vyjít,dneska jsem mohla spát o hoďku déle,protože jdu přímo do velkoskladu květin a ten mám kousek od baráku.Tak pa pa Peťka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. říj 2009 v 06:00  • Odpověz
Dobré ráno
Kaši tak doufám žes mrńousky včera na balónu nevyhopsala :wink: .
Bellí honem objednej dornovku, ta ti vždycky pomůže a možná to jsou pořád ještě následky po té nehodě, tak opatrně, ale to as moc nejde když musíš tahat staroušky.
Mája dne asi ještě spí, no ani to není možný u jejího nasazení.
Valím do práce a pak na kurz a do házené tak až večer.
Všem hezký den pracujícím ať to rychle uteče.
13. říj 2009 v 07:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.